به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 آذر 92 [ 14:58]
    سطح
    6
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

مشکل یه مرد متاهل

سلام امیدوارم که حوصله خواندن داشته باشید و واقعا منو راهنمایی کنید همچون گذشته یادم نمیاد از چه سنی خودارضایی می کردم بلخره ادامه داشت کم کم متوجه شدم علاقه خیلی شدیدی به یه قسمت از بدن خانوم ها دارم پای کسایی جوراب می پوشیدن خیلی نظرمو جلب می کرد همچون الان به قدری این حس در من زیاده که هر وقت فیلم و عکس مبتذل می دیدم فقط دنبال این مورد بودم و کلکسیونی جمع کرده بودم در هفته شاید به 8 بار می رسید که خودارضایی می کردم تا کم کم به دانشگاه رفتم همچنان این موضوع ادامه داشت تا در سن 21 سالگی با یه خانوم که 8 سال از من بزرگتر بود ازدواج کردم ( قبل ازدواج از مشاور پرسیده بودم این تفاوت سنی مشکل ایجاد می کنه یا نه که گفت از لحاظ مکشلات جنسی بعدا براتون مشکل ساز میشه البته یکی از مشکلاتش بود ) بلخره بعد کلی التماس خواهش و چون تک پسر هم بودیم خانواده من قبول کردن که برن خواستگاری ما مشهدی و خانواده دختر ساکن اهواز بلخره ازدواج کردیم قرار بر این شد که من به اهواز سکونت کنم زندگی مشترک رو اونجا شروع کنیم به دلیل اینکه خانوم بنده کارمند بوده امکان انتقالی هم وجود نداشت قرار بر این شد من برم اهواز یه شرکت تاسیس کنم به کمک خانومم کارهای اداره رو پیمانکاری بگیرم سال اول که هیچ کاری گیرم نیومد یعنی کسایی که قول داده بودن عمل نکردن و خونه نشین بودم در این سال هم بچه دار شدیم زندگی سختر شد و فقط با حقوق خانومم زندگی مون می چرخید رفتیم تو سال دوم خورده کاری هایی گرفتم که در کل مبلغش در سال شد یک میلیون بازم هیچی رفتیم سال سوم بازم بیکار به هر کسی که می شناختیم می سپردیم برای کار خبری نمی شد شد سال چهارم بعد 6 ماه پیگیری یه نفر برام یه کار جور کرد راننده یه شرکت باشم از ساعت 6 صبح تا 5 بعدظهر با حقوقی 300 تومان یه سه ماهی رفتم سر کار ولی خوب نبود اومدم بیرون دوباره چند ماه بیکار تو همین سال چهارم بودیم که یه نفر برای مغازه اش فروشنده می خواست و چون کار شرکتی هم که تاسیس کرده بودم در زمینه کامپیوتر بود من رفتم با ماهی 250 تومان تقریبا یک ماه نشده بود که ریس اداره خانومم گفته بود بیاد باهاش قرار داد می بیندیم پشتیبانی سیستم ها رو بهش میدیم چون میدونست که بیکار هستم منم خوشحال شدم از مغازهی که کار می کردم اومدم بیرون رفتیم اداره خانومم قرار داد بستیم رفتن من همانا و سنگ انداختن از جانب ریس اومور مالی که زن هم بود همانا بلخره بعد 3 ماه کار کردن زیر آب منو زد ( در صورتی که هیچی مشکلی نداشتم و همه از کارم راضی بودن ) اینقدر این ریس اومور مالی رفته بود پیش ریس اداره که ایشون هم زن بود پشت سر من حرف زده بود که قرار داد منو یه طرفه فسخ کردن و باز بیکار شدم ریس اداره میدونست که من قبل حداقل یه جا کار می کردم و اگه ار این اداره برم بیرون دیگه کاری ندارم ولی همش می گفت به من چه ...شد سال پنجم وهمچنان بیکار در کل این مدت که ازدواج کردم و بچه ام داریم بازم خودراضایی می کنم و عکس و فیلم مبتذل می بینم همیشه خونه هستم هیچ کسی هم نمیشناسم که برم پیشش و همه عمر جوانی داره تو خونه می گذره ( جوان بی نماز و بی دینی هم نیستم اتفاقا چون همیشه خونه هستم نمازم اول وقت می خونم و حتی همسرم از من با ایمان تر هستش ) در کل یه حسی بهم میگه چون کار گیرت نمیاد یا برات مکشلی پیش میاد به خاطر گناهی که انجام میدی هستش یعنی یه جوری تلافی کردن شما نمی دونید که چقدر بهم سخت میگذره که جوانیم داره از بین میره و همش تو خونه هستم از جهت همسرم زیاد به مسایل جنسی اهمیت نمیده اون جور که من دوست دارم و میخوام عمل نمی کنه حتی میدونه که من دوست دارم موقع نزدیکی جوراب بپوشه ولی اصلا قابل فهم براش نیست من الان تو اوج شهوتم ولی اون سرده و همیشه باید به زور بهش نزدیک بشم و لباس تنش رو در بیارم ومثل فردی که اصلا حسی نداره با هاش نزدیکی کنم این طوری خودم رو دارم قانع می کنم که عیبی نداره خودارضایی حداقل یه جوری خودم رو راحت می کنم و هرقت نه گفت من خودارضایی می کنم و این طوری تلافی می کنم خواستم بگم تو این چند سال زندگی مون فعلا این طوری گذشته تا اینکه چند ماه پیش خواهرم بهم زنگ زد و گفت یه دوستی داشته حالا بعد چند سال پیداش کرده و فهمیده که خواهر دوستش ساکن اهواز هستن و شوهرش یه سمت مهمی هم در اداره خانومم داره و این طوری بود که دوباره امیدوار به کار شدم و گفتم باید خودارضایی رو ترک کنم و یه قدم من بر دارم و خدا کمک می کنه تا شروع کردم بعد

