به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 16 شهریور 92 [ 13:39]
    سطح
    1
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 40
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

خدایم کجاست؟چرا از من دور است؟

سلام سلام به همه
    همیشه نشستم و حرفای شماروخوندم ولی امروزخواستم بعداز سالها بشینم و با یکی دردودل کنم
    میدونم اینجا نباید مطرحش میکردم ولی خوب بقض اگه خواست بترکه کاری به این نداره کجاکجاست
    دختری هستم 26 ساله با کلی امیدوآرزوی بر بادرفته و کلی گلایه از خدایی که هیچوقت منو ندید
    در خانواده ای متولد شدم که سرشار از آبروونجابت است ولی به شدت خالی پول,خالی ازصمیمیت,خالی از احترام به هم,.....
    بچه که بودم بر خلاف همسالانم با اینکه همش سر سفرمون نون خشک بود ولی به نون فکرنمیکردم,به شدت ذهنم درگیر این زندگی بود و از خودم میپرسیدم چرا اتاق جدانداریم؟چرا باید شاهد عشق بازی پدرومادرم باشم؟چرابابام همش با هامون دعوا میکنه؟سرمون داد میکشه ؟چرا به ما و مادرمون بی احترامی میکنه در صورتیکه بیرون از خونه اونقد محترمه که همه دوسش دارن؟با اینکه بسیار با اخلاق و نجیب بودیم همش زدن توسرمون تا جاییکه نجابتو با غیراجتماعی بودن قاطی کردیم.به هر حال بزرگ شدم نمازخوندم,روزه گرفتم و درس خوندم که اگه کودکیمو از بین بردن خودم جوونی و آیندمو قشنگ بسازم.یکی از شاگردای زرنگ و با اخلاق کلاس بودم همیشه,همه میگفتن یه رشته ی خوب قبول میشم ولی آرامش روحی نداشم,پول کلاس کنکوررفتن نداشتم,تغذیه ی درست نداشتم,پدربا درکوشعور نداشتم,اتاق جداواسه مطالعه نداشتم,کتاب تست نداشتم و.............
    به هر حال بازم خدا دستمونگرفت و به جا یه رشت ی آینده دار تو یکی از رشته های علوم پایه تو یه دانشگاه چرت قبول شدم با اینکه لیاقتم بیشتر بودگفتم عیب نداره لابد بقیه از من بهتر بودن.لیسانسوگرفتموالانم ارشدشوتو همون دانشگاه میخونم هنوزم تو عزای درسمم که چقد حیف شدم من نه کاری نه امیدی نه پولی که باهاش برم دنبال آرزوهام .بازم گفتم عیب نداره عروسی می کنم اونجا به همه ی آرزوهام میرسم ولی بازم خدا گفت این دختره لیاقت ندارهبا اینکه ظاهرم بد نیست با اینکه سربه زیزم با اینکه به شدت معتقد به اخلاقیاتم با اینکه تو اون شرایط افتضاح درس خوندم ولی بازم خدا خوشبختی رو واسم زیاد میبینهواسم زیاد میبینه که یه مردو سر راهم قرار بده که منو از این سطح جدا کنهدر حالیکه شاهد 1000 تا بی اخلاقی ازدخترای دیگه بودم که آخرسرم با یکی عروسی کردن و خوشبخت هم شدن.بخدا لیاقت من این نیست که از بیکاری بشینم پای حرفای بیهوده و غیبت کردن دیگران لیاقت من این نیست که تو این سن سر نظر دادن ازپدرم توهین بشنومیکی از معلمای دبیرستانم بهم میگفت افتخار میکنم به دختری مثل تو درس میدم.تو دانشگاه بهم میگن خانم مهندس ولی بابام پاکت سیگارشوپرت میکنه سمتم که برش دارم بندازم تو سطل آشغال.بهم میگه نانجیب]دوسدارم ازدواج منم با یکی که واسم ارزش قایل بشه ولی خدا زاسم زیادی میبینه.آخه چرا؟کودکیم تباه شد الانم شاهد تباه شدن جوونیم و آیندم هستم.یکی بگه خدا کجاست که منو نمیبینههههههههههههههه یکی ببگه.دارم میپوسم.دارم ذره ذره آب شدنو تباه شدنمو میبینمبخدا لیاقت من این نییییییستهنوزم تو عزای درسممچچچچچچچچچرا؟نمیتونم به این زندگی قانع باشمدیگه حتی حوصله دعا کردن ندارم.ایمانم ضعیف شدهدیگه حتی با خدا حرف نمیزنم
    ویرایش توسط bitab.khaste : شنبه 22 تیر 92 در ساعت 16:58 دلیل: اشتباه تایپی داشتم

