به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 01 اسفند 94 [ 19:17]
    سطح
    26
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    30

تشکرشده 60 در 32 پست

Array

متهم به خیانت هستم ولی خیانت نکردم

سلام من و خاننم خیلی بهم علاقه داشتیم و داریم تا جایی که به خودآزاری رسیدیم و سر هیچی بهمدیگه گیر میدیم. ما بعد یکسال آشنایی با هم ازدواج کردیم و تنها عیبی که منو نگران میکرد لجبازی بیش از حدش بود که بعضی وقتا واقعا اشکمو در میاورد ولی بعلت علاقه مفرط بهش تحمل کردم و میکنم. اون شاغله و بخاطر شغلش ازروابط خانوادگی گرفته و رابطه با دوستان و آشنایان خیلی کم گذاشتیم و حتی وقتی پدر و مادرم هم میخوان بیان کمی دلخوره. من همیشه کوتاه اومدم تا زندگیم _ که اوایل خونوادم مخالف تشکیل این زندگی بودن_ حفظ بشه وبخاطر کار ش من نصف روز توخونه تنها میموندم و کارهامو انجام میدادم( تو خونه هم واسه خودم کار ردیف کردم که همیشه پیشش باشم) کمی پیش تو فیسبوک با خانمی درد و دل کردم و همه چیز رو بهش گفتم و از اختلافات و لجبازیها و شرایط خانوادگی و همه چیز. بعد کمی از مسیر خارج شدم و شماره گرفتم و اسمس و زنگ ولی بعد پشیمون شدم و گفتم خدا منو لعنت کنه که اسیر شیطان شدم و به اونم گفتم متاهلم و اون هم بیخیال من شد. بایدبگم خانمم بسیار شکاک بود و همیشه دنبال یه مدرک میگشت و بمن توجهش کمتر میشد و گیرش بیشتر که این گیر از عوض کردن کانال تلوزیون بود تا رفتار مادرم تا اخلاقم و... چند روز پیش در حال زیر رو کردن ایمیلهای من چتهای من با اون خانم رو دیده و الان به شدت ناراحته و مساله رو تو خانواده خودم و خودش و خواهراش باز کرده و ایمیل های منو بلند بلند برا همه فریاد میزد و هی حمله میکرد و یقه منو میگرفت. من بهش گفتم که کارم اشتباه بوده و توبه کردم و قصدی نداشتم ولی اون بیخیال نمیشه و داره این روند رو ادامه میده. حال دوستان از یه طرف از لجبازیها رفتارها و خیلی اخلاقهاش خسته شدم از یه طرف شکهاش آزارم میده از یه طرف عمیقا عاشقشم و بدون اون حالم خیلی بده از یه طرف تهدیدم کرده که طلاق میخواد. کسی میتونه کمکم کنه؟ من بهش گفتم من به عشق و علاقت نیاز دارم من بچه میخوام من پول نمیخوام نمیخوام کار کنی میگه تو قدرنشناسی میگی پولتو نمیخوام. بدتر از همه جو رو متشنج میکنه وقتی میخوام باهاش صحبت کنم به جمله چهارم نرسیدیم داد و فریاد راه میوفته خسته شدم و عاشق هم هستم و واقعا موندم چه کنم کمک کنید

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    با سلام به همدردی خوش آمدین

از وقتی پستتونو خوندم دارم فکر میکنم صلاحیت پاسخ گویی به این پست و دارم یا نه.آخه یجورایی در جایگاه خانومتون لودم، اما فرق من اینه که من در دوره آشنایی متوجه شدم و فرد مقابل من هم اهل چت نبودن اما متاسفانه کاری که شما کردین و کردن. خب فرق من با خانومتون اینه که من در دوره اشنایی بودم و راحت میشد بیخیال شد.

