به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 24 اردیبهشت 95 [ 13:47]
    سطح
    25
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 62
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    25

تشکرشده 12 در 5 پست

Array

Question پسری را دوست دارم که داره ازم فاصله میگیره

سلام دوستان
    راستش من دو سه ماه پیش از طریق فیسبوک با پسری آشنا شدم که یک سال از من کوچیکتره.
    راستش این پسره منو تو یک همایش سه روزه دیده بود ولی من ندیدمش و تو فیس هم از طریق همایش و فرندای همایش ادش کردم. خلاصه پس از صحبت درباره همایش و مسابقه بحث و به خودمون ربط داد و خلاصه همینطور چند روز از طریق چت در ارتباط بودیم و اون هم با من خیلی صمیمی حرف میزد که البته این مدل صحبت کردن وابستگی میاره، خلاصه پس از کلی صحبت کردن در مورد خودمون و درخواستای اون تصمیم گرفتم ببینمش. خب اوایل من به دلیل شرایط خانوادم خیلی سنگین لباس میپوشیدم و مثلا با مقنعه رفتم پیشش. البته رفتارمم سنگین بود. خلاصه روز اول که همو دیدیم و ایشون هم خیلی مشتاق بود خوب بود حسابی حرفیدیم، دفعه دوم هم همینطوری بود با هم کافی رفتیم و کلی صحبت کردیم و بعدشم ارتباطمون خوب بود , واز طریق چت با هم در ارتباط بودیم. و من هی بیشتر وابستش میشدم. دفعه سوم که با هم رفتیم سینما و پیاده روی من یکم بیحوصله بودم چون همش به اون فکر میکردم نمیتونستم زیاد بگم و بخندم، بعدشم از پیش هم رفتیم از اونجا به بعد بهش چند تا اس دادم و معذرت خواهی کردم. و بهش خیلی صادقانه گفتم که خیلی ازش خوشم اومده و شخصیتشو خیلی دوست دارم ولی اون از اینجا بود که دیگه مثل قبلش نبود و فقط من بودم که حالشو میپپرسیدم و اون فقط جواب میداد. البته اون پدربزرگش فوت کرده بود و درگیر امتحاناش بود. و برای صحبت همش من شروع میکردم و هم اس ام اس هم چت و اونم همش میگفت امتحاناش تموم بشه، ولی امتحاناشم تموم شد و بازم اصلا محل نمیداد بهش چند بار گفتم اگه از من خوشش نمیاد رک و راست بهم بگه و اصلا طولش نده. اونم قبول کرد، بعد یکی دو هفته جدی باهش حرفیدم که با من چه مشکلی داره اونم مابین حرفاش میگفت تو مذهبی ای ولی من اونجوری نیستم و از رفتارام میگفت که چطوری به این موضوع پی برده. ولی من هیچ کدوم از قضاوتاشو قبول نکردم چون غلط بود.خلاصه آخرم حرف رسید به اینکه باید بیشتر صبر کنم و بدبین نباشم. خلاصه اینکه با به هر بدبختی شد همدیگرو دیدیم و اون روز ناراحت بودم ولی اون در جواب رفتارای سردش گفت که نمیخواد مثل یه پسر نوجوون رفتار کنه و میگه باید بیشتر صبر کنیم تا همو بشناسیم ولی خوب چطوری؟ اون که یه جواب اس ام اس رو هم به سختی میده. شناخت از چه طریقی؟ خلاصه الان بعد از دو سه ماه من اونو دوست دارم و علت اصلیشم اینه که از رفتارا و شخصیتش خیلی خوشم اومده و برام مثل پسرای دیگه نیست چون من هیچ وقت سعی نکردم با پسرای دیگه رابطه طولانی داشته باشم و پس از یکی دو هفته بعد آشنایی بیخیالشون میشدم چون ازشون خوشم نمیومد و به خواسته های خودخواهانه شون از دوستی پی میبردم و من اونطوری نبودم. ولی درمورد این فرق میکنه و من پس از اینکه دیدم یه ویژگی های اولیه داره خیلی وابستش شدم، خیلی دلم براش تنگ شده. ولی اون دیگه اصلا محل نمیده.راستش این اواخر خیلی پاپیچش نمیشم و سه روز یه بار یه اس ام اس احوالپرسی براش میفرستم و اونم ج میده.
    حالا ازتون راهنمایی میخوام که چطوری باهش حرف بزنم و ادامه بدم که نظرش در مورد من مثبت بشه و بفهمه که من واقعا دوسش دارم؟ چیکار کنم که بیشتر بیاد سمتم تا اینکه دور بشه. اصلا چرا این کارا رو میکنه؟ نمیفهمم؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 فروردین 96 [ 11:56]
    سطح
    62
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 171
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    آدم هـا کـه " عـوض " مي شونـد
    از سـلام و شـب بـخيـر گفتنشان
    مـي شود ايـن را فـهميـد.