2. کاربر روبرو از پست مفید bitab.khaste تشکرکرده است .

jazire (شنبه 22 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 شهریور 94 [ 10:39]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    سلام دختر خوب نمي دونم از من بزركترين يا كوجكتر :)من امسال ليسانسم تموم شده ايشا الله مهر ميرم ارشد عزيزم منم شرايط شما رو داشتم از بجكي تا بيش دانشكاهي خانواده خوبي داشتم وهمجي خوب بود تا عيد سال بيش دانشكاهي تصادف كرديم مادر وخواهرم واز دست دادم مني كه برا فقء رتبه تك رقمي وشريف ميخوندم فقء مهندسي وهيجكي شك نداشت قبول ميشم ومطمين بودم اونسال كنكور دادم مديريت قبول شدم دانشكاه خوب ولي حد من اون نبود اصلا راضي نبودم اصلا ولي الان راضيم همون اول كه رفتم كفتم حتما خدا اينده اي اينجا برام در نظر داره خيره ميرم بدرم ازدواج كرد كم كتك نخوردم از زن بابا صدبار فيوز وزد كه من تلويزيون نبينم راه رفت فحشم داد وبابام ميترسه ازش اينقدر تحقير شدم اينقدر حرف شنيدم اينقدر تنها تو اين اتاق روز وشب كردم حتي واسه دستشويي خيلي موقعها نرفتم از اتاقم بيرون اينقدر تحمل كردم اما امروز دارم نتيجه اونهمه سختي ومي بينم دارم مي بينم به جشم كه بعد هر سختي اسونيه بايد منتطرش باشي من اكه خدا بخواد بعد ماه رمضون عقد ميكنم با كسي كه عاشقمه وعاشقشم تو خوابم نمي ديديم همجين مردي ودوساله ميشناسمش وفوق العادست خودم خواستم به خدام اعتماد داشتم منم خيلي موقعها كريه كردم كه خدا من واز اين خونه نجات بده اما همش اخرش كفتم هرجي تو بخواي خودت خوبم وميخواي الان دارم جوابشو مي بينم همه جيزايي كه ميخواستم از همسرم تو دعا به خدا ميكفتم ومطمين بودم همجين مردي وخواهم داشت والان دارم بعضي وقتا دهنم باز ميمونه كه خدايا جقدر خوب كوش كردي هيجيش جا نمونده به خدا اعتماد كن بد نمي بيني من اعتماد كردم هميشه تو دعاهات شكر كن باهاش دوست شو بعد هر سختي اسونيه شك نكن من دارم ميكم كه با همه وجود تجربه اش كردم سختياي تو يك هزارم سختياي من نيست
    ویرایش توسط mati : شنبه 22 تیر 92 در ساعت 17:04

4. کاربر روبرو از پست مفید mati تشکرکرده است .

shabe niloofari (شنبه 22 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    چی بگم چیزی نمی تونم بگم چیزی ندارم اصلا بگم
    ولی خیلی ناراحت شدم از همه ی مشکلاتی که برات پیش اومده

