به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 اسفند 92 [ 13:41]
    سطح
    1
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    1
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

Sad خدایا من چقدر بدبختم

سلام به همه ی دوستان

راستش من تازه عضو شدم و دلم میخواد درد دل هامو اینجا بگم

من به این قضیه پی بردم که خدا اون طور هم که میگن عادل نیست چون به خیلی ها هیچی نمیده ولی

به بعضی ها همه چیز میده....من خودم رو مثال میزنم نه به من قیافه داده نه هیکل داده نه پول داده و....

یه دماغ داده این هوا دیگه از بس از این و اون تمسخر شنیدم که دیگه خسته شدم چقدر تحمل کنم دیگه

خوب صبر ادم هم یه حدی داره و من به خاطر همین قیافه زشت دختر مورد علاقه مو از دست دادم چون

اون اصلا به من محل نمیزاشت خب حق هم داشت بنده خدا دلش رو به چیه من خوش میکرد؟؟؟؟

و سر هیکلم هم من دومین عشقم هم رو از دست دادم یعنی فوتبال، بعد همی چیز دلم رو خوش

کرده بودم به فوتبال..ولی سر تست هر تیمی میرفتم میگفتن بازیت خوبه ولی چون هیکلت

ضعیفه نمیتونی قبول بشی..دیگه کلافه شده بودم از زندگی ولی کم نیوردم تصمیم گرفتم که

هیکلم رو بسازم انواع دکترا رو رفتم اما بازم فایده نداشت،رفتم باشگاه هم ثبت نام کردم اما هیچ

گفتیم اشکال نداره درس میخونیم ولی بخدا من اصلا به درس علاقه ندارم حتی نمیتونم یه خط

کتاب بخونم.........دیگه از این زندگی خسته شدم هر موتوری یا ماشین از کنار من رد میشه

هیکل و قیافه و دماغ منو مسخره میکنه.از شانس بد ما حتی پول عمل جراحی بینی هم نداریم.

ولی در عوض یه فامیل داریم خدا همه چیز بهش داده من ارزوم هست فقط یکی از ایتم های

اونو داشته باشم...بخدا عشق اون دختر داره دیوونم میکنه ولی من کاری از دستم برنمیاد

خدایا چرا این قیافه زشته و به من دادی مگه من چی بدی کرده بودم؟؟؟

2. 2 کاربر از پست مفید sajjads4 تشکرکرده اند .

Mr.Anderson (جمعه 23 اسفند 92), کاغذ بی خط (یکشنبه 11 اسفند 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    خداست دیگه
    خودش توی قران میگه به هر کی بخوام بی حد و حصر میبخشم
    حتی عنوان میکنه از گناه هرکی که خودم بخوام میگذرم
    یعنی پارتی بازی میکنه در حد تیم ملی

ولی همه جا گفته که مال و فرزند و زیبایی این دنیا بازیچه است و فقط برای امتحان کردن
    در جاهای دیگه هم خیلی از ناشکری انسان انتقاد کرده و میگه هروقت نعمتی به کسی دادم قدرشو ندونست و غرور جلوی چشماش رو گرفت و وقتی که نعمتی رو که داده بودم پس میگیرم انسان شروع میکنه به ناشکری

خدا برای هر کی بیشتر سخت گیری میکنه بیشتر دوسش داره
    نمیخوام شعار بدم
    من تقریبا چند دقیقه پیش داشتم گریه میکردم
    سر یک مسئله ای خدا خیلی بد با من تا کرده بخاطر همون زده بودم زیر گریه (البته از دید خودم بد تا کرده و میدونم که کارش درسته)
    بگذریم...
    رفیق اگر انقدر بینیت عذابت میده یه کاری پیدا کن و پولتو جمع کن بعد برو عملش کن و اعصابتو راحت کن
    زندگی توی جامعه ای مثل ایران اگر کوچکترین مشکل زیبایی داته باشی خیلی سخته ، چون مردم ما خیلی سطحی وظاهر بین هستند