از حـرف هـا و نگاه هایشان
    ... از گـودال هـاي ِ عـميـقي کـه
    بيـن ِ خـودشان مي کـَـنـند
    و تـويـش را پُــر از دليـل مـي کُنـند...

موندن در اين رابطه اصلا به صلاح شما نيست .باعث خورد شدن شخصيت شما ميشه.بعدم بزرگترين اشتباه ينه به پسري ابراز علاقه كني.

3. 8 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (دوشنبه 14 بهمن 92), ayda86 (دوشنبه 14 بهمن 92), khaleghezey (دوشنبه 14 بهمن 92), mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92), فرشته مهربان (سه شنبه 22 بهمن 92), ستیلا (دوشنبه 14 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 15 بهمن 92), شایسته89 (سه شنبه 22 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 مهر 93 [ 19:18]
    سطح
    14
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 87
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 9 در 8 پست

Array
    دوست عزیز دقیقا درکت می کنم چون خودمم همین حالو دارم کسی که دوسش دارم بعد این که شنید عاشقش شدم رفتارش نسبت بهم سرد شد قبلا اون اسرار می کرد باهاش حرف بزنم حالا این منم که تلاش می کنم باهاش حرف برنم.
    امروزم بعد این که شنید بصورت دیوانه وار دوسش دارم گفت تو فقط بلدی با حرفات منو اذیت کنی.
    به نظرم تو دختری و خیلی راحت می تونی یه پسر رو با رفتارت به خودت وابسته کنی و کاری کنی اونم مثل تو ازت خوشش بیاد فقط یادت باشه که هر رفتاری نه....
    من چون پسرم اینو می دونم که اگه یه پسر بدونه یه دختر واقعا دوسش داره حتی اگه روزای اول بی خیال بشه بعدهاخودشم ابراز علاقه می کنه.
    ولی من نمی دونم شما دختر ها چطوری هستین چون خودم دارم توی یه رابطه داغون می شم

5. 2 کاربر از پست مفید m0341 تشکرکرده اند .

mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92), sara 65 (سه شنبه 15 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    دوست عزیز به نظرم بهتره شمام ازش فاصله بگیری ارتباطتت رو باهاش قطع کن و دیگه بهش smsنزن اگه اون به شما علاقمند شده باشه میاد به طرفت و اینبار باید ازش بخوای که اگه بهت علاقه داره باید خواستگاری رسمی بکنه . ولی اگه علاقه ای بهت نداشته باشه دیگه برای هردوتون بهتر هست که این رابطه تموم بشه و شما بیشتر از این درگیر احساستون نشید . هرچه بیشتر طولش بدید شما بیشتر اسیب میبینید .

7. 4 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 14 بهمن 92), mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92), فرشته مهربان (سه شنبه 22 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 15 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 17 اسفند 92 [ 17:55]
    سطح
    29
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    10

تشکرشده 20 در 11 پست

Array
    سلام
    خیلی جالبه ک معمولا تا یکی مشکلش رو مطرح میکنه به جای اینکه راهنمایی کنیم و حق انتخاب و تصمیم گیری رو بذاریم به عهده خود طرف اولین کارمون قضاوت و انتخاب راهه...
    دوست گلم اول از همه بگو چند سالتونه چون ی سری رفتارا مثل وابستگی به این شکل توی ی سنی طبیعیه و من فکر میکنم تا حدودی کم یا زیاد برای همه پیش اومده باشه تا حالا...
    ولی پیشنهادی ک برات دارم اینه ک اول درباره اون آدم و خودت از نظر شخصیتی و اخلاقی خوب فکر کن و برای علاقت یا حتی وابستگیت چندتا دلیل منطقی پیدا کن ( این کمکت میکنه یکم از احساست فاصله بگیری و آروم شی و در نتیجه منطق کمکت کنه راه درست تری رو انتخاب کنی)...
    همیشه گفتن باید از پسرا ی جاهایی فاصله گرفت... اینو قطعا زیاد شنیدی.... بذار یکم زمان بگذره و سعی کن علاقه و هیجانت رو کنترل کنی و عجولانه عمل نکنی...
    من نمیگم این رابطه ادامه دادنش درسته یا نه ولی این رو بدون اگه پسری به هر دلیلی بخواد بمونه خودش ی راهی پیدا میکنه پس عجله نکن و سعی کن آروم و با فکر رفتار کنی... زیادی درگیر ی رابطه شدن تو این شرایط معمولا اوضاع رو خرابتر میکنه.... فقط حواست باشه ی دفعه چشم باز نکنی ببینی 2 ساله توی ی رابطه پا در هوا موندی