اتفاقا یه مدتی هم بود فکرم به این موضوع مشغول شده بود که اگه من در لحظه ای که این اشتباه و کردن همسر شون میبودم چکار میکردم.؟ ؟؟
    هرچی فکر کردم دیدم این موضوع خیلی اذیتم میکرد واقعا نمیتونستم ببخشم ! حتی برام اینکار عینه خیانت بود. (اینو گفتم چون نوشتین خیانت نکردین) اخه اوشونم اسم اینکارو خیانت نمیذاشتن ااما واسه منی که خیلی رو این مسایل حساس بودم و انتظار شم حتی در حد یه درصد نداشتم خیانت بود
    شاید منم اگه اون موقع همسر رسمی میبودم طلاق میخواستم و کار همسر شما رو انجام میدادم.

از نظر شما شاید خیانت نکردین اما از نظر همسرتون کارتون خیانته.
    چون شما زمانی که میتونستین با خانومتون بگذرونین و با کس دیگه ای گذروندین حالا هرچیم بگین که نه منظور خاصی نداشتم.(جالبه ایشونم همین حرف شما رو میزدن)

در قدم اول بهتره واقعا از ته قلبتون قبول کنین اشتباه کردین . (چون وقتی نوشتین بخاطر خیانت نکرده محکوم میشین یعنی بطور کامل اشتباهتونو قبول ندارین دیگه)

شاید کوتاه نیومدن خانومتون بخاطر این مسله است و اینکه جلو همه خانواده اعلام کردن بخاطر اینه که بقیه هم تایید کنن بگن آره شما اشتباه کردین تا شما هم قبول کنین و واقعا پشیمون بشین.نه حرفی.(یکی از دلایل بیخیال شدنه منم همین بود که اوشون متاسفانه پشیمونی واقعی سراغشون نیومده بود یعنی همش ظاهری بود. (البته من اینطور احساس میکردم))میگم شاید شما هم نتونستین پشیمونی واقعیتونو بهشون ابراز کنین شاید گاهی در لاب لای دعواها و بحثا حرفی زدین که نشون داده شما پشیمون نیستین.

در قدم بعدی هم سعی کنین اعتماد شکسته شده رو درست کنین. درسته سخته اما چون میگین ایشون شکاک بودن حالا هم با این کارتون بدتر دیگه همون یریزه اعتمادشونم شکسته پس باید خیلیییییی تلاش کنین و خیلییییی صبور باشین تا این اعتماد برگرده.

کلا هم من احتمال میدم اتفاق تازه افتاده ! پس زخمش تازه اس هنوز التیام پیدا نکرده شما میدونین که الان واسه ترمیم زخم جسمی هم یه مدت زمان لازمه دیگه چه برسه به زخم هایی که روحیه! اونم با این روح حساس خانومتون ! اگه هنوز دوستشون دارین و زندگیتونم دوست دارین باید کمر بند همت و ببندین که راه سختی در پیش دارین .

من الان فکر میکنم اگه اون اتفاقی که برای من در دوره اشنایی افتاد در زمانی می افتاد که من همسر رسمی میشدم ؛ خیلی دوست داشتم اوشون تکنیک قفس شیشه ای و انجام بدن!

اما نمیدونم این تکنیک و به شما هم مدیران پیشنهاد میدن یا نه.

یه بار این تکنیک و به یه خانومی پیشنهاد دادن که همسرشون با 14 نفر به ایشون خیانت کرده بود. یعنی نمیدونم این تکنیک فقط برای کسانی که خیلی تعداد خیانتاشون زیاده یا نه برای همه پیشنهاد میشه چه بار اولشون باشه چه بار آخر. میتونین خودتون بخونین . تاپیکشون این بود http://www.hamdardi.net/thread-32082.html

در همون صفحه اول مدیر همدردی راهنمایی کردن و این تکنیک و توضیح دادن. بازم نظر من از طرف یه عضو عادی بود کارشناس نیستم.

راستی شما در یه مورد حق دارین اینکه انتظار دارین همسرتون وقت بیشتری براتون بذارن اما راهتون خیلی اشتباه بوده متاسفانه اینجارو حق نداشتین .

