به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 فروردین 93 [ 17:39]
    سطح
    8
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    35

تشکرشده 26 در 12 پست

Array

Thumbsdown من نفرت انگیزم

سلام. مشکل من حل شدنی نیست ، فقط میخوام درد و دل کنم .
    من از قیافه خودم بدم میاد . همیشه منو بخاطر ظاهرم کنار گذاشتن و مسخره م کردن . بخاطر شکل لبا و بینی م تو خونواده روم اسم گذاشتن . هیچوقت روم نمیشه توی مهمونیا و عروسیا شرکت کنم . وقتی میخوان عکس بگیرن من خودمو به یه بهونه ای کنار میکشم . همیشه فک میکنم بقیه وقتی منو میبینن حالشون بهم میخوره ، میگن این بیچاره چقد بدبخته که خدا اینجوری خلقش کرده ...
    حالا این کار خداست ، ایراد گرفتن ازش گناهه . ناشکریه . منم پول عمل زیبایی ندارم . اصلا میترسم برم سراغ همچین چیزایی . ولی یه چیزی این وسط هست که میخوام حلش کنم . فک نمیکنم این حس حقارت و عدم اعتماد به نفسی که در من وجود داره درمان بشه . حالا درمان هم نشه ، اشکالی نداره . ولی این بد قیافه گی من یه پیامد بدی داره که دلم نمیخواد واسم بمونه : حسادت .
    اصلا نمیتونم حس خوبی نسبت به دخترای زیبا داشته باشم . ازشون بدم میاد . از همه بازیگرای تلویزیون ، از هرکی که جلوی من از قیافه ش تعریف کنن متنفر میشم . اصلا از شعرای حافظ و ... اینا که راجع به قیافه معشوقشون هم شعر گفتن بدم میاد . از پسرایی که ادعای عاشقی دارن هم بدم میاد . چون فکر میکنم من هیچوقت نمیتونم عشقو تجربه کنم ، بخاطر قیافه م.
    حسادت گناه بزرگیه . من این توی این دنیا باختم . نمیخوام توی دنیای دیگه هم روسیاه باشم . کمکم کنین این حس لعنتی رو تو خودم از بین ببرم . نمیخوام سیرتم هم صورتم افتضاح و حال بهم زن بشه .

2. 6 کاربر از پست مفید shilaa تشکرکرده اند .

ali856 (پنجشنبه 23 آبان 92), digitalman (جمعه 23 اسفند 92), faghat-KHODA (دوشنبه 20 آبان 92), خوشبختی (جمعه 08 آذر 92), دختر بیخیال (پنجشنبه 17 بهمن 92), صاعد (دوشنبه 20 آبان 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 دی 93 [ 15:18]
    سطح
    19
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 67 در 39 پست

Array
    سلام
    این حرفا چیه؟
    نفرت انگیز و حال بهم زن یعنی چی؟

خدا ممکنه کسی رو به زیبایی دیگران خلق نکنه یا حتی با معلولیت جسمی و ذهنی خلق کنه اما نفرت انگیر و حال بهم زن خلق نمی کنه
    این خودت هستی که این حس رو تو فکرت پرورش می دی

چرا فکر می کنی نمی تونی هیچ وقت عشق رو تجربه کنی؟؟
    یعنی همه پسرا ذاتا خوشگل هستم؟
    فکر نمی کنی ممکنه یه نفر هم وجود داشته باشه که شرایطش مثل شما باشه؟

ظاهر چیزی هست که تو نگاه و برخورد اول به چشم میاد و خیلی زود عادی میشه
    اون چیزی که ماندگاره و تداوم داره باطن زیباست که با گذر زمان از بین نمی ره

