به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 خرداد 95 [ 10:11]
    سطح
    40
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    250

تشکرشده 193 در 52 پست

Array

دارم کم میارم

نزدیک یکساله عقدم از شوهرم دورم ماه به ماه نمیبینمش اوایل خیلی رابطمون خوب بود الان هم خوبه ولی خیلی جروبحثمون زیاد شده سر مسائل الکی و کوچیک من خیلی حساس و زودرنجم ولی برای شوهرم خیلی کوتاه میام و این حساسیت رو زیاد نشون نمیدم مشکل من با شوهرم اینه که هر حرفی زده میشه سوء برداشت میکنه بعد به زور میگه تو منظورت این بوده و دعوا راه مندازه هر چی هم سعی میکنم قانعش کنم که تو اشتباه میکنی نمیشه مثلا امشب بهش گفتم بعد عروسی هر وقت بخوام برم شهرستان با تو میرم دیگه تنها نمیرم کلی جنجال به پا کرده که تو از الان میخوای من مطیع تو باشم دیگه بعد عروسی ثانیه ای نمیتونم واسه خودم تنها باشم تو میخوای منم باهات بیام که بدونی با کی میرم با کی میام منو کنترل کنی کلی حرف و حدیث و دعوا مرافه که آخرش اشک منو دراورد. همیشه واسم خط و نشون میکشه که من فلانم بعدا هم همینیه که هست سر هر چیزی که فکر کنید دعوامون میشه مثلا اگه من زنگ بزنم گوشی رو جواب نده یا دیر جواب ده بگم کجا بودی دعوا راه میندازه ولی اگه اون زنگ بزنه من دیر جواب بدم توضیح میخواد بازم دعوا راه میندازه جروبحثمون خیلی بالا گرفته بعضی اوقات نگاه میکنم یکساعته داریم جروبحث میکنیم ولی موضوعش مشخص نیست خنده داره واقعا نمیدونم در برابر حرفاش چیکار کنم ما همدیگرو نمیبینیم بیشتر اسمسی یا تلفنی حرف میزنیم البته بهتره بگم دعوا میکنیم
    تورو خدا کمکم کنید دیگه کشش دعوا و جروبحث ندارم اینقدر عصبی میشم که بخاطر سرگیجه ناشی از عصبی بودن موقع راه رفتن تعادل ندارم

- - - Updated - - -

ممنون از این همه راهنماییتون

- - - Updated - - -

باب یکی هم به من جواب بده

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 آبان 92 [ 23:58]
    سطح
    8
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    17

تشکرشده 68 در 33 پست

Array
    عزیزم اگه مشکلت فط همین بدبینی شوهرت هست سعی کن اجازه ندی یه موضوع کوچیک انقد زندگی و اعصابتو به هم بریزه چون اون وقت توانایی مدیریت درست رابطتونو نخواهی داشت ...مشکل بین همه زوجها هست و تو باید الان که در عقد هستین تمام توانتو به کار ببری تا بتونی رابطتونو به حالت قبل برگردونی در غیر این صورت توی زندگی مشترکتونم همیشه باید رفتارای ناصحیح شوهرتو تحمل کنی

خب اول بگو این بدبینی رو از همون اوایل داشت یا تازه برات کشف شده ؟

شاید از بعضی حرفا و رفتارای شما دلگیره ولی همون موقع رو نمیکنه بعد سر یه چیز کوچیک همه دلخوریشو خالی میکنه سرت؟

نکته بعد اینکه خیلی کم همدیگرو میبینید برای همین زیاد نمیتونید رابطه صمیمی و نزدیک باهاش داشته باشید... سعی کنید تعداد دیدارهاتون رو بیشتر کنید

و دیگه اینکه نمیخواد ازش مدام خبر بگیرید که کجا هست و چی کار میکنه و جروبحث و دعوا راه میندازه یخورده عجیبه .... اولاشم واسه خاطر این مسائل و سوال پیچ کردناش ناراحت میشد و بروز میداد که ناراحته یا تازگیا اینجوری شده؟

3. 2 کاربر از پست مفید سیمین‌دخت تشکرکرده اند .

