به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 آبان 93 [ 16:56]
    سطح
    7
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 14 در 10 پست

Array

شوهرم بیکارشده هیچ پولی نداریم

واقعا باورم نمیشه به همچین روزی افتادم که واسه زقتن به دندون پزشکی باید طلاهامو بفروشم... پدرشوهرم خیلی پولداره یعنی سرمایه شو ریخته تو گاوداری. روز خواستگاری بهمن قول خونه و ماشینو داد،ماهم که عاشق بودیم گفتیم همه چی حل میشه اگه با هم باشیم، شوهرم پیش باباش تو گاوداری کار میکرد با اینکه ارشد کشاورزی داره،اما باباش با اخلاقای بدش و بد وبیراهایی که سر هر چیز کوچیکی به شوهرم گفته،شوهرمو کلافه کرده،و دیگه اونجا نمیره و هنوز هیچ کاری هم پیدا نکرده،تو این یه سال که اونجا کار میکرد در حد اجاره و خورد و خوراک پول میداد،یعنی الان هزار تومن پس انداز نداریم جز طلاهای من. همش میشینم به این بدبختی ها فک میکنم و حرص میخورمو خودمو داغون میکنم،از پدرشوهرم متنفرم،هیچ وقت نمیتونم ببخشمش،مگه من گناه کردم عروسشون شدم که حالا خرید عید هم نمیتونم بکنم و حتی غذای روزانه رو به زور میخرم؟اگه خونه بابام مونده بودم الان بهترین زندگی رو داشتم،چرا واسه حماقت یه نفر آدم این همه ادم باید بدبخت شن؟ مدیر همدردی خواهش میکنم کمکم کن،وجودم سرشار از تنفر شده،نمیتونم بیخیالش شم...

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 فروردین 96 [ 11:56]
    سطح
    62
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 171
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوست من
    .
    همش میشینم به این بدبختی ها فک میکنم و حرص میخورمو خودمو داغون میکنم
    ،از پدرشوهرم متنفرم،هیچ وقت نمیتونم ببخشمش،مگه من گناه کردم عروسشون شدم که حالا خرید عید هم نمیتونم بکنم و حتی غذای روزانه رو به زور میخرم؟اگه خونه بابام مونده بودم الان بهترین زندگی رو داشتم،چرا واسه حماقت یه نفر آدم این همه ادم باید بدبخت شن؟ مدیر همدردی خواهش میکنم کمکم کن،وجودم سرشار از تنفر شده،نمیتونم بیخیالش شم...
    به نظر من اين بد بختي نيست بلكه يه شرايط خاص هست.الان بايد آرامشت رو حفظ كني شوهرتون الان به اندازه كافي فكر ومشغله داره شما بايد آرامشتون رو حفظ كنيد و از اين وضعيت اعلام نارضايتي نكنيد.

يك سال خريد عيد نكنيد چه اتفاقي ميافته؟؟؟؟
    خونه پدرتون بوديد بهترين زندگي هم داشتيد اونوقت همسرتون رو نداشتيد .ما هميشه در حال انتخاب هستيم و اين انتخاب ها هزينه فرصت ايجاد ميكنه شما با انتخاب همسرتون آسايش خونه پدريتون رو داديد.

به نظر من توقع داشتن از پدر شوهر درست نيست ...كمك كنيد همسرتون مستقل بشه و براتون بهترين زندگي رو بسازه.

• اعلام حضور براي ختم قرآن در ماه رمضان سال1435قمري

http://www.hamdardi.net/thread-32764.html

خداوندا؛هدایتم کن تا به این باور برسم؛
    که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

3. 5 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 05 اسفند 92), پونه (دوشنبه 05 اسفند 92), مهربونی... (پنجشنبه 08 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 05 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    بنظر منم صبوری جان درست میگن، شما خودتون عاشقانه شوهرتون و انتخاب کردین، تا زمانی که عاشق بودین وگرم این چیزارو ندیدین . نمیشه که آدم همیشه تو خوشی درکنار هم باشن. تو ناخوشیا همو فراموش کنن.

مطمعن باش اگه صبوری کنی و درکنار شوهرت باشی این شرایط سخت هم میگذره.

امیدوارم سال جدید که میاد بهترین اتفاقا برای تو شوهرت بیوفته
    حواستون باشه کمک خانواده ها لطفه نه وظیفه حالا هرچقدرم پولدار باشن. پس انتژاراتتو ازشون کم کن.

