به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 آبان 92 [ 14:28]
    سطح
    1
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 34
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

رابطه پنهاني با دختر باجناق

با سلام من تازه عضو اين سايت شدم خواهشا اگر ميتونيد زود كمكم كنيد و نظراتون را برام بفرستيد
    من 31 سالمه و 4 ساله كه ازدواج كردم زندگي خوب و آرامي دارم 2 ماه پيش به اصرار باجناقم به مسافرتي به شمال رفتيم اون 2 تا بچه داره يك پسر12 ساله و يك دختر 17 ساله در اين سفر متوجه شدم دختر باجناقم يك جورايي عجيب بمن نگاه ميكنه و .... اول فكر ميكردم خيالاتي شدم ولي بعد از سفر متوجه شدم كه سخت عاشق من شده و ... البته ظاهر بسيار زيبايي هم داره و خانواه مذهبي هم هستند حالا گير افتادم خودم هم به اون فكر ميكنم و مدام جلوي چشمانم ظاهر ميشه شماميگيد چكار كنم هر دفعه كه همديگر را ميبينيم عين 2 تا عاشق به هم خيره ميشم و فقط همديگر رو نگاه ميكنيم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    سلام. معمولا دخترا تو این سن و سال به سختی رفتار های خودشون رو کنترل می کنند. یه کم که بگذره خودش متوجه میشه و احساساتش رو در دست می گیره. در حال حاضر شما باید خودت رو از تیر رس نگاهش حفظ کنی. قدر زندگی آرومت رو بدون. اون دختر فعلا بچه ست. اگر بیشتر از نگاه به شما نزدیک شد اون وقت باید در نقش یک بزرگتر دلسوز راهنمائیش کنی.
    پندار نیک . گفتار نیک . کردار نیک

3. 11 کاربر از پست مفید majid_k تشکرکرده اند .

behroozsh (جمعه 03 آبان 92), del (شنبه 11 آبان 92), earth (پنجشنبه 02 آبان 92), sanjab (پنجشنبه 02 آبان 92), toojih (پنجشنبه 02 آبان 92), کامران (جمعه 03 آبان 92), کاغذ بی خط (یکشنبه 26 آبان 92), مهرااد (پنجشنبه 02 آبان 92), مارتا63 (جمعه 03 آبان 92), سنجاب بازیگوش (پنجشنبه 02 آبان 92), شیدا. (جمعه 03 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 اسفند 95 [ 19:50]
    سطح
    66
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,528