- - - Updated - - -

هر نماز دعا توسل ، حدیث کساء ، نماز صبح دعای عهد بلخره به خدا نزدیک تر شدم طوری که نماز صبح خود به خود از خواب پامی شدم و دیگه خود ارضایی نکردم و حتی عکس های مبتذل و فبلم هم نیگاه نکردم در کل هر چی که داشتم پاک کردم دروغ نگم هرز گاهی وسوسه شدم و چند تا عکس نمیه مبتذل نیگاه کردم تو سایت ها ولی خود ارضایی نکردم با این که تحت فشار زیاد بودم مخصوصا از لحاظ روحی ولی تحمل کردم رفتم نماز خوندم و همیشه با وضو بودم بلخره این دعا کردن و راز و نیاز های من با خدا ادامه داشت تا چند روز پیش خیلی فشار بهم اومد کم کم رفتم تو سایت های مبتذل هر چی که می خواستم بلند شم برم نمی شد و چند روزی هم که نزدیکی نداشتم و بیشتر تو فشار بودم ولی آخر سر خودمو جدا کردم از سیستم و رفتم نماز مغرب و عشاء رو خوندم تو به کردم تا روز بعد وقتی نزدیک خانومم شدم و شروع کرد به بهانه گرفتن و سرد بودن بیشتر بهم بر خورد و چون خیلی تحت فشار بودم رفتم سراغ کامپیوتر و دیدن عکس ولی بازم از کامپیوتر جدا شدم و موقع خواب شد و دوباره رفتم نزدیک همسرم همون آش و همون کاسه بازم بی میل و سرد دیگه عصبانی شدم و پاشدم رفتم حمام و اون جا بود که فشار زیاد و از یه طرف عصبانی بودن من و یه طرف هم فکر کردن به دوستان که خوش به حال اونا که با کسی ازدواج کردن که هم سن خودشون هست بیشتر همدیگرو درک می کنن دیگه کم کم وسوسه شدم و خود ارضایی کردم بعد 40 روز یه جوری میخواستم تلافیش رو سر همسرم در بیارم ولی حالا دیگه دعا کردن و راز و نیاز بهم نمی چسبه نمی تونم توبه کنم نمی دونم این مشکل رو چطوری حل کنم سرد بودن خانومم و توجه نکردن و فشار اومدن به من و اخر سر هم خود ارضایی نمی دونم حق دارم که خود ارضایی کنم خدا واقعا منو می بخشه وقتی که همسرم سرد مزاجه و اینکه از من هم 8 سال بزرگتره و این باعثشه این حق رو دارم که از لحاظ روحی خودم خودم رو ارضاء کنم از یه طرف هم میگم اگه خودارضایی کنم خدا نعمت هاش رو از من محروم می کنه و دوباره بیکار می مونم و امیدی که به بنده خدا دارم رو از دست میدم نمی دونم که چه کنم از یه طرف شهوت خیلی بالایی دارم و اگه بر طرف نشه فشار بهم میاد و منجر به خود ارضایی و از طرفی نا امید از درگاه خدا میشم و روم نمیشه که با خدا راز و نیاز کنم تورو خدا منو راهنمایی کنید میخوام واقعا خودتون رو بزارید جای من نمیخوام که به من بگید آقا خودارضایی در اسلام گناه پس بزارش کنار من راه حل میخوام چیزی که از این فشار منو خارج کنه شما میگی چون بکیاری پس به گناه کشیده میشی پس خدا که می دونه بیکاری ادم رو به گناه می کشونه پس چرا کمکم نمی کنه چه را کار منو درست نمی کنه واقعا موندم چه کنم ازتون خواهش دارم کمکم کنید یه جواب منطقی بهم بدید با تشکر
    ویرایش توسط ظریف : شنبه 02 آذر 92 در ساعت 23:30

