به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 شهریور 92 [ 01:33]
    سطح
    1
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Tavajoh خیانت معشوقه ام قبل از ازدواج و ازدواج با بهترین دوستم

4 سال قبل یکی از پسرهای همسایه به شماره من زنگ میزدن،اما من از انجایی که دختر خوب و از خانواده اصیل بودم جواب ایشون رو نمیدادم بعد از 6 ماه زنگ و پیامک سعید ،در شب شهادت حضرت علی و قسم ایشون به پاکی خودش و گواه گرفتن همون شب عزیز من برای اولین بار تلفن ایشون رو جواب دادم،از اونجایی که پسر خوب و مذهبی و مومنی بود به ظاهر البته، که اینو بعد ها فهمیدم...اعتماد کردم و کم کم از حرفایی که میزد من به اون علاقه پیدا کردم جوری که تمام زندگیم شده بود،آخه اون تنها پسری بود که پاش به زندگیم باز شده بود.اما بعد از یکسال و خورده ایی بهش گفتم بیا خاستگاری دیگه،من نمی تونم با هم اینجوری نامحرمیم ادامه بدیم البته بگم فقط در حد پیام و تلفنی بود. گفت من نمی تونم،شرایط مالیم ضعیفه و خانوادتون صد در صد قبول نمی کنن هر چی من خواهش کردم و التماس کردم و گفتم به خاطر عشقمون من قبولت دارم و خانوادمو راضیمی کنم قبول نکرد و رابطه ما به کلی قطع شد...2 ماه بعدش من یه خاستگار خوب برام اومد و 7 ماه نامزد بودیم وبعد عقد کردیم ... اما دو هفته قبل از نامزدیم سعید زنگ زد وو پیام داد که واقعا ازدواج کردی گفتم اره دارم ازدواج می کنم... بعدش دوست عزیزتر از جونم بهم زنگ زد گفت داره با یه پسری ازدواج می کنه گفتم کی وقتی گفت سعید انگار دنیا رو سرمخراب شد...
    من به شدت افسردگی گرفته بودم چون برام خیلی خیلی تلخ بود سعید توی مدتی که بودیم منو قسم داده بود که در مورد رابط و عشقمون چیزی به کسی نگم منم چون به حضرت فاطمه قسم خورده بودم
    چیزی نگفته بودم و اما دوستم بی خبر از همه چی با این مردک خیانتکار قرار ازدواج گذاشت و به سرعت در همون هفته ایی که من عقد کردم اونم عقد کرد...
    اما متاسفانه سعید از ترس اینکه شاید به گوش دوستم از جریان ما برسه چون من بعدش برای چند تا از دوستام و شوهرم گفتم ...برای دوستم داستانی تعریف کرده بود که به نفع خودش باشه و گفته بود که من دنبال اون بودم.. الان دوستم راه به راه به گوشی من ایمیل میفرسته عکسای خوشگذروناهاش با سعید که منو دق بده ... من به روی خودم نمیارم... اما به خاطر عشقی که به سعید داشتم روز به روز دارم افسرده تر میشم... من فکرشو نمی کردم که سعید بخواد برای همیشه جلوی چشمم باشه... در ضمن ازدواج کرد خونه و ماشین و بهترین گوشی و کلی طلا هم برای زنش گرفت.... همین که پول نداشت:(
    دعا می کنم عاقبت به خیر نشه....
    منو راهنمایی کنید با دلم و این همه غصه و این ماجراهای پیش اومده چجوری کنار بیام
    ویرایش توسط زهرا جون : یکشنبه 17 شهریور 92 در ساعت 23:53 دلیل: غلط املایی

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 27 شهریور 94 [ 01:07]
    سطح
    66
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 291
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    49

تشکرشده 64 در 22 پست

Array
    فرصت داشته که به خواستگاری شما بیاد و نیومده، و شما حق داشتید ازدواج کنید.
    به نظر می رسه اونم برای لجبازی و حرص در آوردن تقریباً همزمان با شما ازدواج کرده که مثلاً بگه منم کم نیاوردم.
    به نظر من ارتباطتون رو با اون دوستتون یواش یواش کم کنید تا بعد از یه مدت به صفر برسونید.

