به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 فروردین 96 [ 11:56]
    سطح
    62
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 171
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

1 خواستگاري غير منتظره در محيط كاري.

سلام دوستان.

اين موضوعي كه ميخوام مطرح كنم چند وقته اتفاق مي افته ولي تا اين چند روز اخير اصلا برام مهم نبود من 24 سالمه ليسانس و حدودا سه سال شاغل هستم .يكي دوسال هم براي ارشد خوندم و چون اوايل با كارم آشنا نبودم و براي ارشد هم ميخوندم قصد ازدواج نداشتم واين موضوع برام مهم نبود .اما حالا كه اهميت كنكور ارشد برام كم شده و كمي كارم روي غلطك افتاده خواستگاري كردن اطرافيانم هم انگار پررنگ تر شده.

اگر اين خواستگاري از سمت همكار يا فاميل و آشنا باشه راحت ميتونم نظرم رو بگم اما جديدا با چند مورد خواستگاري از سمت مراجعه كننده ها مواجه شدم كه واقعا نميدونم چطور برخورد كنم. چون محيط كاري هست موضوع خواستگاري رو مستقيم مطرح نمي كنند و منتظر نوع برخورد من هستند. منم از اول كارم اين تو ذهنم بود وقتي در محيط كار هستم بايد قاطع رسمي و محترمانه برخورد كنم دقيقا همين طور هم برخورد ميكنم اما در اين مورد آخر كه چند روز پيش بود كاملا غافلگير شدم ايشون حدود نيم ساعت حضور داشتن و به صورت غير مستقيم ميخواستن بدونند من قصد ازدواج دارم يا نه (شرايطش ازدواجش كامل بود و در برخورد اول كاملا محترمانه برخورد ميكرد)منم كه پيش زمينه نداشتم برخورد درستي نكردم به جاي اينكه بگم معيارهاي خاص خودم رو دارم گفتم شرايط خاص خودم رو دارم يه جورايي حس كرد من از لحاظ شغلي و درآمدي بالاتر هستم و اين موضوع برام اهميت زيادي داره در صورتي كه اينطور نيست.حالا نميدونم چه برداشتي كرد .اگر باز موردي اينطور پيش اومد چطور برخورد كنم اونم در محيط كار؟؟؟؟

اگر سوالي در اين زمينه هست خوشحال ميشم بپرسيد .

• اعلام حضور براي ختم قرآن در ماه رمضان سال1435قمري

http://www.hamdardi.net/thread-32764.html

خداوندا؛هدایتم کن تا به این باور برسم؛
    که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

ویرایش توسط صبوری : شنبه 17 اسفند 92 در ساعت 20:02

2. 4 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 18 اسفند 92), reihane_b (یکشنبه 18 اسفند 92), پونه (شنبه 17 اسفند 92), ستیلا (شنبه 17 اسفند 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    سلام
    میشه یکم بیشتر در مورد این جمله توضیح بدید ؟ "چون محيط كاري هست موضوع خواستگاري رو مستقيم مطرح نمي كنند"
    دقیقا چی میگن

4. کاربر روبرو از پست مفید 1234567 تشکرکرده است .

صبوری (یکشنبه 18 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    سلام صبوری جان

من تا تو یکی رو رد نکنم بری عمرا خودم برم

عزیزم اول اینکه پسرها معمولا در محیط کار رفتارهای خانم رو در نظر میگرند و پس از اینکه به نتیجه رسیدن اون رفتار رو دارند سعی میکنند در موردش یک سری اطلاعات بدست بیارن.

اول اینکه نیازی نیست با خشونت رفتار کنید اگه سوالی پرسید نه دوستانه و نه خیلی جدی جوابشون رو بدید منظورم این هست طوری رفتار نکنید که طرف فکر کنه شما خیلی مغرور هستید. اگه دوباره مراجعه کردند و سوالاتی پرسیدند در صورتیکه محیط و مکان رو مناسب میدونید بهشون جواب بدید تا شناخت اولیه رو بدست بیارن.