تشکرشده 4,871 در 817 پست

Array
    من هیچ حرفی ندارم به شما بزنم جز این نوشته یکی از وبلاگها که دختری نوشته و پاسخی که دریافت کرده. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------من شكوفه هستم در 17 سالگي عاشق مردي 29 ساله و متاهل شدم از اين موضوع 14 سال ميگذره . اون از اقوام نزديك من هست و ما لااقل روزي يك بار همديگه رو ميبينيم. اوايل رابطمون در حد بوسيدن ودر اغوش كشيدن و عشقبازي عادي بود اما الان حدود يك سال هست كه به عشقبازي پيشرفته تبديل شده البته نه س.ك.س و من نميخوام اين رابطه از اين فراتر بره . اما اون مدام اصرار داره كه با من تنها باشه و از كوچكترين فرصت استفاده ميكنه كه منو تنها گير بياره . من ميترسم دلم ميخواد مثل اون اوايل رابطمون ساده باشه.تو رو خدا به من بگيد چيكار كنم كه دست از سرم برداره؟البته خودم مدام بهش ميگم ولي ميگه نميتونم از تو دل بكنم بدون تو ميميرم تو عشق مني و از اين حرفا. ولي من ميترسم باهاش تنها باشم و بيشتر از ابروم ميترسم خواهش ميكنم راهنماييم كنيد. از وبلاگ خوبتون ممنون موفق باشين. پاسخ -برای اولین قدم بهتر است تکلیف‌تان را با خودتان روشن کنید. شما از يك طرف ميخواهيد «رابطه‌تان مثل اوائل ساده و تنها در حد بوسه‌هاي عاشقانه باقي بماند»، اما از جانب ديگر ميخواهيد او «دست از سرتان بردارد» و با اين كار بتوانيد آبرويتان را حفظ كنيد. واضح است كه شما مستاصل و پريشان هستيد و اين از علائم بی چون و چرای عشق است. دليل توصيه من هم به بلاتكليف نبودن، اين است كه اساسا در چنين موردي "عاشق" نباشيد... و یا اگر نمیتوانید لااقل خودتان را بسازید که عشقتان را مثل زخم چرکین و مهوعی حتی از دید خودتان هم مخفی کنید! برای مصمم شدن به پوشاندن این زخم لازم است ابتدا آن را با تمام جزئیات دل به هم زنش ببینید، پس بيائيد وضعيت‌تان را بررسي كنيم:شكوفه در هفده سالگي عاشق يك مرد متاهل بيست و نه ساله ميشود. از آن تاريخ چهارده سال با بوس و كنار‌هاي هرازگاهي ميگذرد. يعني اكنون شكوفه سي و يك ساله است و معشوقش چهل و سه ساله... و حضرت شكوفه نهايتا تا پنج سال ديگر با حساب احتمالات ضعيف مي‌تواند ازدواج كند و پس از آن بايد منتظر معجزه‌اي از آسمان بنشيند. (فرض من بر اين است كه شما ازدواج نكرده‌ايد و حالا هم زن شوهرداري نيستيد كه با مرد غريبه‌اي است... چون در نامه ذكري نكرده بوديد. اگر اينچنين است لطفا اطلاع بدهيد تا به شيوه ديگري متوسل شويم.) روي ماوراء الطبيعه زياد حساب نميكنيم و همان پنج سال را در نظر ميگيريم. شما در اين پنج سال باقي مانده مي‌توانيد همين پريشاني و دودلي را با خود حمل كنيد و پس از نابودي همه فرصت‌ها تا پايان عمر تنها باشيد. توجه داشته باشيد كه معشوقتان زندگي خودش را دارد. با زن و بچه و يك معشوقه هم توي گنجه، براي تفريحات ميانسالي! او مطمئنا عاشق شماست كه اگر نبود در همان اوائل كامي مي‌گرفت و ميرفت و اين رابطه را چهارده‌سال ادامه نميداد. ممكن است تا آخر عمر هم عاشقتان بماند اما او با اين عشق چيزي را از دست نميدهد چون دارد زندگي‌اش را مي‌كند، اما شما همه چيزتان را از دست مي‌دهيد. چيزهايي كه از دست ميدهيد تمام آرزوهاي زنان است و شايد براي شما چيزي نباشد. ميتوانيد از خير پنج سال باقي مانده بگذريد و ده‌ ــ بيست سال ديگر با اين اقا كج‌دار و مريز طي كنيد و بعد در كمال آرامش بنشينيد به انتظار مرگ. خب! اين تنهايي اگر برايتان قابل تحمل است راه اول را انتخاب كنيد.راه دومي هم هست. اينكه در اولين فرصت نفرت‌تان را به او اعلام كنيد... حتي اگر وجودتان پر است از عشقش. اگر باز هم به شما گفت: « نميتوانم از تو دل بكنم، بدون تو ميميرم» توي چشم‌هايش مستقيم نگاه كنيد و بگوئيد «همين حالا برو بمير!» خودتان را بسازيد كه صدايتان نلرزد، توحش از چشم‌هايتان بيرون بزند و تا مي‌توانيد بي‌رحم باشيد. فراموش نكنيد كه اين بي‌رحمي شما در مقابل جنايتي كه مرد متاهل بيست و نه ساله‌اي با چهارده‌ سال عشق بي‌امان در حق يك دختربچه هفده ساله مرتكب شده هيچ چيز نيست. اندازه‌اش مثل كشتن يك پشه مزاحم كه توي گوشتان رفته در مقابل سربريدن يك انسان، با اره كُند عشق، كوچك است. بفهميد كه حتي اگر او خودش را بكشد هم اتفاقي نمي‌افتد... و من فكر مي‌كنم محال است چنين كاري بكند. لاف زده! چند وقتي ناراحت است و بعد يكي ديگر را پيدا مي‌كند و يا عاشق زنش مي‌شود.اگر او بعد از ابراز نفرت و شنيدن جمله «برو بمير» باز پا‌پي شما شد، كولي بازي دربياوريد. اگر فهميده باشيد كه در چه گودال پر از كثافتي افتاده‌ايد (كه يكي ديگر با عشقش براي‌تان پرش كرده) حداقل كاري براي نجاتتان مي‌كنيد حتي اگر به فاش شدن همه آن چهارده‌سال زندگي مخفي بيانجامد! آبرويتان در مقابل فاجعه تنهايي كه در انتظارتان است چيز مهمي نيست. اصلا كدام آبرو؟! يك دختربچه هفده ساله وقتي عاشق يك مرد متاهل بيست‌ و نه سالهء عاقل و بالغ مي‌شود، وظيفه آن مرد است كه توي سرش بزند و زندگي آن دختربچه را حرام هوسش نكند! براي اطرافيانتان توضيح بدهيد. شايد آنقدر منطق داشته باشند كه بپذيرند، اگر هم نه كه به درك! آبرويتان فداي باقي زندگي‌تان!البته فكر نميكنم كار به آنجاها بكشد. اگر شما را مصمم به آبروريزي ببيند دست از سرتان بر مي‌دارد.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------نقدر این نامه متاثرم کرد که هنوزم توی فایلهای خودم دارمش...
    ویرایش توسط سرافراز : پنجشنبه 02 آبان 92 در ساعت 17:08