ولی اینو بدون همه کارا تقصیر خدا نیست بلاخره خود ادم هم باید تلاش کنه برای اهدافش قبول داشته باش که سن ازدواج خیلی بالا رفته با این همه مشکلات اقتصادی و رفاهی و...خود بنده هم که در شرف ازدواج هستم خودم به فکرش نبودم خانواده خودم در فکرش بودن پس نتیجه می گیریم که مشکل از شما نمی تونه باشه و مشکل هم از خدا هم نمی تونه باشه چون راضی به بد بختی بندش نیست

اما شما گفتی که دوستان یا دختران دیگر با 1000تا مشکلات اعم از بی بنده و باری و اینا به مراد دلشوون رسیدند و اینا ببین بزار یه چیزی بهت بگم درسته ازدواج کرده ولی باید دید با کی ؟؟؟کم پیش میاد که یکی تو زندگیش کارایی از قبیل همین موارد کرده باشه شوهر ادمیزار گیرش بیاد من این حرفایی که دارم میزنم و به قاطعییت در اجتماع دیدم چون دارم زندگی می کنم و بیشتر از همه ی شما ها دیدم
    پس نباید اینقدر سطحی نگر و ظاهر بین باشیم درسته ازدواج کردن اما با چه کسی با چه فردی؟؟؟؟؟؟با یکی لنگه خودشون ایا خوبه این ازدواج؟؟؟؟

اما اینور قضییه یکی میاد با پاکی زندگی میکنه در تمام مراحل زندگیش وبعد بیاد به دام پسر های این دوره زمونه که همه چی بگم ...می افتن و تا اخرشون بد بخت عالم می شن این ظلمه
    ولی امیدتو از خدا از بین نبر بخدا همه ی ما به همین جاش هم که رسیدیم ممکنه با مشقت بوده باشه ولی باید شکر گذارش باشیم امیدوارم چرخی بزنی تو این تالار و ببینی که دیگر دوستان چه مشکلاتی دارند و بعد به خودت میگی ای خدا قربونت برم که مشکل من همینه و ازت راضی هستم

اما انشالله روزی به تموم خواسته هات برسی خواهرم بهترین ارزو هارو دارم برات
    ویرایش توسط بی وفا : شنبه 22 تیر 92 در ساعت 17:11

6. 2 کاربر از پست مفید بی وفا تشکرکرده اند .

mati (شنبه 22 تیر 92), roze sepid (چهارشنبه 09 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    خانومي شما كه اين همه جيز خوب تو زندكيته جرا اونا رو نمي بيني به خدا همجي ازدواج نيست مهمه خيلي مهمه اما منم به اينكه اكر دختر خوبي باشي شوهر خوبي كيرت مياد معتقدم لااقل تو 95 درصد موقعها شما خانواده خوب وبا ابرويي داري شك نكن همسر خوب وبا ابرو نصيبت ميشه تحصيلكرده اين معتقد به اخلاقياتين دانشجوي ارشدين يه كار خوب ايشالله بيدا ميكنين الان اوضاع خيلي خيلي خيلي بهتري نسبت به خيلي دخترا دارين اينكه باباتون اون احترام وبراتون قايل نيست مهمه ولي نه خيلي وقتي شما ميدونين خيلي حق بيشتري دارين از زندكي بس بكيرين اكر از دانشكاه راضي نبودين جرا براي ارشد نخوندين يه دانشكاه بهتر منم هيج كلاس كنكوري نرفتم نه كارشناسي نه ارشد رتبه ارشدم با اين شرايط خونه عالي شد جون خواستم منم كتاب تست نخريدم كلاس نرفتم اما خواستم عزيزم همجي هم مقصرش خدا نيست نشين تا از اسمون برات خوبي بياد برو دنبالش براي كار تلاش كن مكه همه بول دارن كه ميرن سر كار نميخواي داري فقط كله ميكني تلاش كن اين شرايط وقبول كن وتو همين شرايط بهترينها باش اين مهمه اين قشنكه