الآنم شما باید به فکر شوهرتون باشید نه هیچ مرد دیگه ای. این شوهرتون بوده که اومده خواستگاری شما بدون اینکه شما رو بازی داده باشه پس لیاقتش خیلیییییییییییییییییییییی یییییییی بیشتر از کسی مثل سعیده که طبق تعریفی که شما کردید فقط رفتارهای نپخته و بچه گانه ازش سر زده.

تو هم با شوهرت خوش باش و همینطور بهش وفادار باش حتی در فکر و ذهنت. سعی کن برای خودت سرگرمی ایجاد کنی تا فکرت سمت غم و غصه‌ی بی خودی نره. مثلاً سعی کن هر روز یه غذای جدید یاد بگیری از اینترنت و درست کنی.
    با شوهرت زیاد پارک و کافی شاپ و سینما و مهمونی برو.
    به نظر من اون پسر اصلاً ارزش نداره که بهش فکر کنی. اگه ارزش داشت ازت خواستگاری می کرد و تو رو از دست نمی داد.

3. 6 کاربر از پست مفید hello تشکرکرده اند .

fahimeh.a (شنبه 26 تیر 95), Pooh (دوشنبه 18 شهریور 92), roze sepid (دوشنبه 18 شهریور 92), sanjab (دوشنبه 18 شهریور 92), shapoor (دوشنبه 18 شهریور 92), ویدا@ (دوشنبه 18 شهریور 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    خیانت معشوقه قبل از ازدواج اشکالی نداره! چیزی که اشکال داره خیانت بعد از ازدواجه که فکر کنم بدون اینکه حواستون باشه خودتون دارین اینکارو انجام میدین... من توو کار ایشون خیانتی نمیبینم شما از هم جدا شدین و ایشون با کس دیگه ازدواج کردن خب شما هم دو ماه بعد از جدائیتون همینکارو کردین! نمیدونم شاید تعریفامون با هم فرق داره ولی از نظر من وقتی بجای اینکه دلتون پیش همسرتون باشه دارین زندگی مرد دیگه ایو دنبال میکنینو از خوشگذرونیاش غصه میخورینو هنوز به فکرشین بدترین خیانته... متاسفم که بجای همدردی باهاتون اینو گفتم آخه اصلا نمیتونم درکتون کنم. بهر حال حتما حتما سعی کنین از دوستتون فاصله بگیرین.. دوستی که یه رابطه ی خونی نیست که نشه قطعش کرد! امیدوارم این احساسات بخاطر مشکل با همسر خودتون توو شما به وجود نیومده باشه. اگه اینجور نیست پس سعی کنین روابطتونو با همسرتون صمیمی تر کنین
    موفق باشین

5. 10 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

asemani (دوشنبه 18 شهریور 92), fahimeh.a (شنبه 26 تیر 95), meinoush (دوشنبه 18 شهریور 92), Naashena (دوشنبه 18 شهریور 92), Pooh (دوشنبه 18 شهریور 92), roze sepid (دوشنبه 18 شهریور 92), sanjab (دوشنبه 18 شهریور 92), shapoor (دوشنبه 18 شهریور 92), ویدا@ (دوشنبه 18 شهریور 92), شیدا. (دوشنبه 18 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 شهریور 98 [ 00:26]
    سطح
    43
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 76
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    92

تشکرشده 36 در 15 پست

Array
    سلام

اینکه اون دوستتون براتون ایمیل میفرسته(با شارژ شدن از طرف سعید) به این معنی هستش که اونم به شما فکر میکنه و حسودیش میشه.اتفاقا شما غمتون نباشه و سعی کنید با شوهرتون که عشق واقعیتونه خوش باشین و با فکر کردن به هر حیوانی ذهن خودتون رو باغ وحش نکنید.

7. 5 کاربر از پست مفید rainbow69 تشکرکرده اند .

fahimeh.a (شنبه 26 تیر 95), roze sepid (دوشنبه 18 شهریور 92), sanjab (دوشنبه 18 شهریور 92), shapoor (دوشنبه 18 شهریور 92), ویدا@ (دوشنبه 18 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 آذر 92 [ 02:46]
    سطح
    2
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 16 در 8 پست

Array
    منم با نظر دوستان موافقم,تاپیک شما از اساس ایراد داره ,شما غصه زندگیتون رو بخورین که از دست نره,شما خیلی خوشبختین که به خاستگاریتون نیومد بعدا خیانت کنه!!گرچه این عمل اصلا خیانت نیست,چون تعهدی به شما نداشته,باهاتون معاشرت کرده,نپسندیده!خوشحال باشین که زندگی جدیدی رو شروع کردین