9. 5 کاربر از پست مفید kaktous تشکرکرده اند .

ayda86 (دوشنبه 14 بهمن 92), mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92), بابک 1369 (دوشنبه 14 بهمن 92), دختر بیخیال (دوشنبه 14 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 15 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    ببین دوست عزیز به نظر من پسری اگه دختری رو واقعا برای ازدواج تایید کرده باشه و مطابق معیارهای اولیه اون باشه حتی با ابراز علاقه دختر سرد که نمیشه هیچی بلکه انگیزه بیشتری برای ادامه پیدا میکنه! چون متوجه میشه این خواستن دوطرفه هست.
    ولی این مورد شما مطمئن باشین شما رو برای ازدواج تایید نکرده یا شاید اول داشته بعد از چند جلسه متوجه شده مناسب اون نیستین. بعد ابراز علاقه شما رو که دیده کنار کشیده تا شما رو وابسته نکنه به نظرم کار عاقلانه ای اون پسر کرده! ولی شاید به خاطر اینکه دل شما رو نشکنه نتونسته روراست بهتون بگه که ارتباط رو قطع کنید.
    چون پسری که دختری رو بخواد همجوره پاش وایستاده حتی جنبه ابراز علاقه دختر رو هم داره. ولی این اقا نمیخواد . شما هم غررورتو اینقدر نشکن دیگه ارتباطی حتی در حد یه اس ام اس هم نداشته باش کاملا کات کن . چون تا اون نخواد تلاش تو بی فایده است فقط انرژی و احساس خودتو الکی از بین میبری و غرورتو میشکنی!

11. 6 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

ayda86 (دوشنبه 14 بهمن 92), mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92), nimaaa (سه شنبه 22 بهمن 92), دختر بیخیال (دوشنبه 14 بهمن 92), ستیلا (دوشنبه 14 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 15 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahkameh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من دو سه ماه پیش از طریق فیسبوک با پسری آشنا شدم که یک سال از من کوچیکتره.
    راستش این پسره منو تو یک همایش سه روزه دیده بود ولی من ندیدمش و تو فیس هم از طریق همایش و فرندای همایش ادش کردم. خلاصه پس از صحبت درباره همایش و مسابقه بحث و به خودمون ربط داد و خلاصه همینطور چند روز از طریق چت در ارتباط بودیم و اون هم با من خیلی صمیمی حرف میزد که البته این مدل صحبت کردن وابستگی میاره، خلاصه پس از کلی صحبت کردن در مورد خودمون و درخواستای اون تصمیم گرفتم ببینمش. خب اوایل من به دلیل شرایط خانوادم خیلی سنگین لباس میپوشیدم و مثلا با مقنعه رفتم پیشش. البته رفتارمم سنگین بود. خلاصه روز اول که همو دیدیم و ایشون هم خیلی مشتاق بود خوب بود حسابی حرفیدیم، دفعه دوم هم همینطوری بود با هم کافی رفتیم و کلی صحبت کردیم و بعدشم ارتباطمون خوب بود , واز طریق چت با هم در ارتباط بودیم. و من هی بیشتر وابستش میشدم. دفعه سوم که با هم رفتیم سینما و پیاده روی من یکم بیحوصله بودم چون همش به اون فکر میکردم نمیتونستم زیاد بگم و بخندم، بعدشم از پیش هم رفتیم از اونجا به بعد بهش چند تا اس دادم و معذرت خواهی کردم. و بهش خیلی صادقانه گفتم که خیلی ازش خوشم اومده و شخصیتشو خیلی دوست دارم ولی اون از اینجا بود که دیگه مثل قبلش نبود و فقط من بودم که حالشو میپپرسیدم و اون فقط جواب میداد. البته اون پدربزرگش فوت کرده بود و درگیر امتحاناش بود. و برای صحبت همش من شروع میکردم و هم اس ام اس هم چت و اونم همش میگفت امتحاناش تموم بشه، ولی امتحاناشم تموم شد و بازم اصلا محل نمیداد بهش چند بار گفتم اگه از من خوشش نمیاد رک و راست بهم بگه و اصلا طولش نده. اونم قبول کرد، بعد یکی دو هفته جدی باهش حرفیدم که با من چه مشکلی داره اونم مابین حرفاش میگفت تو مذهبی ای ولی من اونجوری نیستم و از رفتارام میگفت که چطوری به این موضوع پی برده. ولی من هیچ کدوم از قضاوتاشو قبول نکردم چون غلط بود.خلاصه آخرم حرف رسید به اینکه باید بیشتر صبر کنم و بدبین نباشم. خلاصه اینکه با به هر بدبختی شد همدیگرو دیدیم و اون روز ناراحت بودم ولی اون در جواب رفتارای سردش گفت که نمیخواد مثل یه پسر نوجوون رفتار کنه و میگه باید بیشتر صبر کنیم تا همو بشناسیم ولی خوب چطوری؟ اون که یه جواب اس ام اس رو هم به سختی میده. شناخت از چه طریقی؟ خلاصه الان بعد از دو سه ماه من اونو دوست دارم و علت اصلیشم اینه که از رفتارا و شخصیتش خیلی خوشم اومده و برام مثل پسرای دیگه نیست چون من هیچ وقت سعی نکردم با پسرای دیگه رابطه طولانی داشته باشم و پس از یکی دو هفته بعد آشنایی بیخیالشون میشدم چون ازشون خوشم نمیومد و به خواسته های خودخواهانه شون از دوستی پی میبردم و من اونطوری نبودم. ولی درمورد این فرق میکنه و من پس از اینکه دیدم یه ویژگی های اولیه داره خیلی وابستش شدم، خیلی دلم براش تنگ شده. ولی اون دیگه اصلا محل نمیده.راستش این اواخر خیلی پاپیچش نمیشم و سه روز یه بار یه اس ام اس احوالپرسی براش میفرستم و اونم ج میده.
    حالا ازتون راهنمایی میخوام که چطوری باهش حرف بزنم و ادامه بدم که نظرش در مورد من مثبت بشه و بفهمه که من واقعا دوسش دارم؟ چیکار کنم که بیشتر بیاد سمتم تا اینکه دور بشه. اصلا چرا این کارا رو میکنه؟ نمیفهمم؟
    نه قصد نصیحت دارم نه توی همچین شرایطی بودم تا بدونم چه باید کرد. شکسپیر یه جمله داره که احتمالا شنیدین؛ منم تکرارش می کنم: هرگاه کسی را دوست داری رهایش کن. اگر به سوی تو بازگشت از آن توست وگرنه از اول از آن تو نبوده.