roze sepid (جمعه 04 مرداد 92), sara503 (جمعه 04 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 مرداد 92 [ 11:24]
    سطح
    1
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 32
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    سلام
    والّا اینی که شما داری میگی که نشون میده شوهرتون (با عرض معذرت!) مشکل روحی روانی داره و زندگی کردن با آدم روانی هم کار حضرت فیله! آدمی که اینقدر الکی پرخاشگر باشه بهتر عطاش رو به لقاش ببخشی و ازش طلاق بگیری!
    البته من نمیگم همین الان برو طلاق بگیر چون در جریان کامل زندگی شما نیستم واسه همینم بهتره یکم بیشتر از خودت و شوهرت و خانواده هاتون بگی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 دی 93 [ 22:34]
    سطح
    38
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,635

تشکرشده 911 در 430 پست

Array
    سلام.به نظر مياد بيشتر ناراحتيهاتون وبحثهاتون واسه دور بودنتونه.شما بايد از يك مشاور خبره كمك بگيريد.اين مساله حساسه چون موضوع يك عمر زندگيه.

6. کاربر روبرو از پست مفید roze sepid تشکرکرده است .

sara503 (جمعه 04 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    250

تشکرشده 193 در 52 پست

Array
    شوهرم کلا دیدش به خیلی چیزا نزدیک به منفیه جدیدا بیشتر هم شده البته همیشه میگه من واقع بینم بیشتر اوقات سطحی برداشت میکنه مثلا اگه اسمس بدم برداشت اشتباه میکنه هرچی هم میگم اشتباه میکنی حرف خودشو میزنه و دعوا میشه بیشتر اوقات بدون اینکه راجع به مساله ای که اتفاق افتاده فکر کنه سریع نظر میده و برداشت میکنه یعنی بدون اطمینان از اصل ماجرا قضاوت میکنه بیشتر هم قضاوت درست خیلی وقتها میخوام باهاش حرف بزنم هنوز جمله من تموم نشده میزنه تو کلامم و قضاوت میکنه بعدش دعوامون میشه آخر میفهمه که من درست گفتم آدمی نیست وقتی ازم ناراحته به زبون نیاره حتما همون موقع میگه و حتما حقشو میگیره دنبال تلافی نیست دوری خیلی منو تحت فشار روحی میذاره و واقعا عصبیم میکنه قبلا میگفتم کجایی چیکار میکنی با کی هستی کی خونته یا سوالایی از این قبیل جواب میداد ولی جدیدا میگه میخوای کنترلم کنی میخوای بهت حساب پس بدم من ادمی نیستم که به کسی جواب پس بدم اگه بهم شک داری دوربین بذار و ... از این حرفا در صورتی که بخدا من قصد ندارم کنترلش کنم یا حتی ازش بخوام ریز کار بهم بده تو احوالپرسیام ازش میپرسم چه خبر چیکار میکنی و...

- - - Updated - - -

آقای حسن من میخوام مشکلم حل بشه نه اینکه جدا بشم من شوهرمو از جون و دل دوست دارم میخوام یه راهکار باشه که این جروبحث ها کمتر بشه شوهرم به خاطر کارش با هرجور آدمی سروکار داره و باعث میشه عصبی بشه من میخوام این شرایط مساعد بشه وگرنه مشکل روحی روانی کجا بود شوهرم تند مزاجه و زود جوش میارهاکثر مردا این حال رو دارن من دنبال راهکارم که تو زمان عقدم این مسائل حل بشه و بخاطر شوهرم حاضرم هر کاری کنم

- - - Updated - - -

آقای حسن من میخوام مشکلم حل بشه نه اینکه جدا بشم من شوهرمو از جون و دل دوست دارم میخوام یه راهکار باشه که این جروبحث ها کمتر بشه شوهرم به خاطر کارش با هرجور آدمی سروکار داره و باعث میشه عصبی بشه من میخوام این شرایط مساعد بشه وگرنه مشکل روحی روانی کجا بود شوهرم تند مزاجه و زود جوش میارهاکثر مردا این حال رو دارن من دنبال راهکارم که تو زمان عقدم این مسائل حل بشه و بخاطر شوهرم حاضرم هر کاری کنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 بهمن 02 [ 20:34]
    سطح
    59
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    من کاملا با نظر سیمین دخت عزیز موافقم

