به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 آبان 93 [ 22:48]
    سطح
    18
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 36 در 20 پست

Array

مجبورم با شخص کم سوادتر از خودم ازدواج کنم؟

مدتی هست با این تالار و افرادش کمی آشنایی دارم.امیدوارم بتونین من رو هم مثل دیگر اعضا اینجا راهنمایی کنید.

دختری هستم 25 ساله،لیسانس، با چهره نسبتا خوب، ولی اندام زیبایی ندارم.
    خواستگار هم کم و بیش داشتم، ولی همه از افراد سطح پایین جامعه بودن.مخصوصا تحصیلات همشون دیپلم به پایین بوده.تا به حال خواستگار با تحصیلات بالا نداشتم

ولی چند خواستگاری هم که از بیرون داشتم، به عنوان مثال مادر یا خواهر پسری منو پسند کردن برای پسرشون یا برادرشون... اونا هم کم سوادتر از من بودن

مشکلم دو تا هست
    یکی اینکه چرا هیچوقت تا به حال هیچ پسری مستقیم خودش من رو انتخاب نمی کنه؟(ممکنه به خاطر اندام تقریبا بدم باشه؟ خیلی لاغر هستم. و به نظر خودم جذابیت های زنانه ندارم)

یکی هم اینکه، چرا خواستگار با تحصیلات ندارم؟
    بازم ممکنه بخاطر همین موضوع باشه، و ظاهرم باعث بشه پسران من رو نپسندن؟

باید بالاخره با یکی از همین پسرا ازدواج کنم؟که کم سوادتر از خودم هست؟ خودش هم منو انتخاب نکرده نباشه
    خواهش میکنم راهنماییم کنید. از کار وزندگی افتادم به خاطر این موضوع
    ویرایش توسط یزدانی : یکشنبه 10 شهریور 92 در ساعت 11:00

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 خرداد 93 [ 13:17]
    سطح
    21
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 57
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    182

تشکرشده 105 در 70 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط یزدانی نمایش پست ها
    مدتی هست با این تالار و افرادش کمی آشنایی دارم.امیدوارم بتونین من رو هم مثل دیگر اعضا اینجا راهنمایی کنید.

دختری هستم 25 ساله،لیسانس، با چهره نسبتا خوب، ولی اندام زیبایی ندارم.
    خواستگار هم کم و بیش داشتم، ولی همه از افراد سطح پایین جامعه بودن.مخصوصا تحصیلات همشون دیپلم به پایین بوده.تا به حال خواستگار با تحصیلات بالا نداشتم

ولی چند خواستگاری هم که از بیرون داشتم، به عنوان مثال مادر یا خواهر پسری منو پسند کردن برای پسرشون یا برادرشون... اونا هم کم سوادتر از من بودن

مشکلم دو تا هست
    یکی اینکه چرا هیچوقت تا به حال هیچ پسری مستقیم خودش من رو انتخاب نمی کنه؟(ممکنه به خاطر اندام تقریبا بدم باشه؟ خیلی لاغر هستم. و به نظر خودم جذابیت های زنانه ندارم)

یکی هم اینکه، چرا خواستگار با تحصیلات ندارم؟
    بازم ممکنه بخاطر همین موضوع باشه، و ظاهرم باعث بشه پسران من رو نپسندن؟

باید بالاخره با یکی از همین پسرا ازدواج کنم؟که کم سوادتر از خودم هست؟ خودش هم منو انتخاب نکرده نباشه
    خواهش میکنم راهنماییم کنید. از کار وزندگی افتادم به خاطر این موضوع
    عزیزم زیاد ربطی به این دلیلی که میگی فک نمیکنم داشته باشه
    من دوستی دارم که خیلی خیلی لاغره با قیافه معمولی ولی شخصیت باحال و خوبی داره تا حالا هم پسرای زیادی بهش پیشنهاد دادن
    پس به شخصیت و رفتارتم برمیگرده و هم چنین اعتماد به نفست.
    مثلا من خودم از لحاظ ظاهری مشکلی ندارم ولی مورد مناسب پیدا نکردم که الان دلیلشو یه ضعف هایی تو وجود خودم دیدم و میخوام برطرفشون کنم و اینکه فک میکنم هنوز وقتش نرسیده.
    در مورد لاغریتم میتونی از متخصص تغذیه کمک بگیری و یه سری آزمایشات بدی مثل تیروئید و...

