به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 آبان 92 [ 17:23]
    سطح
    20
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    37

تشکرشده 8 در 7 پست

Array

قیافه چقد مهمه ؟!

با سلام به همه

میخواستم نظرتون رو در رابطه با اینکه قیافه همسر جقد مهمه بدونم ؟

من خودم الان به کسی علاقه مندم که خصوصیات اخلاقی خوبی داره و همدیگرو دوست دارم و قرار خاستگاری و ازدواج گذاشتیم .

ولی قیافه ی اون معمولیه(معمولیه و خیلی زشت نیست به نوبه خودش خوبه) و این موضوع که "از اون خیلیا خوشکلترن " !

از لحاظ علاقه و منطق (همدیگه و خانواده)بسیار نزدیگ به معیارهای من هستن

از یک طرفی هم همو واقعا دوست داریم ولی میترسم این دودلی در زیبایی بعدها منو پشیمون کنه !! که خیلیا از اون زیباتر هستن !
    ویرایش توسط vahidgh : سه شنبه 25 تیر 92 در ساعت 12:50

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مرداد 93 [ 22:48]
    سطح
    20
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 65 در 25 پست

Array
    سلام میشه یکم بیشتر از خودتون بگین،بویژه نحوه اشنایی و اینکه ان موقع چرا ازش خوشتون امد؟نظر بقیه چیه بویژه مادر و اگر خواهر دارین راجب قیافه دختر مورد علاقتون؟از دیدنش خوشحال میشی یا بیشتر دوست داری تلفنی صحبت کنی و اس بدی؟

3. 4 کاربر از پست مفید ahmad3930 تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 11 مرداد 92), reihane_b (سه شنبه 25 تیر 92), ویدا@ (سه شنبه 25 تیر 92), vahidgh (سه شنبه 25 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 تیر 92 [ 12:31]
    سطح
    1
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array
    سلام دوست عزیز
    منم همین مشکل رو دارم 5 سال با یه دختر اشنا شدم همه چیزش واقعا خوبه ولی قیافش مورد پسندم نیست ولی کسی رو نمیتونم جای اون بگذارم درست قیافه و هیکل بسیار مهم ولی به نظر من زن زیاد خوشگلم نگهداریش و کنترلش یکمی سخته و اخلاق و رفتار میتونه جاشو پر کنه منم خودم دچاره دو دلی شدم (زنان زشت عشقشون زیاد تر از زنان زیباست)

5. 2 کاربر از پست مفید رضابکرانی تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 11 مرداد 92), vahidgh (سه شنبه 25 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 آبان 92 [ 17:23]
    سطح
    20
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    37

تشکرشده 8 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad3930 نمایش پست ها
    سلام میشه یکم بیشتر از خودتون بگین،بویژه نحوه اشنایی و اینکه ان موقع چرا ازش خوشتون امد؟نظر بقیه چیه بویژه مادر و اگر خواهر دارین راجب قیافه دختر مورد علاقتون؟از دیدنش خوشحال میشی یا بیشتر دوست داری تلفنی صحبت کنی و اس بدی؟

بله حتما . من خودم خوب رو به بالا هستم (اونطور که همه میگن هم توی خانواده و بیرون از پسرهای خوشکل هستم! و حتی زیباتر از دختر !!! (هیچوقت دوست ندارم و نداشتم از خودم تعریف کنم اینا چیزی که میگن ))

ایشون یکی از مشتریای مغازه ی من بودن . من از ساده گی و پاک بودن و نحوه ی برخوردش و اینکه نسبت به دخترای دیگه خیلی صاف بود و البته زرنگ بود بهش علاقه نشون دادم و بعد از چند روز ایشون هم نسبت به من علاقه نشون دادن این جور شد که بعد از آشنایی طرفین بهم بیشتر از لحاظ عقلی و شرایط اجتماعی و خیلی چیزا علاقه مند شدیم و بشتر از پیش همدیگرو خیلی دوست داریم .

نظر مادرم اینکه من دوست داشته باشم و به دل اون هم بشینه خوبه !