13. 5 کاربر از پست مفید mahasty تشکرکرده اند .

mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92), sahelneshin (دوشنبه 14 بهمن 92), مصباح الهدی (دوشنبه 14 بهمن 92), دختر بیخیال (دوشنبه 14 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 15 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

منم با دوستان موافقم.تقریبا همه رو گفتن اینکه فاصله بگیرین بخوان بیان جلو و خواستگاری

فقط یکچیزی قبلا هم گفتم درسته دختر و پسر همسن هستن ولی دخترا عقلی زودتر رشد میکنن نسبت به پسر آمادگی بیشتری دارن.ما پسرا(البته وقتی مجرد بودم میگم طرز فکرشونو) دوست میشیم لذت ببریم وقت بگذرونیم کنجکاویمون رو ارضاء کنیم و یکمقدار بیشترمون تقریبا 80% کمش رو گفتم برسونیم به خونه خالی و بقیه قضایا خودتون بهتر میدونین.

بعد یه مطلبی من در رابطه با دوستی دختر و پسر توی تالار زیاد خوندم پسره تا میاد سلام میکنه دختره میگه میخوای بیای منو بگیری جدی اینجوریه دخترا خواهشا جبهه نگیرین توی تالارم همینه سریع مبگن بخواد میادش خواستگاری یا بهش بگو اگه میخوادت بیاد خواستگاری!! اکثر پسرا اصلا توی قید و بند ازدواج و تشکیل زندگی نیستن اکثرا واسه سرگرمی و عشق و حال و تنهایی دوس میشن همین و بس حتی تا سن 25 یا 27 سالگی.

فقط یه مشکل اینجا به چشمم خورد و برام جالب بودش:

برام مثل پسرای دیگه نیست چون من هیچ وقت سعی نکردم با پسرای دیگه رابطه طولانی داشته باشم و پس از یکی دو هفته بعد آشنایی بیخیالشون میشدم چون ازشون خوشم نمیومد و به خواسته های خودخواهانه شون از دوستی پی میبردم و من اونطوری نبودم.

شما ببخشیدا عادت کردی به این رباطه ها داخلش میشی خیلی راحت ازش خارج میشی ولی یادت نره یکجایی یکروزیی یه رابطه ای پیدا میکنی که نمیتونی راحت ازش خارج شی مثل الان که بیشتر بنظرم داری صدمه میزنی بخودت با ادامش.