سعی کنین خودتون این شرایط جدید و سرو سامان بدین.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : دوشنبه 05 اسفند 92 در ساعت 13:20

5. 2 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

پونه (دوشنبه 05 اسفند 92), مهربونی... (پنجشنبه 08 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 14 در 10 پست

Array
    همه حرفاتون درسته،تا حالا با همینا خودمو نگه داشتم. اما هم دوری از خانواده خودم وهم تنهایی تو خونه باعث میشه فکر وخیال زیاد کنم،اصلا انگیزه واسه هیچی ندارم حنی خونه تکونی، ما باید چقد کار کنیم که حداقل یه ماشین داشته باشیم؟شوهرم ماشین خودشو فروخت پولشو داد باباش که چکشو پاس کنه،اما اوم عین خیالش نیست و ما 6ماهه که ماشین نداریم،مگه پدرم این قد بیخیال میشه نسبت به بچه اش؟

7. کاربر روبرو از پست مفید مرمر تنها تشکرکرده است .

مهربونی... (پنجشنبه 08 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    با سلام
    دوست گرامي زندگي همه ما مملو از فراز ونشيب هاي گوناگون هست که بعضي سخت ودردناک وبعضي دلچسب وگواراست اين ذات زندگي است ولي اين رو بدون همه اونا گذرا هستن چه سختش وچه خوبش .... همهچي در تغيير ودرجريان زندگي تعديل ويا حتي ازبين ميروند ونکته مهم اين که همه ايناا آزمايشي است براي ما وکمکي است براي انتخاب وپخته شدن ما شايد بعضي اتفاق ها بيفته که ما خيلي خوشمون نياد ولي ميتونه شرايطي رو برامون بوجودبياره که تغييرات اساسي ومثبت در دراز مدت برامون به همراه داشته باشه واين ميتونه چنين فرصتي باشه ضمن اينکه شما نميدوني آخراين داستان چيه وآيا شما ضرر خواهي کرد يا نه بهرصورت عدم وابستگي به خانواده هاي طرفين خودش نقطه مثبت ومهمي است که سبب استحکام وثبات پايه هاي خانواده خواهد شد وعوامل بيروني اثرات کمتري درزندگي تون خواهد داشت شما چي ميدوني اگه وابستگي همسرتون درامور معيشتي تداوم داشت ممکن بود آفت هايي متوجه زندگي شما بشه .... الان وابستگي شما بهم بيشتر شده ونگران هم نباش هيچ سختي بي حکمت وپايدار نيست ..... اميدوارم هميشه درکنار هم زندگي خوب وانتخاب خوب داشته باشين

9. کاربر روبرو از پست مفید ardeshirk تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 14 در 10 پست

Array
    مرسی از دعاتون،منم همش به خودم میگم اینا امتحانه،و شاید امتحان بی پولی اسونتر از امتحان پولداری باشه،میگم خدا ما رو دوست داره که بهمون سختی میده تا ازش دور نشیم...اما بعضی وقتا هم خیلی فاز نا امیدی میگیرم،هم واسه خودم ناراحتم هم شوهرم، چند روز پیش گفت ترسم از اینه که نتونم زندگی ای واست درست کنم که حقته،منم دلداریش دادم و گفتم همین که همدیگه رو داریم یعنی همه چی درست میشه... واسم دعا کنین که تحملم بیشتر از این بشه ،دعا کنین کم نیارم،میخوام برم سرکار،آخه کارشناس تغذیه ام،دارم یه کم واسه ارشدم میخونم،اگه فکر و خیالم کمترم شه بهتر میتونم بخونم، خیلی دعام کنین...ممنووون،خوشحالم که دوستای خوبی مث شما دارم که میتونم راحت حرفامو بهشون بگم

11. کاربر روبرو از پست مفید مرمر تنها تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    با سلام
    يقين کن قانون طبيعت همواره بر درستي وعشق وصداقته وبدون باطن خيلي مشکلات بهتر از ظاهرشونه ..... به خدا اميد وارباش ودرکنارهمسرت وبه اون اميد بده ..... اين مشکلات بزودي حل خواهد شد

- - - Updated - - -

با سلام
    يقين کن قانون طبيعت همواره بر درستي وعشق وصداقته وبدون باطن خيلي مشکلات بهتر از ظاهرشونه ..... به خدا اميد وارباش ودرکنارهمسرت وبه اون اميد بده ..... اين مشکلات بزودي حل خواهد شد

13. کاربر روبرو از پست مفید ardeshirk تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 26 شهریور 95 [ 14:54]
    سطح
    40
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    566