- - - Updated - - -

خانومي شما كه اين همه جيز خوب تو زندكيته جرا اونا رو نمي بيني به خدا همجي ازدواج نيست مهمه خيلي مهمه اما منم به اينكه اكر دختر خوبي باشي شوهر خوبي كيرت مياد معتقدم لااقل تو 95 درصد موقعها شما خانواده خوب وبا ابرويي داري شك نكن همسر خوب وبا ابرو نصيبت ميشه تحصيلكرده اين معتقد به اخلاقياتين دانشجوي ارشدين يه كار خوب ايشالله بيدا ميكنين الان اوضاع خيلي خيلي خيلي بهتري نسبت به خيلي دخترا دارين اينكه باباتون اون احترام وبراتون قايل نيست مهمه ولي نه خيلي وقتي شما ميدونين خيلي حق بيشتري دارين از زندكي بس بكيرين اكر از دانشكاه راضي نبودين جرا براي ارشد نخوندين يه دانشكاه بهتر منم هيج كلاس كنكوري نرفتم نه كارشناسي نه ارشد رتبه ارشدم با اين شرايط خونه عالي شد جون خواستم منم كتاب تست نخريدم كلاس نرفتم اما خواستم عزيزم همجي هم مقصرش خدا نيست نشين تا از اسمون برات خوبي بياد برو دنبالش براي كار تلاش كن مكه همه بول دارن كه ميرن سر كار نميخواي داري فقط كله ميكني تلاش كن اين شرايط وقبول كن وتو همين شرايط بهترينها باش اين مهمه اين قشنكه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    قوربون دستتون.لطف کردین با محبت جواب دادین
    بی وفا جان میدونم آدمای بدبخت دیگه زیادن ولی باور کن نصفشون خودشون خواستن.مشکل حاد اکثر بچه ها مسایل جنسی و عواقب اون هستش که کاملا دست خودشون بوده
    ولی عزیزم مشکلات من خارج از اراده ی من بودهبخدا زحمت کشیدم.بخدا دوستام میگن تعجب میکنیم تو انقد بد شانسیهمه میگن زرنگی حیف شدی
    هرکی از راه میرسه میگه چرا هنوز ازدواج نکردی.چی جواب بدم بهشون؟بخدا بابام حوصلمو نداره.احساسا سرباری میکنم.دست خودخداستاگه اون بخواد همه چی درست میشه.

- - - Updated - - -

راستی بی وفا جان,باور کن اون مدل دخترا خیلی خوشبختن.منیکه هیچ کاری نکردم فرقم با اونا چیه؟
    به قول بابا طاهر عزیز:
    گردستم رسد به چرخ گردون ازوپرسم که این چون است و آن چون؟
    یکی را میدهی صدگونه نعمت یکی را نان جو آلوده در خون

- - - Updated - - -

matiجان اگه بگم حتی یه دونه ,حتی یه دونه خاطره ی خوب تو زندگیم نیست بازم میگی من مقصرم؟
    اگه بگم شیرینترین لحظات زندگیم آکنده از استرس بوده بازم اینارومیگی؟
    اگه بگم شب قبل کنکورم خواهرم میگفت بابا بس کنید این بچه فردا کنکور داره بازم اینارو میگی؟
    با شکم گرسنه مدرسه رفتی؟
    شده تو این سن که داری از صدای دادوبیداد بابات خوابت نبره؟
    شده؟
    حیف آدم نمیتونه هر چیزیرو بگه

- - - Updated - - -

اگه این زندگیم نبود به نظرتون الان به جای مدرک فوق لیسانس چه مدرکی داشتم؟
    ازخدا گله دارمچرا خوبیاش مال همه نیست؟
    کم بدبختی دیدم؟الن به خواسته هام نرسم کی برسم؟

10. کاربر روبرو از پست مفید bitab.khaste تشکرکرده است .