2. کاربر روبرو از پست مفید ظریف تشکرکرده است .

جاثیه (یکشنبه 03 آذر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 21 تیر 96 [ 18:06]
    سطح
    38
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    63

تشکرشده 42 در 18 پست

Array
    با خانمتون صحبت کنید از مشکلاتتون براش بگین..بگین چقدر با سرد بودنش شما در فشارین...از مشکلاتی که دارین از فکراتون براش بگین...همون اول باید فکر اینو میکردین که از شما بزرگتره حالا که بچه دارین نباید به این مسائل فکر کنید....برای کار هم به دیگران تکیه نکنید از کارای کوچیک شروع کنید مغازه ای اجاره کنید و از تخصصوتون استفاده کنید شاید دلیل سرد بودن همسرتون بیکاری شما باشه و اینکه فکر میکنه نمیتونه رو شما حساب کنه و تکیه کنه اینم دلیلی برای سرد بودنه زن ها از مردایی خوششون مییاد که بهشون بشه تکیه کرد نه اینکه مردی به زنش وابسته باشه

4. 5 کاربر از پست مفید vareshi تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 03 آذر 92), shabnam z (یکشنبه 03 آذر 92), فکور (یکشنبه 03 آذر 92), جاثیه (یکشنبه 03 آذر 92), ظریف (یکشنبه 03 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 دی 99 [ 19:06]
    سطح
    61
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 153
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 201 در 111 پست

Array

New2 برای مشکل کارتون نذر کنید

با سلام
    به نظرم با خانومتون صحبت کنید و بهشون بگید که تا چه حد در فشار هستید و اگر ایشون دوباره سردی کرد بهش پیشنهاد بدید بروید دکتر ، شاید این سردی شون به خاطر مشکلات جسمی شون باشه. بالاخره زندگی بدون رابطه هم که نمیشه. و خود ارضایی خیلی عواقب هم اخروی و هم جسمی و روحی داره.
    خود ارضایی باعث بروز بیماری میشه .می تونید در این مورد تو اینترنت هم بگردید. مثلا راههای درمان سرد مزاجی زنان و ...
    و حتی داروهایی برای گرم مزاج کردن خانوم ها در عطاری ها هست که می تونید خریداری کنید. و یا پیش مشلوره بروید و مشکلتون رو بگید و اون همسرتون رو متقاعد کنند که باید دست از رفتار سرد مزاجانشون بردارن که البته به نظرم به دلیل تفاوت سنی هست.
    برای پیدا کردن کارتون به نظرم نذر کنید ، البته نذری که بتونید بهش عمل کنید. به نظرم نذر کردن برای حاجت گرفتن خیلی موثره .
    موفق باشید

6. 2 کاربر از پست مفید بی همدم تشکرکرده اند .

