به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آبان 92 [ 19:52]
    سطح
    8
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

مشکل چند ساله من و شوهرم( روابط متعدد و مکرر با دختران)

با سلام
    من و شوهرم 5.5ساله باهم ازدواج کرده و یک دختر 3سال و4 ماهه هم دارم/
    مشکل دختربازی شوهرم هست.او علاقه زیادی با داشتن رابطه تلفنی و اس ام اس وبیرون رفتن با دخترها دارد.
    این موضوع رو بار اول زمان نامزدی فهمیدم.آن موقع اولش انکار کرد اما بعدا بشدت عذرخواهی کرد.من زیاد اهمیت ندادم.تا اینکه وقتی دخترم 9ماهه بود و چندماه بود شوهرم رفتارهای مشکوک داشت.زیاد به خودش میرسد دیر می آمد.به بهانه کلاس بیرون بود.......تا اینکه فهمیدم گوشی و خط دیگه ای داره که واویلا........پادختره حرف زدم.همکلاسیش بود.چه اس ام اسهایی بهم فرستاده بودند.اهل خوی بود(ماساکن تبریز هستیم)بیرون میرفتن.براش کادو میخرید حتی میخواست بره خواستگاریش!دختره قسم که نمیدونست متاهله عذرخواهی کرد.کار داشت به دادگاه میکشید.یه ماه بیشتر قهر بودم خونه بابام.
    رفتم مشاور.گفت تو این مملکت اثبات کارای شوهرت سخته.طلاق هم بگیری بچه رو میخوای چیکارکنی و.....کلا فهمیدم راه بجایی نمیبرم مگر از همه چیزم بگذرم .اما نتونستم و خودشوهرم با وساطت دیگران اومد دنبالم وگفت پشیمونه و.........
    اما چندماه دوباره با یکی دیگه شروع شد.اینبار اون گوشی دومشو برداشتم.بازم عذرخواهی.این حماقت من بود.اون کاراشو میکرد بعد هم یه عذرخواهی
    اما بخدا بخاطر دخترم تحمل کردم تا از دست ندمش.تا مجبود نشم بعد طلاق دودستی تقدیم بابای کثافتش کنم کههیچ قانونی نمیگه اون کثافت کاری میکنه بلکه میگن حقشه...........
    خلاصه جدیدا متوجه شدم رفته یه سیم کارت رایتل خریده ازم پنهون میکنه به چند تادخترهم تو فیس بوک شمارشو داده پست فطرت.خونه دیر میاد.سرکار گوشیش آنتن نمیده انگار سیم کارت رو عوض میکنه.حالا از دیشب گوشی برادرشو برداشته فضافراهم شده.
    من چطور برخوردکنم؟بهش بفهمونم از شماره پنهانی خبر دارم؟
    راستش من خودم براش تله گذاشتم تو همون سایت.که خودش شمارشو بدون اینکه بفهمه بهم بده.بعد من با یه شماره دیگه باهاش بازی کنم.بعد خواست قرار بذاره با باباش برم مچشو بگیرم.ازش بخوام تکلیف منو مشخص کنه خودش بره دنبال هوسهاش
    من و شوهرم رابطمون بدنیست.تا جایی که بتونم نیازاشو برطرف میکنم.خودش دلیلی برا کاراش نداره.یه بار میگه میخوام اذیتت کنم چون با خانواده من خوب نیستی!یه بار میگه اشتباه اس داده بود خواستم ببینم کیه!
    هربار یه بهانه.خسته شدم.غرورم له شده.ازش متنفرم.هربار اینکارو کرده ازش دورتر شدم.متنفرشدم.مشاور هم نمیاد بریم بلکه خوب بشه
    دیگه فکرمیکنم چاره اش مرگشه
    هربار میره بیرون میگم الهی خبرمرگتو برام بیارن
    ویرایش توسط elina89 : شنبه 11 آبان 92 در ساعت 12:08

2. کاربر روبرو از پست مفید elina89 تشکرکرده است .

اشنای قدیمی (پنجشنبه 16 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 دی 99 [ 19:06]
    سطح
    61
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 153
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 201 در 111 پست

Array
    سلام عزیزم.من بهت حق می دم چون باعث میشه به اعتماد به نفس و غرورت لطمه بخوره اما متاسفانه از این جور مردها تو جامعه مون خیلی زیاد شدن و مردهایی که دنبال هوس هستند روز به روز بیشتر میشن.
    به نظرم علت رو پیدا کن ببین واسه چی اینکارها رومیکنه؟برای شهوت ویا عادت کرده و از زمان مجردی هم همینطور بوده. طلاق آخرین راهه بیشتر فکر کن چون بعد طلاق هم خیلی مشکلات داره و بعد اون دیگه پشیمونی هم فایده نداره. ببین اگه به خاطر شهوت این کارهارو میکنه می تونی از راه رژیم درمان تغذیه ای شهوتش رو کم کنی .بعضی خوراکی ها شهوت رو کم میکنن وموجب سرد مزاجی میشن.

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    سلام
    شنیدن حرفاتون غمگینم کرد این رفتارمایه ننگ هرمردی ست که عنوان همسرویاپدر یدک میشه.... مایه شرمساری جامعه ماست که هم مردان متاهل وهم زنان متاهل مجرد دربرقراری ارتباط های نامناسب در رقابت هستند....این عطشی نیست که بامشاوره ویا رژیم غذایی درمان بشه، حرص داشتن به روابط جنسی به تعبیرامیرالمومنین پایانی ندارد مگراینکه شخص خودش متحول بشود وتوبه کند، وخداوندنظر رحمت به اوبکند....دیدن چهره های مختلف وچشیدن طعم های گوناگون و.....سبب بیماری روحی واعتیادوعطش بی پایان خواهد شد چنین شخصی نه چشمی برای دیدن واقعیت داره ونه گوشی برای شنیدن ونه قلبی برای احساس وعاطفه.....امیدوارم ایشون بفهمه طبیعت براساس درستی بناشده وکسی که بخواد عشق ودوست داشتن وحتی لذت وکامیابی روبیرون خونه جستجوکنه جز ضرر وحسرت وپشیمانی دست آوردی نخواهد داشت... برایتان دعا میکنم ومیدونم بخاطر فرزند دلبندتان این همه سختی روتحمل میکنید....بعنوان یه مرد شرمنده شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)