9. 4 کاربر از پست مفید helma تشکرکرده اند .

fahimeh.a (شنبه 26 تیر 95), roze sepid (دوشنبه 18 شهریور 92), shapoor (دوشنبه 18 شهریور 92), ویدا@ (دوشنبه 18 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    ممنونم از دوستان عزیز،اما سعید خیلی در حق من نامردی کرد و با ازدواج و با دوستم نامردی رو در حق من تمام کرده،من اصلا براش ارزشی قائل نیستم ...ولی اینکه می خواد به هر نحوی با من رقابت کنه یه ذره برام عجیبه مثلا اینکه خیلی زود عروسی کرد و دوستام که به خونش رفتم میگن وسایلش هم دست دومه در صورتی که خیلی جوونه می تونست کار کنه.. یا دوستم میدونه من بچه خیلی دوست دارم هی دم به دقیقه پیام و زنگ و ایمیل میزنه که من و سعید عاشق بچه اییم به نظر تو بچه دار بشیم ... در صورتی که شوهرش کار درست نداره و از لحاظ درامد پایینه و سعید 21 سالشه و وقت بچه دار شدنش نیست یعنی اون خودش رو به اب و اتیش میزنه که بگه من جلوتر و موفقتر از تو هستم... اصلا بره ایدزبگیره به من چه...
    ولی اون دروغ هایی که به من داد داره عذابم میده....
    خاک پای شوهرمه:) راست میگید من باید فقط به فکر شوهرم باشم.... شوهر من نمونست ...همین که ازش مطمئماهل دختر بازی و این حرفا نبوده و سعیدو زشتو بود خدا رو شکر م کنم:)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sara 65 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیانت معشوقه قبل از ازدواج اشکالی نداره! چیزی که اشکال داره خیانت بعد از ازدواجه که فکر کنم بدون اینکه حواستون باشه خودتون دارین اینکارو انجام میدین... من توو کار ایشون خیانتی نمیبینم شما از هم جدا شدین و ایشون با کس دیگه ازدواج کردن خب شما هم دو ماه بعد از جدائیتون همینکارو کردین! نمیدونم شاید تعریفامون با هم فرق داره ولی از نظر من وقتی بجای اینکه دلتون پیش همسرتون باشه دارین زندگی مرد دیگه ایو دنبال میکنینو از خوشگذرونیاش غصه میخورینو هنوز به فکرشین بدترین خیانته... متاسفم که بجای همدردی باهاتون اینو گفتم آخه اصلا نمیتونم درکتون کنم. بهر حال حتما حتما سعی کنین از دوستتون فاصله بگیرین.. دوستی که یه رابطه ی خونی نیست که نشه قطعش کرد! امیدوارم این احساسات بخاطر مشکل با همسر خودتون توو شما به وجود نیومده باشه. اگه اینجور نیست پس سعی کنین روابطتونو با همسرتون صمیمی تر کنین
    موفق باشین
    سلام ،عرض کنم که اون به من گفت هیچ راهی نداره اگه تا الان خاستگارات رد کردی دیگه نکن ،من تا 10 سال دیگه هم با این وضعیت مالی نمی تونم زن بگیریم،برای همین من ازدواج کردم...جالبه بدونید من برای اون دوست خیلی با فایم خیلی زحمت کشیدم و سختی کشیدم الان حقم نیست اینجوری خودشو گم کرده باشه و با من مثل دشمنش بر خورد کنه،
    به دوستم گفته من 2 سال تو رومی خواستم و از زهرا به عنوان رابط استفادهکردمدر صورتیکهمن چند تا مدرک ازش دارم اما به خاطر رضای خدا هرگز بینشون رو خراب نخواهم کرد به امید روزی که جلوی حضرت حق عدالت در مورد این حییوون به نحوه احسنت اجرا بشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sara 65 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    موفق باشین
    سلام ،عرض کنم که اون به من گفت هیچ راهی نداره اگه تا الان خاستگارات رد کردی دیگه نکن ،من تا 10 سال دیگه هم با این وضعیت مالی نمی تونم زن بگیریم،برای همین من ازدواج کردم...جالبه بدونید من برای اون دوست خیلی با فایم خیلی زحمت کشیدم و سختی کشیدم الان حقم نیست اینجوری خودشو گم کرده باشه و با من مثل دشمنش بر خورد کنه،
    به دوستم گفته من 2 سال تو رومی خواستم و از زهرا به عنوان رابط استفادهکردمدر صورتیکهمن چند تا مدرک ازش دارم اما به خاطر رضای خدا هرگز بینشون رو خراب نخواهم کرد به امید روزی که جلوی حضرت حق عدالت در مورد این حییوون به نحوه احسنت اجرا بشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 آذر 92 [ 09:21]
    سطح
    30
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    49