roze sepid (چهارشنبه 09 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    به خدا منم شرايطم همين بوده شب كنكور خيلي كريه كردم هم از دل تنكي هم از دعوا با بابام هم كنكور كارشناسي هم كنكور ارشد يه هفته مونده به كنكور ارشد صورتم كبود بود روم نميشد برم بيرون روزي كه قراره اشنايي با خانواده نامزدم وداشتيم اينقدر به صورتم جنك زد زن بابام كه صورتم جلو اونا بد باشه اما نشد اينقدر يخ وكرم و دارو زدم كه خوب شد يه كمم ارايش حل شد من بابام رييس نامرداي دنياست اكه شما از خودش كتك خوردين من از زن بابام خوردم وبابامم نشسته نكاه كرده و سيكار كشيده تا حالا 5 بار جاي داغ كه داشتن ميخوردن وزن بابام ريخته روم يه بار اينقدر موهامو كشيده بود كه قشنك جلوي سرم كجل شده بود وروم نميشد روسريم يكم بره عقب من شرايط ودرك ميكنم حتي خيلي بدترشو ديدم خيلي بدتر خيلي ولي تو همين شرايط قشنكه كه رشد كني بيشرفت كني زندكي براي ما سختر ازبقيه است قبول اما خودمون بايد مقاومت كنيم ميتونيم منم خيلي موقعها دلم مي كيره خيلي ولي هيج وقت از خدا شاكي نشدم والان ثمرشو مي بينم من شكر كردم تلاش كردم كم نيوردم خدام كمكم كرده دعا كردم همسر خوب خواستم واكه باز خدا بخواد دارمش خيلي بهتر از تصورم خيلي

- - - Updated - - -

به خدا منم شرايطم همين بوده شب كنكور خيلي كريه كردم هم از دل تنكي هم از دعوا با بابام هم كنكور كارشناسي هم كنكور ارشد يه هفته مونده به كنكور ارشد صورتم كبود بود روم نميشد برم بيرون روزي كه قراره اشنايي با خانواده نامزدم وداشتيم اينقدر به صورتم جنك زد زن بابام كه صورتم جلو اونا بد باشه اما نشد اينقدر يخ وكرم و دارو زدم كه خوب شد يه كمم ارايش حل شد من بابام رييس نامرداي دنياست اكه شما از خودش كتك خوردين من از زن بابام خوردم وبابامم نشسته نكاه كرده و سيكار كشيده تا حالا 5 بار جاي داغ كه داشتن ميخوردن وزن بابام ريخته روم يه بار اينقدر موهامو كشيده بود كه قشنك جلوي سرم كجل شده بود وروم نميشد روسريم يكم بره عقب من شرايط ودرك ميكنم حتي خيلي بدترشو ديدم خيلي بدتر خيلي ولي تو همين شرايط قشنكه كه رشد كني بيشرفت كني زندكي براي ما سختر ازبقيه است قبول اما خودمون بايد مقاومت كنيم ميتونيم منم خيلي موقعها دلم مي كيره خيلي ولي هيج وقت از خدا شاكي نشدم والان ثمرشو مي بينم من شكر كردم تلاش كردم كم نيوردم خدام كمكم كرده دعا كردم همسر خوب خواستم واكه باز خدا بخواد دارمش خيلي بهتر از تصورم خيلي

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    من مگه گفتم شما زحمت نکشیدی مگه عزیزم
    گزیده ای حرفات:
    ولی عزیزم مشکلات من خارج از اراده ی من بودهبخدا زحمت کشیدم.بخدا دوستام میگن تعجب میکنیم تو انقد بد شانسیهمه میگن زرنگی حیف شدی
    هرکی از راه میرسه میگه چرا هنوز ازدواج نکردی.چی جواب بدم بهشون؟بخدا بابام حوصلمو نداره.احساسا سرباری میکنم.دست خوداستاگه اون بخواد همه چی درست میشه.