3. 2 کاربر از پست مفید m_eros تشکرکرده اند .

elham77 (پنجشنبه 25 مهر 92), shapoor (یکشنبه 10 شهریور 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 08 آذر 92 [ 01:05]
    سطح
    7
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    140

تشکرشده 190 در 74 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    چرا خودتو بد اندام می دونی آخه ؟؟ تو خارج از ایران همه دارن همه سعی خودشونو می کنن که لاغر بشن , مثل مانکن ها ! بعد شما اینو یه عیب می دونی برای خودت ؟ تو ایران هم من خیلی دیدم دخترهای خیلی لاغر که خیلی هم اعتماد به نفس دارنو از خودشون راضی هستن !

این کجاش بده که برات خواستگار می یاد این طوری که مادر یا خواهرشون تو رو انتخاب می کنن ؟؟ خب این نشون می ده تو انقدر خوب و خانوم هستی که مورد پسند خانوادهای اون پسرایی هستی که دنبال یه دختر خوب هستن !

نه کی گفته باید با همینا ازدواج کنی ! تازه 25 سالته ! سنی نداری که , صبر کن یه خواستگار بیاد برات که مثل خودت لیسانس باشه , بعدشم خب از میونه خواستگارت که تحصیلاتشون از تو پایین تره چرا یکیشونو که به نظرت پسر خوبی هستو انتخاب نمیکنی و بعد ازش بخوای که درسشو ادامه بده ؟ الانم که دانشگاه پیام نور هستشو برای افرادی که شاغل هستن عالیه ! هم درسشو می خونه و تو به خواستت می رسی و هم اون فرد هم به شغلش می رسه هم درسشو می خونه و موفق تر از قبل می شه

5. 2 کاربر از پست مفید violet تشکرکرده اند .

elham77 (پنجشنبه 25 مهر 92), shapoor (یکشنبه 10 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 36 در 20 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_eros نمایش پست ها
    عزیزم زیاد ربطی به این دلیلی که میگی فک نمیکنم داشته باشه
    من دوستی دارم که خیلی خیلی لاغره با قیافه معمولی ولی شخصیت باحال و خوبی داره تا حالا هم پسرای زیادی بهش پیشنهاد دادن
    پس به شخصیت و رفتارتم برمیگرده و هم چنین اعتماد به نفست.
    مثلا من خودم از لحاظ ظاهری مشکلی ندارم ولی مورد مناسب پیدا نکردم که الان دلیلشو یه ضعف هایی تو وجود خودم دیدم و میخوام برطرفشون کنم و اینکه فک میکنم هنوز وقتش نرسیده.
    در مورد لاغریتم میتونی از متخصص تغذیه کمک بگیری و یه سری آزمایشات بدی مثل تیروئید و...

آخه لاغری من زیبا نیست!
    نمیدونم ولی به نظر خودم دلیل دیگه ای نمیتونه باشه.
    اعتماد به نفسم از نظر اطرافیانم خوبه . در برخورد با پسرا هم معمولی هستم.ضعف نشون نمیدم

منظور بنده از لاغری، بیشتر نداشتن جذابیت زنانه هست.که فکر میکنم برای مردا خیلی مهم هست
    هیچ کاری هم نمیشه کرد. با افزایش وزن نمیتونم خیلی این مورد رو رفع کنم

نگرانم اگر پسری که اول از طرف خانوادش انتخاب شدم، باهاش ازدواج کنم، بخاطر همین موضوع از رابطه هیچ لذتی نبره، و....

