به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 دی 92 [ 14:12]
    سطح
    1
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

Unhappy به خاطر قیافم و شرایطم جواب رد می شنوم

سلام دوستان بیشتر میخواستم درد دل کنم
    اسمم استفان 24 سالمه دورگه ام پدرم ایرانی مادرم المانی پدرم وقتی المان تحصیل میکرد با مامانم ازدواج کرد من هفت سالم بود که اومدیم ایران(قبلش المان بودیم) من از نظر قیافه و رنگ موهام کاملا شبیه مادرم هستم و خوب دوست ندارم این حرفو بزنم اما خیلی خوشگلم در حد دخترا مثلا وقتی کوچیک بودم منو کسه غریبه میدید فک میکرد دخترم و لباسای پسرونه پوشیدم عمو هام یا عمه هام منو خیلی دوست داشتن تا اینجاش چیز بدی نبود ولی بین بچه های هم سن خودم همیشه با یه چشم دیگه بهم نگاه میکردن یا مسخره ام میکردن این پسره مثل دختراست و....تو دبیرستان هم بهم میگفتن بلوندی به خاطر رنگ موهامابرو هام هم مادرزادی باریکه ولی خوب بقیه فک میکنن اصلاح میکنماینجوری نبودم که کاملا تکو تنها باشمو گوشه گیر نه با بچه ها سعی میکردم دوست باشم ولی خوب همیشه واسه این که تو یه محیط جا بیفتم خیلی اذیت میشدم ولی به هر حال کلا انگشت نما بودم یه بار هم تو دبیرستان با هم کلاسیام رفته بودیم استخر همشون به من نگا میکردن اخه رو بدنم مو ندارم یعنی هست ولی اینقد کمه که با ذره بین معلوم میشه
    واسه همین دیگه هیچوقت استخر نرفتم تو خیابون هم بهم یه جوری نگاه میکنن انگار از مریخ اومدم یا فکر میکنن توریست هستم
    واسه همین وقتی دبیرستانم تموم شد رفتم المان واسه ادامه تحصیل اونجا وضعیتش بهتر بود ولی خوب چون من 11 سال ایران بودم با فرهنگ و مردم ایران عادت کردم بیشتر خودمو ایرانی میدونم
    واسه همین دوباره برگشتم ایران الان هم دارم ارشد میخونم ترم اخرم رشته mba راستش دیگه بعد از این همه مدت به همه این حرفاو مسخره هایی که میکنن عادت کردم ولی تاحالا از دو نفر خواستگاری کردم جواب رد بهم دادن یکیشون از هم کلاسیام بود دلیلش هم گفت که سطح خانواده هامون یکی نیستن و گفت من زیادی خوشگلم اینجوری مردم حرف در میارن که از شوهرش زشت تره یه دلیل دیگه اش این که گفت دوس داره با یه مرد ایرانی ازدواج کنه ( بخدا من ایرانیم )
    یه مورد دیگه هم دختر همسایمون بود که اون گفت من با یه پسر دختر نما ازدواج نمیکنم
    مامانم و بقیه میگن برو المان ازدواج کن ولی من از دخترای ایرانی خوشم میاد اخلاقشون رفتارشون حجابشوننننن چون من خودمم هم مسلمونم
    بعضی وقتا به خدا میگم کاش منم معمولی بودم مثل بقیه

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام آقای استفان
    به نظر من شما می تونید رفتارهای مردانه را در خودتون تقویت کنید این طوری جذابیت مردانه بیشتری می گیرید.

مثلا به نظر من شما ریش و سیبیل بذارید و لباس های کاملا مردانه.مثلا جین نپوشید!
    این تاپیک هم شاید کمکتون کنه:
    در ضمن شما نباید این قدر زود ناامید بشید!تازه دو بار خواستگاری رفتین! این قدر خواستگاری برید تا یک شخصی را پیدا کنید که هم شما دوستش داشته باشید و هم ایشون.این هم یک لینک مفید:

