به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 28 تیر 93 [ 13:46]
    سطح
    10
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 41 در 19 پست

حالت من
    Zodranj
    Array

از زندگی خسته شدم

سلام دوستان
    من تازه عضو این انجمن شدم 24 سالمه ، خیلی احساس تنهایی میکنم گاهی وقتا انقد دلم میگیره از اینکه کسی ندارم حرفاموبشنوه با ایکه خانواده پرجمعیتی هستیم اما هیچوقت حس خوبی نداشتم واینکه متاسفانه 1 و نیم سال هست که طلاق گرفتم .بعد از طلاق خیلی افصرده شدم و اینکه افسردگیمو با رفتار خشونت آمیز با خانوادم برزو میدادم ،پیش روانپزشک ، روان شناس رفتم یه مدت بهتر شدم اما به دلیل اینکه به دنبال رابطه عاطفی بودم با اولین کسی که بهم ابراز علاقه میکرد رابطه برقرار کردم و متاسفانه باز شکست خوردم البته اون طرف هم زنشو طلاق داده بود و میگفت قصد ازدواج داره اما بنا به دلایل خیلی مزخرف منو گذاشت و رفت با اینکه ما باهم 9 سال فاصله سنی داشتیم و خودش میگفت تو برام زیادی هستی بعداز اون یه خاستگار دیگه داشتم که بصورت سنتی اومد خاستگاری و پسره خوشش اومد ازم اما چون فهمید باکره نیستم بیخیال شد ، خیلی دلخور بودم حالا بماند که سر این مسایل چقدر عذاب کشیدم و از دست مامان وبابام و داداشم کتک خوردم و خیلی عذاب کشیدم از اینکه هیچوقت پدرم درکم نکرد ، بعد این ماجراهاسر کار رفتم کمی اوضام بهتر شد و اونجا با یه آقا پسر آشنا شدم اوایل آشناییمون اصلا به ازدواج فکر نمیکردم اما رفته رفته خیلی بهش علاقه مند شدم و اینکه الانم با هم دوستیم ، دوستیمون 8 ماهه شد و رابطمون خیلی بهتر شده و اون به ازدواج باهام فکر میکنه من از این موضوع خیلی خوشحالم و خیلی دوسش دارم چون هم خانوادش با ما در یک سطحه هم اینکه آدم مستقلی هست و هم اینکه خیلی تلاش میکنه برا زندگی و کارش.
    الان من کار میکنم اما اصلا از کارم راضی نیستم و میخام استعفا بدم اما همین آقا پسر اجازه نمیده چون میگه اگه تو تو خونه باشی دوباره همون مسایل قبلی پیش میاد ، من ازش میخام باهم ازدواج کنیم اما اون میگه هنوز شرایطشو نداره و باید اول خونه بخره بعد ، من سر این موضوع خیلی باهاش بحثم میشه اما اون همش میشه باید 2 3 سال صبر کنی ، میدونم شرایطشو نداره و راست میگه و از طرفی آدم سو استفاده گری نیست اما از طرفی خیلی خسته شدم از این اوضاع و سر این موضوع خیلی وقتا باهاش حرفم شده و خاستم تموم کنم رابطمو اما میگه دوسم داره و میخاد تو زندگیش باشم اون فکر میکنه من غر میزنم و فقط میگه صبر کن، مخصوصا اینکه اصلا رابطه خوبی با پدر مادرم ندارم و همیشه تنهام اصلا دوس ندارم تو خونه باشم ، چون پدرم خیلی گیر میده و همش سوال میکنه هیچوقت بلد نشد با بچه هاش چطور رفتار کنه !!!
    الان یه مشکل دیگه هم به اینا اضافه شده اینکه دیگه از محل کارم خوشم نمیاد و اصلا علاقه ای بهکار کردن نداشتم و ندارم فقط بخاطر اینکه از خونه و تنش های داخل خونه به دور باشم سر کار اومدم اما خیلی اعصابم خرد میشه مخصوصا اینکه محل کارم تنش های مخصوص به خودشو داره و همش استرس میگیرم :(
    نمیدونم چیکار کنم هر روز به استعفا دادن فکر میکنم واگه تا الانم سر کار میام به اصرار همون آقا پسر هست چون میگه تو خونه بیکار بمونی بدتر میشه اوضاع :(
    حالا من چیکار کنم ؟!!!؟؟؟؟
    همشم سراین موضوع حرفمون میشه ، میگه من از آدم بیکار بدم میاد :(
    آخه وقتی از کار کردن خوشم نمیاد مجبورم ؟؟!!!
    خسته شدم خداااا یکی کمکم کنه دارم دیوونه میشم دیگه
    ویرایش توسط آوای باران : دوشنبه 23 دی 92 در ساعت 16:26

