به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 تیر 93 [ 21:39]
    سطح
    15
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 75 در 34 پست

Array

نمیدونم چه جایگاهی تو زندگیش دارم

سلام...من چند وقت پیش نامزدی داشتم که باهم بشدت مشکل داشتیم..تاپیک های من توی همین سایت هست... مشکلاتمو مطرح کردم و با کمک دوستانی که اینجا هستن تونستم تصمیمم رو بگیرم و از نامزدم جدا بشم... که خداروشکر فکر میکنم بهترین تصمیمی بود که میتونستو توی زندگیم بگیرم... الان 8 ماه از تموم کردن رابطم میگذره و مسئله ی جدیدی فکر منو درگیر کرده که بازم میخوام شما دوستای خوب کمکم کنید که بتونم درست تصمیم بگیرم.. چند وقت بعد از تموم شدن رابطم از طریق اینترنت با آقائی آشنا شدم که ازش خوشم اومد..سعی کردم باهاش ایجاد رابطه کنم.. باهم صحبت کردیم اوائل رابطه خیلی عادی بودیم...من چون از ایشون خوشم میومد سعی میکردم تو رفتاراش ریز بشم و از طرفی توجهشو به خودم جلب کنم..تا حدودیم میتونم بگم که موفق بودم..لازمه بگم که ما تو 2 تا شهر نسبتا دور از هم زندگی میکنیم و تا حالا همو ندیدیم و نمیدونم این اتفاق اصلا بیفته یا نه...من دختر مغروریم و معتقدم ابراز علاقه نباید بصورت مستقیم از جانب دختر انجام بشه..اما خودم بطور غیر مستقیم کارائی کردم که اینو بفهمونم به طرف مقابل..مشکل من اینه که رفتارای ضد و نقیضی میبینم...جدیدا این آقا رابطشو با من بیشتر کرده و سعی میکنه به حرفا و نظراتم بیشتر احترام بذاره و یه جورائی غیر مستقیم ابراز علاقه کنه..اما بخاطر شرایط ظاهری و موقعیت اجتماعی و اخلاقی که ایشون داره من میبینم که دخترای زیادی خواهان رابطه با ایشون هستن... خودش که میگه من با کسی رابطه خاصی ندارم..اما عملا میتونم بگم سطح رابطه ما رو هم مشخص نکرده.. فقط اگر کسی بخواد به من نزدیک بشه میبینم که حساسین نشون میدن..از خصوصیات بارز اخلاقی این آقا غرور تقریبا زیادشونه...ممکنه این تو ذهن بعضی از دوستان بیاد که ممکنه فکر سوئ استفاده داشته باشن..اما میتونم پیشاپیش بگم که این مسئله اصلا مقدور نیست و این آقا هم اینو کاملا میدونه..و اینکه بخاطر شرایط خاص ایشون که گفتم دخترای زیادی دورش هستن که ایشون بقول معروف لنگ یه دختری که میدونه دستشم بهش نمیرسه بمونه..الان من نمیدونم باید چکار کنم...نمیدونم تو زندگی این آقا چه جایگاهی دارم و از طرفی هم نمیتونم بصورت مستقیم ابراز علاقه کنم..ممنون میشم دوستان اگه راهنمائیم کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 آبان 95 [ 01:43]
    سطح
    40
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام عزیزم
    از اساس این رابطه مشکل داره،برای وقتت ارزش قائل شو
    این تصورت اشتباه هست که
    دخترای زیادی دورش هستن که ایشون بقول معروف لنگ یه دختری که میدونه دستشم بهش نمیرسه بمونه،
    اتفاقا برعکس انگیزه ی بیشتری برای لنگ موندن بوجود میاری.
    حالا یه طور دیگه هم به قضیه نگاه کن،سو استفاده نمیکنه،ولی براش حکم سرگرمی رو داری باهات چت میکنه،وقتشو میگذرونه و...اصلا از کجا معلوم این آدم همونی باشه که خودشو به شما و بقیه خانومای دیگه معرفی کرده؟شما که ندیدیشون
    به نظر من نه ابراز علاقه کن به یه آدم مجازی،نه دنبال جایگاهی بیشتر از فرند لیستش باش.

