به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 02 اسفند 92 [ 10:13]
    سطح
    7
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 7 پست

Array

Icon2008 لجبازى تا چقد اخه

سلام. من دوماهه که نامزد کردم اوایل نامزدى بوديم که بعللللللله تو گوشى نامزد سه تا عکس از ى دختر بود دختره ب ى چش سفید عکساشم لختى بود اولم گفتم بگم نگم. ديدم نميشه نگم ى چيزى اين وسط مور مور ميکرد خلاصه من گفتم بهش. گفتم عکس دختره کى بود گفت دوست دوستمهو با گوشى دوستم گرفته. ن که تا چند روز قهر بودم خوشم اومد که مٽ برج زهر مار بودم بعدشم گفتم وللش لابد واسه گذشته ش بوده. دوباره اومد تا رو دستش خالکوبى کرده اسم اونيو که قبلا ميخواسته خالکوبىى کرده بازم گفتم ولش کن اينم واسه گذشتشه من که نميتونم يقشو بگيرم تو چرا قبل از من کسيو ميخواستى چون من خودمم يکيو قبلا ميخواستم درکش کردم. اقاى نامزد بنده قبلا افسردگی شديد داشته به حدى بوده که تو اسايشگاه بوده و خيليم وابسته ست به منم خيلى وابسته ست همشم ميگه بهم محبت کن نذار برم تو فکر. من که نميتونم جلو فکرتو بگيرم دههههه!!! و اما لپ کلام. .. خواهر بزرگم تو زندگيش خيلى مشکل داره فراووووون. بخاطر همين ميگه نميخوام مٽ من شى ولى ى جاهایی دخالت بيييجا ميکنه قدرت انتخاب رو ازم گرفته مٽلا واسه خري حلقه و ساعت اگه حلقه يا ساعته ب دىت خودش ميومد ميداد من اگه نميومد نميداد من. حلقه و ساعتم خودش انتخاب کرد. حالا نزديک عقدمونه و بحٽ مهريههههههه ابجى ميگه من مهريه تو انتخاب ميکنم و و تو هم حق ندارىچيزى بگى حرفم حرف خودشه از ى طرفم اقا نامزد ميگه زياده ن ابجى من راه مياد ن اقا نامزد. لج و لجبازى جذابى شده ها قرار بوده مهريه 500 سکه 30مٽقال طلا باشه نامزدم ميگه 400 سکه 20 مٽقال من ميگم چ اشکال داره کم ميکنيم اجى ميگه نععع همونى که من گفتم منم اينجا بنده چشم گو هستم نبايد ب دوطرف چيزى جز چشم بگم. بنظرتون چيکار کتم? چجور راضيشون کنم حداقل يکى کوتاه بياد خودم 20 سالمه و نامزد اقا28 بدجور تو فشارم اصن موندم. وامونده م نامزد ميگه اگه خونوادت بگن چيزى بخر نميخرم اما خودت بگى جونمم ميدم. حالا الکمممککک چيکار کنم?

- - - Updated - - -

حالا يکى نيست بياد به تاپیک من سر بزنه

- - - Updated - - -

ىنىى الان هيچى نيست

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 آذر 92 [ 07:51]
    سطح
    9
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 29 در 17 پست

Array
    عزیزم اگر از الان نتونی قاطعانه خودت برای زندکیت تصمیم بگیری دیکه
    درآینده که واویلاس.
    به همسرت و به بقیه ثابت کن که بزرگ شدی و عاقلی

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 خرداد 93 [ 18:51]
    سطح
    16
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    75

تشکرشده 139 در 73 پست

Array
    سلام
    ببخشید شما واقعا" از وضعیت روحی روانی نامزدتون مطمئن شدید که دارید باهاش ازدواج میکنید؟
    پدر مادرتون در این مورد(مهریه,نامزد) چی میگن؟

4. 2 کاربر از پست مفید اسکارلت تشکرکرده اند .

tamanaye man (پنجشنبه 25 مهر 92), دختر مهربون (جمعه 26 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 7 پست