2. 2 کاربر از پست مفید آوای باران تشکرکرده اند .

earth (جمعه 11 بهمن 92), faghat-KHODA (سه شنبه 24 دی 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    چرا از دست مامان وبابات و داداشت کتک خوردی ؟؟

4. 2 کاربر از پست مفید 1234567 تشکرکرده اند .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 41 در 19 پست

حالت من
    Zodranj
    Array
    به خاطر اینکه بابام خیلی آدم متعصبی هست و اینکه زود عصبانی میشه به من میگفت تو آبروی منو میبری.یه بار که موضوع همون خاستگار سن بالا رو به مامانم گفتم همونکه از من 9 سال بزرگتر بود گفتم که قصدش ازدواجه و براش توضیح دادم همه چیزو یه هفته بعدش که از دستم سر یه موضوعی عصبانی شد رفت گذاست کف دست بابام همه چیرو اونم نه اون جور که من بهش گفته بودم گفت دخترت هر غلطی میکنه ، رفته تو فیس بوک هم عضو شده عکسشو گداشته به همه نشون میده ، بیا جمعش کن خودت دیگه من نمیوتنم جلوشو بگیرم درحالی که من بخاطر تنهاییم انقد در عذاب بودم نه اینکه بخام کار غلطی بکنم حالا اونوقت داداشم خبردار کردن اونم اضافه شد

6. 3 کاربر از پست مفید آوای باران تشکرکرده اند .

earth (جمعه 11 بهمن 92), faghat-KHODA (سه شنبه 24 دی 92), khaleghezey (چهارشنبه 25 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 41 در 19 پست

حالت من
    Zodranj
    Array
    چرا هیچکس جوابی نمیده یعنی نظری ندارین واقعا ؟!!!

8. 2 کاربر از پست مفید آوای باران تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مرداد 96 [ 23:40]
    سطح
    44
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,335

تشکرشده 839 در 268 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام

گرچه خیلی اوقات شک می کنم بایت تبریک گفتن و خوشامد به کسی که عضو این تالار میشه.چون اکثرا به خاطر یه مشکلی عضو میشیم.اما به رسم ادب ، خوش امدید

بابت شرایطی که دارید متاسفم.مخصوصا برخورد فیزیکی خونوادتون.اما چند نکته در پستتون هست که قطعا خودتون بهشون واقفید.اما جهت یاداوری عرض می کنم.

از یه رابطه ای که به طلاق کشیده شد گفتید.کاش از دلایل طلاق می گفتید.بعد هر طلاق باید خیلی مفصل اون رو بررسی کرد.قطعا وقتی یه رابطه بهم میخوره هر دو طرف در اون نقش دارن.حالا یکی کمتر یکی بیشتر.ایا شما هرگز سهم خودت رو از اون جدایی پیدا کردی ؟؟؟ منظورم اینه که اشکالاتی که از جانب خودتون بود رو پیدا کردی ؟؟؟ اشکالاتی که میتونه روی زندگی های بعدی هم اثر گذار باشه.پس در این زمینه دقت بیشتری بکنید.

دقت کردید چه وقت هایی حالتون بد شد دوباره ؟؟؟ اونجایی که به فرموده خودتون به خاطر روابط عاطفی خودتون رو مجدد درگیر گردید .
    کاش کمی به خودتون استراحت بیشتری می دادین و وارد روابط دیگر نمی شدید.قبول دارم که احساس تنهایی می کنید.نیازهای عاطفیتون هم قابل درکه.اما این روابط با این شکل مشکل گشا نیست.