من چندتا خواهر دارم بعضی هاشون میگن خودت باید دوست داشته باشی این توی باهاش یک عمر زندگی خوای کرد نه ما (و بیشتر میخوان که بد نباشه خوب باشه)

بعضی هاشون هم میگن که تو خیلی خوشکلی به در هرکی بریم دخترشونو بهت خواهند داد و یه دختر خوشکل انتخاب کن !! (پیش اونیکی زنداداشا خوشکل باشه و . . . ! )

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط رضابکرانی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم همین مشکل رو دارم 5 سال با یه دختر اشنا شدم همه چیزش واقعا خوبه ولی قیافش مورد پسندم نیست ولی کسی رو نمیتونم جای اون بگذارم درست قیافه و هیکل بسیار مهم ولی به نظر من زن زیاد خوشگلم نگهداریش و کنترلش یکمی سخته و اخلاق و رفتار میتونه جاشو پر کنه منم خودم دچاره دو دلی شدم (زنان زشت عشقشون زیاد تر از زنان زیباست)

بله همینطوره

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 08 مرداد 92 [ 13:33]
    سطح
    15
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 259 در 109 پست

Array
    دوست عزیز زیبایی با به دل نشستن فرق میکنه.ممکنه طرف مقابل چندان هم زیبا نباشه ولی قیافش به دل آدم بچسبه.بازی طبیعت اینطوریه.مثلا شاید دختری رو که من دوست دارم و قیافش به دلم چسبیده از نظر تو اصلا خوشگل نباشه.ولی قیافه یا فیس اون طرف به دل من زیباست.
    در ضمن اگه از قیافه طرف اصلا خوشت نمیاد کمی تو ازدواج دقت کن چون شاید بعدها خانومت رو با بقیه مقایسه کنی که اون دردسر سازه.صحبت یه عمر زندگیه دوست خوبم.

8. 5 کاربر از پست مفید saman sanaye تشکرکرده اند .

reihane_b (سه شنبه 25 تیر 92), ویدا@ (سه شنبه 25 تیر 92), نازنین آریایی (سه شنبه 25 تیر 92), vahidgh (سه شنبه 25 تیر 92), توحید562 (چهارشنبه 26 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    برادر عزیز

شما الان تموم معیار هاتو چک کردی موندی برای زیبای درست عرض می کنم؟

شما باید ببینی خودت چه نظری داری لیلی هم خیلی زشت بود ولی مجنون به چشم پری نگاش می کرد شما باید ببینی الان با این موضوع کنار می تونی بیای چون امروزه خیلی برای پسرای امروزی این موضوع مطرح هستش ولی مهمتر از این ها ایمان و تقوا و خانواده پاک و درست و سرشت نیکوست بعد از این ها زیبایی ولی پسران امروزی زیبای رو ملاک خوشبختی می دونند که کار واقعا بدی هستش

به هر حال بهترین انتخاب و برات دارم همیشه با قلبت انتخاب کن ببین قلبت چی میخواد عزیزم

یا علی

10. 5 کاربر از پست مفید بی وفا تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 11 مرداد 92), Less Than Nothing (چهارشنبه 18 دی 92), reihane_b (سه شنبه 25 تیر 92), vahidgh (سه شنبه 25 تیر 92), توحید562 (چهارشنبه 26 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 19 مهر 98 [ 21:23]
    سطح
    55
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 182
    Overall activity: 39.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 145 در 78 پست

Array
    عزیزم اینکه بعضی آقایون فک میکنن زنی که خوشگل نیس عشقش بیشتره وبا محبت تره درست نیس .این نگاه به ازدواج درس نیس. اون خانوم بابت خیلی خوشگل نبودنش چیزی به شمابدهکار نیس که بعد بخواد با عشق زیاد به شما جبران کنه. اونم یه زنه با تموم نیازها انتظارات وتوقعات زنان بسیار زیبا خواهش میکنم اینو باور کن وندیدش نگیر بعد ازدواج اون خودشو ملکه شمامیبینه مطمئنم شما کسی نیستی که بخاطر زیبا نبودنش بخوای رویاهاشو خراب کنیمن در مورد انتخاب کردن یا انتخاب نکردنش نمیتونم نظر بدم این چیزیه که خودت باید تصمیم بگیری فقط اگه میتونی با چهرش کنار بیای وصد در صد میخوایش برو جلو .

