به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 19 مهر 98 [ 21:23]
    سطح
    55
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 182
    Overall activity: 39.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 145 در 78 پست

Array

مشکل من با جنسیتم

سلام دوستان
    من یه دختر مجردم تقریبا داره 29 سالم میشه تو یه خونواده پر مشکلی بزرگ شدم {فقر شدید-زندگی تویه خونه غیر قابل سکونت-دعوا ومشاجرات دایمی پدرو مادر و...}وقتی به سن نوجوونی وجوونی رسیدم طی یکی دوسال چن نفر از اعضا خونوادمو از دست دادم خیلی طول کشید بتونم به زندگی عادی برگردم حالا یکی از مشکلاتی که دارم ودیگه خیلی داره بزرگ میشه اینه که من با جنسیت خودم مشکل دارم ورابطه جنسی رو یه جور تحقیر برای زن میدونم وهمینطور به نظرم یه عمل حیوانی وشهوانیه وهیچ ربط ی به عشق وعلاقه نداره . من در دوره بلوغم نمیخواستم یه سری تغییراتو در خودم قبول کنم وحتی تا مدتی از پوشیدن لباس زیر زنونه اجتناب میکردم وخیلی موردای دیگه که الان که راجع بهش فک میکنم متوجه شدم که جو خونه ما طوری بود که پدرومادرم دایم همدیگرو مسخره تحقیر میکردن و پدرم تنها به تمسخر مادرم اکتفا نمیکرد وهرزنی روتوفیلم وسریالی که میدیدمسخره میکرد طوری که این ذهنیت برای من بوجود اومد که زنها موجوداتی خائن ترسو ،به درد نخور واضافی هستن وشاید این مشکلی که برای من بوجود اومده یه جور مقابله با این طرز فکرباشه این مشکل باعث شده با وجود نیاز عاطفی به ازدواج همه خواستگارامو ندیده رد میکنم . لطفا اگه راهی به نظرتون میرسه {به غیر ازتوصیه به مراجعه به دکتر خودم تصمیم دارم این کارو بکنم}بهم بگین یابگین راجع به این طرز فکر چی فک میکنین ودر ضمن اگه خانومی تجربیات یا افکاری مشابه من داره ممنون میشم بگه.خیلی ممنون.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آذر 94 [ 23:23]
    سطح
    35
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,117

تشکرشده 633 در 254 پست

Array
    سلام،به همدردی خوش امدید.
    میشه بگید چرا نمی خواید به دکتر یا مشاور مراجعه کنید؟ به خاطر مسایل مالیه؟

دوست خوبم مشکلتون بدست پزشک خیلی بهتر و راحتر حل میشه تا با دست خودتون و اگر نتونید این موضوع رو حل کنید هیچوقت نمی تونید زندگی مشترک موفقی تشکیل دهید.
    رابطه جنسی نیاز طبیعی بدن هر انسانه درسته گاهی انسان ها فقط از روی شهوت و خواسته های حیوانیشون انجام میدن ولی برای زن و شوهر خیلی فرق میکنه، بیشتر جنبه ی عشق و علاقه درش هست و پیوند بین زن و شوهرو قویتر می کنه وکار پسندیده ای هست.

متاسفانه برخی خانم ها هستند که این رابطه رو یه جور بدبختی و تحقیر برای خودشون تلقی می کنن که تفکر مخربیه ، بازم تاکید می کنم مشاوره حضوری بهتر از فضای مجازی کمکتون می کنه ، موفق باشید.

