به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 تیر 92 [ 00:38]
    سطح
    1
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 38
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

چجوری همسر مورد علاقمو پیدا کنم؟؟

سلام دوستان من 26 سالمه یعنی مرداد ماه ایشاالله میرم تو 27. من تموم جوونیمو درس خوندم و کار کردم خیلی آدم پر تلاش و فعالی هستم طوری که الآن با این سن دانشجوی دکتری تخصصی در یکی از رشته های علوم پایه پزشکی هستم و تونستم وضع مالی خوبی هم نسبت به سنم داشته باشم. ببینید موضوع اینه که الآن خیلی دوست دارم ازدواج کنم با یه دختر امروزی. یه دختر تحصیل کرده باوقار خوش اخلاق و زیبا. اما نمیدونم چطوری پیداش کنم!! شاید بگید خوب دور و بر من دختر زیاده. بله در دانشگاه زیاده اما ببینید من فقط اونا رو میبینم و بس یعنی نمیدونم کی هستن و چجورین یعنی دوست دارم آشنا بشم اما نمیدونم چجوری. ببینید من در یکی از شهرهای بزرگ ایران در یکی از دانشگاه های بزرگ دانشجو دکترا هستم و خونوادم در یک شهر دیگه هستن و خودم هم الآن دارم انشاالله عضو هیئت علمی در همون شهر خودمون میشم یعنی دختری که بگیرم هم بعد از درسم باید بیاد تو شهر خودمون زندگی کنه. ببینید مشکلم دقیقا کمبود کیس ازدواجی هست یعنی نمیدونم از کجا شروع کنم یکم هم کم رو هستم تو این قضیه ازدواج یعنی به جز صمیمی ترین دوستام به هیشکی هیچی نمیگم. همه اطرافیانم بعضی وقتا تو جمع ها که هستیم میگن خوشبحالت هر دختری آرزوشه باهاش ازدواج کنی ولی من تا حالا به هیشکی پیشنهاد ازدواج ندادم یعنی کسی نبوده که بدم!! ببینید کمکم کنید از کجا شروع کنم میترسم سنم بیشتر بشه و وضع مالیم بهتر بشه سخت گیر تر هم بشم و دیگه دختری به دلم نشینه من همین الآنشم هر دختری به دلم نمیشینه باید تحصیلات عالی داشته باشه زیبا و خوش اخلاق باشه شاد و قعال باشه. چجوری پیدا کنم آخه من نمیدونم. نمیدونم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مرداد 96 [ 23:40]
    سطح
    44
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,335

تشکرشده 839 در 268 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام

خوش امدید به تالار

پیشاپیش هم تولدتون مبارک

ای بابا،یه جور گفتید همه جوونیمو گذاشتم پای درس گفتم دیگه کم کم 65 سال رو دارید!!!

خب،به نظرم یکی از دلایلی که باعث شده الان در این وضعیت (که شکر خدا ازش رضایت هم دارید)قرار دارید همینه که خودتون رو درگیر مسائل بی ارزش نکردید.

شما به احتمال زیاد یه جای خوب هم شرایط کاری براتون پیش خواهد اومد.پس تو محیط کار کیس هاییی هم که دور بر تون هستند یه جورایی هم صنف خودتون هستن .البته این هم یه راهه.مثل هکمن دانشگاه که فرمودید.

البته معیارهاتون که خیلی کلی بود.اما به نظر با این معیارها ادم کم نیست.شما باید اول از همه بخوای.به نظرم میاد یه کم سخت گیر هم هستید.یعنی اینهمه جماعت از هیچکدومشون خوشتون نیومده تا حالا(خودتون گفتید کسی نبوده).در ضمن این واقعیت داره که با بالا رفتن سنتون سخت گیر تر میشید.به نظرم با افراد وارد مذاکره بشید با حفظ حریمشون.

به دور و برتون بهتر نگاه کنید.قطعا فرصتهای زیادی هستند که ارزش امتحان دارند.

در ضمن اقای دکتر اینقدرم نفرمایید من نمیدونم،نمیتونم.از شما بعیده اقای دکتر.