در مورد درامد هم اگه سوال کردند میتونید شفاف بهشون بگید.
    فرو افتادن در مقابلِ خدا ؛ تنها راه برخاستن است …

6. 4 کاربر از پست مفید ستیلا تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 18 اسفند 92), sara 65 (یکشنبه 18 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 19 اسفند 92), صبوری (یکشنبه 18 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو صبوری

اولندش یه لطفی کن سعی کن زیاد توی محیط کاری چجوری میگن شلوغش نکن چون جو محیط کاری و تقریبا کارمندیه خیلی جالب نیست(البته اگه درست حدس زده باشم)

دومندش:سعی کن با اخم جواب ندین لازم ینست خیلی هم لبخند بزنین فقط با مهربانی جوابشون رو بدین و خیلی کوتاه باشه

در صورت اصرار به پرسیدن سوال بهشون بادآوری کنین که اینجا محل کار هستش و اگه سوالی هستش میتونن با خانواده تشریف بیارن یا اگه مثلا بشه خیلی کوتاه و مختصر بیرون محل کار بهشون جواب بدین(البته این دومی بستگی بخودتون داره ولی کوتاه باشه جواب هاشون)

ولی در کل نه اخم کن و خیلی لبخند بزن.ولی یکم حداقل نشون بدین که احساس دارین این بنده خدا حداقل یکم دلگرم بشه که اجازه خواستگاری بهش دادین
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

8. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (یکشنبه 18 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 19 اسفند 92), صبوری (یکشنبه 18 اسفند 92)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    میشه یکم بیشتر در مورد این جمله توضیح بدید ؟ "چون محيط كاري هست موضوع خواستگاري رو مستقيم مطرح نمي كنند"
    دقیقا چی میگن
    كار من اكثرا با آقايون هست وقتي يكبار خانومي بياد واقعا جاي تعجبه و بايد ديد آفتاب از كدوم طرف زده .
    وقتي هم آقايون ميان از حدود يك ربع نيم ساعت تا حدود يك يك و نيم ساعت بايد منتظر بمونند تا كارشون رو انجام بدم .منم در اين مدت فقط تمركزم به كارم هست ولي اونها كه الحمدالله بدون صحبت نميمونند كه از وضع هوا و اقتصاد و در و ديوار صحبت ميكنند و چون خدماتي كه ما بهشون ميديم يك بار نيست مجددا مراجعه ميكنند.اين آقايي كه اين بار اومدند يك دو بار ديگه هم اومده بودند و من از اونجايي كه افراد زيادي مراجعه مي كنند و منم به چهرشون دقت نمي كنم اصلا يادم نبود وقتي اومدند يادآوري كردن دفعه قبل چه اتفاقي افتاده(يه موضوع خانوادگي براي من)تا من ايشون رو به خاطر بيارم جالب اينجاست اصلا من اسم فاميل ايشون رو هم در ذهن نداشتم اين شد شروع صحبت و كمي از شرايطشون گفتند و جالب اينجاست تاريخ تولد منم پرسيدن و براشون جالب بود من كارفرما هستم.بين صحبت هاشون گفتند 24 سال سن خوبيه كه يك خانوم متاهل بشه منم گفتم نظر شماست.بعد گفتند شما چرا ازدواج نكرديد منم گفتم شرايط خاص خودمو دارم گفت مثلا چه شرايطي منم با حالت حق به جانب گفتم يعني الان بايد اينجا به شما توضيح بدم گفتند دوست نداريد نه.

اكثر آقايوني هم كه ميان جاي پدرم هستند خدا رو شكر تا قبل از اين آخري فقط مراجعه كننده ها يكي دو مورد واسط شده بودند.يا مثلا از بعضي از خانوم هاي فاميلمون ميشنوم فلاني ازت خيلي تعريف كرده گفته دختر خوبيه و كارم رو راه انداخته. در صورتي كه من اگر بتونم كار هر فردي رو راه مي اندازم .

- - - Updated - - -

درود بانو صبوری

اولندش یه لطفی کن سعی کن زیاد توی محیط کاری چجوری میگن شلوغش نکن چون جو محیط کاری و تقریبا کارمندیه خیلی جالب نیست(البته اگه درست حدس زده باشم)
    ممنون آقاي خاله قزي كار من با اين كه صورت كارمندي داره ولي به خاطر اينكه كار همه فاميل و نزديكان و اشناها و غريبه ها رو بايد انجام بدم يه جورايي هم بايد نسبت ها رو درنظر بگيرم نگن طرف انگار چكارست انقدر خشك برخورد كرد هم بايد رعايت محيط كاريم رو بكنم صميمي برخورد نكنم تا اينجا يه جورايي موفق بودم ولي حالا داره مشكلاتم بيشتر ميشه.