4. 10 کاربر از پست مفید jonube-sorkh تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 20 آبان 92), faghat-KHODA (دوشنبه 20 آبان 92), Pooh (پنجشنبه 23 آبان 92), rezasadeghi (دوشنبه 20 آبان 92), shilaa (دوشنبه 20 آبان 92), اشنای قدیمی (سه شنبه 21 آبان 92), بالهای صداقت (سه شنبه 21 آبان 92), دختر بیخیال (پنجشنبه 17 بهمن 92), سنجاقک ابی (سه شنبه 21 آبان 92), صاعد (دوشنبه 20 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مرداد 96 [ 23:40]
    سطح
    44
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,335

تشکرشده 839 در 268 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام

خوش اومدین به جمع بچه های خوب همدردی

به نظر من هم چهره زیبا اعتماد به نفس فوق العاده ای به ادم میده.به خصوص در ارتباط با جنس مخالف.هرکس هم بگه اینطور نیست من یکی مخالفم.

خواهر گرامی،من ادمی هستم با چهره ای کاملا معمولی.یعنی در نگاه اول برای مردم جذابیت خاصی ندارم.قطعا خیلی خیلی دوست داشتم خوشگل بودم و انگشت نما.اما مطمئن نیستم که در اون صورت زندگی بهتر و ارامش بیشتری می داشتم.

اما من به چشم دیدم کسانی رو که زیباییشون شده مایه عذاب و از دست دادن دنیا و اخرتشون.متاسفانه به وفور هم دیدم.

به حس حقارت اشاره کردین.خیلی خوشحالم بابت درکتون نسبت به این موضوع.بزرگی می گه(متاسفانه اسمشون خاطرم نیست)اگه حس حقارت نبود هیچ پیشرفتی صورت نمیگرفت.میدونید چرا؟

چون حس حقارت به دنبال خودش یه حس دیگه داره که بسیار بسیار مهمه.حس جبران.یعنی شما میخوای کاستی خودت رو بات چیز دیگری جبران کنی.و بسیار خوشحال تر شدم وقتی که گفتید این کار رو میخواید با پرورش سیرتتون بکنید.

اگه شما در صدد جبران این احساسات تحقیر کننده با احساسات مناسب دیگه بر نیاید اونوقت در شما تبدیل به عقده میشه و همواره با شما خواهد بود.فکر کنم اون تنفرتون هم از این بابت باشه که شما حس حقارتت رو با هیچ حسی جایگزین نکردی.

به خدا و داده هاش اطمینان کنید.ادم باید حسرت چیزایی رو بخوره که داشته و از دست داده.نه چیزی که خدا بهمون نداده.پس بپذیر خودتو با هر شرایطی که داری.

اشکال از لب و دماغ شما نیست که روتون اسم میذارن.اشکال از اون کسیه که به ساده ترین حقوق یک انسان اهمیتی نمیده و باعث خرد شدن شخصیتش میشه.

شما بارها از نام خدا تو پستتون استفاده کردین.این یعنی سیرتی تشنه دریافت حقایق پنهان و اشکار هستی.

در ضمن عشق هم به وقتش میاد سراغتون.شک نکنید.متاسفانه همیشه دیدیم و شنیدیم که معشوق چشمش فلان طور بوده.لبش بهمان طور بوده .... .پس چطور میشه عاشق خدایی شد که دیدنی نیست؟؟؟

با همین توکل و اراده پیش برید.ایندتون روشنه.

فقط خدا

6. 9 کاربر از پست مفید faghat-KHODA تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 20 آبان 92), SaYe_RoshAN (سه شنبه 21 آبان 92), shilaa (دوشنبه 20 آبان 92), فرشته اردیبهشت (شنبه 25 آبان 92), اشنای قدیمی (سه شنبه 21 آبان 92), بالهای صداقت (سه شنبه 21 آبان 92), خوشبختی (جمعه 08 آذر 92), دختر بیخیال (پنجشنبه 17 بهمن 92), صاعد (دوشنبه 20 آبان 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 فروردین 93 [ 17:39]
    سطح
    8
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    35