و در آخر شاید من بدبینم ولی یه روش رایج بین پسرا واسه کشیدن دختر به مسائل جنسی اینه

بیارش بالا بالا بالاتر بهش شخصیتو احترام بده براش لاو بترکون بعدش با کف گرگی بزن توی سرش مثل موم توی دستت روون میشه (این یه روش معمولی و رایجه) ایشالله که اینجوری نیست.

15. 9 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

1234567 (دوشنبه 14 بهمن 92), abi.bikaran (دوشنبه 14 بهمن 92), asemaneabi222 (دوشنبه 14 بهمن 92), ayda86 (دوشنبه 14 بهمن 92), mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92), nimaaa (سه شنبه 22 بهمن 92), مصباح الهدی (دوشنبه 14 بهمن 92), ستیلا (دوشنبه 14 بهمن 92), شایسته89 (سه شنبه 22 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 17 اسفند 92 [ 17:55]
    سطح
    29
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    10

تشکرشده 20 در 11 پست

Array
    آقای khaleghezey جالب نوشته بودین یا حداقل متفاوت....
    ولی یه جاهایی باهاتون موافقم که درصد زیادی از پسرا فقط و فقط برای دوستی دوست میشن نه حتما و 100% برای ازدواج و رابطه جدی و این خیلی هم پیچیده نیست و کلا شخصیتشون اینجوریه... (همه اینجوری نیستن گفتم درصد زیادیشون توی ی سنی).... انقدری ک خانوما دنبال آینده و شاهزاده با اسب سفید و این چیزا هستن پسرا آخر بیخیالی و عشق و حالن ت ی زمانی....
    این رو اضافه میکنم ک خیلی از پسرا دوست دارن با طرف دوس باشن...شرایط رو فراهم کنن... مشکلات رو تا جایی حل کنن و به ی ثبات ک رسیدن برایازدواج تصمیم بگیرن... بابا جان نمیشه هر کی سلام کرددر جواب گفت باید بیای خاستگاری ک

17. 2 کاربر از پست مفید kaktous تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 14 بهمن 92), mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    دنیا را بد ساخته اند.........

کسی را که دوست داری،تورادوست نمی دارد.

کسی که تورا دوست دارد ،تو دوستش نمی داری

اما کسی که تو دوستش داری و او هم تو را دوست دارد به رسم و آئین .....هرگز به هم نمی رسید و این رنج است . زندگی یعنی این

جدا از این مسائل این پسره مگه از شما خواستگاری کرده
    این پسره فقط درخواست دوستی داده و شما هم قبول کردی (امیدوارم فرق درخواست دوستی و ازدواج رو بدونید)
    و تابلوئه که نمیخواد با شما باشه در غیر اینصورت ولکن شما نبود اگرم بخواد باشه فقط برای رابطه جنسی و...
    ممکنه بعد از اون وابسته بشید و ازدواج کنید ولی احتمالش ناچیزه . از هر 10 مورد 1 ای
    ولی اگه کارتون به ازدواج نکشته از این چیزی که الان هستید هم بدتر میشید (حالا که هیچ اتفاقی بینتون نیوفتاده افسرده و دپرس شدی حالا وای بحال اون موقع)
    به نظر من پسره حس کرده از شما سر تره و دخترای بهتری از شما رو میتونه برای دوستی پیدا کنه
    موفق باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kaktous نمایش پست ها
    این رو اضافه میکنم ک خیلی از پسرا دوست دارن با طرف دوس باشن...شرایط رو فراهم کنن... مشکلات رو تا جایی حل کنن و به ی ثبات ک رسیدن برایازدواج تصمیم بگیرن... بابا جان نمیشه هر کی سلام کرددر جواب گفت باید بیای خاستگاری ک
    سخت در اشتباهید
    شما دخترید و دارید در خصوص پسرا نظر میدید
    بذارید پسرایی مثل من خودشون حقیقتو بگن
    معنی دوستی کاملا مشخصه
    وقتی یه پسر یه یه دختر میگه بیا باهم دوست بشیم قصد ازدواج نداره مگر اینکه توی دوستی به دختر وابسته بشه و مجبور بشه ازدواج کنه

طرز فکرتونو تغییر بدید وگرنه دچار لطمه های بزرگی در زندگی نمیشید
    از ما گفتن

19. 3 کاربر از پست مفید 1234567 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 14 بهمن 92), mahkameh (دوشنبه 14 بهمن 92), nimaaa (سه شنبه 22 بهمن 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)