به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array

راهنمایی در خصوص مشکل در نامزدی(ادامه مبحث خواستگاری بی وفا)

سلام دوستان عزیز

حالتون در چه حاله؟

راستیتش یه موردی برای ما پیش اومده صلاح دیدم بیام اینجا بگم تا سر خود کاری نکنم فکر کنم مستلزم یک راهنمایی از دوستان خوبم باشم

می خوام تعریف کنم ولی خلاصه

من که تو تاپیک های قبلیم که درگیر مشکلات خواستگاری بودم عرض کردم مدیر یه شرکتی هستم که بیشتر کارمنداش خانوم هستن خانوم نه دختر خانوم 20 الی 24 ساله کاری به کارشون ندارم

من راستشو بخواین دیروز با همون نامزدی که رفتم خواستگاریش بیرون رفته بودم ساعت 9.30 بود تلفنم زنگ زد بنده خدا یکی از کارمندام بود منم بخاطر مسائل کاری باید شماره تک تکشونو داشته باشم تو موبایل خلاصه زنگ زد منم عادت دارم که با روی خوش و کمی شوخ طبعی جواب اون شخص و بدم خلاصه جوابشو دادم و قطع کردیم
    این نازدمون پیشم بود و گفت گوشیتو بده البته با خنده منم دادم نگاه کنه رفت تو کانتکتم تموم شماره هارو دید و بهم گفت چرا این همه شماره دختر یا خانوم تو گوشیته؟
    گفتم کارمندام هستن باید داشته باشم
    خوب گفت نه ربطی نداره و منم از اون جایی که شما با من اشنایی دارید کمی مغرور و عصبی هستم من کاملا بهش توضیح دادم که چرا و به چه دلیل تلفناشونو دارم بلاخره خیلی عصبی بودم گل ارای عزیز فرمود گکه عصبی نشو منم از داخل داشتم عصبی مشدم چون کسی نمی تونه بگه چی بکنم چی نکنم خودم می دونم چه کاری درسته چه کاری درست نیست
    بعد اصرار داشت که پاکشون کنم گفتم گوشیو بده گرفتم کردم تو جیب کتم گفتم بریم خیلی هم جدی برخورد کردم رسوندمش خونه خودشون رفتم یه سر به مادر پدرش زدم و سلامی عرض کردم و بدون خداحافظی ازش اومدم بیرون یعنی اون خداحافظی کرد من نکردم
    خیلی ازش عصبی بودم

اخر شب بهم اس ام اس زد گفت خوابیدی جوابشم ندادم که فکر کنه خوابم ولی اخه معنایی نداره اخه من براش توضیح دادم که چرا و به چه دلیل شماره تو گوشی دارم اخه

یعنی می خواد هر بار یکی از همکارام بهم زنگ می زنه یا اس ام اس ای میده که بیشترش درباره ی مناسبت هاست این کارارو کنه من که بهش گفتم من به چشم کارمندام نگاشون می کنم نه کسی دیگه نمی دونم

امروز صبح هم طبق عادتش بهم اس داد و بیدار شدم خوبی بازم جوابشو ندادم تا اروم نشم جوابشو نمی دم بعد زنگ بزنه موندم چیکار کنم

به نظرتون چیکار کنم من نمی تونم شماره کسی رو پاک کنم راهنماییم کنید دوستان.....

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 دی 93 [ 23:27]
    سطح
    18
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 38 در 22 پست

Array
    سلام
    این حق رو به نامزدتون بدید البته کارش درست نیست ولی اکثر خانم ها وقتی احساس تعلق به مردی رو دارن انتظار دارن که فقط با اون باشه شما جوابشو بدید و ازش بخواید که دیگه با مسئله های پوچ زندگی تون رو خراب نکنه چون دوام یک زندگی بر پایه اعتماد

3. کاربر روبرو از پست مفید aroosh تشکرکرده است .