تشکرشده 26 در 12 پست

Array
    jonube-sorkh ممنون از توجهت .
    نفرت انگیز یعنی چیزی که باعث ایجاد حالت انزجار یا بیزاری میشه . خدا احسن الخالقینه . بر منکرش لعنت . ولی شما یه کرم خاکی رو در نظر بگیر . یه سوسک رو در نظر بگیر . آیا اینا مخلوق خدان؟ البته که هستن . ولی ما دوستشون نداریم . به نظرمون چندش آورن. ازشون رو برمیگردونیم . این کلمه "نفرت انگیز" توی جملات من فقط بیانگر حسیه که تو خودم و دیگران ایجاد میشه . وگرنه من کی باشم که بخوام رو خلقت خدا عیب بذارم .خلقت خدا بدون شک بی نقصه .
    بذارین همینجا هم از خودم عذرخواهی کنم که خودم رو کنار سوسک و کرم گذاشتم :/
    بله ، ظاهر در برخورد اول به چشم میاد . ولی اگه ظاهر من طوری باشه که اصلا برخوردی صورت نگیره چی ؟ اونوقت کی میفهمه من آدم خوبی ام یا بدم ؟
    ببینید ، بحث من فقط عشق و عاشقی و ارتباط با جنس مخالف نیست . من آرامش میخوام . میخوام خودمو دوست داشته باشم . وگرنه میدونم ازدواج فقط واسه آدمای خوشگل نیست .

faghat-KHODA ممنون از توجهت .
    چرا فکر کردین من یه قیافه فوق العاده ی آدم کش میخوام ؟ من یه ظاهر معمولی میخوام . میخوام وقتی صبح دارم صورتمو میشورم و جلوی آینه وایسادم ، حالم گرفته نشه وقتی خودمو ببینم . ناامید و مایوس نشم از زندگیم .
    من الآن از خیلی از کسایی که مسخره م کردن موقعیت بهتری دارم . ولی هنوز همونطور جلوشون احساس حقارت میکنم . چون مشکل اصلی هنوز سر جاشه .
    خداوند حتما منو دوست داره . مثل بقیه بنده هاش . ولی متاسفانه من فقط ازش میترسم . نمیتونم عاشقش باشم .

- - - Updated - - -

jonube-sorkh ممنون از توجهت .
    نفرت انگیز یعنی چیزی که باعث ایجاد حالت انزجار یا بیزاری میشه . خدا احسن الخالقینه . بر منکرش لعنت . ولی شما یه کرم خاکی رو در نظر بگیر . یه سوسک رو در نظر بگیر . آیا اینا مخلوق خدان؟ البته که هستن . ولی ما دوستشون نداریم . به نظرمون چندش آورن. ازشون رو برمیگردونیم . این کلمه "نفرت انگیز" توی جملات من فقط بیانگر حسیه که تو خودم و دیگران ایجاد میشه . وگرنه من کی باشم که بخوام رو خلقت خدا عیب بذارم .خلقت خدا بدون شک بی نقصه .
    بذارین همینجا هم از خودم عذرخواهی کنم که خودم رو کنار سوسک و کرم گذاشتم :/
    بله ، ظاهر در برخورد اول به چشم میاد . ولی اگه ظاهر من طوری باشه که اصلا برخوردی صورت نگیره چی ؟ اونوقت کی میفهمه من آدم خوبی ام یا بدم ؟
    ببینید ، بحث من فقط عشق و عاشقی و ارتباط با جنس مخالف نیست . من آرامش میخوام . میخوام خودمو دوست داشته باشم . وگرنه میدونم ازدواج فقط واسه آدمای خوشگل نیست .

faghat-KHODA ممنون از توجهت .
    چرا فکر کردین من یه قیافه فوق العاده ی آدم کش میخوام ؟ من یه ظاهر معمولی میخوام . میخوام وقتی صبح دارم صورتمو میشورم و جلوی آینه وایسادم ، حالم گرفته نشه وقتی خودمو ببینم . ناامید و مایوس نشم از زندگیم .
    من الآن از خیلی از کسایی که مسخره م کردن موقعیت بهتری دارم . ولی هنوز همونطور جلوشون احساس حقارت میکنم . چون مشکل اصلی هنوز سر جاشه .
    خداوند حتما منو دوست داره . مثل بقیه بنده هاش . ولی متاسفانه من فقط ازش میترسم . نمیتونم عاشقش باشم .