3. 4 کاربر از پست مفید shapoor تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 13 تیر 92), mercedes62 (سه شنبه 25 تیر 92), roze sepid (پنجشنبه 20 تیر 92), کامران (جمعه 14 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    دوست عزیز یادت باشه زن و مرد مکمل یکدیگه هستن. بزرگترین اشتباه اینه که مرد را فاعل و زن را مفعول بدونیم. متاسفم اینو میگم اما دیدگاه پدرت بسیار سطح پایین و ناشی از فکری غلط بوده. از زن بودن خودت نباید ناراحت باشی. مگر در کار و درایت خدای مهربون شک داری؟ در جامعه مردسالار و حکومت بی عدالتی که هزار جور در حق زنان و دختران این مملکت ظلم میکنند حد اقل خودتون به خود ظلم نکنید. درسته که از نظر جسمی متفاوت خلق شدید اما این تفاوت در بسیاری از زمانها باعث برتریهایی هم شده. بخاطر رشته ورزشیم من با دختر های زیادی دوست هستم. بسیاری از مواقع توانایی هایی در وجودشون میبینم که در کمتر پسری پیدا میکنم.
    دوست عزیز. نگاهت رو عوض کن. هر چیز و هر کس را در جایگاه خودش قرار بده و در همون موقعیت قضاوتش کن. کافیه کمی به اطراف خودت نگاه کنی تا زنان بزرگی رو ببینی که سرمشق و الگو هستن. مانند نسرین ستوده - ندا . ... باقی اسامی با خودت.

5. 4 کاربر از پست مفید majid_k تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 13 تیر 92), mercedes62 (سه شنبه 25 تیر 92), roze sepid (پنجشنبه 20 تیر 92), کامران (جمعه 14 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    دوست عزیز
    متاسفانه مشکلتون جدی تر از اینه که با همدردی و نظرات و راهنمائی های دوستان توی این سایت حل بشه. حتما حتما به یک متخصص مراجعه کنید. بهتره هرچه سریعتر گذشته رو فراموش کنید و با از بین بردن تصورات اشتباهی که نسبت به جنسیتتون دارین، از زندگیتون تو آینده لذت ببرین.

7. 2 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 13 تیر 92), shapoor (پنجشنبه 13 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 145 در 78 پست

Array
    ممنون از دوستان خوبم بخاطر توجهتون
    @@@ عزیز خودمم نمیدونم چرا مراجعه به پزشک رو انقد پشت گوش میندازم.از شما سوالی دارم به نظر شما همیشه رابطه جنسی بین زن وشوهر بخاطر عشق وعلاقه است یعنی مرد از شدت عشق به همسرش به وجد میاد و بعد از ابراز علاقه کلامی ونوازش به رابطه جنسی کشیده میشه یا اینکه از تماشای اندام زن تحریک میشه و... اگر بخاطر عشق است پس چطو خیلی اوقات پنج یا ده دقیقه کلن طول نمیکشه این عشق
    majid_k عزیز من از زن بودن خودم بدم نمیادچه از نظر جسمی وچه از نظر روحی ترجیح میدم زن باشم تا مردفقط نگاهی که به زن میشه رو نمیتونم بپذیرم تا حالا اصطلاحاتی مثل:اورا تصاحب کرد -خودش رو تسلیم کرد زن پذیرنده -زن آسان رو شنیدید این نگاه به زن رو نمیتونم تحمل کنم واینکه انگار بعد ازدواج دیگه مالک تن خودت هم نیستی واگه غیر این باشه شرع وعرف وقانون وحتی اخلاق سرزنشت میکنن.

sara 65 عزیز من اینجا برای درمان نیومدم فقط دلم میخواد بدونم عقیده دیگرون راجع به این مسئله چیه و آیا کسی تابحال اینطوری به قضیه نگاه کرده. بازم ممنون از نظرات خوبتون.

یه حس از دست دادن دارم انگار بعد این رابطه یه چیزایی که اصلن نمیدونم چیه رو از دست میدم .اینم بگم من در کودکی یه بار مورد یه نیمچه تجاوزی قرار گرفتم میگم نیمچه تجاوز چون اونم کودک بود کمی بزرگتر ازمن این قضیه با اینکه خیلی منو تحت تاثیر قرار نداد ولی هیچوقت از یادم هم نمیرود شاید این هم در این مشکل من موءثر بوده باشد.