يادمه يك بار يكي از خانوم هاي فاميلون بدون هماهنگي با من يكي از آشناهاشون رو فرستاده بود تا درصورت تاييد براي خواستگاري بيان ولي من همون اول از اين حركتشون بدم اومد و جواب منفي دادم .من نمي دونم آخه محيط كار هم مگه جاي خواستگاريه؟؟؟

که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

ویرایش توسط صبوری : یکشنبه 18 اسفند 92 در ساعت 10:45

10. کاربر روبرو از پست مفید صبوری تشکرکرده است .

khaleghezey (یکشنبه 18 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    خیلی هم تقصیر اونا نیستش

فکر کنم شخصیت شما و برخورد و اخلاق و رفتاراتون اینکه متین و باوقار هستین سنگین و جدی باعث میشه مردها بطرفتون جذب بشن.خلاصه نیمشه خوب باشی و انتظار داشته باشی خواستگار براتون نیاد اونم توی محیط کاریتون خوب یه سوال الان مثلا همین آقا پسر چجوری میومد ازتون میپرسید این مطلب رو که بلاخره تا حدودی بدونه شما مجردین یا قصد ازدواج دارین یا نه بعد بره خانوادشو خبر کنه بیان باهاتون حرف بزنن؟!!!

بلاخره تا حدودی بهتره بهشون حق بدیم که از این فرصتشون به بهترین نحو استفاده کنن برای نزدیک شدن به شما و ابراز احساساتشون نسبت به شما.طرز بیانشون درست نیست خوب فکر کنم یا شاید یاد نگرفتن یا اینکه توقع زیادیه از یه آقا که همه چیز رو رعایت کنه خوب شما هم یکم ساده تر بگیرین خیلی رسمیش نکن. این کار اصلا به اینکه مثبت باشه جوابتون یا منفی نداره حرفم کلیه

منظور از ابراز احساس همون خواستگار یو سوال در این مورده
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !
    ویرایش توسط khaleghezey : یکشنبه 18 اسفند 92 در ساعت 11:28

12. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

1234567 (یکشنبه 18 اسفند 92)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    خوب یه سوال الان مثلا همین آقا پسر چجوری میومد ازتون میپرسید این مطلب رو که بلاخره تا حدودی بدونه شما مجردین یا قصد ازدواج دارین یا نه بعد بره خانوادشو خبر کنه بیان باهاتون حرف بزنن؟!!!
    منم دقيقا سوالم همينجاست.
    برادرم ميگه تو اونقدر محكم برخورد نكردي وگرنه اون آقا به خودش اجازه نميداد اين صحبت ها رو بكنه.
    وقتي خواستگاري معرفي ميشه و مراسم رسمي برگزار ميشه هم دختر خانوم وخانوادش هم آقا پسر و خانوادش براي اين موضوع آماده ميشن وكاملا مشخصه كه بحث ازدواج هست ولي در محيط كار اصلا مشخص نميكنه كه طرف واقعا قصدش چيه.

از طرفي در محيط كار آدم لباس مناسب محيط كار ميپوشه و نحوه آراستگيش مربوط به اون محيط هست.

اين آقايي كه ميگم شرايط ازدواجشون رو كامل كرده بودن تقريبا ولي نميدونم فك كنم از برخورد من نااميد شدن.
    اين روزها شديدا درگير كارهاي شخصيم هستم وگرنه جا داشت چند روز حرص بخورم يه مورد خوب رو بي دليل پر پر كردم.

از طرفي هم كاملا غريبه هستن و بدون معرف .نميدونم هر چي خدا بخواد همون ميشه حتما.