جاثیه (یکشنبه 03 آذر 92), ظریف (یکشنبه 03 آذر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    با سلام
    چندکلمه : 1- همچي رو باهم قاطي نکن مشکل کارتون ربطي به خودارضايي نداره 2- هرچقدر هم که اختلاف سني داشته باشيد درسني هستيد که همسرتون هم نياز جنسي داره البته ممکنه کمتر ولي وجود داره شايد عوامل ديگه اي سبب کم شدن ميل همسرتون به اين کار باشه مثلا بي مسئوليتي هايي که ديده ويا انتظاراتي که از يه مرد زندگي ميخواد درشما نميبينه ... خانوم ها ارتباط جنسي شون بخش کمتري اش بخاطر نياز جنسي است وسهم بيشترش بخاطر شيفتگي وعلاقه هاي خاصي است که شما بايد در خودتون جستجو کنيد شايد هر زن ديگه اي هم بود کمترين ميلي به همسري که 6 سال خونه بشينه وزنش خرجش رو بده نداشته باشه .... بيشتر به خودت وبه فکرت ورفتارت توجه کن ... ببين اگر دختري داشتي وچنين همسري داشت حتي نميذاشتي بره سرخونه زندگي اش .... يه زن دوست داره با همسري ارتباط داشته باشه که بهش افتخار کنه وبتونه بهش تکيه کنه وقوي ترين حامي اش باشه ... وضعيتي که شما گفتيد نشانه هايي از تزلزل رفتاري ؛ بي انگيزه گي ؛ تنبلي ؛ بي خيالي ؛ راضي موندن به شرايط بد؛ وبي مسئوليتي به شرايط خانم خونه است که خوب حتما چنين نتيجه اي درپي خواهد داشت ....3- آشفتگي ذهني شما باعث شده نتوني ارتباط مسائل رو از هم تشخيص بدي اين چه حرفيه که ميگي اين عمل رو ترک کنم ؛ نماز بخونم ؛ دعا بخونم تا خدا کارم رو جورکنه .... اين نهايت بي معرفتي وضلم به خداست يعني خداوند داره بخاطر اين کار شمارو تنبيه ميکنه ويا داره تلافي سر شما درمياره .... خداوند خيلي کريم تر ازاوني هست که بخواد رزق وروزي بنده خودش رو بخاطر چنين کاري قطع بکنه اگر اينطور بود که بعضي کشورها و مردم هارو خدا بايد بخاطر هزاران عمل بدتر ازاين هر روز نزول عذاب ميکرد وهمشون از گرسنگي ميکشت .... ! شما بهتره اين کارو ترک کني اول بخاطر خودت وبخاطر تثبت شخصيت خودت وپيدا کردن هويت خودت در زندگي که مرد اون هستي .... بعد بخاطر نکوهش اخلاقي ونارضايتي خداوند کريم ...............!
    دوست گرامي اگر حرف من رو برادرانه بپذيري بيشترين مشکلات از خودته ! همسرت خيلي بهت وفاداره که تا حالا کنارت ايستاده وکارکرده وزحمت کشيده ...! شايد ميتونست جور ديگه اي الان باشه ! به خودت بيا ودست از اين کار وهمه کارهايي که تو رو از مشکلات واز مسئوليت ومردانگي وتلاش وکوشش وغيرت نسبت به خانواده ات محروم کرده دست بکش .. ببين فرزندت دوست داره وقتي در صورت تو نگاه ميکنه چه پدري تصورکنه ! همسرت دوست داره وقتي درکنارتو قراربگيره چه احساسي داشته باشه ! ببين اطرافيان چه نظري راجع به اين زندگي خواهند داشت ......... به کل بايد همچي رو تغيير بدي واز نو شروع کني ........موفق باشي