فقط خدا

3. کاربر روبرو از پست مفید faghat-KHODA تشکرکرده است .

roze sepid (یکشنبه 30 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 آذر 92 [ 23:00]
    سطح
    14
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    47

تشکرشده 202 در 83 پست

Array
    از خانواده اتون بخواهید که براتون دختری مناسب پیدا کنند
    به دوستانتون و همکارانتون اطلاع بدید که قصد ازدواج دارید و اگه کیس مناسبی سراغ دارن معرفی کنند
    به اطرافتون بیشتر دقت کنید برای ازدواج کردن کمی خجالت رو بگذارید کنار و جرات مندانه رفتار کنید
    امیدوارم به زودی ازدواج کنید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 تیر 92 [ 00:38]
    سطح
    1
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    مرسی من تو هیچ زمینه ای تا حالا نگفتم نمیتونم همیشه تلاش کردم تو این زمینه هم تلاش میکنم من الآن تنها زندگی میکنم خونه مستقلی اجاره کردم آخه به ما خوابگاه نمیدن شاید تنهایی هم یه کمی فشار آورده. توی صنف اطرافم بله هستن اما همگی از من بزرگترن!! و من نمیخوام همسرم از من بزرگتر باشه حداکثر همسن باشیم خوبه. خوب مثلا من یه دختری رو یه جایی میبینم اول از همه که نمیدونم این کیه و داستان زندگیش چیه مسلما اول از چهرش خوشم میاد بعدش چطوری باهاش رابطه برقرار کنم. تا حالا نتونستم. نه اینکه با خانما رابطه نداشته باشم ها یا خجالتی باشم من الآن گوشیمو نگاه کنین پر همکار خانم و آشنای خانم هست که باهاشون رابطه حرفه ای یعنی کاری دارم و یا حتی باهاشون رابطه صمیمانه در حدی که با هم حرف بزنیم هم دارم(البته این رابطه فقط با مجرداست) ولی تا حالا رابطه ازدواجی نبوده. البته یه دختر بوده که اون به نظر همه چیزش خوب بود اما بعدش فهمیدم که افسرده هست و ضمنا مشکلات دیگه ای هم داشت تازه اونم خودم پیدا نکردم یکی بهم معرفی کرده بود که حدودا 1 سال میشناختمش اما مشکل داشت و رابطه تموم شد.
    بازم ممنونم ازت دوست عزیز

6. کاربر روبرو از پست مفید dr-arash تشکرکرده است .

faghat-KHODA (چهارشنبه 26 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 01:37]
    سطح
    38
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    146

تشکرشده 406 در 140 پست

Array
    سلام آرش عزیز
    درکت میکنم چون دقیقا با اخلاق و با معیارهایی که داری مشکل منو داری,اونیکه میخوایم پیدا نمیش

با خوبه شما آقایون مثل ما نیستین و میتونید انتخاب کنید نه اینکه....

و اما از کجاها میتونید کیس مناسب پیدا کنید؟
    جواب این سوال رو شما باید با توجه به فرهنگ خانوادتون پیدا کنید
    1:آیا شما و خانواده موافق ازدواج فامیلی هستین؟اگه جوابتون مثبت هستش که چه بهتر,چون خیلی خوب میتونید ازفامیل شناخت پیدا کنید و با توجه به معیارهاتون یک دخترخانم پاک و خانواده دار رو میتونید از بین دختران فامیل پیداکنید
    2:آیا در محیط کار شما خانم ها حضور دارند؟بازهم در صورت مثبت بودن پاسخ میتونید خانم های حاضر در محیط کاررو با معیارهاتون مطابقت بدین و انتخابی معقولانه داشته باشین
    3:خواسته خود را با خانواده مطرح کنید.مطمانا مادر و خواهرهاتون مثل همه تو این قبیل امورمهارت دارن و با توجه به حضور بیشترشان در جمع های زنونه ,پیداکردن کیس مناسب برای شماآسان خواهد بود.
    4:گر دوست متاهل دارید از شون سوال کنید که خانمشون دوست مجرد با ویژگی های مدنظرتون دارند یا نه.
    5:اگر خواهر دارید از خواهرتون در مورد دوستانش بپرسید.طبعا دوستان خواهرتان رو خیلی دقیق میتونید بشناسین که مناسب هستن یا خیر

- - - Updated - - -

اول تحقیق کنید بعد خواسته خود را مطرح کنید
    عزیزم بسیاری از چیزهای که شما میخواین مثل شاد بودن,امروزی بودن و.......... اکه در یک خانم وجود داشته باشه میتونه در ظاهر خودشو نشون بده ,پس اگه به همچین شخصی بر خوردین و از نظرتون مناسب اومد اول کاملا در موردشون تحیق کنید که اگه خدایی نکرده با مورد ناخوش آیندی مواجه شدین به احاسات شما و طرف بر نخوره بعد موضوع را با ایشون مطرح کنید
    وخیلی مردونه و بامتانتواعتماد بنفس با طرف حرف بزنید و تاکید کنیدکه نیت شما ازدواج است نه رابطه های امروزی
    امیدزارم تونسته باشم کمک ناچیزی.........
    ویرایش توسط dokhtare kordestan : چهارشنبه 26 تیر 92 در ساعت 15:12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)