12. 5 کاربر از پست مفید danger تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 11 مرداد 92), Less Than Nothing (چهارشنبه 18 دی 92), reihane_b (سه شنبه 25 تیر 92), saraamini (چهارشنبه 26 تیر 92), نازنین آریایی (سه شنبه 25 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 01:37]
    سطح
    38
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    146

تشکرشده 406 در 140 پست

Array
    سلام به همه

14. کاربر روبرو از پست مفید dokhtare kordestan تشکرکرده است .

vahidgh (سه شنبه 25 تیر 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 [ 09:58]
    سطح
    92
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 980
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points10000 Experience Points
    تشکرها
    14,388

تشکرشده 15,106 در 3,401 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام دوست عزیز

در رابطه با زیبایی ظاهر این پست را مطالعه کنید.

نقش قيافه ظاهري همسر

يكم :‌اگر معيارهاي ازدواج در اين شخص وجود دارد و
    شما او را متناسب خود مي بينيد، و مدت نامزدي شما آنقدر بوده است كه او را بشناسيد و ميزان شناسايي شما هم عميق بوده است.
    آنگاه محبت و علاقه نسبت به صفات مثبت ايشان كم كم در شما شروع به شكل گرفتن مي كند. معمولا قيافه به آن اندازه اهميت دارد كه در مرحله مقدماتي آشنايي شما را بر مي انگيزد كه نامزدي را شروع كنيد و ادامه دهيد. و اگر قيافه فرد براي شما دلبستگي به همراه نداشته باشد از همان اول اين فرايند را شروع نخواهيد كرد.

نكته دوم :‌ قيافه و وجه ظاهري به مرور به علت عادت كردن و روز مرگي عادي مي شود. به اين مفهوم كه اگر با شخصی بسيار زيبا ازدواج كنيد باز هم به مرور احساس شما نسبت به صورت او عادي مي شود
    ليكن به صفات و شيوه زندگي او هر لحظه به خاطر كارهايي كه انجام مي دهد تازه و تازه تر مي گردد.

نكته سوم:‌ قيافه امري كاملا نسبي است. شما با هر شخص زيبارويي ازدواج كنيد به زودي مي فهميد اشخاص خوش اندام تر و زيباتر ديگري وجود دارد.
    معمولا كساني كه به اين پوسته گرفتار مي شوند، هيچ وقت نمي توانند لذت كافي را از زندگي ببرند.

نكته چهارم : زيبايي ابعاد متفاوتي دارد و معدل تمام اين ابعاد زيبايي را تعيين مي كند. و البته بعضي ابعاد و جنبه هاي زيبايي براي بعضي افراد مهمتر است. مثلا يك شخص مي تواند زيبايي هاي زير را داشته باشد:

موها و ابروهاي زيبا، چشمان خوشگل، ، لبان دلربا و اندامي متناسب. ازطرف ديگر ، نحوه راه رفتن، نحوه نگاه كردن، نحوه عشق ورزيدن و عشوه گري، نحوه نشستن ، نحوه سخن گفتن، نحوه لباس پوشيدن و سليقه به خرج دادن ، نحوه آرايش كردن. نحوه نگارش . طنازي و شوخ طبعي،نحوه خنديدن، ريلكس بودن و شاد بودن، نحوه ارتباط جنسي موثر.
    از طرف ديگر ، زيبايي در طرز تفكر و نگرش. زيبايي در اخلاق پسنديده ، سازگاري جالب با محيط و زندگي، نرمال بودن از نظر رواني ( عصبي نبودن ، زود رنج نبودن ، وسواسي نبودن ، غمگين نبودن، شكاك و بدبين نبودن ) ، راضي بودن به وضع موجود، خلاق بودن و حل خردمندانه مسائل زندگي، كارا بودن از نظر اقتصادي ، مدير بودن در زندگي و از نظر علمي صاحب نظر بودن.

لذا شما نسبت به اهميتي كه به هر يك از اين جنبه هاي مي دهيد و آنها را در آن شخص تجزيه و تحليل مي كنيد راحت تر به تصميم گيري خواهيد رسيد. البته بايد همه اين مسائل را در تناسب با خود ارزيابي كنيد. يعني شما بتوانيد با اين صفات وي ، سازگاري هنرمندانه بر قرار كنيد.

