به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 مرداد 92 [ 22:24]
    سطح
    6
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    107

تشکرشده 7 در 7 پست

Array

احساس خیانت ب خودم (در ادامه نگاه بی اقدام)

سلام دوستان....وقتتون بخیر طاعات و عباداتتون قبول باشه...نمیدونم تاپیک قبلیمو خوندین یانه...من قبلا ازتون درخواست کمک کردم و به حرف عقلم گوش کردمو بیخیال هرچی نگاه بی معنا و آزاردهنده شدم...ذهنمو رو درسام متمرکز کردمو ادامه دادم...
    قضیه این بود مدتی نگاه های یکی از همکلاسیامو بخودم حس میکردم.پسری بود تو دار..مغرور..سنگین.و خیلی به خودش میرسیدنسبت به پسرای دیگه..چون حالت مردونه داش حس بدی بهش نداشتم.....نگاه ها اول زیاد بود تا وقتی که منم بهش جذب شدم نمیدونم واژه خوبی نیس ولی ینی منو با نگاش ب خودش کنجکاو کرد...نزدیک من مینشست و شاد بود و ولی یک کلمه بامن حرف نمیزد...تا اینکه گفتم حداقل خیال دلمو راحت کنم و از این سر در گمی نجات پیدا کنم و ازش تو دانشگاه جزوه ای خواستم طوری که پشت به من بود و صداش کردم ولی انگار نشنید!!!!!!!!!!!1سنگ رو یخ شدم.........دیدم بدون نگاه به من رد شد...صداش کردم و گفتم که صداش کردمو شما مشغول تلفن بودینو منتظر شدم تا کارتون تموم شه ولی ی معذرت خواهی نکرد....بعد خیلی محترمانه درمورد جزوه خواستمو اونم گف که همشو برام میاره تا جزوه دلخواهمو پیداکنم...باورکنید من نه اهل جلف بازیم نه دوستی نه هیچی...فقط خواستم بدونم چیزی میتونه باشه یانه...که دقیقا مطمءن شدم که نیس..اون روز مقرر برام اورد ازجلوی منم بارها با جزوه رد شد ولی من درخواست نکردم دوباره. چون واقعا برخورد سنگینو مثلا به روی خودم نمیارم بامن داش ....حتی ازجزوه با دوستاش بلند میگف ولی بهم نداد....بعد اون ماجرا و کمک شماها حتی ی بارم نگاش نکردم...احساس تحقیر شدن داشتم..با اینکه هیچ چیزی نشده بود..تا اینکه بعد 1ماه.........

- - - Updated - - -

رفتارو نگاهش عوض شد ...اون حتی اوایلی هم که بهم نگاه میکرد بدون هیچ لبخندی بود..همش میگفتم میخواد منو بزنه!!!!!!!!اخه خودش با دوستاش میگرده ولی خب رفتارش با دخترا مودبانه ب نظرمیرسید البته من فقط رفتارش با یکیو دیدم...ما تو کلاس زیادیم...و خیلی باهمه نمیتونیم رابطه داشته باشیم...همیشه این ذهنیتو داشتم که پسر خوبیه....نگاه بدی نمیدیدم نسبت ب کسی ازش..سرش تو درس و کتاب بود..تا اینکه فهمیدم هرچی من بهش بی تفاوت تر میشم اون بیشتر جلب میشه..باورکنید توهم نیس . بزرگنماییم ندارم..اون همونطورکه گفتم هیچ لبخند نداش..ی سنگینی خاصی داش..با هیچ دختری نیود و این برام جالب بود...ولی این اواخر میبینم که تو خلوت نه تو جمع بهم لبخند میزنه....من هاج و واج رفتارشم.....ینی داره بازی درمیاره؟؟؟!!!!!چرا حرف نمیزنه؟؟!!چند وقت پیشم رفتم تو ...بوک پیداش کردم توسط یکی از دوستام..چون خودم ندارم...دیدم اووووه اووووه چ عکسایی که نداشته.....داشتم یخ میکردم.......کسی که اینطور ازش فهمیده بودم همش کشک....ینی ی ادم چقد میتونه نقاب داشته باشه...براش مهم نیس که اینا دیده میشه؟؟ینی من چقد احمق بودم این اذیتم میکنه ک چ ساده گفتم پاکه ...خوبه..مغروره..سنگینه....ینی با این عکسا خب شخصیت درستی نداره پس چرا فقط لبخند میزنه م نگته میکنه پیشنهاد دادن که براش کاری نداره؟؟!!میترسم بازیم بده....اکثر دخترای کلاسم جز لست دوستاشن..البته پسرامونم هستن ولی جالبه تو کلاس از کنار هم رد میشن بی سلام!!!!تناقض تا این حد؟؟؟؟

- - - Updated - - -من احساس میکنم تو انتخابم بابت فرد ایندم همش دچارمشکلم..با اینکه واقعا منطقی ام ولی نمیدونم میخورم ب بن بست
    ویرایش توسط nikafarid : یکشنبه 30 تیر 92 در ساعت 03:12