الان هم این رابطه جدید چقدر شما رو در منگنه گذاشته ؟ مخصوصا به لحاظ احساسی.به نظر بنده رابطتون رو با این دوست یا همکارتون در حد یه همکار حفظ کنید.نه بیشتر.یعنی به خودتون وعده و وعید ندید که ایشون یه روزی واقعا پا پیش خواهد گذاشت.من میترسم از ضربه جدیدی که به واسطه این دوست 8 ماهه بخورید.چیزی که هست طرف شما کسی است که علنا ابراز می کنه نمیتونه فعلا ازدواج کنه.در مورد قصد و غرض ایشون فقط خداوند عالمه.اما به نظر من زیاد بهش دل نبندید و روش سرمایه گذاری عاطفی نکنید.

اما در مورد کارتون.باور کنید درصد اعظم ما ادما کاری رو داریم می کنیم که بهش علاقه نداریم.حالا میتونیم بگیم به اجبار یا به علت درامد بهتر یا ... .بنده نظرم اینه که شما پیگیر مکار دیگری باشید.اما تا اون موقع همین کار رو حفظ کنید.چون بیکاری یعنی هجوم افکار مزاحم و مخرب.با توجه به تنش هایی که در خانه دارید حضور بیشتر شما در منزل یعنی اصطکاک بیشتر شما با خانواده.

راستی،شما سن زیادی ندارید.سعی کنید با یه تصمیم درست در مورد ازدواج مجددتون اینده ای روشن برای خودتون ترسیم کنید.

من خیلی وقته درس رو گذاشتم کنار.ولی فکر کنم الان وقت امتحانات.یه خرده صبور باشید ، بچه های مهربون و با سواد تالار میان و کمکتون می کنن.

از اینکه توفیقی شد و براتون پستی گذاشتم خوشحالم.

فقط خدا

10. 4 کاربر از پست مفید faghat-KHODA تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 24 دی 92), earth (جمعه 11 بهمن 92), khaleghezey (چهارشنبه 25 دی 92), شیدا. (سه شنبه 24 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 41 در 19 پست

حالت من
    Zodranj
    Array
    خیلی ناراحت شدم دوستان ازتون هیچکس جوابی نمیده به من یعنی تاپیک من انقدر چرت و بی اهمیته ؟!!!

12. 2 کاربر از پست مفید آوای باران تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مرداد 96 [ 23:40]
    سطح
    44
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,335

تشکرشده 839 در 268 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام مجدد.

پست بنده رو اصلا دیدید ؟

صبور باشید.بچه ها کم کم میان.حالا یه مدت که تو این تالار جستجو کنید یه سری واقعیتها براتون روشن میشه.مثلا اینکه اینجا هم متاسفانه تا حدودی باند بازی هست.(با عرض پوزش از همه دوستان).بعضی دوستان فقط تو تاپیکهای دوستان و همدوره ای های خودشون پست میذارن.با اینکه ساعتها تو تالار هستن و وقت کافی هم دارن.بعضی دوستان هم علاقه بسیار وافری به تاپیک های خیانت و .... دارن.نه اینکه موضوع شما بی اهمیت باشه.اما اون جذابیت لازم رو برای خیلی از دوستان نداره.

در ضمن تیتر انتخابی شما هم خیلی گویای مشکلتون نیست و این هم مزید بر علت میتونه باشه.

همچنین بلندی متن نوشته شده(البیته این رو جهت اگاهی عرض کردم و در مورد شما صدق نمی کنه)
    شما هم یه خرده صبور باشید.البته تاپیکتون رو هم با گذاشتن پست به روز کنید تا بیاد بالا و تو لیست اون اولا باشه.

فقط خدا
    ویرایش توسط faghat-KHODA : سه شنبه 24 دی 92 در ساعت 20:03

14. 3 کاربر از پست مفید faghat-KHODA تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 24 دی 92), earth (جمعه 11 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 24 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 41 در 19 پست