8. 2 کاربر از پست مفید shilaa تشکرکرده اند .

خوشبختی (جمعه 08 آذر 92), صاعد (دوشنبه 20 آبان 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 93 [ 21:26]
    سطح
    31
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,715

تشکرشده 2,343 در 504 پست

Array
    سلام خانم شیلا
    من پیشنهاد می دم ابتدا از همه اون چیزی که براتون اصلا مهم نیست رو درمان کنید همون
    عدم اعتماد به نفس
    خانم شیلا خیلی از افراد با بیماری های خیلی حاد و خاص قدم به این دنیا می ذارن و ما در روز با خیلی هاشون بر خورد می کنیم آیا شما ازشون فرار می کنید؟
    بنظر من بهتره تاپیک جدیدی باز کنید و این اعتماد بنفس پایین رو درمان کنید اگه می تونید حق عضویت انجمن آزاد را پرداخت کنید و از مشاوره تخصصی مدیران استفاده کنید حتما بعدش حس بهتری خواهید داشت و حس تنفر را دیگه تجربه نخواهید کرد.
    موفق و سر بلند باشید

10. 3 کاربر از پست مفید صاعد تشکرکرده اند .

shilaa (سه شنبه 21 آبان 92), مهرااد (سه شنبه 21 آبان 92), اشنای قدیمی (سه شنبه 21 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 تیر 97 [ 11:22]
    سطح
    47
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 65
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 294 در 130 پست

Array
    دوست عزیزم من قبول دارم که الان شما ناراحتین ولی‌ باور کن باور کن به جون مامانم که می‌خوام دنیاش نباشه چهره یه بخشی از قضیست .
    هر کسی‌ یه ایرادی داره من قیافه ام خوب ولی‌ هیکلمو دوس ندارم معمولاً هم نمی‌تونم لباسایی که دوس دارمو بپوشم اما باور کن خوشبختی‌ به این چیزا نیست یا مثلا بودن ادمای‌ زیادی در اطرافم که با این که چهره خوبی ندران ولی‌ شوهرای خوبی پیدا کردن . منم اوایل خیلی‌ برای هیکلم عذاب می‌کشیدم کلی‌ هم رژیم گرفتم و باشگاه رفتم ولی‌ خوب استخون بندیم درشت دیگه ،چیکار کنم نمی‌تونم بشکونمشون که ؟! خودمو اینجوری قبول کردم چون هرکسی یه ایرادی داره یکی‌ بینیش بزرگ یکیش لبش کوچیکه(مثل خودم) یکی‌ چشمش ریز یکی‌ دندونای قشنگی‌ نداره یکی‌ چاقه یکی‌ لاغره... همه که مثل هم نیستن ، زیبایی هم یه چیزی که باید در کنار بقیه مقایسه بشه به طور معمول من یا شما نسبت به بعضی‌‌ها توی زیبائی ضعیف تریم نسبت به بعضی‌‌ها قوی تر . حتی باور نمیکنی‌ کسایی هستن که برای اینکه فقط بتونند مثل شما رو پاهاشون راه برن حسرت میخورن . نا شکری نکن عزیزم فقط سعی‌ کن خودتو همونجور که هستی‌ (دقت کن ) همونجور که هستی‌ دوس داشته باشی و‌ قبول کنی‌ .مطمئن باش که یه روز جفتتو پیدا میکنی‌ .کسی‌ که به چیزای دیگه ای‌ به جز زیبایی ظاهری اهمیت بده ...