پس اول سعی کنین اعتماد شکسته شده رو درست کنین بعد به موضوع اشتباهات همسرتون بپردازین(منظورم سرکار نرفتنشونه)

منظورم اینه من فکر میکنم این دوموضوع و بهتره جداگانه بررسی کنین نه اینکه وقتی همسر از کار شما عصبانی هستن شما هم بگین تو هم اشتباه کردی رفتی سرکار!!!
    این جمله ممکنههه به همسر و اطرافیان اینگونه القا کنه که شما اونقدرا کارتونو اشتباه نمیدونین و اتفاقا فکر میکنین یجورایی کارتون درست بوده! و زیادم پشیمون نیستین از شرایط پیش اومده.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : پنجشنبه 01 اسفند 92 در ساعت 21:14

3. کاربر روبرو از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده است .

ammin (جمعه 02 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 60 در 32 پست

Array
    من اشتباهم را قبول دارم و هدفم از اون رابطه لجبازی و اذیت و آزاری بود که بمن کرده بود و میدونم که اشتباه بود الان سخته که همه چی درست بشه ولی من هم در مورد ایشون اسمس نصفه شبی دیدم و کاملا سعی کردم مساله زود حل بشه وگرنه من هم میتونستم مساله رو به خانواده ها بکشم و خراب کنم همه چیز رو ولی علاقه ای که بهش داشتم همه چیز رو خوب کرد

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر۶۲ نمایش پست ها
    من اشتباهم را قبول دارم و هدفم از اون رابطه لجبازی و اذیت و آزاری بود که بمن کرده بود و میدونم که اشتباه بود الان سخته که همه چی درست بشه ولی من هم در مورد ایشون اسمس نصفه شبی دیدم و کاملا سعی کردم مساله زود حل بشه وگرنه من هم میتونستم مساله رو به خانواده ها بکشم و خراب کنم همه چیز رو ولی علاقه ای که بهش داشتم همه چیز رو خوب کرد
    یعنی ایشونم قبلا کاری مشابه کار شما انجام دادن؟
    و شما بخشیدین؟

بنظرم زندگی با لجبازی به هیجا نمیرسه.

ماشالله زن و شوهر هردو لجبازین.هیچکدوم کوتاهم نمیاین!!!

خب خوبه که قبول دارین اشتباه کردین ؛من فکر میکنم یا اتفاق خیلی تازس که نیاز به مدت زمان بیشتری داره برای حل شدن
    یا اینکه خانمتون مطمعن نیستن شما کاملا پشیمون هستین. یعنی نتونستین همین پیام پشیمونی و درست برسونین.

ترمیم اعتماد شکسته شده نیاز به زمان و صبر و تحمل زیاد داره.

پس کمی صبور باشین.

سعی هم کنین وقتی عصبانی هستن بهشون نگین لجبازی کردم و بخاطر سر کار رفتنتون بوده. این دو موضوع جداگانه بررسی کنین.
    یعنی اول بذارین عصبانیت ایجاد شده یکم فروکش کنه. و ایشون قبول کنن که شما واقعا پشیمونین بعدا حرف از مشکل قبلی بزنین.

فکر کنم اینطوری بهتر باشه. من بیشتر فکر میکنم وقتی در حین عصبانیت ایشون بهشون بگین خب میخواستی سر کار نری یا من نیازی به پول ندارم انگاری دارین گرو کشی میکنین بیشتر حرفتون شبیه تهدیده ؛ انگار دارین میگین اگه برگشتی سر زندگیت پس کار نکن که من ممکنه دوباره از این اشتباهات انجام بدم چون حق خودم میدونم.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : پنجشنبه 01 اسفند 92 در ساعت 21:25

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    دوست عزیز جوابی که به یکی از تاپیک ها دادی جوابیه که حس میکنم من باید به خودت بدم
    یعنی :"فقط باید بشینین حرف بزنین بهش ثابت کن دوستش داری و نمیخوای از دستش بدی"
    حس میکنم دنبال این هستی که یه نفر همینو به خودت بگه
    پس اینو بدون مشکل شما با مذاکره و صحبت کردن حل میشه