حالت من
    Zodranj
    Array
    فقط خدای عزیز از لطف شما ممنونم
    راستش از اینکه در مورد جداییم حرفی بزنم خیلی ناراحت میشم ٰ‌اما خب میدونم که تو اون رابطه منم بی تقصیر نبودم اما طرفم تقصیرش خیلی بیشتر بود نمیخام یکطرفه قضاوت کنم اما میخام توضیح بدم تا شما هم نظر بدید
    اون آقا که باهاش ازدواج کردم ٰاز من یکسال بزرگتر بود فوق العاده بد دهن و خود خواه بود و اینکه تو ازدواج باهام فقط دنبال رابطه جنسی بود ٰ‌دست بزن داشت و من براش منفت مالی داشتم چون فهمیده بود چقد دوسش دارم ( متاسفانه من تو روابطم زود دل میبندم و خیلی محبت میکنم و نمیتونم دوس داشتنمو پنهان کنم یعنی زود دستم رو میشه ) اون طرف میگفت من هر کاری اشتباهی کنم تو بازم باهام میمونی واسه همین به خودش اجازه میداد باهام هر جور که دلش میخاد رفتار کنه در حالی که من حتا حق نداشتم بپرسم چرا تلفنت انقد اشغاله یا شبا چرا دیر میری خونتون یا اینکه چرا گوشیت همیشه قفله هرموقع حرفی میزدم دعوا میشد و کتکم میزد اوایل هیچی به خانوادم نمیگفتم چون میترسیدم چون خودم خاسته بودمش و میترسیدم سرزنش شم بعدها سر خونه رفتنشون دعوامون شد من چون معذب بودم و میدونستم بابام دوس نداره شبا خونه اونا بمونم اما اون همیشه زورم میکرد و با دعوا منو میبرد خونشون حالا بماند که سر رابطه جنسی هم همیشه حرفمون میشد چون روزایی که فقط خودش نیاز داشت به این نیاز منم پاسخگو بود اما من حقی نداشتم از طرفی خانواده اونا از ما پایین تر بود و بابا مامانش هیچ چیزی یادش نداده بودن هیچوقت پدرمادرش بهش در مورد کتک زدن من شکایتی نکردن فقط یه بار شکایت کردن اونم دیگه دیدن در حد مرگ داره میزنمتم اونم بخاطر اینکه باهاش لجبازی کردمم و منم زدمش و اون خیلی حرصی شد ازم . شب اون روز بابامو صدا کردن و اومد منو از خونه اونا برد . در ضمن اون کارش آزاد بود با داداشش بوتیک داشتن و من همیشه در مورد آینده شغلیش نگران بودم میگفتم کاش یکم بیشتر اهمیت میدادی و یکم بیشتر به فکر کارت بودی چون همیشه نا مرتب سر کار میرفت . در ضمن من لیسانس هستم و اون دیپلم بود اما هیچوقت در این مورد خودمو سرترندونستم و این پایین گرفتن خودم اونو بیشتر پررو کرد . خانوادش انتظار داشتن ما همه جوره حمایت کنیم پسرشونو حتا برا عقدمون هیچ خرجی نکردن و من حتا حلقمو خودم خریدم . روزی که برا مراسم عروسیمون برنامه ریختیم از چند روز بعدش سر رفتن خونشون دوباره دعوامون شد و اون گذاشت رفت و یک هفته ازش خبری نشد و چون من همیشه ازش معذرت خاسته بودم ای دفه دنبالشو نکرفتم چون اتظار داشتم اون یکبارم که شده معذرت بخاد وبیاد دنبالم اما باز دلم طاقت نیاورد و به مامانش زنگ زدم گفت یک هفتست رفته ازش خبری نداریم توپسر مارو زدی ٰ‌تقصیر تو بود دیگه طاقت نیاوردم داشتم دیوانه میشدم قبل از اون هم یه بار انقد دعوامون شدید بود من افتادم بیمارستان برگشت بهم گفت رو گمشو از زندگیم از اون روز بابام فهمید همه چی رو ومنم همه چیرو بهشون گفتم رفتیم مشاوره اما فایده نداشت .
    درسته منم لجبازی کردم اما بخدا فقط گناه من لجبازی بود من همه جوره بهش محبت میکردم همه چی آماده بود جهازم حتا مامانم خونشو بخاطر ما خالی کرد حتا لباس عروس گرفتیم اما نشد .تازه اونموقع دکتر روانشناس تشخیص داده بود من افسردگی شدید دارم و اختلال دوقطبی دارم اما اون بدون توجه به این مسایل فقط اوضاعرو خرابتر میکرد عوض اینکه حمایتم کنه و پشتم باشه . بعد این ماجراها بابام درخاست طلاق داد و نذاشت من دخالتی بکنم ٰو بدون اینکه دادگاه برم و با رضایت کتبی و بخشش مهریه توافقی جدا شدم . نمیگم من تقصیری ندارم اما اون حرف زور میزد و من مریض بودم اما هیچوفت ندید منو وقتی داشتیم جدا میشدیم فهمیدم با کسای دیگه هم حرف میزد یعنی میدونستم امامطمئن شدم خودش بهم گفت گفت ولی فکر نمیکردم طلاق بگیری اما میدونم یه روز دوباره برمیگردی اما خدارو شکر دیکه هیچوقت حتا بهش فکرهم نمیکنم . خدارو شکر شکر هزار مرتبه شکر میکنم .
    پدر مادرم بعد طلاق خیلی حساس شدن مخصوصا بابام یه مدت به زور قرصای روان درمانی میداد میخوردم چون همش پرخاشگر بودم تو اون موقع خودشم عصبانی میشد ومنو میزد هیچوقت یادم نمیره متاسفانه پدرم دوران بچگیمم منو میزد و من همیشه ازش میترسیدم الانم میترسم هیچوقت باهاش حرف نمیزنم مگر اینکه ازم سوال کنه من اصلا حس خوبی بهش ندارم از این موضوع خیلی ناراحتم چون فکر میکنم بچه بدی هستم که فکر میکنم دوسش ندارم