خلاصه اينكه:‌اگر ظاهر شخص آنقدر بوده است كه شما فرايند نامزدي را با او شروع كنيد (‌ از او فراري نبوديد) و او نيز معيارهاي ازدواج را داشته و زيبايي هاي كلامي، فكري، اخلاقي ، منشي ، شخصيتي ، رواني ، علمي و ... را دارا هست ، مطمئن باشيد روز به روز تازگي و نشاط در زندگي بيشتر مي شود

نكته مهم:‌در اين ميان شما بايد نسبت به خودتان نيز شناخت كافي داشته باشيد.
    اگر فردي هستيد كه ظواهر بسيار براتون اهميت دارد، يا بسيار تحت تاثير حرفهاي ديگران هستيد، يا در مسائل ديگر مثل خريد لباس ، وسايل ، ماشين و ... بسيار به ظاهر و تك بودن آن اهميت مي داديد يا براي تنوع مرتب آنها را عوض مي كرديد ، در آن صورت به اين ازدواج توصيه نمي شود. چرا كه اگر آن شخص همه شرايط ازدواج را داشته باشد ، باز هم شما به خاطر قشري نگري و ظاهر بيني نمي توانيد با او كنار بيائيد . ولي اگر شما فرد عميق تري هستيد و در زندگي مفاهيم ، افكار ،‌طرزنگرش ها و ... براي شما لذت بخش و جالب بوده اند، در اين صورت اين مسئله براي شما مشكل حادي ايجاد نخواهد كرد.
    O.o°•♥خـــٌـدایــا راز دل با تــو چـہ گویَـم ڪِہ تــو خــود راز دِلــــی ♥•°o.O

http://gifportal.ru/data/smiles/cveta-674.gif

16. 6 کاربر از پست مفید ویدا@ تشکرکرده اند .

**سهیل ** (جمعه 11 مرداد 92), farhadz (سه شنبه 10 دی 92), reihane_b (سه شنبه 25 تیر 92), saeed74 (سه شنبه 25 تیر 92), sima.aass (شنبه 03 خرداد 93), vahidgh (سه شنبه 25 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 01:37]
    سطح
    38
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    146

تشکرشده 406 در 140 پست

Array
    عزیزم به نظر من قیافه یک جیز کاملا سلیقه ای هستش که افراد مختلف نظرهای مختلفی در مورد قیافه و زیبایی دارن.
    این مساله بر میگرده به اینکه آیا زیبایی طرف مقابل در شما تبدیل به یک معیار شده یا نه؟
    باید این مساله رو با خودتون حل کنید
    1:اگه یکی از معیارهای شما قیافه طرف هستش واقعا جای بحث داره و شما باید خیلی دقت کنید که اشتباه نکنید چون اگه یکی از معیارهاتون باشه و الان احساسی تصمیم بگیرین که من دوسش دارم پس با قیافش کنار میام واقعا در اشتباهید چون 100%بعدها ایشون رو بادیگران مقایسه میکنید,شک نداشته باشین که مقایسه میکنید
    2:ولی اگر قیافه واسه شما در اولویت نیست و میتونید باهاش کنار بیایدپس لازم نیست زیاد در موردش سخت گیری کنید

- - - Updated - - -

در ادامه اضافه میکنم که از نظر خود من قیافه و زیبایی در ازدواج یعنی به هم اومدن,یعنی وقتی در کنار هم هستن یکی حوری نباشه اونیکی دیو
    عزیزم این مشکل شما برای یکی از عزیزان من پیش اومده
    پسره خوشکل بود و اونقد تو گوشش خوندن که خانمت باید زیبا باشه,زیبایی و قیافه برای اون آقا تبدیل به معیار شد
    خلاصه با خانمی آشنا شد که خیلی با اخلاق بودن واز نظر قیافه پایینتر از آقا
    به هر حال ازدواج کردن و از همون لحظه اول که عروس خانم وارد تالار شد حرف های چرت مردم شروع شد تا الان که 5 سال از اون زندگی میگذره,در ظاهر مشکلی نیست ولی هنوز اون آقا با این قیافه کنار نیومدهو بارها و بارها و بارها وسط دعواها پسره میگه که مردم مسخرم میکنن که خودت الی زنت بله
    ویرایش توسط dokhtare kordestan : سه شنبه 25 تیر 92 در ساعت 18:44

18. 5 کاربر از پست مفید dokhtare kordestan تشکرکرده اند .

bahar.65 (شنبه 03 خرداد 93), Less Than Nothing (چهارشنبه 18 دی 92), sima.aass (شنبه 03 خرداد 93), مصباح الهدی (جمعه 11 مرداد 92), vahidgh (سه شنبه 25 تیر 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)