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    107

تشکرشده 7 در 7 پست

Array
    چرا همتون فقط میخونید؟؟؟...شاید براتون جدابیت نداره ولی میخوام بدونم مگه میشه ادمی حرکاتو رفتارش با هود حقیقیش اینقد فرق داشته باشه؟؟؟!!!!!تا کی تظاهر؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 23 خرداد 95 [ 04:58]
    سطح
    34
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 102
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    36

تشکرشده 68 در 29 پست

Array
    nikafarid جان

ببین دوست من، شما که میگی یک ماه پیش با توصیه دوستان دیگه به اون پسر یه نگاه هم ننداختی،اما با این حرف هایی که می زنی کاملا مشخصه که به این پسر،نگاهاش، رفتارهاش و ... کاملا توجه داری و زوم کردی...

عزیزم ببین این فکرها و این نگاه ها و عذر می خوام این توهمات، تو دوران دانشجویی کاملا طبیعیه، تو کاملا از فکر این پسر بیا بیرون، برات کاملا عادی باشه مثل بقیه همکلاسیهات (با خودت بگو این پسر که این قدر دوگانه رفتار می کنه و زندگی خانوادگیش با اون چیزی که تو دانشگاه تظاهر کرده کاملا متفاوته اصلا به درد من نمی خوره!!!!) پس کاملا از فکرش بیا بیرون، اصلا نگاه های اون رو واسه خودت تعبیر و تفسیر نکن) کاملا عادی باش اگر واقعا چیزی باشه خودش مستقیم میاد جلو، پس واسه خودت هی تو ذهنت به رفتارهاش و نگاهاش پر و بال نده!!

موفق باشی

4. کاربر روبرو از پست مفید sayeh_m تشکرکرده است .

matin01 (یکشنبه 30 تیر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    چجور عکس هایی دیدی عزیزم ؟
    اگه واقعا چیزهایی که دیدی با شخصیتت و فرهنگت جور در نمیاد ، همین جا تمومش کن . توجه به نگاههای اونو تمومش کن.
    دنیا پر از تناقضه . چیزی که اونو در ذهن تو این طور متشخص و سنگین و متین جلوه داده ، ذهنیت خود توئه . به صرف دیدن ، بدون حرف زدن ، بدون برخورد چطور متوجه شدی که اون شخصیت متینی داره ؟؟؟

6. کاربر روبرو از پست مفید asemani تشکرکرده است .

matin01 (یکشنبه 30 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 مرداد 92 [ 14:51]
    سطح
    2
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 8 در 5 پست

Array
    با سایه موافقم . مخصوصا تو جو دانشگاه زیاد نمیشه آدما رو شناخت چون بیشتر دوست دارن خوب جلوه کنن و در محیط دانشگاه کلا آدم دیگه ای میشن !!! و از همین راهها بیشتر دانشجوها دچار اینجور فکرایی میشن / عادی باش و فکرتو به این نگاه ها و لبخندا مشغول نکن ...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    107

تشکرشده 7 در 7 پست

Array
    ممنون از حرفاتون عزیزانم.......نه وقتی حواسم نیس سرمو بالامیارم یهو نگاشو میبینم بخودم..........باورکنید برام عجیبه خیلی متناقض بودن....عکسای خودش باکسی نبود...عکسای مبتذلی گذاشته.............جز پسندای عکسو فیلماشه!!!!!!!!!!!!!اره واقعا اونطوری نبود که بود..........اخه تا کی میشه ادامه داد به این رفتارا؟؟آخه اون هیچ محل نمیداد کلا به کسی اینو همه میدونن تو کلاس...ولی اخیرا رفتارش یطوری شد که تناقض اون حالت پاکو ازدس داده...........

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    به نظر من فکرتو واسه این چیزا نذار. خوشرو و خوش اخلاق باش سلام و احوالپرسی با همه بکن اما فکر و دلتو درگیر کسی نکن. به درست برس. نیاز نیست رفتاراشو تحلیل کنی. اگه در مجموع همیشه یه جورایی سرحال و مهربون و خوش رو به نظر بیای و روابطتت در حد سلام احوالپرسی ساده و کوتاه با همه خوب باشه اون پسر یا هر پسر دیگه ای که بخواد میاد جلو دیگه. البته اگه خیلی برات مهم نیست. اگه یه وقتی عاشق یکی شدی که دیگه وضعیت فرق می کنه. ولی در حالت عادی و کلی دلیلی نداره فکر و ذهنتو واسه کسی درگیر کنی. می بینیش سلام می کنین یا هر چی. اصلا حرف هم می زنین. از جلو چشمت رفت دیگه فکرشو نکن برو به درسات برس. دفعه بعد بازم اگه دیدیش می تونی خوش برخورد باشی. بازم رفت از جلو چشمت دیگه یادت بره هست!! اینا رو بعد کلی تجربه به دست اوردم :)