که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

14. 4 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

1234567 (یکشنبه 18 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 18 اسفند 92), shabnam z (یکشنبه 18 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 19 اسفند 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    خانم صبوری به نظر من نباید باهاشون تند صحبت کنید به نظر من به همون دلیلی که آقای خاله قزی گفتن پسرا جذب شخصیت شما میشن خب اگه تو محیط کار نتونن با شما صحبت کنن جای دیگه نمیتونن صحبت کنن به نظرم اونا میخوان در مرحله شناخت اولیه قرار بگیرن (بررسی اینکه به خواستگاری شما بیان یا نه) و متاسفانه برخورد تند شما مانع بزرگیه من توصیه میکنم وقتی قصد هر صحبتی رو دارند فضا رو دوطرفه کنید و باز بذارید تا بهتر بتونن حرفشونو بگن مخصوصا اگه حس میکنید صحبت هاشون برای پیدا کردن شناخت از شماست درسته کارفرما باید رابطه جدی داشته باشه ولی پسرا وقتی از شما در مورد ازدواج میپرسن مشخصه دغدغه خاصی دارن (اینو بگم که خیلی ها هدفشون از این سوالات برقراری رابطه دوستیه ولی تا شما اجازه ندید طرف مقابل حرف دلشو بزنه نمیشه به نیتش پی برد) خیلی از پسر ها رو میشناسم که خیلی با حجب و حیا هستند و عاشق دختری بودن ولی نتونستن بهش بگن و وقتی اون دختر ازدواج کرده خیلی بهم ریختن (و حتی اون دختر بعدا که احساسشون رو فهمیده عنوان کرده که اگه درخواست ازدواج میدادن جوابش مثبت بودهو خیلی ناراحت شده و براش سوال شده که این پسر چرا درخواستشو عنوان نکرده ) باور کنید صحبت در خصوص این موارد برای مردها راحت نیست مخصوصا اگر اون خانم اجازه صحبت نده معمولا افرادی که قصد ازدواج دارند و نمیتونند حرف دلشون رو رک و رو راست بگن رفتار و گفتار طرف مقابل رو معیار قرار میدن (مثلا اخم کردن یا واکنش صورت دختر رو اینطوری تعبیر میکنن که اون دختر از ظاهر یا کار من خوشش نمیاد پس دیگه دلیل نداره برم خواستگاری اون دختر) ببینید چقدر توی این تالار پسرهای مختلف روی رفتار دخترا حساس هستند و از رفتار دختر ها جواب احتمالی مثبت و یا منفی شونو نتیجه گیری میکنن یه چیز دیگه هم بگم : در مورد نحوه درست تقاضای ازدواج کلاس یا درس خاصی نبوده که ما پسر ها بخونیم و شرکت کنیم و همه چیز رو از قبل بدونیم حتی توی اکثر فیلم های صدا و سیما دختر و پسر ابتدا یه مدت با هم صحبت میکنن در مورد مسائل مختلف بعد پسر درخواست ازدواج میکنه بعد خانواده ها در جریان قرار میگیرن و سایر مراحل فقط توی این تالار هستش که میگن قبل از هر صحبتی باید از طریق خانواده ها اقدام بشه (یعنی حتی از فیلم های صدا سیمای ایران هم سخت گیرانه تر و ...)که البته من حرفی در این خصوص ندارم یا نمیخوام قوانین تالار رو به چالش بکشم هر سایتی قوانینی داره که محترمه فقط میخوام بگم پسرها از کجا باید شیوه صحیح خواستگاری رو بلد باشن در حالی که در صدا و سیما هم اکثرا شیوه ای متفاوت بیان میشه در خصوص اینکه چرا تقاضای ازدواج برای یه پسر سخته باید بگم پسر وقتی که یه دختر رو خیلی زیاد دوست داره از این میترسه که با جواب منفی دختر مواجه بشه مخصوصا اگه پسر مشکل خاصی داشته باشه و فکر کنه که همون مشکل باعث میشه دختر جواب منفی بده (مثلا حس کنه بخاطر مدرکش یا کارش یا ... جواب رد میشنوه) در حالی که اون مشکل ممکنه برای دختر اصلا مهم نباشه بحر حال دلیلش علاقه شدیده و فکر نکنم دختر ها بتونن درک کنن

- - - Updated - - -

نمیدونم چرا هر چی فاصله میذارم بازم متنها به هم چسبیده شد
    اگه حوصله ندارید متن من رو بخونید باید بگم نظر منم تقریبا نظر آقای خاله قزیه و ایشون بهتر گفتند
    ویرایش توسط 1234567 : یکشنبه 18 اسفند 92 در ساعت 12:16

16. 3 کاربر از پست مفید 1234567 تشکرکرده اند .