نقل قول نوشته اصلی توسط violet نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    چرا خودتو بد اندام می دونی آخه ؟؟ تو خارج از ایران همه دارن همه سعی خودشونو می کنن که لاغر بشن , مثل مانکن ها ! بعد شما اینو یه عیب می دونی برای خودت ؟ تو ایران هم من خیلی دیدم دخترهای خیلی لاغر که خیلی هم اعتماد به نفس دارنو از خودشون راضی هستن !

این کجاش بده که برات خواستگار می یاد این طوری که مادر یا خواهرشون تو رو انتخاب می کنن ؟؟ خب این نشون می ده تو انقدر خوب و خانوم هستی که مورد پسند خانوادهای اون پسرایی هستی که دنبال یه دختر خوب هستن !

نه کی گفته باید با همینا ازدواج کنی ! تازه 25 سالته ! سنی نداری که , صبر کن یه خواستگار بیاد برات که مثل خودت لیسانس باشه , بعدشم خب از میونه خواستگارت که تحصیلاتشون از تو پایین تره چرا یکیشونو که به نظرت پسر خوبی هستو انتخاب نمیکنی و بعد ازش بخوای که درسشو ادامه بده ؟ الانم که دانشگاه پیام نور هستشو برای افرادی که شاغل هستن عالیه ! هم درسشو می خونه و تو به خواستت می رسی و هم اون فرد هم به شغلش می رسه هم درسشو می خونه و موفق تر از قبل می شه

بله، چند نفرشون هم اتفاقا گفتن میخوان ادامه بدن! ولی من اعتماد نکردم . جواب منفی دادم

25 سال سنی نیست؟ الان همه اطرافیانم تو سن 21 ،22 ازدواج کردن .بجز من

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آذر 94 [ 23:23]
    سطح
    35
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,117

تشکرشده 633 در 254 پست

Array
    25 سال سنی نیست؟ الان همه اطرافیانم تو سن 21 ،22 ازدواج کردن .بجز من
    سلام دوست عزیز.

مقایسه کردن تو این موارد کار کاملا غیر منطقیه هر کسی شرایط خودشو داره اول از همه شما باید این مد نظرتون باشه که ازدواج موفقی خواهید داشت یا نه خوبه از ۲۰ سالگی ازدواج کنید ولی هر روز بحث جدل داشته باشید؟ بابا ۲۵ سال خیلی کمه سن ازدواج الان رفته بالا شما نگاه به اطرافیانتون نکنید.

مردها معمولا جذب کاراکتر و شخصیت خانم ها میشن حالا شما اندام مناسب ندارید ولی می تونید جذابیت زنانه داشته باشید. شما در حال حاضر دارید به تحصیل ادامه میدید یا سرکارید یا ...؟

ملاک خوب و بد بودن آدم ها سواد نیست تو همین تالار هستن افرادی که تحصیل کرده هستن ولی بعد ازدواج به همسرشون خیانت می کنن. شما اول از همه شخص مورد نظرو کامل بشناسید بعد ردش کنید.
    پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت
    من چرا ملک جهان را به جوی نفروشم

8. کاربر روبرو از پست مفید shapoor تشکرکرده است .

elham77 (پنجشنبه 25 مهر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array
    وقتی صورت مسئله اصلی معلومه چرا به حاشیه میری؟
    وقتی تعادل خوبه چرا بخاطر خودت پیگیر علت لاغری مفرطت نمیشی؟هیچی بی علت نیس.یا هورمونات دچار مشکل شدن،یا برنامه غذاییت مناسب بدنت نیس،یا کمبود ماده خاصی داری یا...
    این علائم زنگ هشدار یه علت درونیه.بخاطر سلامتیت دنبال علت اون زنگ هشدار باش.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 خرداد 93 [ 13:17]
    سطح
    21
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 57
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    182