بی وفا (شنبه 12 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 دی 93 [ 16:40]
    سطح
    21
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 23 در 12 پست

Array
    سلام
    من سر این مسائل خیلی حساسم ، اگه به یه چیزی شک کنم دوست دارم همسرم آرومم کنه و مطمئنم کنه، شما اینجوری بیشتر حساسش می کنی فکر میکنه اونا خیلی براتون مهمن که به خاطرش جواب اونو نمی دین، به نظرم باهاش صحبت کنید و مطمئنش کنید که چیزی نیست.

5. 3 کاربر از پست مفید maryva تشکرکرده اند .

sookoot (شنبه 12 مرداد 92), yasi_20 (شنبه 12 مرداد 92), بی وفا (شنبه 12 مرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها

خب در مورد موضوعی که بابتش شوکه شدی ، نگران نباش. احتمالا یا ایشون با توجه به اینکه نوع شغلت رو گفتی ، حدس زده یا از طریق تحقیقاتی که ممکنه خانوادش انجام داده باشن ، متوجه شده که با دخترای زیادی همکار هستی و بابت این موضوع ، چون روحیه برون گرا و شوخ طبع تو رو هم دیده ، مقداری احساس نگرانی کرده . اگه این طور باشه نشون میده دختریه که خودش هم مثل خودت حساسه به رعایت حریم های بین مرد و زن. اما اولین گام اعتماد سازیه که اون هم به عهده توئه . با توجه به نوع شغلی که داری ، خیلی از خانم ها این نوع شغل رو دوس ندارن. یا شخصیت خودشون یه مقدار حساسه یا همسرشون این نوع اطمینان رو بهشون نداده .

حالا تو باید با توجه به اینکه یکی از معیارات برون گرا بودن خانمت هست و با توجه به اینکه خودت هم برون گرا هستی و دوس داری تو مجالس مطرح باشی و .... این کارها رو انجام بدی .

اولا اینکه ببینی آیا این خانم واقعا به این موضوع حساسه و اگر حساسه با اعتماد سازی در همین مراحل اول این افکارو از ذهنش پاک کنی . حواست باشه که اگر این خانم روی این موضوعات خیلی حساس باشه ، با توجه به روحیه تو که اولا اجتماعی هستی و با همه اهل صحبت و ... و دوما یه مقداری زود عصبانی میشی (چیزی که من در اینجا دیدم) ممکنه براتون یه چالش هایی در زندگی ایجاد کنه .

:p:p
    سلام . خوبی بی وفا ؟
    بازم که گرد و خاک کردی پسر خوب !!
    من قبلا پیش بینی این وضعیت رو کرده بودم تو راهنمایی برای خواستگاری 6 !
    من به تو همون موقع گفتم که باید اعتماد سازی کنی
    این اون اعتماد سازیه ؟؟؟؟؟
    ببین آقا محمد تو داری ازدواج می کنی . ازدواج یه تعهد دو نفرست . نمی تونی به این راحتی و به این صراحت بایستی و بگی من به کسی توضیح نمیدم !!
    اون قراره همسر تو باشه . یعنی 50 درصد از زندگی ! تو هم 50 درصد
    همون طور که تو قراره در جریان کارای اون باشی ، اونم باید باشه
    تو دیگه یه پسر مجرد نیستی ! یه کمی از این کله شق بودن خارج شو . خودخواه نباش .
    اون سوال پرسیده . می دونی تو باید چیکار می کردی ؟
    می دونی اعتماد سازی که بهت گفتم چطور پایه ریزی میشه ؟
    این که راحت و با خوشرویی گوشیت رو می دادی بهش . بعد هم براش توضیح می دادی که چرا و به چه علت اونا بهت زنگ می زنن
    و بعد از این کار با محبت ! دقت کن با محبت
    باهاش طوری حرف می زدی که بدونه تو به کس دیگه ای فکر نمی کنی
    ماشالا آقایون که از این جملات خیلی بلدن !!!!!
    یه مدت که این کارو کنی اعتماد سازی برای ادامه زندگیت فراهم میشه ، این سوال پرسیدن ها فقط با این کاره که تموم میشه
    بی وفا داری راه رو اشتباه میری. زندگی جای این منم منم گفتن ها نیست !!
    باید باور کنی که یک نفر داره در تمام لحظه های بعدی با تو سهیم میشه و حق داره ، حق داره بدونه
    ببین اون دختر عضو خانواده تو نیست که تو رو بشناسه
    اونم داره هنوز تو رو می شناسه
    طبیعیه که بخواد بدونه کی هستی و رفتارات چطوره تا کم کم بتونه مثل اعضای خانواده تو به تو اطمینان کنه و بهت تکیه کنه .
    جوابش رو بده . با خوشرویی هم جوابش رو بده
    اگر بترسه و نپرسه ، این بی اعتمادی تو روابطتون رخنه می کنه و زندگیتون رو به سردی میره