5. 11 کاربر از پست مفید سرافراز تشکرکرده اند .

earth (پنجشنبه 02 آبان 92), majid_k (جمعه 03 آبان 92), toojih (پنجشنبه 02 آبان 92), کامران (جمعه 03 آبان 92), کاغذ بی خط (یکشنبه 26 آبان 92), مهرااد (پنجشنبه 02 آبان 92), مهربونی... (شنبه 04 آبان 92), مصباح الهدی (پنجشنبه 02 آبان 92), دختر مهربون (جمعه 03 آبان 92), سنجاب بازیگوش (جمعه 03 آبان 92), شیدا. (جمعه 03 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام جناب سنگدل!!! دوستان توصیه های خوبی کردن

من حس می کنم که تا الان این نوع نگاهها رو تجربه نکردین( شاید البته) و دچار حس متناقضی شدین که ازش به نام عشق یاد می کنین!

این حس بیشتر یه برانگیختگی جنسی است. برای امتحانش چند وقتی کنترل فکر شدید داشته باشین می بینین که حستون معمولا خ تعدیل میشه!

گول این احوالاتتون رو نخورین. پرو بال بهش ندین. عمق این گونه حسها چیزی حدود 6 ماهه( چون به خاطر تذشحات یه سری هورونهاست) که البته کنترل نکردن فکرتون و بال و پردادن بهش می تونه این مدت رو بیشترکنه!

مقاله زیر رو بخونین

نگاه اشتباه ما انسان ها به عشق: Love با Limerence فرق دارد

من مطمینم شما الان سرمایه بزرگی دارین و اون همسرتون هست! پس با انجام یه سری کارها این خودتون رو برای همیشه از این سرمایه محروم نکنین. معمولا دلی که می شکنه کمتر التیام پیدا می کنه! مقاله زیر رو بخونین
    آسیب شناسی خیانت و اثرات مخرب آن در روابط عاشقانه

در ضمن ممکنه که دچار یکنواختی تو زندگی متاهلی خودتون شدین( یا مشکلی با هسرتون) این مقاله ها هم خوبن

علت ایجاد یکنواختی و دلزدگی در روابط عاشقانه

۵ راه برای اینکه همیشه عاشق بمانید

در هر صورت همیشه دست بالای دست بسیار است! همیشه انسان جداب تر از عشق شما هم هست! و معمولا وقتی ادم به عشق خودش می رسه اون هیجانات می خابه و همون تکرار مکرراته پس مقایسه همسر با دیگران و یا داشتن عشقهای دیگه خ نمی تونی دردی از انسان درمان کنه مگه این که یک سری مشکلات مهم و حل نشدنی تو زندگیه اولیه باشن.

امیدوارم خودتوون رو زودتر از این سراب نجات بدین. مطمینا ایشون خ جوان هستن وممکنه خیلیها ایشون رو مقصر ندانن اما شما رو چرا..

در پناه خداوند بزرگ باشین

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

ویرایش توسط مهرااد : پنجشنبه 02 آبان 92 در ساعت 17:28

7. 10 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

del (شنبه 11 آبان 92), earth (پنجشنبه 02 آبان 92), majid_k (جمعه 03 آبان 92), sanjab (پنجشنبه 02 آبان 92), toojih (پنجشنبه 02 آبان 92), کامران (جمعه 03 آبان 92), مصباح الهدی (پنجشنبه 02 آبان 92), سنجاب بازیگوش (جمعه 03 آبان 92), سرافراز (جمعه 03 آبان 92), شیدا. (جمعه 03 آبان 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 اسفند 95 [ 16:48]
    سطح
    35
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1

تشکرشده 162 در 54 پست

Array
    به زندگیتون فکر کنین به خاله او دختر که شما تکیه گاهش هستید بچه هم دارین احتمالا به اون فکر کنید به حرمتی که برای خواهر خانمتون قائلید. احترام به حقوق دیگران نشانه شخصیت ماست. حقوق همسرتون رو نادیده نگیرید اونوقت خواهید دید که چقدر زندگی شیرینی های غیر از این عشقهای ظاهری داره...