تشکرشده 105 در 70 پست

Array
    آخه لاغری من زیبا نیست!
    نمیدونم ولی به نظر خودم دلیل دیگه ای نمیتونه باشه.
    اعتماد به نفسم از نظر اطرافیانم خوبه . در برخورد با پسرا هم معمولی هستم.ضعف نشون نمیدم

منظور بنده از لاغری، بیشتر نداشتن جذابیت زنانه هست.که فکر میکنم برای مردا خیلی مهم هست
    هیچ کاری هم نمیشه کرد. با افزایش وزن نمیتونم خیلی این مورد رو رفع کنم

نگرانم اگر پسری که اول از طرف خانوادش انتخاب شدم، باهاش ازدواج کنم، بخاطر همین موضوع از رابطه هیچ لذتی نبره، و....

من از حرفات استنباطم اینه که نمیخوای هیچ تلاشی واسه خودت بکنی
    اینجوری که خودت میگی اعتماد به نفست خوبه پس مشکلت فقط لاغریه که مشکل حادیم نیست !!!!
    من میتونم 10 تا مثال عینی واست بیارم که پسره جذب شخصیت دختره شده نه ظاهرش
    این معنیش این نیست که زن نباید به خودش برسه خیلی راحت میتونی به ظاهر خودت برسی
    الان که واسه این چیزا هزار راه و کلک وجود داره :)
    ولی من بازم میگم رو اعتماد به نفست کار کن... اول برو ازمایش بده خدای نکرده کمبودی نداشته باشه بدنت ... بعضی لاغری ها هم ژنتیکیه ... مثلا من خودمم ژنتیکی لاغرم هیچوقتم به اون معنا چاق نمیشم ولی از هیکلم راضیم ... فقط یکم برنامه غذاییتو درست کنی همراه ورزش مشکلت حل میشه... برو باشگاه به مربی بگو که دقیقا میخوای چطوری شه هیکلت یه سری ورزش های خاصی بهت میده فقط باید مداوم چند ماه انجام بدی
    یه سری غذاها هم مثل آجیل ، شکلات ، سس مایونز ، پنیر پیتزا ، لبنیات ، سیب زمینی و سفیده تخم مرغ ابپز ، عدسی ، ماکارونی و.... تو وعده غذاییت حتما بذار
    اینا همش در صورتیه که مشکل اشتها نداشته باشی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 دی 93 [ 23:45]
    سطح
    36
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 82
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    573

تشکرشده 935 در 360 پست

Array
    دوست عزیز
    لاغری وایناهمش بهانست هرکسی یه قسمتی داره درسته قسمت روماخودمون رقم میزنیم ولی همت هم لازمه
    فقط یه نکته مهمی که وجودداره تحصیلات شخصیت ،اخلاق ،درستی،خوشبختی و...نمیاره مهم خودشخصه بادیدگاهاش اگه بخوای به اطرافت خوب نگاه کنی میبینی چه بسیارندادمهایی که باادم تحصیلکرده ازدواج کرده اندمثل دکتر،مهندس و... ولی توزندگی شکست خورده اند
    به نظرمن اول دیدت رونسبت به ادمهاتغییر بده وخواستگارهات روفقط باتوجه به تحصیلاتشون نسنج
    ملاک انتخاب نشدنت رولاغری درنظرنگیر میتونی باشگاه بری وهمراه بااون رژیم غذایی مناسب بگیری وبه فرم واندام دلخواهت برسی هرچندمدتی زمان میبره ولی شدنیه
    سعی کن روابط اجتماعی مناسبی بادیگران د اشته باشی درمجالس مختلف شرکت کنی وهمچنین دعایادت نره