Array
    [QUOTE="باران آرام";301379]عزیزم اگر از الان نتونی قاطعانه خودت برای زندکیت تصمیم بگیری دیکه درآینده که واویلاس. به همسرت و به بقیه ثابت کن که بزرگ شدی و عاقلی[/QUOTE] سلام باران ممنون که برام وقت گذاشتى ب اجى ميگم اجى چه اشکال داره کم ميکنيم ميگه اصلا و ابدا مگه هر چى اون بگه حرف حرف منه و تو حق نطق کشيدن ندارى از ى طرف اون ميگه چرا کمکم نميکنى من فقژ ى چيز ازت خواستم موقعی که رفته بوديم اجيم ميگه برو ى لباس که اصلا وضع درستى نونم با قيمت 000 ميگم گرونه ميگه با من يکى بدو تکن ولى خدایی نامزدم وضع مالى خوبى نداره اما خب من هر چى گرفتم گرون قيمت بوده. نامزدم ميگه تو نامزد منى ن خواهرت نذار کسى دخالت کنه از ى طرف خواهرم که نميشه چيزى بش گفت از ىطرف خودم که فقط بايد بگم چشم از ى طرف نازدم ک افتاده سر لج و نميخوام روش ت.و رو خونواده م باز بشه

[COLOR="silver"]- - - Updated - - -[/COLOR]

[QUOTE="باران آرام";301379]عزیزم اگر از الان نتونی قاطعانه خودت برای زندکیت تصمیم بگیری دیکه درآینده که واویلاس. به همسرت و به بقیه ثابت کن که بزرگ شدی و عاقلی[/QUOTE] سلام باران ممنون که برام وقت گذاشتى ب اجى ميگم اجى چه اشکال داره کم ميکنيم ميگه اصلا و ابدا مگه هر چى اون بگه حرف حرف منه و تو حق نطق کشيدن ندارى از ى طرف اون ميگه چرا کمکم نميکنى من فقژ ى چيز ازت خواستم موقعی که رفته بوديم اجيم ميگه برو ى لباس که اصلا وضع درستى نونم با قيمت 000 400ميگم گرونه ميگه با من يکى بدو تکن ولى خدایی نامزدم وضع مالى خوبى نداره اما خب من هر چى گرفتم گرون قي مت بوده. نامزدم ميگه تو نامزد منى ن خواهرت نذار کسى دخالت کنه از ى طرف خواهرم که نميشه چيزى بش گفت از ىطرف خودم که فقط بايد ب گم چشم از ى طرف نازدم ک افتاده سر لج و نميخوام روش ت.و رو خونواده م باز بشه

[QUOTE="باران آرام";301379]عزیزم اگر از الان نتونی قاطعانه خودت برای زندکیت تصمیم بگیری دیکه درآینده که واویلاس. به همسرت و به بقیه ثابت کن که بزرگ شدی و عاقلی[/QUOTE] سلام باران ممنون که برام وقت گذاشتى ب اجى ميگم اجى چه اشکال داره کم ميکنيم ميگه اصلا و ابدا مگه هر چى اون بگه حرف حرف منه و تو حق نطق کشيدن ندارى از ى طرف اون ميگه چرا کمکم نميکنى من فقژ ى چيز ازت خواستم موقعی که رفته بوديم اجيم ميگه برو ى لباس که اصلا وضع درستى نونم با قيمت 000 400ميگم گرونه ميگه با من يکى بدو تکن ولى خدایی نامزدم وضع مالى خوبى نداره اما خب من هر چى گرفتم گرون قي مت بوده. نامزدم ميگه تو نامزد منى ن خواهرت نذار کسى دخالت کنه از ى طرف خواهرم که نميشه چيزى بش گفت از ىطرف خودم که فقط بايد ب گم چشم از ى طرف نازدم ک افتاده سر لج و نميخوام روش ت.و رو خونواده م باز بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط اسکارلت نمایش پست ها
    سلام ببخشید شما واقعا" از وضعیت روحی روانی نامزدتون مطمئن شدید که دارید باهاش ازدواج میکنید؟ پدر مادرتون در این مورد(مهریه,نامزد) چی میگن؟
    سلام اسکارلت واقعيتشو بخواى صد درصد اطمینان ندارم اما خب نود درصد مطمئنم مامان و بابام هيچى نميگن واسه مهريه افسار رو دادن دست خواهر بزرگم درمورد نامزدم چيزى نميگن خيليم دوسش دارن.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 خرداد 93 [ 18:51]
    سطح
    16
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    75

تشکرشده 139 در 73 پست

Array
    عزیزم بنظرم با خواهرت و یکبار هم با نامزدت بری مشاوره بد نیست . چرا از خواهرت انقدر حرف شنوی داری؟ ازش میترسی؟ اگر قرار بود خواهرت تصمیمات بهتری بگیره می رفت یفکری واسه زندگی خودش میکرد.

