من الان7ماهه نامزدم خیلی باهمسرم مشکل داریم.احساس میکنم قدروارزشی ک لایق منه برام قایل نیست ومنوازحدخودم کمترمیبینه.مدام خوردم میکنه وغرورمومیشکنه احساس میکنه خیلی ازمن سرتره.7سال باهم دوست بودیم.من دانشجوی لیسانس اقتصادوهمسرم دانشجوی دکترای دامپژشکی.وضع مالی انها ازماسرتره.عقدم ک باهزارمکافات برگزارشد پدرشوهرم مخالف بود ومیگفت من خیلی کمترازاونام واون عقدی ک لایقم بودبرام نگرفتن بگذریم
همسرم جدیداخیلی بهم گیر میده احساس میکنه خدای منه وهرچه اون بگه بایدهمون شه.حتا واسه تنبیه هم منوازدیدنش محروم میکنه
جدیدترین موضوع دعوامون سره بچه دارشدن زن داداشمه میگه حق نداری بری پیشش مگه باخانواده بری وبیای.مگه بابازشته لاقل واسه مراسم هفته ی بچه ش بذارازصبح برم میگه امکان نداره تو دل من برات مهمتره یا خانواده ت!!
حرفاش خیلی بی منطقه بدم میاد مجبورمیکنه ازبین او وخانوادم یکی رو انتخاب کنم احساس میکنم اصلا درکم نمیکنه
احساس میکنه من زن بی سیاست وساده م وحتا یکبار بهم گفت مثه زنای احمق میای جلوی چشم
سراین موضوع 5روز باهم حرف نزدیم واون اومد دنبالم ک بریم بیرون واشتی کردیم بعدش هی باهام دعوا وبحث کرد ک من احمق بودم اومدم دنبالت من خودمو سبک کردم اومدم دنبالتو..
تا میام ب رابطمون امیدوارشم بحث ودعوای جدیدی رو شروع میکنه
توروخدا بگین چکار کنم؟؟ب رابطم ادامه بدم؟؟خیلی دوسش دارم اگه دوسش نداشتم حتما تا الان جدا میشدم
منتظر راهنمایتون هستم ممنونم