- - - Updated - - -

به زندگیتون فکر کنین به خاله او دختر که شما تکیه گاهش هستید بچه هم دارین احتمالا به اون فکر کنید به حرمتی که برای خواهر خانمتون قائلید. احترام به حقوق دیگران نشانه شخصیت ماست. حقوق همسرتون رو نادیده نگیرید اونوقت خواهید دید که چقدر زندگی شیرینی های غیر از این عشقهای ظاهری داره...

- - - Updated - - -

9. 7 کاربر از پست مفید امیدوار92 تشکرکرده اند .

majid_k (جمعه 03 آبان 92), toojih (پنجشنبه 02 آبان 92), مهربونی... (شنبه 04 آبان 92), مصباح الهدی (پنجشنبه 02 آبان 92), سنجاب بازیگوش (جمعه 03 آبان 92), سرافراز (جمعه 03 آبان 92), شیدا. (جمعه 03 آبان 92)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array
    سلام

به تالار همدردی خوش آمدید

لطفاً تا می توانید از مواجهه با او پرهیز کنید .... و در شرایطی که مواجهه ناگزیر پیش میاد به او نگاه نکنید ، نسبت به او خشن باشید ، به گونه ای که متوجه شود که نسبت به او عصبانی هستید و از رفتارش خوشتان نمی آید ... همین ممکن هست او را به خود بیاورد و شما هم با این رویه هم خود را از یک دام خطرناک شیطانی نجات می دهید هم بزرگترین لطف را در حق او مرتکب می شوید که چه بسا بیدارش کند و قطعاً بنا به قانون عکس العمل پاداشش را در زندگی دریافت خواهید کرد

موفق باشدی

11. 13 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (جمعه 03 آبان 92), del (شنبه 11 آبان 92), majid_k (جمعه 03 آبان 92), sanjab (پنجشنبه 02 آبان 92), toojih (پنجشنبه 02 آبان 92), کامران (جمعه 03 آبان 92), کاغذ بی خط (یکشنبه 26 آبان 92), میشل (پنجشنبه 02 آبان 92), مهرااد (جمعه 03 آبان 92), مصباح الهدی (پنجشنبه 02 آبان 92), سنجاب بازیگوش (جمعه 03 آبان 92), سرافراز (جمعه 03 آبان 92), شیدا. (جمعه 03 آبان 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام دوست عزیز.

پیش از هرچیز باید باخودت روراست باشی، و عاقبت این ارتباط رو برای خودت ترسیم کنی.

ببین واقعا چی میخوای؟ میخوای به کجا برسی با این دختر؟

شما یه مرد بالغ هستید و قطعا متوجه میشید که چیزی جز شر در این ارتباط نیست. (البته از پستتون پیداست که همین حالا هم نصف مغزتون به خطری که در کمینتون هست، آگاهه. اما متاسفانه اون یکی نیمه مغزتون خوابه!! باید بیدارش کنید، حتی اگه برای این کار لازم باشه سرتون روبکوبید به دیوار...)

بعد از اینکه خودتون کاملا به خودآگاهی رسیدید، باید با اون دختر برخوردی بکنید که ازتون دلزده بشه.

از یه طرف با تحقیر و خشم و ... نگاهش کنید یا باهاش حرف بزنید.
    از طرف دیگه وقتی خونشون میرید، سرووضعتون نامرتب باشه... مثلا جلوش دستتون رو تو بینیتون بکنید....

این اتفاقی که افتاده، اگه اجازه بدید مسیر فعلیش رو ادامه بده، بیشتر از اون دختر، به نابودی شما منتهی میشه.... اما اگه حقیقتا بخواید خودتون رو نجات بدید، موفق میشید.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