- - - Updated - - -

دوست عزیز
    لاغری وایناهمش بهانست هرکسی یه قسمتی داره درسته قسمت روماخودمون رقم میزنیم ولی همت هم لازمه
    فقط یه نکته مهمی که وجودداره تحصیلات شخصیت ،اخلاق ،درستی،خوشبختی و...نمیاره مهم خودشخصه بادیدگاهاش اگه بخوای به اطرافت خوب نگاه کنی میبینی چه بسیارندادمهایی که باادم تحصیلکرده ازدواج کرده اندمثل دکتر،مهندس و... ولی توزندگی شکست خورده اند
    به نظرمن اول دیدت رونسبت به ادمهاتغییر بده وخواستگارهات روفقط باتوجه به تحصیلاتشون نسنج
    ملاک انتخاب نشدنت رولاغری درنظرنگیر میتونی باشگاه بری وهمراه بااون رژیم غذایی مناسب بگیری وبه فرم واندام دلخواهت برسی هرچندمدتی زمان میبره ولی شدنیه
    سعی کن روابط اجتماعی مناسبی بادیگران د اشته باشی درمجالس مختلف شرکت کنی وهمچنین دعایادت نره

12. کاربر روبرو از پست مفید roseflower تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (دوشنبه 11 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 36 در 20 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shapoor نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.

مقایسه کردن تو این موارد کار کاملا غیر منطقیه هر کسی شرایط خودشو داره اول از همه شما باید این مد نظرتون باشه که ازدواج موفقی خواهید داشت یا نه خوبه از ۲۰ سالگی ازدواج کنید ولی هر روز بحث جدل داشته باشید؟ بابا ۲۵ سال خیلی کمه سن ازدواج الان رفته بالا شما نگاه به اطرافیانتون نکنید.

ولی میشه هم تو سن 20 سالگی ازدواج کرد و خوشبخت شد... من دوست داشتم زود ازدواج کنم

مردها معمولا جذب کاراکتر و شخصیت خانم ها میشن حالا شما اندام مناسب ندارید ولی می تونید جذابیت زنانه داشته باشید. شما در حال حاضر دارید به تحصیل ادامه میدید یا سرکارید یا ...؟

میشه بگین مثلا چه شخصیتی؟
    در حال حاضر هیچ کار خاصی انجام نمیدم.

ملاک خوب و بد بودن آدم ها سواد نیست تو همین تالار هستن افرادی که تحصیل کرده هستن ولی بعد ازدواج به همسرشون خیانت می کنن. شما اول از همه شخص مورد نظرو کامل بشناسید بعد ردش کنید.
    نمیدونم شما تحصیلات عالی دارین یا نه، ولی اگه خود شما هم بخواین ازدواج کنین، دنبال خانمی هستین که هم سطح خودتون باشه از نظر تحصیلات
    همه میگیم شعور و شخصیت به مدرک نیست، ولی بازم ته دلمون به افراد تحصیلکرده علاقه بیشتری نشون میدیم. هر چند همه میدونیم سواد معرفت هم نمیاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار.زندگی نمایش پست ها
    وقتی صورت مسئله اصلی معلومه چرا به حاشیه میری؟
    وقتی تعادل خوبه چرا بخاطر خودت پیگیر علت لاغری مفرطت نمیشی؟هیچی بی علت نیس.یا هورمونات دچار مشکل شدن،یا برنامه غذاییت مناسب بدنت نیس،یا کمبود ماده خاصی داری یا...
    این علائم زنگ هشدار یه علت درونیه.بخاطر سلامتیت دنبال علت اون زنگ هشدار باش.
    حالا میخوام پیگیری کنم. ولی هزینه ها خیلی بالا رفته، یه آزمایش 150 تومن! تازه علت رو تشخیص بدن یا نه
    در آمدمون خیلی زیاد نیست.
    باشگاه هزینه داره. تغذیه مناسب هزینه داره. آزمایش و دکتر و دارو خودش کلی خرج داره. اینجوری خرجم خیلی زیاد میشه
    خودم هم نتونستم کار پیدا کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_eros نمایش پست ها
    من از حرفات استنباطم اینه که نمیخوای هیچ تلاشی واسه خودت بکنی
    اینجوری که خودت میگی اعتماد به نفست خوبه پس مشکلت فقط لاغریه که مشکل حادیم نیست !!!!
    من میتونم 10 تا مثال عینی واست بیارم که پسره جذب شخصیت دختره شده نه ظاهرش
    این معنیش این نیست که زن نباید به خودش برسه خیلی راحت میتونی به ظاهر خودت برسی
    الان که واسه این چیزا هزار راه و کلک وجود داره :)