7. کاربر روبرو از پست مفید اسکارلت تشکرکرده است .

دختر مهربون (جمعه 26 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 7 پست

Array
    اسکارلت بازم ممنون که برام وقت گذاشتى. اخه خواهرم خودش مشاوره. م ناامزدمم حرف تو رو ميزنه ميگه چرا اجازه ميدى که اينقد دخالت کنه اون به عنوان خواهر بزرگترت فقط ميتونه نظر بده. ول ولی خواهرم سيستمش سيستمه ساز مخالفت هست حرفم حرف خودش. مٽلا نامزدم قوام زياد دارن چون عقدمون محضرى هست گفت عروسی پر و پيمونى ميگيريم محضرو زياد شلوغش نميکنيم فقط بزرگترا بيان اجى ميگه اين يعنى ما بى کسيم پس محضر بايد پر ادم باشه. منم وقتى اين حرکاتو ميبينم ميگم هىىىچ نگگم بهتره

- - - Updated - - -

اسکارلت بازم ممنون که برام وقت گذاشتى. اخه خواهرم خودش مشاوره. م ناامزدمم حرف تو رو ميزنه ميگه چرا اجازه ميدى که اينقد دخالت کنه اون به عنوان خواهر بزرگترت فقط ميتونه نظر بده. ول ولی خواهرم سيستمش سيستمه ساز مخالفت هست حرفم حرف خودش. مٽلا نامزدم قوام زياد دارن چون عقدمون محضرى هست گفت عروسی پر و پيمونى ميگيريم محضرو زياد شلوغش نميکنيم فقط بزرگترا بيان اجى ميگه اين يعنى ما بى کسيم پس محضر بايد پر ادم باشه. منم وقتى اين حرکاتو ميبينم ميگم هىىىچ نگگم بهتره

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اقاى sci فرشته مهربون مديريت همدردى ى سر به تاپیک منم بزنيد شپش ز گرفت از بس کسى بهش سر نزد

9. کاربر روبرو از پست مفید yektaa2013 تشکرکرده است .

اسکارلت (پنجشنبه 25 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 7 پست

Array
    توروخداااااااا بيايد نظر بدین

- - - Updated - - -

توروخداااااااا بيايد نظر بدین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 7 پست

Array
    اقای sci? ???????????????? فرشته مهربون? ???? مدىريت همدردی . بقیه اعضا باهاتون قهر ميکنماااااااااا

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 مرداد 93 [ 19:26]
    سطح
    27
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 39
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    98

تشکرشده 139 در 65 پست

Array
    عزیزم از من ناراحت نشی ولی این لحن و طرز صحبت کردن شایسته خانومی مثل شما که میخواد وارد زندگی مشترک هم بشه نیست! به نظر من با نامزدت برو پیش 1 مشاور که آشنا هم نباشه. بزار 1 تست روانشناسی از نامزدت بگیرن برای اینکه اون ناراحت نشه خودتم تستو بده. مطمئن شو که نامزدت الان مشکل روانی نداشته باشه. برای عقد عجله نکن.

13. کاربر روبرو از پست مفید mignonne تشکرکرده است .

دختر مهربون (شنبه 27 مهر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 7 پست

Array
    سلام عزیزم نه ناراحت نشدم ناراحتى نداره. خودمم قبول دارم که دارم عجله ميکنم اخه خودش خيلى عجله داره الانم رفته سفر بياد حتما بهش ميگم. خيلى تو خودشه زياد با کسى حرف نميزنه جز خودم. که من زياد باهاش حرف نميزنم ميترسم بعد از ازدواج بدتر شه بهمم نميگه چرا انقد افسرده بوده البته منم نپرسيدم فعلا که عقدمون عقب افتاده تا بينم چى ميشه

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)