3. 5 کاربر از پست مفید asemaneabi222 تشکرکرده اند .

ayda86 (سه شنبه 29 بهمن 92), فرشته مهربان (سه شنبه 29 بهمن 92), میشل (سه شنبه 29 بهمن 92), دختر بیخیال (چهارشنبه 30 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 29 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 27 بهمن 94 [ 00:03]
    سطح
    22
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    35

تشکرشده 45 در 12 پست

Array
    سلام
    من موندم چرا ما دخترا اینقدر که به ازدواج کردن فکر می کنیم به سلامت روانمان فکر نمیکنیم .
    شما تو رابطه قبلی 5سال دوست بودید و نتونستید طرفتونو بشناسید هیچ وقت فکر کردید کجای کارتون اشتباه بود ؟ قبل از نامزدی اون رفتارها رو میدید و احساساتتون نمیذاشت درست تصمیم بگیرید یا اینکه کلا شما نتونسته بودید شناخت کامل و درستی از ایشون بدست بیارید؟
    در هر حال دوباره دارید همون اشتباهو تکرار می کنید .عزیز من اینکه دست طرف به شما نمیرسه درست ولی این آفا داره از محبت و توجه شما استفاده میکنه همیشه سواستفاده از نوع جنسی نیست .
    هتر ارتباطتو با این آقا قطع کنی. این آقا اگر قصد ازدواج داشته باشه با توجه به شناخت 8ماهه اش تصمیم میگیره .بعد از مشخص شدن تصمیم این آقا هم خواهشا مرحله شناخت رو اصولی ونه متکی بر حرفهای مجازی شروع کنید.

5. 4 کاربر از پست مفید sara124 تشکرکرده اند .

ayda86 (سه شنبه 29 بهمن 92), میشل (سه شنبه 29 بهمن 92), بابک 1369 (چهارشنبه 30 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 29 بهمن 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    شما اینقدر اعتماد به نفست پایینه و خودت را هیچ می بینی که مرتب تکرار می کنی
    دخترهای زیادی خواهان این آقا هستند
    من اصلا عددی نیستم براش
    شرایطش خاصه
    اصلا لنگ من نمی مونه
    و ..........

خب اگر تو را نمی خواد واسه چی موندی؟

در ثانی، مگه وقتی یه پسر ماشین کنترلی داره، گاهی اوقات با قوطی کبریت به جای ماشین بازی نمی کنه؟ می خواد اسباب بازیها و سرگرمیهای متفاوت داشته باشه.

با توجه به حرفهای شما جواب سوالتون اینه:
    یک سرگرمی در کنار بقیه سرگرمیهاش
    بالا بردن اعتماد به نفسش (دختره را با هیچی الاف خودم کردم. نه توجهی، نه قول و قراری، نه خرچی داره ... هیچی. با دو تا آف و تکست ...)
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

7. 5 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 29 بهمن 92), ayda86 (سه شنبه 29 بهمن 92), پونه (سه شنبه 29 بهمن 92), میشل (سه شنبه 29 بهمن 92), بابک 1369 (چهارشنبه 30 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 75 در 34 پست

Array
    ممنون از راهنمائی شما دوستان...اما واسم عجیب بود هیچکس از یه زاویه مثبت به این قضیه نگاه نکرد...درسته من 4 سال تو رابطه بودم اما اگه دختر احساساتی بودم نمیتونستم بعد از 4 سال حتی وقتی قرار مدار عقدو گذاشتیم سختیهارو به جونم بخرم و رابطرو کاملا قطع کنم...درسته 4 سال به یه نفر تو رابطه بودم...اما کم تجربه نیستم..لا اقل در مورد پسر..من نه اعتماد به نفسم پائینه نه به ازدواج فکر میکنم...گفتم با شرایطی که ایشون داره نزدیک به خودش کشته مرده زیاد داره...اگه آدم درستی نباشه نمیاد وقت بذاره واسه من که اصلا بدردش نمیخورم(البته واسه اون یه جنبه خاص) به ازدواجم فکر نمیکنم به این زودیا چون من معتقدم اول خودم باید طرفو بشناسم بعد به خانوادم معرفی کنم...البته اگه با کسی وارد رابطه بشم مادرم رو در جریان قرارا میدم و از این جهت مشکللی ندارم..تو چند ماهی که این اقا رو میشناسم ارزیابیش کردم..واقعا اونجوری که ممنکنه تو نظر اول به چشم بیاد نیست و از لحاظ فرهنگ خانوادگی و اخلاقی بالاست و آدم متشخصیه...منظورم اینه که جزو پسرای تازه به دوران رسیده این دورو زماونه نیست...من گفتم نشانه های علاقه رو تو این آقا پسر دیدم...این اقائی که تاحالا بقول شما تو فرند لیستش راحت بود الان واسش محدودیت ایجاد شده در حد همون رابطه ی کم ...حساسیتاش از سر جلب توجه نیست..چون این مساله متقابله و اونم داره یه سری محدودیتها رو به جون میخره با اینکه ما هنوز نتونستیم همو ببینیم...جالب بود واسم یه نفر حتی نگفت شاید این اقا هم شمارو زیر نظر گرفته و داره شمارو میسنجه...یا اینکه منتظره از نزدیک همو ببینید چون دیدار واقعا موثره..اینم که گفتید داره سوء استفاده غاطفی میکنه من که به این آقا محبت نمیکنم!! شاید یکی از دلایلی که خود این آقا دودل باشه اینه که واقعا نمیدونه اون چه جایگاهی پیش من داره .... خوب اینا احتماله حتی اگه درصدش کم باشه ولی بازم هست...اینارو از روی احساساتی بودن نمیگم...چون فکر میکنم اگه بخوام اینقد بد بینانه به دنیا و آدماش نگاه کنم واقعا نمیتونم زندگی کنم...در آخرم بگم ما 5 ماهه در ارتباطیم نه 8 ماه..و کلا 2 ماهه صمیمی شدیم....
    ویرایش توسط dokhtare_asemoon : سه شنبه 29 بهمن 92 در ساعت 11:43