Amir_23 (یکشنبه 18 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 18 اسفند 92), صبوری (یکشنبه 18 اسفند 92)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    متشكرم جناب1234567 من با اين كه تمام چهارچوب ها رو رعايت ميكنم . همين رفتاري كه شما ميگيد رو در مورد يكي ديگه از آقايون پيش گرفتم دو سال زمان كمي نيست ولي با هيچ پيشنهادي از سمتشون مواجه نشدم همين الانم ميدونم اگر با فرد ديگه اي ازدواج كنم براي ايشون مهمه

ولي نميخوام يك اشتباه رو دو بار تكرار كنم. من چند ماه زمان برد تا به خودم بقبولونم اون فرد نيتي نداشت من اشتباه كردم اعتماد كردم .(هنوز هم رابطه كاري داريم.)
    در اين موردي هم كه چند روز پيش اتفاق افتاد اون آقا بيشتر از يك سال من رو در ذهنش داشته نميگم علاقه مند بوده ولي وقتي صحبتش رو شروع كرد متوجه شدم هدفدار داره صحبت ميكنه.من واقعا دچار استرس شدم چون اصلا فكر نمي كردم پسري اينطور راجع به ازدواج با من صحبت كنه ولي ايشون خيلي ريلكس بودن اصلا هم دچار استرس نشدن.

آخرش كه مي رفتند گفتند انشاءالله دفه بعد اومدم متاهل شده باشيد منم بهشون گفتم شما زودتر متاهل شديد(نميدونم ميخواست بدونه من قصد ازدواج با فرد ديگه اي دارم يانه؟)

مشكل ديگه هم اينجاست وقتي يك مراجعه كننده حالت خواستگار به خودش ميگيره من ديگه راحت نميتونم كارش رو انجام بدم ميگم نكنه فك كنه من اين كار رو دارم براي اون انجام ميدم با نيت خلاصه كلي اعصابم به هم مي ريزه.

که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

ویرایش توسط صبوری : یکشنبه 18 اسفند 92 در ساعت 12:35

18. 2 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

1234567 (یکشنبه 18 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 18 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    سلام دوست گرامي
    ابراز علاقه وتمايل براي آشنايي وازدواج ... جا ومحل نداره وبراي شمايي که دريکي از مشاغل اجتماعي کارميکنيد وبراي کساني که شمارو ميبينن و تصوراتي براي خودشون ميکنن خيلي طبيعيه ... پس خودتون رو درفشار بيش از حد نذاريد .. همينکه شما با جديت کارتون رو پيگيري ميکنن وبا ارباب رجوع خيلي شايسته ومتين برخورد ميکنين خيلي خوب ومناسبه ولي نميتونين اطرافتون رو فيلترکنين بالاخره درهمين معاشرت ها وحشر ونشر کردن ها چنين موقعيت هايي هم پيش مياد ...پس لازمه خيلي با وقار ومناسب خودتون با همه اينا برخورد مناسب داشته باشيد همينطور که درشان شما نيست بخواهيد خارج از ضوابط کاري واخلاقي رفتاري با غريبه ها داشته باشيد همانطور هم درشان شما نسيت که اگه کسي با نيت صادقانه وبه منظور شناسايي وآگاهي از شرايط شما پا پيش قدم ميذاره خيلي برخورد خوبي نبينه .... مطمئنا شما هم مثل همه دختران خوب ايراني درشرايط هاي مختلف درگير موضوع خواستگاري خواهيد شد پس بهتره بجاي موضع گيري ويا حساسيت هاي نا بجا ؛ تصميم بگيريد از فرصتهاي پيش رو خيلي خوب وشايسته بهره ببريد تا بتونيد فردمناسبي را چه درمحيط کار وچه غير کار .... انتخاب نماييد ... کافيه بدونيد طرف مقابل شما هم دغدغه هاي ذهني شما رو دراين موضوع داره حالا با تغيير اولويت هاي فردي ! پس جاي نگراني ودلواپسي وخط ونشون کشيدن براي خودتون ويا ديگري نيست ..... خوب وشايسته وبايسته برخورد کنين وشرايط رو براي آدمهاي صادق وبا ادب بمنظور آشنايي درچارچوب هاي شخصيتي خودتون فراهم کنيد ................. موفق باشين اگه خبري شد بگين خوشحال ميشيم

20. 2 کاربر از پست مفید ardeshirk تشکرکرده اند .

شیدا. (سه شنبه 20 اسفند 92), صبوری (یکشنبه 18 اسفند 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)