در مورد بدن هم اگه قرار بود همه رونالدو بشن که دیگه رونالدو بودن معنا نداشت (البته نمیخوام رنجی که رونالدو کشیده تا شده بهترین بازیکن فوتبال جهان رو نادیده بگیرم)

خدا این دنیا رو طوری ساخته که هیچ چیزی توش غیر ممکن نیست تلاشتو بکن همه چیز درست میشه

اگه بخوای فوتبالی به قضیه نگاه کنی باید این رو بگم که خداست که پست ما رو تعیین میکنه و ترکیب رو میچینه
    و ما وظیفمون اینه که تو پستی که قرار گرفتیم بهترین بازی رو انجام بدیم هر چند خودمون باور داریم که جای ما توی اون پست نیست .زندگی این دنیا مثل یک بازی تمرینیه پس زیاد جدیش نگیر چون بازی های اصلی رو باید اون دنیا انجام بدیم

4. کاربر روبرو از پست مفید 1234567 تشکرکرده است .

کاغذ بی خط (یکشنبه 11 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 آذر 94 [ 10:10]
    سطح
    31
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,932

تشکرشده 348 در 164 پست

Array
    راستش اقای محترم خدا به من همه چی داده زیبایی متانت هیکل و الانم شوهر خوب ولی من 20 سال از بهترین سالهای زندگیم رو مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم سالهای ناب زندگیم که همه شخصیتم رو از من گرفت و الانم که تاپیکش رو گذاشتم دوستی به من میگه این خیالات تو هستش.....
    هنوز که هنوزه افکار خود کشی دست از سرم بر نمی داره........
    و هنوز جایی که میرم مردها به خاطر ویژگی هایم به من زود توجه می کنن....به نطرم صبز ایوب می خواد تا بتونی خودت رو از گناه دور نگه داری

6. کاربر روبرو از پست مفید کاغذ بی خط تشکرکرده است .

sajjads4 (یکشنبه 11 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    هممون یه لحظاتی توی زندگی این افکار میاد سراغمون. داشته هامون رو نمیبینیم و نداشته ها و عیب و ایرادامون میاد جلوی چشممونو شروع میکنیم به ناشکری و حسرت دیگرانو خوردن! امیدوارم وقتی داشتی این متنو مینوشتی توی همون لحظه ی خاص بوده باشی و فردا که برگردی مشکلتو فراموش کرده باشی! قبول دارم که خدا به بعضیا همه چی داده و به بعضیا هم نه اما نمیشه همه ی عمرو به حسرت خوردنو شکایت از خدا گذروند. چاره ای نداریم که با همه ی داشته ها و نداشته هامون بسازیم و زندگی کنیم.

نوشتن برات سخته چون شاید فکر کنی نمیتونیم خودمونو جات بذاریمو داریم شعار میدیم! ولی دوست دارم حالا که به اینجا اومدی اولا یه نگاهی به مشکلات دیگران بندازی و بدونی که همه به نوعی مشکلات خودشونو دارن حتی اگه ظاهرا مشکلی نداشته باشن و هم اینکه یاد بگیری انقدر باطن و درون خودتو قوی کنی که دیگه ظاهر برات بی ارزش باشه و بتونی خودتو دوست داشته باشییی

8. کاربر روبرو از پست مفید sara 65 تشکرکرده است .

faghat-KHODA (یکشنبه 11 اسفند 92)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array
    با سلام

عنوان این تاپیک مبهم هست ، لطفاً یک عنوان که دقیقاً مشکل شما را نشان دهد تنظیم کرده از طریق لینک تماس با ما در بالای صفحه تالار ارسال دارید تا جایگزین شود و تاپیک باز شود . یا اینکه تاپیکی جدید با عنوانی باز کنید

10. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

khaleghezey (یکشنبه 11 اسفند 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)