13. 7 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

کامران (جمعه 03 آبان 92), کاغذ بی خط (یکشنبه 26 آبان 92), مهرااد (جمعه 03 آبان 92), مهربونی... (شنبه 04 آبان 92), مسافر تنها (جمعه 03 آبان 92), مصباح الهدی (پنجشنبه 02 آبان 92), سرافراز (جمعه 03 آبان 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 آبان 92 [ 14:28]
    سطح
    1
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    با تشكر از همه دوستان كه نظراتشون را بيان كردند ولي بنظر من چون خانوادش اونو در يك تنگنا (از نظر حجاب اجباري و رفت و آمد) قرار دادند نوعي احساس تنهايي ميكنه ميترسم اونو از خودم برنجونم و آسيبهاي بيشتري به خودش بزنه همانطور كه قبلا گفتم از زيبايي خاصي برخورداره و قد و قوارش، سنش را بيشتر از اينا نشون ميده واقعا دوست دارم كمكش كنم ولي از طرفي فهميدم عاشق شده و چون اولين تجربه عاشقيشه تا ابد تو ذهنش ميمونه خودم هم در يك كشمكش عقل و احساس گير كردم واسم دعا كنيد تا اين قضيه به بهترين شكل ممكن به سرانجام برسه

15. کاربر روبرو از پست مفید سنگدل تشکرکرده است .

کاغذ بی خط (یکشنبه 26 آبان 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سنگدل نمایش پست ها
    واقعا دوست دارم كمكش كنم ولي از طرفي فهميدم عاشق شده و چون اولين تجربه عاشقيشه تا ابد تو ذهنش ميمونه
    اول این که شما از کجا می دونید اولین تجربه عاشقیشه؟

دوم این که کمک برای چی؟ کمک یعنی چی؟
    من اصلا این واژه گمک را که مردها برای خیانت استفاده می کنند درک نمی کنم.
    هر جا حرف خیانت می شه، آقایون همه قصدشون خیر و کمک بوده.

آقای محترم، ما را به خیر تو امید نیست، شرمرسان شنیدید؟
    بهترین کمک شما به اون دختر اینه که کاری به کارش نداشته باشید.
    شما مسئول تربیت دختر مردم نیستید.

کوچکترین ارتباطی با اون دختر به هر قصدی که باشه، در نهایت به ضررش می شه.
    اگر قصد کمک دارید، تمامش کنید.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

17. 13 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

del (شنبه 11 آبان 92), heaven65 (شنبه 18 آبان 92), jazire (جمعه 03 آبان 92), sanjab (جمعه 03 آبان 92), میشل (جمعه 03 آبان 92), مهرااد (جمعه 03 آبان 92), مهربونی... (شنبه 04 آبان 92), مارتا63 (جمعه 03 آبان 92), مسافر تنها (جمعه 03 آبان 92), دختر مهربون (جمعه 03 آبان 92), سنجاقک ابی (شنبه 04 آبان 92), سنجاب بازیگوش (جمعه 03 آبان 92), سرافراز (جمعه 03 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    جناب سنگ دل عزیز!

تو یه کار خیرخاهانه ای که قراره ادم سود کمی ببره و خسارتهای جبران ناپذیری به بار بیاره عقللللللللللللل حکم می کنه خودش رو بکشه کنار! اخه نهایت تا کی و اصلا تا چه میزان می تونی بهش کمک کنی! باور کن با ادامه این کار سالهای اینده همین دختر شما رو محکوم میکنه!

اقای ارام حرف زیبایی زدن. شما این خانم رو تو ذهنت عوض کن با یه اقای زشت ایا باز هم بهش کمک می کنی!!!! اگه نکرد یو احساساتش واست مهم نبود بدون که کارت واسه رضای خدا نیست واسه رضای خودته

در ضمن شما که انقدر نازک دل هستین ایا احساسات خانمت رو هم مد نظر دارین!

اتفاقا این دختر باید ضربه بخوره! تا تجربه کنه بدونه کی و کجا بذل احساس کنه! تا با مرد متاها دیگری این گونه برخورد نکنه!

اگه واقعا کارت خیرخاهانه است! اگه کار خیرخاهانه باش پس همه به خیرخاهی اون معترف هستن پس بیا به خانمت هم بگو این قضیه رو! می تونی!

اگه حرفها جدیه به خاطر عواقب اتیه این کاره! دوست عزیز

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

ویرایش توسط مهرااد : جمعه 03 آبان 92 در ساعت 11:12

19. 9 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (جمعه 03 آبان 92), del (شنبه 11 آبان 92), toojih (جمعه 03 آبان 92), کاغذ بی خط (یکشنبه 26 آبان 92), میشل (جمعه 03 آبان 92), مهربونی... (شنبه 04 آبان 92), دختر مهربون (جمعه 03 آبان 92), سنجاب بازیگوش (جمعه 03 آبان 92), سرافراز (جمعه 03 آبان 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)