به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    در انتظار تایید ایمیل ثبت نام آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 14 بهمن 92 [ 02:19]
    سطح
    1
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    8
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

نمیدونم دوستم داره یا نه؟ حتی نمیشه ازش شناخت پیدا کرد

سلام ، 25 ساله و ایشون هم 22 . دختر خانمی رو از همکلاسیهام دوست دارم و ایشون هم میدونه من قصدم ازدواجه شک ندارم ایشون هم نظرش مثبته اما نمیدونم چرا جوابش منفیه؟ وقتی جواب رد به من داده ولی با رفتارش انگار میخواد چیزی رو به من بفهمونه. موندم بین دوراهی که ایشون قصدش ازدواجه یا واسه سرگرمی این کارها رو انجام میده؟ البته این مطلبم ذکر کنم که ایشون هم متقابلا همیشه به من چراغ سبز میداد ،ولی این چراغ سبزش بیشتر زمانیه که احساس میکنه من دیگه میلی بهش ندارم! از یه طرف این نشونه هایی که به من میده از طرفی هم این غرورش که وقتی میخوای باهاش یه کم رابطتو بهتر کنی منو سردرگم کرده. یه سوالی که برام پیش اومده این امکان هست که ایشون به خاطر این چراغ سبزها بخواد با غرورش و سنگین بودنش این مساله رو جبران کنه؟؟ اگه جواب رد میداد و بعدش رفتار مثبتی نشون نمیداد راحتتر میشد کنار اومد

چیکار کنم که نه ایشون غرور دخترونش آسیب ببینه و هم من به خواستم برسم. خواستگاری از طریق خونواده رو هم میدونم اما اول باید ببینم نظر خودش چیه، اصلا اهدافش چیه و از این موارد
    ویرایش توسط اسکای : شنبه 12 بهمن 92 در ساعت 05:03

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    ظاهرن شما شخصن درخواست ازدواج کردی.اگر منم دختر بودم به این نحوه درخواست

جواب رد می دادم.از طریق خانواده اقدام کن تا باور کنه قصدت چیه فقط در اینصورت جواب

اصلیشو می ده.

3. 7 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (شنبه 12 بهمن 92), ayda86 (شنبه 12 بهمن 92), khaleghezey (شنبه 12 بهمن 92), اسکای (شنبه 12 بهمن 92), بی نهایت (شنبه 12 بهمن 92), دختر بیخیال (شنبه 12 بهمن 92), ستیلا (شنبه 12 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 شهریور 97 [ 12:32]
    سطح
    45
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger First Class
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    اینجور خواستگاری جواب نمیده دوست من چون من خودم امتحانش کردم بهتره که اگه واقعا ایشون رو میخوای باخانوادت مطرح کنی وبری خواستگاری جواب بقیه کسانی هم که بهت بدن همینه تواین سایت چون منم مشکا شماروداشتم.
    شمامیخوای بری به این خانم بگی که قصدت ازدواجه؟؟؟خب ایشون حق داره اینجوری رفتار کنه چون دلیل نداره که بخوادباورکنه حق بدین بهش بهترین راه خانواده وبزرگترها هستن اینجوری دیگه جواب قطعی رو میگیری وسردرگم هم نیستی
    موفق باشی

5. 7 کاربر از پست مفید sadafdarya تشکرکرده اند .

ayda86 (شنبه 12 بهمن 92), khaleghezey (شنبه 12 بهمن 92), فرهنگ 27 (شنبه 12 بهمن 92), اسکای (شنبه 12 بهمن 92), بی نهایت (شنبه 12 بهمن 92), دختر بیخیال (شنبه 12 بهمن 92), ستیلا (شنبه 12 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

شاید شما واقعا قصدتون خیر باشه ولی شوربختانه یکی از روش های گول زدن دختر خانوم ها همین شده اول به بهانه قصد ازدواج میان جلو بعد وابسته شدن ......... ولش
    منم با نظر بقیه موافقم ضمنا دختر فهمیده ای هستش که اینجوری باهات برخورد کرده درهر صورت ضرر نمیکی با خانواده مطرح کنی

7. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ayda86 (شنبه 12 بهمن 92), فرهنگ 27 (شنبه 12 بهمن 92), اسکای (شنبه 12 بهمن 92), بی نهایت (شنبه 12 بهمن 92), دختر بیخیال (شنبه 12 بهمن 92), ستیلا (شنبه 12 بهمن 92)

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    8
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    ممنون از پاسختون. خب البته من تو این چند سال هیچوقت قصدم دوستی نبوده حتی با اینکه همکلاسی بودیم. اما از طرفی چون بهش پیشنهاد دادم میترسم از طریق خونواده هم جوابش منفی باشه ،یعنی واقعا در عمل نمیشه اینکارو کرد . خودم قصدم اینه که اول از خودش اجازه بگیرم یا با دوست صمیمیش صحبت کنم به نظرتون اینجوری بهتر نیست؟ چون سنتیه سنتی هم نمیشه باید اول خودم اطلاعاتی ازش بگیرم تا بتونم به خونوادم منتقل کنم

اگه مطمئن میشدم نظرش چیه حتی یه لحظه هم دریغ نمیکردم. خواهشا اگه کسی تجربه ای داره در اختیارم بذارید.

9. کاربر روبرو از پست مفید اسکای تشکرکرده است .

ayda86 (شنبه 12 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    باز داری اشتباه میکنی اتفاقا الان شما بیاد ازش اطلاعات بگیری یعنی از اطرافیان یکم تحقیق کن در موردش خانوادش و روی رفتاراش زوم شو ببین چجوریه شناختت رو نسبت بهش زیاد کن بعد بشین با خودت دودوتا چهارتا کن معیارات رو بنویس اولویت بندی کن ببین چجوریه این خانوم مثلا واسه هر اولویت اول از اصلی ها شروع کن نمره بده یک تا 5 ببین خوب بود به خانواده بگو.

بعدشم شما چرا فکر میکنی سنتی بده خواستگاری؟اتفاقا خیلی هم خوبه چون مراحلی که طی میکنه منطقیه بدور از احساسات زودگذر راستی شغلت چیه؟پس انداز داری آمادگی تشکیل زندگی داری سربازی رفتی یه توضیح کلی در مورد خودت بده

اگه دیدی پسندت هست بعد به خانواده بگی اونا خودشون بلدن چیکار کنن بجز اون جلسات خواستگاری حداقل 3تا 5 جلسه هستش باهاش حرف میزنی شناختت کامل میشه

11. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (شنبه 12 بهمن 92), اسکای (شنبه 12 بهمن 92), دختر بیخیال (شنبه 12 بهمن 92), ستیلا (شنبه 12 بهمن 92)

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    8
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    سربازی که رفتم، شغلم دارم از اون نظر مشکلی ندارم. ببینید راستش من مخالف ازدواج سنتی نیستم بعضی موارد هم بیشتر قبولش دارم حتی اگه این خانم قسمت نباشه دفعه بعد سنتی میرم جلو. اما من و ایشون همکلاسی هستیم خب مسلما دو نفر همکلاسی کمتر پیش میاد بخوان سنتی ازدواج کنن! نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه؟ منظورم دوستی نیست. ولی خونوادم میگن ایشون کیه خونوادش کین باباش چیکارست؟ منم که نمیتونم مستقیم بگم برید فلان جا خواستگاری کنید!! حتی الان مثل قبل جرات اینو ندارم که شماره منزلشونو بگیرم میگم شاید مخالفت کنه. فقط میخوام بدونم با توجه به رفتارایی که تو پست اول گفتم این خانم میشه نظرش مثبت باشه یعنی همه خانما اینجوری برخورد میکنن یا فقط ایشون اینجوریه؟ منظورم اینه که رفتار خود من باعث این جواب ایشون شده. قبول دارم گاهی بی احترامی هم کردم به ایشون شاید با غرور رفتم جلو. در مورد صحبت با دوست صمیمیش هم منظورم اینه که اگه بشه با دوستش در مورد همین خواستگاری صحبت کنم یا شماره منزلشونو بگیرم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 مهر 93 [ 19:20]
    سطح
    13
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    390

تشکرشده 100 در 27 پست

Array
    سلام

اقای اسکای من تو پست اولتون متوجه نشدم که شما رسما پیشنهاد ازدواج دادین ? ( یعنی با صراحت قضیه رو عنوان کردین ) یا فقط غیرمستیم سعی کردین نشون بدین که قصدتون ازدواجه .مثلا اینکه میگین" وقتی می خوای رابطتو باهاش بهتر کنی "یعنی چطوری?