-
    راستی بی وفا جان,باور کن اون مدل دخترا خیلی خوشبختن.منیکه هیچ کاری نکردم فرقم با اونا چیه؟
    به قول بابا طاهر عزیز:
    گردستم رسد به چرخ گردون ازوپرسم که این چون است و آن چون؟
    یکی را میدهی صدگونه نعمت یکی را نان جو آلوده در خون

عزیز من شما به من جواب بده که الان دوستان شما که اینقدر به شما میگن بد شانس و اینا؟؟؟؟؟؟؟
    خوشبخت هستند؟؟؟؟؟

اما در مورد این حرفتون که گفتید (((راستی بی وفا جان,باور کن اون مدل دخترا خیلی خوشبختن.منیکه هیچ کاری نکردم فرقم با اونا چیه؟)))

شما بیشتر از من تو اجتماع بودی؟؟؟؟؟
    ببین خواهر من مشکل تموم شما خانوم ها و خواهرای عزیز اینه که سطحی نگر هستید یه طرف قضییه که شیرینو خوبه و می بینید و طرف دیگه ای که طرف داره چه ذلتی میکشه و نمی بینید
    بازم اعلام می کنم کم پیش میاد طرف 7خط باشه شوهرش کپی خودش نباشه ضرب المثل خوبی هم بود و الان در ذهنم نیست یه چی بود میگفتم که هر کاری کردی نتیجشو می بینی و تو همین مایه ها بوده

بازم اگه متقاعد نشدی می تونی چرخی تو تاپیک بچه ها بزنی ببینی زندگیشون چی شده

ولی همه چی ازدواج نمیشه و باید قبول کنی که گذشته گذشته تموم شده اونی که مهمه الانه
    الان شما تنها مشکلت اعتماد به نفسته که خیلی خیلی پایینه
    شما باید الان اراده کنی و به خودت بگب یه خدا دارم پشتمه داره منو میبینه به قول دوست عزیز متی با خدا دوست باش باهاش حرف بزن براش جک بگو باهاش بخند خواسته هاتو بگو
    ببین زندگیت از این رو به اون رو نشد به خدا اطمینان کن و ناشکری و بزار کنار عزیزم

همه ی ما تو زندگیمون مشکل داریم شاید از شما هم بیشتر اما هیچ وقت از شکر خدا به شخصه غافل نمیشم درسته که نکاز نمی خونم اما دلیل نمی شه با خدای خودم که هر چی دارم از اونه بد باشم

امیدوارم تا حدودی پی بردی به اشتباهاتت

یا علی
    ویرایش توسط بی وفا : شنبه 22 تیر 92 در ساعت 17:52

13. 2 کاربر از پست مفید بی وفا تشکرکرده اند .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    بازم ممنون
    بی وفا جان آره,همشون شکرخدا خیلی خوبنجزمن
    بخدا عزیزم اگه یه چیزایی رو واست تعریف کنم اونوقت میدونی چی میگم
    مستقیم به خودم گفتن لابدتا حالا هیچکس بهت پیشنهاد نداده که اینجوری تمییز موندی,والا از خوبیه خودت نبودهاین درسته؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 22 تیر 92 [ 19:31]
    سطح
    1
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 31
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    7

تشکرشده 23 در 14 پست

Array
    سلام عزیزم .توی زندگی هر کسی مشکلات وسختی هایی هست در حقیقت اینا همون ازمایشهای الهی هستن.مهم اینکه سر بلند ازش بیرون بیایم یانه.منم عین خودت سختی زیاد کشیدم هم خودم هم خانوادم .درسمو خوندم لیسانس گرفتم لیسانم شد فوق لیسانس .اما هنوز نه نتیجه فوق لیسانسمو گرفتم نه لیسانسمو.نه ازدواج کردم.اینا برا منم مسیله است.میبینم خیلی از دخترا با چه شرایطی و اوضایی ازدواج میکنند خیلی هاشون خوشبت میشن خیلی هاشونم نه.وبا این همه شرایط همون دخترا پیش خیلیا ارزششون بیشتره دل ادم میگیره.اره هر کی میرسه میگه چرا ازدواج نکردی میدونم خیلی سخته ادم بیشتر حس نا امیدی . اما امید نباید قطع شه .نا امیدی باعث خوشحالی شیطانه.خدا از بنده هاش میخواد که فقط به خودش امید داشته باشن.دعا کن و امیدتو قع نکن

16. 2 کاربر از پست مفید تنها92 تشکرکرده اند .

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)