12. 8 کاربر از پست مفید yektaye tanha تشکرکرده اند .

gisu (یکشنبه 26 آبان 92), shilaa (سه شنبه 21 آبان 92), فرشته اردیبهشت (شنبه 25 آبان 92), مهرااد (سه شنبه 21 آبان 92), اشنای قدیمی (سه شنبه 21 آبان 92), بالهای صداقت (سه شنبه 21 آبان 92), سنجاقک ابی (سه شنبه 21 آبان 92), صاعد (سه شنبه 21 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام شیلا جان

به عنوان یه خانم کاملا درکت میکنم! متاسفانه درد چیزایی که فرمودین خ زیاده! اما با این حرفتون که دنیا رو باختین نه اصلا موافق نیستم!! چون زیبایی رو برابر با بردن نمی دونم!

خاطرم هست یکبار خانمی سر همین قضیه با یک مشاور تماس گرفته بودن. مشاور حرف خوبی زد به ایشون. ایشون گفتن شما سعی کنین که جامعه رو وادار کنین که بهتون احترام بزارن. مسلما اگه شما انسان عالم یا هنرمند یا ... بشین مطمینا اون موقع این جامعه است که تشنه شما خاهد بود!

من یه سوال دارم از شما: چند درصد از ادمایی که برای شما قابل احترامن و یا سرشناسن از چهره خوبی برخوردارن؟!!! نقش زیبایی رو نمی توان در ارتباطات و یا استخدام های خصوصی و یا جلب خاستار و خ چیزهای دیگه نادیده گرفت اما
    واقعا می توان به طور قطع گفت که زیبایی در خوشبختی یا سرشناس شدن ( حالا غ از شغلهای بازیگری و مدل و...) نقش خ خاصی ایفا نمی کنه! هممون می تونیم مثالهای زیادی بزنیم از ادمهایی که خ جامعه حسرت بودن باهاشون رو دارن امممما حقیقت چیز دیگری است و حتی غ از این، این ادمها احساس خوشبختی هم ندارن!

من نمی خام بگم که طرد شدن و نادیده شدن توسط جامعه اسونه اصلا! اما میخام بگم که حالا که این مشکل وجود داره باید تا جایی که امکان داره اثرات ناشی از اون رو کم کرد تا بتونین مثل هر ادم دیگری یه زندگی معمولی و حتی بهتر رو تجربه کنین!

واسه اولین قدم این که سعی کنین نسبت به خودتون احساس خوبی پیدا کنین. سعی کنین اعتماد بنفستون رو بالا ببرین! واقعا یکی از معیارهای زیبایی ادمها اعتماد بنفسشون هست!! تا حالا متوجه شدی که ممکنه خ ها زیبا باشن اما دلچسب نباشن!!!
    لازمه اون اینکه از خودتون به نیکی یاد کنین! در گفتگوهای درونیتون همیشه واسه خودتون و اهدافتون احترام قایل باشین!!

واسه قدم دوم سعی کنین که تا جایی که امکان داره خوشبختی خودتون رو از رفتارهای ادمای دیگه کاملا جدا در نظر بگیرین! سعی کنین ( واقعا تلاش کنین ) تا جایی که می تونین از توجه کردن به قضاوت دیگران خودداری کنین! قیافه شما مال شماست! این خ می تونه در دید شما نسبت به خودتون موثر باشه! انقدر به اینکه از دید دیگران خوشایند نیستین فکر نکنین!

در یک کلام جامعه رو بپدیرین!!!! به قول بزرگی از حرفهای مردم بدل نگیرین که خ از ادمها موقع صحبت کردن اصلا فکر نمی کنن!!

عامل بعد زیبا گشتنه! سعی کنین که همواره خوشتیپ بگردین! لباسهای هماهنگ و مرتب! در حفاظت پوست و موهاتون کوشا باشین! خوشبو باشین! حرفهای زیبا بزنین! خودتون رو از لحاظ اطلاعات به روز کنین! سعی کنین همیشه حرفی واسه گفتن داشته باشین!!تحت تاثیر قرار دادن دیگران فقط از راه زیبایی نیست! این رو بپذیرین!! رزق و روزی شما دست هیچ بنده ای نبوده و نخاهد بود!