ضمن اینکه یادت باشه تو دیگه یه پسر مجرد نیستی . اجتماعی بودن و برونگرا بودن یه طرف قضیه ست و شوخی و خنده با یه مرد متاهل با یه دختر مجرد یه طرف دیگه قضیه
    یه کمی بیشتر مراعات کن. می دونم منظوری نداری . اما بی منظور هم که باشی ، یه کمی بیشتر باید از این به بعد مراعات کنی

ببینم این مورد رو چطوری حل می کنی . من به توانایی هات ایمان دارم

7. 7 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

reihane_b (شنبه 12 مرداد 92), sookoot (شنبه 12 مرداد 92), tamanaye man (شنبه 12 مرداد 92), فرانک بانو (شنبه 12 مرداد 92), بی وفا (شنبه 12 مرداد 92), بی دل (شنبه 12 مرداد 92), جاثیه (پنجشنبه 23 آبان 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryva نمایش پست ها
    سلام
    من سر این مسائل خیلی حساسم ، اگه به یه چیزی شک کنم دوست دارم همسرم آرومم کنه و مطمئنم کنه، شما اینجوری بیشتر حساسش می کنی فکر میکنه اونا خیلی براتون مهمن که به خاطرش جواب اونو نمی دین، به نظرم باهاش صحبت کنید و مطمئنش کنید که چیزی نیست.

این خانوم ما هم اینجوریه ولی من همون موقعی که رفتم خواستگاریشون بهشون گفتم ولی سر بسته که من مدیر شرکتم خودشم می دونست و بخاطر کارم مجبورم که شماره هاشونو داشته باشم در گوشیم دیشب هم براش توضیح دادم که چرا و به چه علت تلفن های این کارمندام تو گوشیم سیو شده حتی 3 الی 4 بار اومده شرکتم و دیده از نزدیک ولی من نمی دونم چیکار کنم بخدا قصد من خدای نکرده قصد بدی نیست نمی دونم چرا درکم نمی کنه

به هر حال تشکر

- - - Updated - - -

سلام . خوبی بی وفا ؟
    بازم که گرد و خاک کردی پسر خوب !!
    من قبلا پیش بینی این وضعیت رو کرده بودم تو راهنمایی برای خواستگاری 6 !
    من به تو همون موقع گفتم که باید اعتماد سازی کنی
    این اون اعتماد سازیه ؟؟؟؟؟
    ببین آقا محمد تو داری ازدواج می کنی . ازدواج یه تعهد دو نفرست . نمی تونی به این راحتی و به این صراحت بایستی و بگی من به کسی توضیح نمیدم !!
    اون قراره همسر تو باشه . یعنی 50 درصد از زندگی ! تو هم 50 درصد
    همون طور که تو قراره در جریان کارای اون باشی ، اونم باید باشه
    تو دیگه یه پسر مجرد نیستی ! یه کمی از این کله شق بودن خارج شو . خودخواه نباش .
    اون سوال پرسیده . می دونی تو باید چیکار می کردی ؟
    می دونی اعتماد سازی که بهت گفتم چطور پایه ریزی میشه ؟
    این که راحت و با خوشرویی گوشیت رو می دادی بهش . بعد هم براش توضیح می دادی که چرا و به چه علت اونا بهت زنگ می زنن
    و بعد از این کار با محبت ! دقت کن با محبت
    باهاش طوری حرف می زدی که بدونه تو به کس دیگه ای فکر نمی کنی
    ماشالا آقایون که از این جملات خیلی بلدن !!!!!
    یه مدت که این کارو کنی اعتماد سازی برای ادامه زندگیت فراهم میشه ، این سوال پرسیدن ها فقط با این کاره که تموم میشه
    بی وفا داری راه رو اشتباه میری. زندگی جای این منم منم گفتن ها نیست !!
    باید باور کنی که یک نفر داره در تمام لحظه های بعدی با تو سهیم میشه و حق داره ، حق داره بدونه
    ببین اون دختر عضو خانواده تو نیست که تو رو بشناسه
    اونم داره هنوز تو رو می شناسه
    طبیعیه که بخواد بدونه کی هستی و رفتارات چطوره تا کم کم بتونه مثل اعضای خانواده تو به تو اطمینان کنه و بهت تکیه کنه .
    جوابش رو بده . با خوشرویی هم جوابش رو بده
    اگر بترسه و نپرسه ، این بی اعتمادی تو روابطتون رخنه می کنه و زندگیتون رو به سردی میره