ویرایش توسط danger : پنجشنبه 13 تیر 92 در ساعت 04:06

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 22 تیر 92 [ 09:31]
    سطح
    3
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 28 در 18 پست

Array
    همیشه رابطه بین زن و مرد از عشق نیست بعضی مواقع از شهوت یا بیماری جنسی(روانی)یا حتی برای تامین نیاز مادی است ولی رابطه بین زن و شوهر حتما از عشق و علاقه هست .چون با رضایت کامل طرفین انجام میشه و هر دو طرف از این رابطه لذت میبرن.دوست عزیز این شاهکار هنری خداوند بوده که بدن زن به اترتیبی خلق بشه که مرد با دیدنش تحریک بشه در واقع آفرینش زن از نظر زیبایی شاهکار خداوند بوده و ربطی به دیدگاه من و شما نداره.اینکه عده ایی از نعمت خدا در مسیر درست استفاده نکنند دلیل بر بد بودن اون نعمت نیست.این راز طبیعت بوده که زن و مرد بهم جذب بشن و مکمل همدیگه باشند.این موضوع برای تولید مثل و تداوم نسل بشر لازمه .من خودم متاهلم کی گفته اختیار بدن خودم رو ندارم.هرکس چه متاهل چه مجرد صاحب بدن خودش هست کسی حتی شوهر هم زن رو مجبور به رابطه جنسی نمیکنه در این موقعیت اسمش تجاوز میشه که همون سوئ استفاده از زن هستش- - - Updated - - -همیشه رابطه بین زن و مرد از عشق نیست بعضی مواقع از شهوت یا بیماری جنسی(روانی)یا حتی برای تامین نیاز مادی است ولی رابطه بین زن و مرد حتما از عشق و علاقه هست .چون با رضایت کامل طرفین انجام میشه و هر دو طرف از این رابطه لذت میبرن.دوست عزیز این شاهکار هنری خداوند بوده که بدن زن به اترتیبی خلق بشه که مرد با دیدنش تحریک بشه در واقع آفرینش زن از نظر زیبایی شاهکار خداوند بوده و ربطی به دیدگاه من و شما نداره.اینکه عده ایی از نعمت خدا در مسیر درست استفاده نکنند دلیل بر بد بودن اون نعمت نیست.این راز طبیعت بوده که زن و مرد بهم جذب بشن و مکمل همدیگه باشند.من خودم متاهلم کی گفته اختیار بدن خودم رو ندارم.هرکس چه متاهل چه مجرد صاحب بدن خودش هست کسی حتی شوهر هم زن رو مجبور به رابطه جنسی نمیکنه در این موقعیت اسمش تجاوز میشه که همون سوئ استفاده از زن هستش
    ویرایش توسط ساحل45 : پنجشنبه 13 تیر 92 در ساعت 10:27 دلیل: اشتباه در تایپ

10. 3 کاربر از پست مفید ساحل45 تشکرکرده اند .

asemani (پنجشنبه 20 تیر 92), danger (پنجشنبه 13 تیر 92), shapoor (پنجشنبه 13 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 آذر 94 [ 06:20]
    سطح
    45
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    373