تشکرشده 92 در 48 پست

Array
    دوستتون فقط يه دوسته. خواهر و برادر و نزديكان نيست پس مي توني رابطه ات رو باهاش قطع كني. مطمئن باش اين مرد زهرش رو به تو و زندگيت مي ريزه براي اينكه با همسرت دچار مشكلي نشي تنها راه قطع رابطه اس

12. کاربر روبرو از پست مفید bano تشکرکرده است .

roze sepid (دوشنبه 18 شهریور 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,897

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    خب شما رفتید ازدواج کردید او هم رفته ازدواج کزده. چی کار به او دارید؟ برام عجیبه با اینکه شما زودتر ازدواج کرده اید اینقدر از او ناراحتید!!!!!!!

ارتباطتون رو با اون دوستتون هم قطع کنید.

بچسبید به زندگی خودتون. چیکار دارید هی حرص بخورید که چی برای زنش خریده و وسایلش چطور بود و ....؟؟؟؟؟این فکرا رو هم بریز دور. چون فقط باعث میشه حسادت و حساسیتت بره بالا و تمرکزت از روی نشاطی که باید به عنوان یه زن به زندگیت بدی مختل کنه.

زن و شوهرن و هر جور عشق و حالی با هم حق دارن بکنن.

شمام با شوهرت برو عشق کن. نه برای در آوردن چشم حسودا. بلکه برای آرامش و زیبایی و گرمی بخشیدن به زندگی خودت و همسرت.

او و گذشته رو برای همیشه دفن و فراموش کن.

14. 3 کاربر از پست مفید Pooh تشکرکرده اند .

rainbow69 (دوشنبه 18 شهریور 92), roze sepid (دوشنبه 18 شهریور 92), shapoor (دوشنبه 18 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 03 آبان 92 [ 14:11]
    سطح
    5
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 47 در 29 پست

Array
    خیانت یه طیف داره 2سر این طیف میدونی چیه؟یکسرش فکر به یک مرد دیگه باوجود داشتن یه مرد توی زندگیت سر دیگه اون برقراری رابطه جنسی که بدترین حالتشه
    فرض کنیم سعید به تو خیانت کرد توم الان داری همون کارو با شوهر فعلیت میکنی بادر گیر کردن ذهنت راجب سعید
    اما موضوع اینجاس که بعداز جداییتون تو قبل از سعید ازدواج کردی 2 ماه بعدش به نطر من یه نفر اگه واقعا عاشق باشه تی 2 ماه نمی تونه فراموشش کنه چه برسه به اینکه بخاد ازدواجم کنه
    پس علاقه توم به سعید انقد نبوده
    اما رفتارای سعید همونطور که گفتی اون فقط 21 سالشه تموم رفتاراش از سر بچگیه و هیچ منطق عقلانی پشتش نیست
    پس:
    فکر خودتو در گیر زندگی اونا که اساسش بچه بازیه نکن
    بچسب به شوهرت و بهترین زندگی رو باهاش بساز
    ارتباطتو با اونا قطع کن چون همین بچه بازیاشون ممکنه واسه زندگیت مشکل ایجاد کنه
    یادت نره فکر به سعید و زندگیش خیانت به شوهرته
    موفق باشی

16. کاربر روبرو از پست مفید 721 تشکرکرده است .

roze sepid (دوشنبه 18 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    ما توی یه هفته ازدواج کردیم اون دو روز زودتر از من ازدواج کرد در صورتی که ما زودتر برای ازدواج اقدام کرده بودیم....
    متوجه همه این حرفا هستم...انشاالله بتونم هر چه زودتر اونا رو فراموش کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)