اگه مستقیما پیشنهاد دادین ، فکر میکنم اگه بگین خودتون دقیقا چی گفتین و. خانم دقیقا در جواب چی گفتن دوستان بهتر میتونن کمک کنن.

اینکه تو پست اول گفتین شک ندارم نظرش مثبته اما نمی دونم چرا جوابش منفیه بعد یه جای دیگه گفتین اگه مطمئن میشدم نظرش چیه یک لحظه هم دریغ نمی کردم ، خودتون نظرتون در مورد این جمله هاتو چیه ? از چه نظر دریغ نمی کردین ?

بنظر من دوستان این خانمو وارد جریان خواستگاریتون نکنین ، اگه دوستانشون هم در حد 22 ساله باشن ، امکانش هست که به خاطر سنو سال کمشون نتونن درست با جریان برخورد کنن اونوقت فقط به مجهولاتتون اضافه میشه.

14. 3 کاربر از پست مفید ayda86 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 12 بهمن 92), فرهنگ 27 (شنبه 12 بهمن 92), اسکای (شنبه 12 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 شهریور 97 [ 12:32]
    سطح
    45
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger First Class
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    این همه مامیگیم شما میای اول ماجرا باباتوپاشو یبار با مامان بابابرو که اون بدونه توواقعا همچین قصدی داری بعداگه ج مثبت داد بیشتر هموبشناسین وادامه ماجرا

16. 3 کاربر از پست مفید sadafdarya تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 12 بهمن 92), فرهنگ 27 (شنبه 12 بهمن 92), اسکای (شنبه 12 بهمن 92)

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    8
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    بله من رسما به خودش گفتم که میخوام با ایشون ازدواج کنم. منظورم از اینکه میخوام رابطمو باهاش بهتر کنم یعنی رابطه فقط از طرف من نباشه آخه هر وقت مطمئن میشه من ایشونو دوست دارم مغرورتر رفتار میکنه. در جواب پیشنهاد من گفتن قصد ازدواج ندارم. واسه همین میخواستم بیبنم چجوری میشه خودمو به این خانم اثبات کنم. در مورد سوال چهارمتون خب راستش نمیدونم یعنی فکر میکنم نظرش مثبته ولی من اگه مطمئن میشدم واقعا نظرش مثبته جهت خواستگاری رسمی اقدام میکردم. در ضمن ایشون یه خواهر بزرگتر از خودشون هم داره .
    اگه من میخوام با دوستش در میون بذارم به خاطر اینه که دوستش در جریان این مسائل هست و البته ایشون خیلی محکم جواب رد به من داد ولی رفتارای بعدش مثبت بودن نظرشو میرسوند بهرحال هر آدمی میدونه چه رفتاری نشون دهنده چه ویژگی تو طرف مقابل هست از این نظر مطمئنم و دچار توهمات عاشقی نشدم.

من میخواستم از دوستان کمک بخوام ببینم چه دلایلی باعث میشه یه دختر این نشونه ها رو به طرف مقابلش بده از طرفی هم جوابش منفی باشه؟؟ که کسی جوابمو نداد
    گاهی میگم اشتباه کردم چرا باهاش به قصد دوستی جلو نرفتم هر کیو میبینم دوروبرم اینجوری موفقتر شده. با دوستات این حرفا رو میزنی مسخرت میکنن که چرا دنبال دوستی نیستی اینجا هم که همه میگن برو خواستگاری . دیگه خسته شدم از این مسائل این خانم قسمت نشه معیارامو لیست میکنم: پدرزن پولدار،دختر خشگل،تک دختر!!!!!!!! چون موقعیتشو دارم میرم دنبال مادیات و فقط فکر خودم

بهرحال از همه دوستان تشکر میکنم که وقت گرانبهاشونو برای کمک به من گذاشتن . من تصمیم گرفتم یه بار از طریق خونواده اقدام کنم اما قبلش باید یه چند ماه ازش وقت بگیرم که شرایطو مهیا کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)