یه روز یه دانشمند یه آزمایش جالب انجام داد... اون یه اكواریم شیشه ای ساخت و اونو با یه دیوار شیشه ای دو قسمت كرد.
    تو یه قسمت یه ماهی بزرگتر انداخت و در قسمت دیگه یه ماهی كوچیكتر كه غذای مورد علاقه ی ماهی بزرگه بود.
    ماهی كوچیكه تنها غذای ماهی بزرگه بود و دانشمند به اون غذای دیگه ای نمی داد... او برای خوردن ماهی كوچیكه بارها و بارها به طرفش حمله می كرد، اما هر بار به یه دیوار نامرئی می خورد. همون دیوار شیشه ای كه اونو از غذای مورد علاقش جدا می كرد.
    بالا خره بعد از مدتی از حمله به ماهی كوچیك منصرف شد. او باور كرده بود كه رفتن به اون طرف اكواریوم و خوردن ماهی كوچیكه كار غیر ممكنیه.
    دانشمند شیشه ی وسط رو برداشت و راه ماهی بزرگه رو باز كرد اما ماهی بزرگه هرگز به سمت ماهی كوچیكه حمله نكرد. اون هرگز قدم به سمت دیگر اكواریوم نگذاشت.
    میدانید چرا؟
    اون دیوار شیشه ای دیگه وجود نداشت، اما ماهی بزرگه تو ذهنش یه دیوار شیشه ای ساخته بود. یه دیوار كه شكستنش از شكستن هر دیوار واقعی سخت تر بود.
    اون دیوار باور خودش بود. باورش به محدودیت. باورش به وجود دیوار. باورش به ناتوانی

شما این دیوار شیشه ای را از ذهنتون بردارید. مثل این ماهی نباشید که فکر کنی این دفعه هم حتما مثل دفعات قبله! چون اگر این جوری فکر کنید حتما همین طوری هم میشه!

3. 3 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

Elena1994 (پنجشنبه 05 دی 92), SpecialBoy (شنبه 05 بهمن 92), سنجاقک ابی (شنبه 14 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    سلام ممنون از توجهتون
    راستش ریش سیبیلم خیلی کمه (کلا ژنیتک خانوادگیم همین جوریه) اگه نزنمشون زشت تر میشم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    سلام.
    هیکلتون هم ظریفه؟! اگر آره؛ با باشگاه رفتن و ورزش میشه اندام ورزیده تر و مردونه تری داشته باشید. اگر نه؛ با پوشیدن لباس های مناسب و راه رفتن مردونه و ... می تونید تا حدی توجه رو از ظرافت چهرتون بردارید.
    در ضمن:
    نحوه خواستگاریتون چطوری بوده؟ مستقیم با خودشون مطرح کردین یا خانواده اقدام کردن؟

6. کاربر روبرو از پست مفید mahasty تشکرکرده است .

مصباح الهدی (پنجشنبه 05 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahasty نمایش پست ها
    سلام.
    هیکلتون هم ظریفه؟! اگر آره؛ با باشگاه رفتن و ورزش میشه اندام ورزیده تر و مردونه تری داشته باشید. اگر نه؛ با پوشیدن لباس های مناسب و راه رفتن مردونه و ... می تونید تا حدی توجه رو از ظرافت چهرتون بردارید.
    در ضمن:
    نحوه خواستگاریتون چطوری بوده؟ مستقیم با خودشون مطرح کردین یا خانواده اقدام کردن؟
    نه لاغر نیستم قدم 184 هیکلم هم ظریف نیست لباسام همون چیزیه که بقیه پسرا میپوشن دیگه بیشتر ظرافته چهره ام به خاطر ابروهامه که نازکن بینیم هم کوچیکهو بعد روی لپ صورتم قرمزه که بعضی هل فک میکنن من خودم اونارو سرخ میکنم فکر میکنن من همجنس بازم

اره تو خاستگاری مسقیم به خودشون گفتم اشتباه کردم؟اخه گفتم قصد ازدواج دارم

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 خرداد 95 [ 21:46]
    سطح
    32
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 137
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 135 در 56 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط stefan نمایش پست ها
    سلام ممنون از توجهتون
    راستش ریش سیبیلم خیلی کمه (کلا ژنیتک خانوادگیم همین جوریه) اگه نزنمشون زشت تر میشم
    خب بناست که کمی زشت بشین دیگه:d
    به نظرم برای اینکه مردونه تر به نظر بیاید بهتره که موهاتون رو کوتاه نگه دارید و بدین عقب. تیپ رسمی هم بزنید تا اسپرت. باشگاه رو هم فراموش نکنید که باعث ورزیده شدن بدن و حتی قیافه ظاهری هم میشه. به خصوص ورزش رزمی. در مواقع احساسی هم زیاد نازک نارنجی نباشید یکمی سنگدل بودن ظاهری هم برای مرد بد نیست:دی توجه داشته باشید که زیبایی در برابر جذبه حرفی برای گفتن نداره. پس بهتره که روی جذابیت ها کار بکنید تا زیبایی ها.
    در انتها باید بگم که من متخصص نیستم و اینها رو از دید خودم گفتم! باشد که رستگار شویم:دی

9. 2 کاربر از پست مفید برسرک تشکرکرده اند .