اینو در مورد کسایی که نمیشناسی می کنیا. خونواده و دوست و همسر و این چیزا فرق دارن. منظورم اینه که با غریبه ها خوش برخورد باش و خوش رو اما فکرتو و دلتو سر هر کی از راه می رسه درگیر نکن تا اعصابت راحت باشه.
    ویرایش توسط meinoush : یکشنبه 30 تیر 92 در ساعت 18:21

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    107

تشکرشده 7 در 7 پست

Array
    ممنونم می نوش عزیز..همینی که میگی کاملا درسته.....من خداروشکر توبین دوستا و همکلاسیام خوش برخوردم و جو شادی و با دوستام دارم در چارچوب البته...ولی میگم اگه چیزی نیس حرفی نیس..اقدامی نیس...نگاها چرا ادامه داره...؟؟؟؟اول فقط نگاه حالا از کسی که انتظار نداری لبخند ببینی اونم بیشتر تو خلوت..............اصن نمیخوام درگیر شم.....چون هر چی باشه به صحبت باس کشیده شه نه نگاه خالی.........

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    من پسر نیستم. نمی دونم. ولی خودم زیاد از این نگاهای مبارک دیدم. زیاد که بیشمار. البته من اونوقتا انقدر مشکل داشتم که رومو بر می گردوندم واسه همینم مشخص بود که بیشتر رابطه نمی خوام و بعدشو نمی دونم چی میشه! کل چیزی که فهمیدم همونی بود که توی پست قبلیم گفتم. تازه از نگاه تا حرف کلی راهه! مخصوصا واسه پسرای کم سن و سال. ظاهرت خوب باشه و خوش اخلاق باهاشم ملایم باش اگه بهت لبخند زد مشکلی نیست یه لبخند بزن کوچیک جهت احترام یا راه دادن یا هر چی. اصلا فکر کن دختره داره لبخند می زنه. بقیه اش هم دیگه قکرتو سرش نذار. به زندگی خودت برس.
    یعنی خیلی بسته نباش باهاش اما خیلی هم راه نده. یه حد خیلی معمولی و کم تا ببینی مرحله بعدی رفتارش چی میشه. مثلا یه دفعه ای گل از گلت نشکفه خیلی می بینیش. مثل منم بد اخلاقی نکن. لبخند می زنه تو هم یه لبخند بزن و به کار خودت برس.

اینا نظر منه شاید اشتباه باشه.

--
    مثله اینکه برات مهمه و نمی تونی ولش کنی. بیا یه کار دیگه بکن. فکر کن یه بچه تخسه کوچولوئه داری بازی می کنه تو هم بازی کن. خیلی ملایم و نرم! وقتی دیدی دوباره برگشته داره بهت لبخند می زنه خوب نترس. گیج هم نشو. یه لبخند کوچیک بزن. همین.
    ویرایش توسط meinoush : یکشنبه 30 تیر 92 در ساعت 19:37

12. کاربر روبرو از پست مفید meinoush تشکرکرده است .

nikafarid (یکشنبه 30 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    107

تشکرشده 7 در 7 پست

Array
    نه می نوش جان متوجه بودم شما دختری مث خودم......آره من با حرفات موافقم انگار خودم دارم میگم اینایی که تو میگی.............مثلا ببین ی روز داش از جلوم رد میشد و میرف از دور همو دیدیم وایساد چن لحظه نگاه کرد.........ولی اون از کنارم رد شد بعدش من بعد چن ثانیه برگشتم سمتش دیدم اون زودتر برگردونده روشو داره لبخند میزنه......خب اینی که اصن اینطور نبودرفتاراش .."دلم میخواد واقعا حسی باشه".....البته با این تناقضایی که ازشم دیدم حسم بهش قوی نیس.....نمیخوام خودمو من بهش نزدیک کنمو اون اینو حس کنه...!!!!!!!!!!!!.................

- - - Updated - - -

نه می نوش جان متوجه بودم شما دختری مث خودم......آره من با حرفات موافقم انگار خودم دارم میگم اینایی که تو میگی.............مثلا ببین ی روز داش از جلوم رد میشد و میرف از دور همو دیدیم وایساد چن لحظه نگاه کرد.........ولی اون از کنارم رد شد بعدش من بعد چن ثانیه برگشتم سمتش دیدم اون زودتر برگردونده روشو داره لبخند میزنه......خب اینی که اصن اینطور نبودرفتاراش .."دلم میخواد واقعا حسی باشه".....البته با این تناقضایی که ازشم دیدم حسم بهش قوی نیس.....نمیخوام خودمو من بهش نزدیک کنمو اون اینو حس کنه...!!!!!!!!!!!!.................

14. کاربر روبرو از پست مفید nikafarid تشکرکرده است .

meinoush (یکشنبه 30 تیر 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)