خب پس چرا فقط افراد سطح پایین جذب من میشن؟
    بخاطر اینکه آرایش نمیکنم؟با حجابم؟ پولدار نیستیم؟

دخترای خیلی پایین تر از من خواستگارای بهتری دارن، چون ظاهرشون خیلی مدرنه! همه ماشین ها براشون بوق میزنن. همه نگاهشون میکنن
    من نمیخوام اینجوری بشم، ولی حق من کمتر از اونا نیست
    آخرشم با پسری ازدواج میکنن که دنیا رو به پاشون میریزه.خیلی هم خوشبخت میشن.
    نگین اینطور نیست.اینا حقیقته. همه میدونن. این وضع جامعه ماست.

ولی من بازم میگم رو اعتماد به نفست کار کن... اول برو ازمایش بده خدای نکرده کمبودی نداشته باشه بدنت ... بعضی لاغری ها هم ژنتیکیه ... مثلا من خودمم ژنتیکی لاغرم هیچوقتم به اون معنا چاق نمیشم ولی از هیکلم راضیم ... فقط یکم برنامه غذاییتو درست کنی همراه ورزش مشکلت حل میشه... برو باشگاه به مربی بگو که دقیقا میخوای چطوری شه هیکلت یه سری ورزش های خاصی بهت میده فقط باید مداوم چند ماه انجام بدی
    یه سری غذاها هم مثل آجیل ، شکلات ، سس مایونز ، پنیر پیتزا ، لبنیات ، سیب زمینی و سفیده تخم مرغ ابپز ، عدسی ، ماکارونی و.... تو وعده غذاییت حتما بذار
    اینا همش در صورتیه که مشکل اشتها نداشته باشی
    اینایی که میگین سعی میکنم برم دنبالش.ولی خرج ها خیلی زیاده

نقل قول نوشته اصلی توسط roseflower نمایش پست ها
    دوست عزیز

هرکی یه قسمتی داره. قسمت ما هم اینه. تلاشم بیهوده است

روابط اجتماعیم خوبه تقریبا
    زیاد بیرون از خونه نیستم البته
    ویرایش توسط یزدانی : دوشنبه 11 شهریور 92 در ساعت 13:55

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آذر 94 [ 23:23]
    سطح
    35
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,117

تشکرشده 633 در 254 پست

Array
    سلام دوست عزیز اینکه روایط اجتماعی خوبی دارین خیلی خوبه ولی وقتی شما تو خونه هستی دیگه چه کسی قراره شمارو ببینه و به خواستگاری شما بیاد؟ سعی کنید در جامعه حضور داشته باشید.

در رابطه با موضوع اندامتون بر خلاف نظر دوستان من می گم اولویت رفتار و روابط اجتماعیتون باشه. به نظرم مشکل اصلا از اندام شما نیست!

در پاسخ به شما باید بگم من به شخصه ترجیح می دم همسر آیندم یک یا دو مقطع از نظر تحصیلی از من کمتر باشه تا این که هم سطح باشه( البته این در مورد خانم ها صدق نمی کنه چون پرسیدید گفتم)

لیکای زیر امیدوارم کمکتون کنه. مهربانی و لبخند زدنو فراموش نکنید به نظرم خیلی برای یه خانم امتیاز مثبتیه.

http://www.hamdardi.net/thread-28436.html

http://www.hamdardi.net/thread-9311.html

http://www.hamdardi.net/thread-20571.html
    پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت
    من چرا ملک جهان را به جوی نفروشم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)