9. کاربر روبرو از پست مفید salar61 تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 مرداد 92 [ 22:24]
    سطح
    6
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 39
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    107

تشکرشده 7 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasanhoseini نمایش پست ها
    سلام
    والّا اینی که شما داری میگی که نشون میده شوهرتون (با عرض معذرت!) مشکل روحی روانی داره و زندگی کردن با آدم روانی هم کار حضرت فیله! آدمی که اینقدر الکی پرخاشگر باشه بهتر عطاش رو به لقاش ببخشی و ازش طلاق بگیری!
    البته من نمیگم همین الان برو طلاق بگیر چون در جریان کامل زندگی شما نیستم واسه همینم بهتره یکم بیشتر از خودت و شوهرت و خانواده هاتون بگی
    اقای حسینی شما به نظرم همین طور که بابت تاپیک من نظر دادین خیلی صریح هستین وبابت من شاید جزیی بود و گفتتون عذاب اورنیس ولی بابت این موضوع اینطور صراحت؟؟در نظر داشته باشین عقدن..طرف روانیه چیه؟؟مسلما این خانوم با یه روانی خدانکرده ازدواج نکرده....همه درصدی از اختلالو دارن یکی تو دید بیشتری قرارمیگیره و مشکلش دردسر ساز تر میشه..... میشه حل کرد ولی سارا جان این اسون نیس و نمیشه گف برو جداشو....تو اول زندگیتی و ادم باید انعطاف داشته باشه من خودم بارها دیدم این موضوعو که بد تعبیر میکنن حرفارو ولی تو بعضیا جواب میده گفتوگو تو بعضیا نه..باز حرف خودشونو میزنن با اینکه تو حقی و این خیلی ازار دهندس.....گریه میکنی؟؟؟باهاش حرف بزن ...با گریه صورت حل میشه؟؟فقط تموم میشه برا ی مدتی
    ویرایش توسط nikafarid : جمعه 04 مرداد 92 در ساعت 17:28

11. کاربر روبرو از پست مفید nikafarid تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    250

تشکرشده 193 در 52 پست

Array
    سارا جان این اسون نیس و نمیشه گف برو جداشو....تو اول زندگیتی و ادم باید انعطاف داشته باشه من خودم بارها دیدم این موضوعو که بد تعبیر میکنن حرفارو ولی تو بعضیا جواب میده گفتوگو تو بعضیا نه..باز حرف خودشونو میزنن با اینکه تو حقی و این خیلی ازار دهندس.....گریه میکنی؟؟؟باهاش حرف بزن ...با گریه صورت حل میشه؟؟فقط تموم میشه برا ی مدتی
    میدونم آسون نیس و من حتی نمیخوام به فکر جدایی باشم چون واقعا دوستش دارم انعطافش کمه ولی میدونم با حرف زدن جواب میده من نمیدونم چطور حرف بزنم چون راه و روش مناسب برای حرف زدن و عمل کردن تو زندگی مشترک را بلد نیستم بقول معروف سیاست ندارم دنبال راهکار برای بهبود رابطم هستم که این سوءبرداشت هااز بین بره یا حداقل کمرنگ بشه گریه کردن فقط آرومم میکنه ولی هیچوقت جلوی شوهرم گریه نکردم و نمیکنم البته میدونه بعضی وقتها گریه میکنم ولی هیچوقت ندیده چون نمیخوام حس کنه ضعیفم و نقطه ضعف دستش بدم باهاش حرف میزنم بعضی اوقات جواب میده ولی بعضی وقتها جواب که نمیده هیچ کلافه ام میکنه روش صحبت کردن و آروم کردن و جذبش رو میخوام بلد باشم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    250

تشکرشده 193 در 52 پست

Array
    چرا هر وقت میام اینجا مشکلمو میگم کسی کمک میکنه حرفی نمیزنه ؟واقعا ممنون از همدردی همه

- - - Updated - - -

چرا هر وقت میام اینجا مشکلمو میگم کسی کمک نمیکنه حرفی نمیزنه ؟واقعا ممنون از همدردی همه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)