sara 65 (جمعه 06 دی 92), مصباح الهدی (پنجشنبه 05 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط برسرک نمایش پست ها
    خب بناست که کمی زشت بشین دیگه:d
    به نظرم برای اینکه مردونه تر به نظر بیاید بهتره که موهاتون رو کوتاه نگه دارید و بدین عقب. تیپ رسمی هم بزنید تا اسپرت. باشگاه رو هم فراموش نکنید که باعث ورزیده شدن بدن و حتی قیافه ظاهری هم میشه. به خصوص ورزش رزمی. در مواقع احساسی هم زیاد نازک نارنجی نباشید یکمی سنگدل بودن ظاهری هم برای مرد بد نیست:دی توجه داشته باشید که زیبایی در برابر جذبه حرفی برای گفتن نداره. پس بهتره که روی جذابیت ها کار بکنید تا زیبایی ها.
    در انتها باید بگم که من متخصص نیستم و اینها رو از دید خودم گفتم! باشد که رستگار شویم:دی
    ممنون از زاهنماییتون انجام میدم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    موهاتونو طوری درست کنید که کم پشتی ابروها کمتر به چشم بیاد(خیلی کوتاه نکنین که بدتر میشه) بیشتر لباسای اسپرت یا کاپشنهای چرم سنگین، کت های بزرگ و تیره رنگ بپوشین. اصلا لباس تنگ نپوشین یا پیرهنای یقه باز استفاده نکنین. کفشایی بخرین که پاهاتون رو بزرگتر نشون بده. کلا کاری کنید که بدنتون حجیم تر به نظر برسه. وقتی ظاهرتون باعث میشه تا این حد بهتون ظن بد ببرن بهتره از خیر نمایش دادنش بگذرین.
    اگه باز هم مشکل حل نشد راهش یه پنکک (وسیله آرایشیه نه کیک) همرنگ پوستتون هست که پوست رو باهاش بپوشونین.
    درمورد خواستگاری (نه انتخاب) بهتره به عهده خونواده بزارید. در ضمن دختری رو انتخاب کنید که حداقل اینقدر راحت برنگرده بهتون بگه دختر نما(دخترای قدیم حیا داشتن) همچنین اونقدر اعتماد به نفس داشته باشه که نخواد ظاهر خودش رو با شما مقایسه کنه.

12. کاربر روبرو از پست مفید mahasty تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 تیر 97 [ 14:07]
    سطح
    63
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 181
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    480

تشکرشده 882 در 242 پست

Array
    به صورتتون تند تند تیغ بزنید . اون حالت ظرافت رو از بین می بره و زمختی میاره و هم باعث میشه صورتتون پر مو تر بشه.
    برای موهای بدن هم همین طور. همون پرزها رو هم اگر با تیغ بزنید به مرور موهای زمختی به جاش در میاد.
    در ضمن چند وقت دیگه تابستونه . سعی کنید بیشتر در معرض هوای آزاد و زیر نور آفتاب باشید. چهره آفتاب سوخته تر فکر می کنم بتونه یه کمی کمکتون کنه .
    برای کم پشتی ابروها هم یه دارویی هست . فکر می کنم آلوپکسی باشه . اگر اشتباه نکنم. که خیلی ابروها رو پر می کنه . البته با تجویز پزشک باید استفاده کنید. به دکتر پوست و مو مراجعه کنید اگر خواستید.
    بازم اگه چیزی به ذهنم رسید میگم

راستی برادر منم صورتش مو نداشت. از روش هایی که گفتم استفاده کرد و الان ریش سیبل پرفسوری میذاره

نظر خانم مهستی رو الان دیدم. به نظر من به هیچ عنوان از لوازم آرایشی رو پوستتون استفاده نکنید.
    ویرایش توسط lord.hamed : شنبه 14 دی 92 در ساعت 23:20

14. کاربر روبرو از پست مفید veis تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 آبان 94 [ 22:07]
    سطح
    29
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 3
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    48

تشکرشده 100 در 45 پست

Array
    فکر کنم این تاپیک دو صفحه دیگه جلو بره دوستان پیشنهاد میدن دو تا تیغ رو دست و صورتت بندازی یه تسبیح تو دستت. یه کلاه جاهلی رو سرت و یه سیبیل از بنا گوش در رفته- شلوار پاچه گشاد و...

16. 4 کاربر از پست مفید soheil2 تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (شنبه 05 بهمن 92), sara 65 (جمعه 06 دی 92), محمد هم دل (شنبه 05 بهمن 92), سنجاقک ابی (دوشنبه 07 بهمن 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)