در بهترین زمان ممکن باید باشه نه توی مهمونی نه بیرون نه وقتی خسته است نه وقتی عصبانیه و ...
    فقط باید بشینین حرف بزنین بهش ثابت کن دوستش داری و نمیخوای از دستش بدی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 60 در 32 پست

Array
    مشکل منم همینه اهل مذاکره نیست زود از کوره در میره زودرنجه همیشه سعی میکنه از حرف من سرکوفتی بسازه و به سر خودش بزنه مثلا اگه بهش بگم اینجوری لباس بپوش میگه آهان پس بگو چرا چشت فلان زن رو دودو میزد کلا فکر میکنه چشم من زنها رو لخت میبینه این رو بمن میگه

- - - Updated - - -

دنبال بهونه ام که ببینمش و معذرت بخوام ولی از اینکه من رو پیش همه ابرومو برد خیلی ناراحتم و لجبازیهاش زندگیمونو تهدید میکنه تحمل انتقاد نداره موندم اگه قرار حرفی بزنم چطور بزنم که برنخوره بهش

- - - Updated - - -

کار من زشت تر بود ولی اون به یک آقا اونقدر رو داده بود که جرات کرده بود ۱۲ نصفه شب واسه خانمم اسمس جک بفرسته ولی من چون از خانمم مطمینم سعی کردم بهش بفهمونم اشتباهه ولی من دوسش دارم و اعتماد دارم بهش اون اگه این رفتارها رو با من میکرد من هرگز بدنبال دردودل با یک خانمی که اصلا نمیدونم کی هست نمیرفتم احترام بمن نمیذاره به نظرم فکرم رفتارم به هیچکس فکر میکنه تنها فکر درست خودشه من هم چون دوسش دارم همیشه کوتاه اومدم مقابل ایده هاش شاید مقصر من باشم تو این مورد خیلی نکته مثبت داره من فقط منفی شو گفتم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    شما و همسرت چند سالتونه؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 60 در 32 پست

Array
    در مورد قفس شیشه ای باید بگم قبل از اینکه بنده کوچکتریت اشتباهی مرتکب شده باشم این طرح در حال اجرا بوده و کما فی سابق ادامه داره ایشون اگه حتی بدونه که من دارم این مسایل رو اینجا مطرح میکنم ناراحت میشه ولی من باید از یجا دنبال راه حل باشم ممنون دوستان

- - - Updated - - -

من ۳۱ سال و ۲۰ روز ایشون ۳۰ سال و ۱۱ ماه و ۳۳۸ روز

- - - Updated - - -

من ۳۱ سال و ۲۰ روز ایشون ۳۰ سال و ۱۱ ماه و ۳۳۸ روز

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    دوست عزیز هیچکس رو نمیتونیم محکوم کنیم که اهل مذاکره نیست
    من مشاور نیستم اما حس میکنم فعلا یکم بذار همسرت عصبانیتش فروکش کنه
    الان هر حرفی بزنی مثل ریختن بنزین روی آتشه
    بذار خودشو خالی کنی و هرچی میخواد بگه تو فقط سکوت کن
    سعی نکن واکنش خاصی داشته باشی
    بعد از مدتی خودش میاد جلو تا صحبت کنه
    اگر اومد خیلی آهسته و با آرامش حقیقتو بهش بگو و عذر خواهی کن
    اگرم نیومد یه نامه براش بنویس و تمام حرفاتو توی نامه بگو و وقتی که خودت خونه نیستی کاری بکن که نامه رو ببینه و بخونه برای فردا شب براش گل بخر و ازش بخواه که با هم برید بیرون و پیاده قدم بزنید و حرفاتو بهش بگو
    (من اگه بودم اینکار ها رو میکردم)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 60 در 32 پست

Array
    دوست عزیز شرط مذاکره گوش کردنه چی بنفع و چه بضررت باشه ایشون هیچکس رو قبول نداره که مثلا اون رو بیاریم وسط که قاضی باشه که مذاکرذه تبدیل به جدال نشه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)