8. 8 کاربر از پست مفید ardeshirk تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 03 آذر 92), earth (یکشنبه 03 آذر 92), maryam9966 (شنبه 30 آذر 92), toojih (یکشنبه 03 آذر 92), مصباح الهدی (یکشنبه 03 آذر 92), zendegiye movafagh (دوشنبه 04 آذر 92), اشنای قدیمی (یکشنبه 03 آذر 92), جاثیه (یکشنبه 03 آذر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 آذر 92 [ 14:58]
    سطح
    6
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    از همه دوستان که راهنمایی کردن تشکر می کنم
    من تو شهری هستم که اصلا دوست و آشنایی از طرف من نیست من گفتم قبلا سر کار می رفتم هر چقدر هم که حقوقش کم بود درسته تو این چند سال یه خورده تنبل تر شدم ولی شروع کردم به ورزش کردن حداقل این طوری یه تحرکی داشته باشم
    وضع مالی پدرم خوب نیست که بتونم سرمایه بگیرم و شروع به کار کنم والا در مورد کار اینقدر به این و اون سپردیم همه فقط قول می دادن و خبری نمی شد مدارک رو می گرفتن و دیگه ازش ون خبری نمی شد از لحاظ گفتاری آسونه که بگید اره تنبل شدی خودت بی خیالی و تکیه کردی به همسرت ولی وقتی که میری تو خیابان این مغازه اون مغازه میری و هیچ جایی کار نیست می فهمید که منم حق دارم اینقدر روزنامه ها رو بالا پایین کردم
    همیشه یه حسی بهم میگه خدا میخواد که تو خودارضایی رو ترک کنی بعد اون چیزی رو که میخوام بهم میده
    هم خودم و خانومم اینقدر دنبال کار رفتیم که دیگه خسته شدیم یه نفر قول کار بهم داد 6 ماه طول کشید که جواب بده آخر سر چی شدم راننده ساعت 6 صبح می رفتم تا 5 بعدظهر ماهی 300 تومان حتی بعضی شب ها هم خونه نبودم حالا بگید من تنبلی می کردم
    همکار خانومم اینقدر از شوهر تعریف می کرد که فعلان سمت رو داره می تونه برای من کاری بکنه گفت مدارکت رو بیار و من بدم به شوهرم 2 سال می گذره که من مدارک رو بهش دادم هنوز خبری نشده آخر سر هم فهمیدم که کلا این خانوم مشکل داره یه جور کمبود داره کلا خالی بنده
    تو این چند سال فهمیدم نباید به زور از خدا چیزی بخوای و حالا از خدا میخوام اون چیزی که خیره به من بده
    تا وقتی که جای کسی قرار نگرفته باشید نمی تونید حس و حال طرف درک کنید همیشه خانومم میگه خدا رو شکر کن حالا چه فرقی می کنه من برم سر کار یا تو بری خانواده هایی هستن که زن و شوهر هر دو بیکارن بلخره یه لقمه نونی هستش که بخوریم تا آخر عمر که نمی خوای همین طوری بمونی بلخره خدا روزی رسونه

10. کاربر روبرو از پست مفید ظریف تشکرکرده است .

جاثیه (یکشنبه 03 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 دی 99 [ 19:06]
    سطح
    61
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 153
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 201 در 111 پست

Array

Posticon (5) پیدا کردن علت

سلام
    چقدر خوبه که همسرتون این طرز تفکر را دارند و اهل منت گذاشتن نیستند .واقعا باید قدر این جور زن ها رو دونست. اما در مورد سرد مزاجی خانوم تون دنبال دلیلش باشید وقتی دلیل رو ببدونید بهتر میتونید در راه درمانش اقدام کنید.
    اول ببینید روحیه یا جسمی.
    مثلا شاید همسرتون به خاطر شاغل بودن خسته میشن و بعد میان خونه و مسوولیت خونه و بچه و ... خوب خسته میشه و به خاطر خستگی حوصله نداره و می خواد استراحت کنه ( که به نظرم بیشتر دلیلش این باشه )