ضمن اینکه یادت باشه تو دیگه یه پسر مجرد نیستی . اجتماعی بودن و برونگرا بودن یه طرف قضیه ست و شوخی و خنده با یه مرد متاهل با یه دختر مجرد یه طرف دیگه قضیه
    یه کمی بیشتر مراعات کن. می دونم منظوری نداری . اما بی منظور هم که باشی ، یه کمی بیشتر باید از این به بعد مراعات کنی

ببینم این مورد رو چطوری حل می کنی . من به توانایی هات ایمان دارم

سلام رفیق خودم اسمونی حالت چطوره دلم تنگ شده بود بخاطر نظراتت جدی عرض کردم

موافقم از اعتماد سازیت و تموم سعی من بر این محور اعتماد سازی بوده و هست
    خوشم نمی اد 1% شک به ذهن زنم خطور کنه دوست دارم کاملا اعتماد به من داشته باشه ولی من بهش از قبل گفته بودم اسمونی که ممکنه گاه گاهی اس ام اسی بین منو کارمندام رد و بدل بشه ولی این امکان وجود نداره که 1% سوء استفاده پیش بیاد می دونم دختر و احساساتش
    چون اگه می خواستم اینکارارو بکنم قبل ازدواجم انجامش میدادم می دونم که تا این حد از شخصییت من پی نبرده
    ولی دیشب خیلی به من بر خورد این کارش ئنمی دونم شاید منم جای اون بودم همین کارو می کردم همین گونه نارضایتی و داشتم حق میدم بهش ولی نمی تونم کاری بکنم دیشب هم کاملا باهاش تو بیرون سر این موضوع حرف زدم و براش روشن کردم
    این موضوع رو از اون جایی که خانوم احساسی تشریف داره نمی دونم چیکار کنم ممکنه اس ام اسی بین منو و کارمندام رد و بدل بشه ولی این امکان وجود نداره که کاریو بکنم که پشیمونی پیش بیاد خودتم می دونی من اهل اون کارا(خیانت) ابدا نیستم

خلاصه اون کارمندام هم بنده خدا ها نمی دونن ماجرا رو نیت بدی هم ندارن یا براشون مشکلی پیش میاد که به من زنگ میزنن و یا اوقاتی که شرکت نیستم جویای من میشن که میام یا نه و یا ....اس ام اس هاشونم بیشتر جنبه مناسبتیه چون بیشتر اوقات باهاشون خوبم و خوشم به دور از زمانی که عصبی هستم بخاطر این اس ام اس میدن و خوشحالم می کنن بلاخره نیت بدی ندارن و منم همین طور

اما الان زنگ زد و گفت رسیدی خونه دست و روتو شستی و از این حرفا منم گفتم بله شستم و کمی خبر احوال گرفت گفتم خسته ام می خوام بخوابم اونم گفت باشه و خداحافظی کرد

به هر حال مرسی از نظر کاربردیت خیلی خوشحالم کردی خواهر

9. کاربر روبرو از پست مفید بی وفا تشکرکرده است .

asemani (شنبه 12 مرداد 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها

ولی من بهش از قبل گفته بودم اسمونی که ممکنه گاه گاهی اس ام اسی بین منو کارمندام رد و بدل بشه ولی این امکان وجود نداره که 1% سوء استفاده پیش بیاد می دونم دختر و احساساتش

بهش گفتی بی وفا . اما الان وقت اثبات کردنشه .