تشکرشده 594 در 190 پست

Array
    دوست عزیز متاسفانه دنیا رو از زاویه اشتباهی نگاه میکنین و تا از این دید ببینین هیچ مشکلی حل نمیشه.
    چرا میگین ندونم کاری پدرشوهرتون شما رو به این روز انداخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایشون برای خودش آدم موفقیه و فکر کنم از زندگیشم راضی باشه اینکه چه رفتاری با همسر شما داشته هم بخودش مربوطه و این حقو داره که تو کسبو کاری که خودش راه انداخته قانون خودشو داشته باشه.
    شما دو تا جوون تحصیل کرده نشستین روی پاهاتون بجای اینکه وایسین و زندگیتونو بسازین و تنها کاری که میکنین پرو بال دادن به نفرت از پدر شوهرتونه؟؟؟؟؟ جالب بود که اصلا اشاره ای هم بخودتون و همسرتون نکردین.
    هر زندگی بالا داره پایین داره. نقطه صفر شروع هم داره. شما از نظر من متاسفانه اما از نظر خودتون و خیلیهای دیگه خوشبختانه نقطه صفر نداشتین و با کمک خانواده همسر زندگیتونو از نقطه ای بالاتر از صفر شروع کردین(برگزاری مراسم و گذران این مدت از ازدواج)
    حالا دیگه وقتشه استارت زندگیتونو بزنین. مرد باید مرد بشه تو زندگی و زن هم زن. اینا فقط یه کلمه نیست. این یه دنیاست پشتش. منرد بودن به داشتن تحصیلات هم نیست من مردای 7-8 ساله هم دیدم. و شیر زنای همین سنی.
    ساختن این زندگی وظیفه خودت و همسرته. کلی پله جلوتونه که با همت و پشتیبانی همدیگه میتونین ازش بالا برین. فقط اول از همه تفکرتو عوض کن دوستم. چون اینو به فرزندانی که قراره بعدا تربیت کنی مدیونی.

15. کاربر روبرو از پست مفید روژان20 تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 14 در 10 پست

Array
    روژان جان من نمیگم اون باید چیکار کنه که ما خوشبخت شیم اما اون به ما قولهایی داد که عمل نکرد،اگه میذاشت از اول شوهرم کارشو جدا کنه الان نه ناراحتی بود نه بی پولی،شوهر منم اشتباهایی داشته،از رو احساس تصمیم گرفته،محکم نبوده،من کلیات رو گفتم،جزییاتی هم هست که نمیشه همشو گفت و اونا هم تو احساس من بی تاثیر نیستن، سرزنش های پدر مادرم که چرا درس نمیخونی؟ هر دفعه میپرسن چرا ماشین نخریدین؟ من جوابشونو میدمواز شوهرم دفاع میکنم اما قبول کنین سخته ناراحت نشدن ....و حتی اینکه پدرشوهرم ممکنه از اینکخ شوهرم کارشو جدا کنه باز کینه به دل بگیره( همون جوری ک نسبت به برادرای خودشم هست و باهاشون رفت و امد نداره) ومن در همین حد ناراحتم که فقط بیام اینجا دردو دل کنم،نه بیشتر.

17. کاربر روبرو از پست مفید مرمر تنها تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 26 شهریور 95 [ 14:54]
    سطح
    40
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
    تشکرها
    566

تشکرشده 594 در 190 پست

Array
    مر مر جان من سختیهاتو درک میکنم اما بازم میگم به این شرایط به چشم نقطه آغاز نگاه کنو زندگیتو رو به جلو شروع کن.من این شرایطو داشتم و از دل سیر بهت این حرفا رو نگفتم.خانواده همسر من خیلی وضع مالی خوبی دارن اما منو همسرم از صفر شروع کردیم الان وضعمون خداروشکر خیلی خوبه به حدی که اگه خانواده همسرم کمکمون کرده بودن نصف نصف الان هم نبودیم. جدا ازین من با اینکه وضعمون الان خوبه اما همچنان کار خودمو دارمو و حاضر نیستم بشینم خونه چون ارزش زندگی به هدف داشتن و فعالیته نه چیزایی که داریم.اگه امکان پیام خصوصی داشتم بیشتر باهات حرف میزدم دوستم . اما اگه حرفم تلخه اما حقیقته. بذار اذیتت کنه اما بدونی الان کجای زندگی هستی. بهترینا رو برات آرزو میکنم.

- - - Updated - - -

مر مر جان من سختیهاتو درک میکنم اما بازم میگم به این شرایط به چشم نقطه آغاز نگاه کنو زندگیتو رو به جلو شروع کن.من این شرایطو داشتم و از دل سیر بهت این حرفا رو نگفتم.خانواده همسر من خیلی وضع مالی خوبی دارن اما منو همسرم از صفر شروع کردیم الان وضعمون خداروشکر خیلی خوبه به حدی که اگه خانواده همسرم کمکمون کرده بودن نصف نصف الان هم نبودیم. جدا ازین من با اینکه وضعمون الان خوبه اما همچنان کار خودمو دارمو و حاضر نیستم بشینم خونه چون ارزش زندگی به هدف داشتن و فعالیته نه چیزایی که داریم.اگه امکان پیام خصوصی داشتم بیشتر باهات حرف میزدم دوستم . اما اگه حرفم تلخه اما حقیقته. بذار اذیتت کنه اما بدونی الان کجای زندگی هستی. بهترینا رو برات آرزو میکنم.

19. کاربر روبرو از پست مفید روژان20 تشکرکرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)