16. 2 کاربر از پست مفید آوای باران تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    سلام.
    زندگی گاهی واقعا سخت میشه. اینو قبول دارم. اما یادمون نره که معمولا بخش اعظم این زندگی رو خودمون ساختیم. شما یه سال و نیمه که طلاق گرفتین و ظاهرا تو این مدت دوماه هم تنها نبودین. یعنی اصلا به روان و احساستون فرصت استراحت ندادین، چطور انتظار دارین خسته نباشین؟
    گمونم اونقدر درگیر روابطتتون با خونواده، آثار طلاق، مشکلات کاری و... هستین که فرصتی باقی نمی مونه تا کمی هم به خودتون، فقط خودتون، فکر کنید. بعد برای جبران این ناکامی ها میرین طرف روابطی که فقط شرایط رو براتون سخت تر میکنه. به عبارتی شما مشکلاتی دارین، برای حلش به روابط عاطفی پناه میبرین، روابط مشکلاتو بیشتر میکنه و... این دور بیهوده هی تکرار میشه.
    این چیزایی بود که با خوندن نوشته شما برداشت کردم اما متوجه سوال اصلیتون نشدم.

18. 4 کاربر از پست مفید mahasty تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 24 دی 92), earth (جمعه 11 بهمن 92), khaleghezey (چهارشنبه 25 دی 92), شیدا. (سه شنبه 24 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 41 در 19 پست

حالت من
    Zodranj
    Array
    مهستی و فقط خدای عزیز از اینکه نوشته هامو خوندین خیلی خوشحالم
    مهستی عزیز درسته حق باشماست من به خودم اجازه استراحت ندادم اما تنها راه آرامشمو تو این راه پیدا کردم یعنی چون بعیارتی از خانوادم دور شدم و دنبال محبتم به دنبال روابط عاطفی میرم باورتون میشه مامان من یه بار تا حالا منو بغل نکرده بود تو این اواخر انقد گریه کردم یه بار بعد از مدتها بغلم کرد تواین چندماه که رابطم با اون پسره خوبه کمی تو خونه هم به مامانم ابراز علاقه میکنم مثلا چند وقت پیش گفتم به مامانم چرا به من نمیگی دوسم داری ؟ اونم خندید درسته میدونم دوسم داره و خیلی کارا که کرده که اینو ثابت کرده اما هیچوقت حس خوبو بهم ندادن نه اون نه بابام
    اما با بابابم همچنان خوب نیستم
    الالن نمیدونم چیکار کنم خیی وقتا خاستم رابطمو با این آقا پسر قطع کنم اما نتونستم چون واقعا میبینم براش مهمم و دوسم داره و منم دوسش دارم نمیخام از دستش یدم میترسم

20. 2 کاربر از پست مفید آوای باران تشکرکرده اند .

earth (جمعه 11 بهمن 92), faghat-KHODA (پنجشنبه 26 دی 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)