دیشب هم کاملا باهاش تو بیرون سر این موضوع حرف زدم و براش روشن کردم

این کارت عالی بود. خیلی خوب کردی که براش توضیح دادی. اما بعدش باید محبت می کردی . باید بهش مثلا با یه کلام عاشقانه (من نمی دونم چطوری صحبت می کنید) مثلا بگی ببین خانم خانما یه وقت ذهنت رو درگیر این چیزا نکنیااا . این آدما همیشه بودن . من اگه قرار بود به اینا فکر کنم قبل از تو می رفتم سراغ اینا. اما من تو رو انتخاب کردم . فکرای ناجور نکنیااا . بعدشم که بحث رو عوض می کردی. انگار که این موضوع تماس اون خانم اصلا برات مهم نبوده .

اما الان زنگ زد و گفت رسیدی خونه دست و روتو شستی و از این حرفا منم گفتم بله شستم و کمی خبر احوال گرفت گفتم خسته ام می خوام بخوابم اونم گفت باشه و خداحافظی کرد
    کار خوبی کردی جواب دادی. مبادا به خاطر یه غریبه نامزدت رو از خودت برنجونی و اون فکر کنه که اون برات مهم تر از ایشونه . خودت بعدا بهش زنگ بزن .

به هر حال مرسی از نظر کاربردیت خیلی خوشحالم کردی خواهر
    خواهش آقا محمد. خوشحالم که زندگیت خوب پیش میره

راستی قصدت برای نامزدی رسمی چه زمانیه ؟

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    خواهش آقا محمد. خوشحالم که زندگیت خوب پیش میره

راستی قصدت برای نامزدی رسمی چه زمانیه ؟

قول بده نخندیا

روز تولد خودمه اخرین روز مرداد ماه نامزدی رسمی انشالله اخر تابستون عقد می کنیم اگه خدا بخواد

12. کاربر روبرو از پست مفید بی وفا تشکرکرده است .

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها
    قول بده نخندیا

روز تولد خودمه اخرین روز مرداد ماه نامزدی رسمی انشالله اخر تابستون عقد می کنیم اگه خدا بخواد
    چرا خنده ؟ بهترین روزو انتخاب کردی . ان شاء ا... که تولدی دوباره برات باشه .
    تبریک پیشاپیش من رو برای تولد و برای نامزدی بپذیر

14. 2 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

reihane_b (شنبه 12 مرداد 92), بی وفا (شنبه 12 مرداد 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    چرا خنده ؟ بهترین روزو انتخاب کردی . ان شاء ا... که تولدی دوباره برات باشه .
    تبریک پیشاپیش من رو برای تولد و برای نامزدی بپذیر

قربونت انشالله عروسی و نامزدی شما انشالله یه پسر خوب مثل خودت در مسیر زندگیت قرار بگیره و بتونه خوشبختت کنه عزیزم(نمی دونم مجرد باید باشی فکر کنم)

بهترین ارزو رو برات دارم عزیز من

16. کاربر روبرو از پست مفید بی وفا تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 شهریور 94 [ 10:39]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    نامزد من 2 تا دخترخاله داره كه بهش اس ام اس ميدن در حد حالشو ببرسن واينا يا قبلا باهاشون بيرونم رفته اما كاملا دخترخاله بسرخاله اي ولي جون ما روابط فاميليمون مثل اونا نيست براي من خيلي عجيب بود زياد اس ام اس يا زنك جون خودم اصلا با بسرخالم ارتباطي نداشتم حتي شمارمو نداشت برام عجيب بود حساس شدم ونامزدمم مثل شما ناراحت شد وكفت دختر خالمن و با من جدي برخورد كرد منم بهم برخورد :) الان دوساله تنها مشكلمون سر اوناست من حساستر شدم وهمش بهش ميكم مكه اونا كين كه تو از اونا برا من نميكدري همش شاكيم حواستون باشه جي ميكين ما خيلي حساسم الكي

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)