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 آبان 95 [ 01:43]
    سطح
    40
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    دختر آسمان عزیز
    به دنیا و آدمهاش بدبینانه نگاه نکن،ولـــــــــــــــــی به "نگاهت" با دقت "نگــــــــــــــاه" کن.

10. 3 کاربر از پست مفید asemaneabi222 تشکرکرده اند .

ayda86 (سه شنبه 29 بهمن 92), پونه (سه شنبه 29 بهمن 92), میشل (سه شنبه 29 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام دختر آسمون عزیز،

مثبت اندیش بودن خوبه، به شرطی که با واقع بینی تناقض پیدا نکنه.

این احتمالاتی که گفتی میتونه وجود داشته باشه. اما چیزیکه می تونه برات دردسر بشه اینه که این فرد فضای زیادی از وقت و فکرتو مشغول خودش کنه. چون همین به تدریج عواطفت رو نسبت بهش برانگیخته می کنه.

مثبت اندیش بودنت اگه در حد یه ذهنیت مثبت باقی بمونه، اما برات مشغله ذهنی درست نکنه، مسئله ای نیست.

من هم یه آدم مثبت اندیشم، این چیزیه که زیاد بهم میگن، خیلی وقتا اطرافیانم تعجب می کنن که من چطور موفق شدم اون زاویه مثبت رو برای نگاه کردن به یه واقعه پیدا کنم!

همین باعث میشه در یه هاله مثبت زندگی کنم و آرامش خیال داشته باشم. اما...

اما در عین حال روابطم رو براساس واقعیت بنا می کنم نه احتمالات مثبت. یعنی تاجائیکه قرار نباشه من هزینه ای کنم (اینجا منظورم هزینه عاطفی در مورد پسرهاست)، حسم به اطرافیانم مثبته. اما وقتیکه پای هزینه کردن وسط بیاد، محتاط و واقع بینم.

مثبت اندیشی در کنار واقع بینی برای مراقبت از روان ما لازمه.

اما نباید از اون ور بوم بیفتیم... متوجه منظورم هستی؟

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

12. 4 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 29 بهمن 92), ayda86 (سه شنبه 29 بهمن 92), meinoush (پنجشنبه 10 اردیبهشت 94), sara124 (سه شنبه 29 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 27 بهمن 94 [ 00:03]
    سطح
    22
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    35

تشکرشده 45 در 12 پست

Array
    سلام
    شما تیر ماه از نامزدتون جدا شدید و 8ماهه که با فرند جدیدت هستی . اصلا به خودت فرصت ریکاوری ندادی و وارد رابطه ی جدید شدی ، حالا هم میگی قصدت ازدواج نبوده از نظر من نیت شما از این رابطه فرار از روبرو شدن با خودتون بعد از جداییه .اگر واقعا قصدت ازدواج نیست پس این تاپیک رو برا چی زدی ؟انتظار داری چه چیزی بیشتر از یک فرند باشی براش ؟
    تو خوشبینانه ترین حالت اگر واقعا این آقا خواهان شما باشد با قطع ارتباط نتی شما دست بکار میشه و خواستگاری میکنه در غیر اینصورت هم شما از یک رابطه مبهم و بی سرانجام بیرون آمده اید .