فوکوستون رو از نداشته هاتون تا جایی که امکان داره بردرین و بزارین رو چیزایی که دارین و یا می تونین داشته باشین! شما شبانه روز فکر کنین که زیبا نیستین واقعا زشت هم می شین!!

در ضمن خ از افراد جامعه شرایط شما رو دارن پس فکر نکین تنها هستین!

- -

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

ویرایش توسط مهرااد : سه شنبه 21 آبان 92 در ساعت 00:10

14. 6 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

gisu (یکشنبه 26 آبان 92), shilaa (سه شنبه 21 آبان 92), اشنای قدیمی (سه شنبه 21 آبان 92), بالهای صداقت (سه شنبه 21 آبان 92), سنجاقک ابی (سه شنبه 21 آبان 92), صاعد (سه شنبه 21 آبان 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 اردیبهشت 95 [ 15:45]
    سطح
    31
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    204

تشکرشده 130 در 52 پست

Array
    سلام دوستم میشه بپرسم چند سالتون وچه رشته ای درس خوندی...کمی راجب خصوصیات ظاهریت بگو؟

16. 2 کاربر از پست مفید سنجاقک ابی تشکرکرده اند .

shilaa (سه شنبه 21 آبان 92), صاعد (سه شنبه 21 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 تیر 97 [ 11:22]
    سطح
    47
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 65
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 294 در 130 پست

Array
    به نظرم به حرف جناب صاعد گوش کن چون تا وقتی‌ که این نظرو راجع خودت داری یعنی‌ هرروزِ به ادمای‌ اطرافت این پیامو میدی که من زشتم ، من چندش آورم ،من قابل احترام نیستم حتی اونقدر که یکی دوستم داشته باشه چون خودم ندارم . به نظرم این مشکلت رو ریشه ای دارمان کن بعد حتما تاثیراتش رو توی زندگیت میبینی‌ ،
    پ‌ن:(من با این که وزنم زیاده یک بارم نذاشتم کسی‌ به روم بیاره چون طوری نشون دادم که راضیم و چند وقتیه که واقعاً خودمو اینجوری دوست دارم )

18. 3 کاربر از پست مفید yektaye tanha تشکرکرده اند .

shilaa (سه شنبه 21 آبان 92), بالهای صداقت (سه شنبه 21 آبان 92), صاعد (سه شنبه 21 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    سلام خانم شیلا، تو خودت حتما گوشت پر از حرفهای قشنگ و روحیه بخش و البته حال بهم زن هست. فکر نمیکنم اینجور حرفها برات فایده ای داشته باشه. هر کدوم

از ما یکسری ایرادهایی داریم بعضی بیشتر و شدیدتر بعضی کمتر و سطحی تر. رفتن دنبال اینکه چرا من این ایراد شدید رو دارم و بقیه ایرادهای سطحی هم کمکی به ما نمیکنه و خودت

هم گویا این مسئله رو میدونی چون سوالت اصلن به این مربوط نیست. ولی بجز این مورد دو مورد دیگه هم هست که باید باهاش کنار بیای. یکی اینکه بپذیری که چهره زیبایی نداری(اگه واقعا اینطور هست) و دوم اینکه از بقیه انتظار توجه نداشته باشی.

میدونم هر کدوم از اینها سخته ولی متاسفانه تو چاره ای نداری. باید راهی برای زندگیت پیدا کنی که بی نیاز از توجه دیگران بشی در اینصورت توجه شون به دختران زیبا کمتر اذیتت

خواهد کرد. روی علاقمندی هات کار و تمرکز کن تا هم توجهت به موضوعات دیگه کمتر بشه و هم شاید اگه در زمینه ای موفق شدی حس خوب و مفید بودن رو از مسیر دیگه ای بتونی بدست بیاری.

20. کاربر روبرو از پست مفید toojih تشکرکرده است .

shilaa (سه شنبه 21 آبان 92)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)