12. 3 کاربر از پست مفید بی همدم تشکرکرده اند .

shabnam z (یکشنبه 03 آذر 92), جاثیه (یکشنبه 03 آذر 92), ظریف (یکشنبه 03 آذر 92)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 93 [ 18:24]
    دستاوردها:
    250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    14

تشکرشده 148 در 55 پست

Array
    خداوند بیکار نیست منتظر بشینه تا شما کاری کنی و گرو کشی کنه.
    ویرایش توسط Assertive Boy : یکشنبه 03 آذر 92 در ساعت 20:30

14. کاربر روبرو از پست مفید Assertive Boy تشکرکرده است .

جاثیه (یکشنبه 03 آذر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 16 دی 92 [ 20:44]
    سطح
    7
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    814

تشکرشده 146 در 71 پست

Array
    سلام برادر گرامی

این جا را ببینید: http://www.hamdardi.net/thread-31195.html
    البته ایشان خانم هستند و مجرد ولی فکر کنم نکاتی که دوستان برای ایشان نوشته اند ممکن است برای شما هم مناسب باشد.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 15 آذر 92 [ 23:08]
    سطح
    18
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points
    تشکرها
    136

تشکرشده 293 در 136 پست

Array
    اگر خانمت مذهبی هست فیلم سخنرانی "هنر عشق بازي استاد دهنوي" را برایش تهیه کن و هر دو با هم گوش بدهید!

عبارت "هنر عشق بازي دهنوي" را هم در گوگل جستجو کن

17. کاربر روبرو از پست مفید ehsan_hamdardi تشکرکرده است .

مصباح الهدی (یکشنبه 03 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    بردار عزیز، یکی اینکه مطمئن باش خودارضایی ربطی به کار پیدا کردن نداره. عجیبه که به این نتیجه رسیدی ولی شاید چون راهی دیگه به ذهنت نمیرسه رسیدی به

همچین نتیجه عجیبی. اول از همه اینو از فکرت بیرون کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ظریف نمایش پست ها
    قرار داد بستیم رفتن من همانا و سنگ انداختن از جانب ریس اومور مالی که زن هم بود همانا بلخره بعد 3 ماه کار کردن زیر آب منو زد که قرار داد منو یه طرفه فسخ کردن و باز بیکار شدم ریس اداره همش می گفت به من چه ...
    برای من که حدود 10 ساله توی جاهای مختلف کار کردم این حرف قبول کردنش سخته. مگه میشه تا ایرادی یا ایرادکی نباشه کسی بتونه زیرآب کسی رو بزنه!

از این قبیل حرفها معمولا خیلی زیاده ولی من در عمل به این شدت چیزی ندیدم مگر اینکه یه چیزکی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ظریف نمایش پست ها
    قرار بر این شد من برم اهواز یه شرکت تاسیس کنم به کمک خانومم کارهای اداره رو پیمانکاری بگیرم...
    ریس اداره خانومم گفته بود بیاد باهاش قرار داد می بیندیم....
    هم خودم و خانومم اینقدر دنبال کار رفتیم که دیگه خسته شدیم ...
    همکار خانومم اینقدر از شوهر تعریف می کرد که ....
    همیشه خانومم میگه خدا رو شکر کن حالا چه فرقی می کنه من برم سر کار یا تو ....
    به نظرم خیلی متکی به خانومت هستی. شاید همین به قول ardeshirk باعث شده که از نظر جنسی هم ازت فاصله بگیره. به نظرم همیشه

برای یک مرد کاری برای انجام دادن هست. هیچی نباشه آژانس که هست. هم سرگرم میشی هم اینقدر دور و بر اداره خانومت نمیری.

19. 2 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

gisu (یکشنبه 03 آذر 92), مصباح الهدی (یکشنبه 03 آذر 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)