- - - Updated - - -

سلام
    شما تیر ماه از نامزدتون جدا شدید و 8ماهه که با فرند جدیدت هستی . اصلا به خودت فرصت ریکاوری ندادی و وارد رابطه ی جدید شدی ، حالا هم میگی قصدت ازدواج نبوده از نظر من نیت شما از این رابطه فرار از روبرو شدن با خودتون بعد از جداییه .اگر واقعا قصدت ازدواج نیست پس این تاپیک رو برا چی زدی ؟انتظار داری چه چیزی بیشتر از یک فرند باشی براش ؟
    تو خوشبینانه ترین حالت اگر واقعا این آقا خواهان شما باشد با قطع ارتباط نتی شما دست بکار میشه و خواستگاری میکنه در غیر اینصورت هم شما از یک رابطه مبهم و بی سرانجام بیرون آمده اید .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    15
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 75 در 34 پست

Array
    ممنون از نظراتتون..بله متوجه هستم..نه عزیزم شاید دخترای امروز خیلی احساساتی شده باشن اما من همیشه خودم رو بخاطر یک مساله ستایش کردم و اونم منطقی بودنمه...یعنی اون ضربه ای که ممکنه تو ذهن همه بیاد رو من نمیخورم چون یاد گرفتم مشکلاتو تا اونجا که میتونم واسه خودم کوچیک کنم..این اقا تمام فضای منو نگرفته...بودنش یه حس خوب بهم میده خصوصا اون اوائل که یه مقدار بخاطر بهم خوردن نامزدیم متاثر بودم..اما این باعث نمیشه که نتونم منطقی باشم یا اینکه اگه اراده کنم نذارمش کنار..بارها امتحان کردم و میدونم که میتونم... خوب از اونجائی که یه جورائی شناخت پیدا کردم و فکر میکنم پسر خوبی باشه.. میشه راهنمائیم کنین چطور برخورد کنم که بدون اینکه مستقیما بخوام چیزی بگم ببینم نظرش راجع به من چیه و چطور میتونم بیشتر جذبش کنم..البته بازم غیر مستقیم..ممنون

- - - Updated - - -

ممنون از نظراتتون..بله متوجه هستم..نه عزیزم شاید دخترای امروز خیلی احساساتی شده باشن اما من همیشه خودم رو بخاطر یک مساله ستایش کردم و اونم منطقی بودنمه...یعنی اون ضربه ای که ممکنه تو ذهن همه بیاد رو من نمیخورم چون یاد گرفتم مشکلاتو تا اونجا که میتونم واسه خودم کوچیک کنم..این اقا تمام فضای منو نگرفته...بودنش یه حس خوب بهم میده خصوصا اون اوائل که یه مقدار بخاطر بهم خوردن نامزدیم متاثر بودم..اما این باعث نمیشه که نتونم منطقی باشم یا اینکه اگه اراده کنم نذارمش کنار..بارها امتحان کردم و میدونم که میتونم... خوب از اونجائی که یه جورائی شناخت پیدا کردم و فکر میکنم پسر خوبی باشه.. میشه راهنمائیم کنین چطور برخورد کنم که بدون اینکه مستقیما بخوام چیزی بگم ببینم نظرش راجع به من چیه و چطور میتونم بیشتر جذبش کنم..البته بازم غیر مستقیم..ممنون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sara124 نمایش پست ها
    سلام

- - - Updated - - -

سلام
    ممنون سارا جان....عزیزم من عرض کردم 5 ماهه همو میشناسیم و کلا 2 ماهه صمیمی شدیم..یعنی درست 6 ماه بعد از جدائی..اینم بگم من هنوزم وارد رابطه جدی و جدیدی نشدم همونطور که نوشتم...از لحاظ اینکه فکر کنید من بخاطر ناراحتیم رفتم سمت کسی دیگه باید بگم من کاملا به خودم کنار اومدم و از اون رابطه خارج شدم و شاید باورتون نشه..من از وقتی از اون رابطه خارج شدم ناراحتیامم تمام شد... نگفتم قصد ازدواج ندارم...گفتم تا کاملا نشناسمش..این حق رو هم به اون آقا میدم...ندیده نشناخته کسی اینروزا ازدواج میکنه؟ من میخواستم کمکم کنید که بدون اینکه من مستقیم چیزی بپرسم بفهمم دلیل اینکاراش چیه و ایا حسی به من داره یا نه..که اگر اونم تقریبا همچین دیدی داشته باشه راهی نشونم بدید که بتونم بهش نزدیکتر بشو و بهتر بشناسمش واسه مراحل بعد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sara124 نمایش پست ها
    سلام

- - - Updated - - -

سلام
    ممنون سارا جان....عزیزم من عرض کردم 5 ماهه همو میشناسیم و کلا 2 ماهه صمیمی شدیم..یعنی درست 6 ماه بعد از جدائی..اینم بگم من هنوزم وارد رابطه جدی و جدیدی نشدم همونطور که نوشتم...از لحاظ اینکه فکر کنید من بخاطر ناراحتیم رفتم سمت کسی دیگه باید بگم من کاملا به خودم کنار اومدم و از اون رابطه خارج شدم و شاید باورتون نشه..من از وقتی از اون رابطه خارج شدم ناراحتیامم تمام شد... نگفتم قصد ازدواج ندارم...گفتم تا کاملا نشناسمش..این حق رو هم به اون آقا میدم...ندیده نشناخته کسی اینروزا ازدواج میکنه؟ من میخواستم کمکم کنید که بدون اینکه من مستقیم چیزی بپرسم بفهمم دلیل اینکاراش چیه و ایا حسی به من داره یا نه..که اگر اونم تقریبا همچین دیدی داشته باشه راهی نشونم بدید که بتونم بهش نزدیکتر بشو و بهتر بشناسمش واسه مراحل بعد

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    عزیزم داری عجله می کنی. داری جلو جلو میری...

- در این مرحله هیچ اهمیتی نداره که اون چه فکری داره میکنه. به فرض که داره اطلاعات جمع میکنه، خب بذار جمع کنه. اگه در نهایت به این نتیجه رسید که رابطه رو جدی تر کنه، اونوقت خودش بهت میگه که چه جایگاهی براش داری.

- چرا به این فکر می کنی که چیکار کنی که جذبت بشه؟ فقط کافیه خودت باشی، کاری لازم نیست در این راستا بکنی. و نباید هم که بکنی. فقط به زیبایی های خودت ایمان داشته باش، و بدون اون چیزی که تو هستی برای بعضی آدما خواستنی هست و برای بعضی دیگه نیست...

- وقتی شما در دو شهر دور از هم زندگی می کنید، به فرض که بخواید همدیگه رو هم بشناسید، اینکار چطور ممکنه؟ در اون صورت هم که باز حجم زیادی از رابطه و شناختتون، نتی میشه!

- در این مورد:

نقل قول نوشته اصلی توسط dokhtare_asemoon نمایش پست ها
    اما این باعث نمیشه که نتونم منطقی باشم یا اینکه اگه اراده کنم نذارمش کنار..بارها امتحان کردم و میدونم که میتونم...
    مثل کسائی حرف میزنی که دارن سیگار کشیدن رو شروع می کنن...

هیچوقت اینقدر به یه انسان اطمینان نکن... (حتی اگه اون انسان خودت باشی)

نقل قول نوشته اصلی توسط dokhtare_asemoon نمایش پست ها
    این اقا تمام فضای منو نگرفته...
    امروز همینطوره عزیزم... من دارم در مورد فردا حرف می زنم... (تازه من نگفتم "تمام فضا"، گفتم "فضای زیاد"... همین برای درگیر کردن عواطفت کافیه)

من میگم این مسیری که شروع کردی، به سمت مقصد a حرکت می کنه، شما میگی نه من در مقصد a نیستم که...

البته اینکه گفتی یه فرد منطقی هستی خیلی عالیه. چون باعث میشه وقتی به مشکلی میخوری، کمتر آزار ببینی و زودتر خودت رو از اون حالت نجات بدی... اما بازم بهتره بخاطر تکیه به توانایی هات، احتیاط رو از دست ندی...

ممکنه یکی بگه من خیلی قوی هستم، میتونم از یه ساختمون چند طبقه بپرم پایین و نمیرم... خیلی خب باشه، قبول... اما چرا حواسش نباشه که ممکنه یه دستی پایی جاییش بشکنه؟... گیریم که توان بدنیش باعث بشه خیلی زود شکستگی هاش برطرف بشن، ولی مگه اعضای بدن آدم توان چندبار شکستن رو دارن؟

خیلی چیزا رو باید در نظر بگیریم... و مراقب خودمون باشیم... این تن و جانی که به ما امانت داده شده، ارزششو داره که ازش مراقبت کنیم...

بست ویشز

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

ویرایش توسط میشل : سه شنبه 29 بهمن 92 در ساعت 13:22

16. 3 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 29 بهمن 92), sara124 (سه شنبه 29 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 29 بهمن 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)