تشکرشده 699 در 298 پست

Array
    سلام عزیزم
    اولا متأسفم برای گذشته نه چندان شیرینی که داشتی.
    نمیدونم حرف هام چقدر تأثیرگذاره اما دوست دارم نظرم رو بگم شاید تصمیم بگیری یه ذره دیدت رو عوض کنی.
    یک رابطه جنسی سالم، لازمه ی یک زندگی مشترک و شیرینه و لذت واقعیش فقط وقتی احساس میشه که طرفین ازدواج کرده باشن.
    تا حالا به این فکر کردی چرا توصیه میکنن تو عقد رابطه جنسی کامل نداشته باشید؟ چرا؟ مگه دو نفر به هم محرم نیستن؟
    به این خاطر که دوران عقد دوران شناخته. دورانیه که باید اینقدر به لحاظ روحی به طرف مقابل نزدیک شده باشی که آمادگی این رو داشته باشین که جسمتون رو به هم تقدیم کنین. و اگه به اون درجه از صمیمیت و یکی شدن روحی نرسین این کارو نمیکنین.
    پس ببین رابطه فیزیکی و جنسی بعد از رابطه قلبی و روحی مطرح میشه.
    چرا لذت واقعیش تو ازدواجه؟
    به این خاطر که مردی که با تو ازدواج میکنه 100 درصد یقین داشته باش که در درجه اول یک همراه و تکیه گاه میخواد که بتونه از نظر روحی و عاطفی پشتوانه اش باشه و ارضاش کنه...اگه هدف اون مرد از ازدواج تنها ارضای جنسی بود ازدواج رو انتخاب نمیکرد. الان که ماشالله هزارتا راه هست برای برطرف کردن این موضوع!!!
    هم برای افراد مذهبی راه داریم هم افراد بی قید!!!!
    وقتی یه مرد با تو ازدواج میکنه که تا آخر عمر یه همدم داشته باشه و تو این رو درک میکنی و تکیه گاهش میشی و حمایتش میکنی و اجازه میدی حمایتت کنه، همه کس همدیگه میشین. اونوقته که از همه چی برای هم مایه میذارین...از وقت، انرژی، استعداد و توانایی حتی جسمتون!!!
    شیرینی این رابطه تو ازدواج خیلی بیشتره چون هر دو طرف دارن گرانبها ترین سرمایه شون رو برای کسی خرج میکنن که عمیقا دوستش دارن و به لحاظ روحی بهش نیاز دارن.
    اگه این رابطه رو تو هررر بستر دیگه ای غیر از ازدواج بررسی کنی میشه اون حالت غیرنرمال و اون احساس بد و چندش آوری که ازش حرف میزنی. چون فقط تو ازدواجه که پیوند دو تا روح اجازه میده تا جسم ها هم به هم پیوند بخورن.
    در حالیکه تو روابط ناسالم دیگه طرفین فقط به جسم هم اهمیت میدن و همین بی توجهی به بعد معنوی و روحانی، اون رابطه رو تا حد یه رابطه حیوانی و پست پایین میاره چون چیزی به اسم تعهد، همسری، اعتماد، یکدلی و عشق بینشون وجود نداره.

اما در مورد اینکه گفتی اگه از سر عشقه چرا 10 دقیقه طول میکشه،

اینکه یه رابطه فیزیکی چطور میتونه از سر عشق باشه رو گفتم. اول عاشق میشی و روحت رو تسلیم میکنی بعد جسمت رو. برای همین از سر عشقه. مدت زمان یه رابطه فیزیکی هم برمیگرده به فیزیولوژی بدن یه مرد نه کم ارزش بودن این موضوع براش.

تو تمام حرف های بالا زن و مرد رو از هم جدا نکردم. چون هرگز تو هیچ رابطه ای حتی رابطه جنسی فاعل و مفعولی نداریم. همه چی تو ازدواج مشترکه. دوطرفه است. لذت بردن هم مشترکه. از همه خوشی های زندگی از جمله رابطه جنسی.
    امیدوارم تونسته باشم پاسخ سؤالت رو بدم.

12. 4 کاربر از پست مفید گل آرا تشکرکرده اند .

asemani (پنجشنبه 20 تیر 92), danger (پنجشنبه 13 تیر 92), roze sepid (پنجشنبه 20 تیر 92), shapoor (پنجشنبه 13 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آذر 94 [ 23:23]
    سطح
    35
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,117

تشکرشده 633 در 254 پست

Array
    ​دوست خوبم بازهم تاکید می کنم اینجا فوقش بتونی یه نتیجه موقت بگیری ، باید بری پیش پزشک.

ببین این خواست خدا بوده که مرد از چشم یعنی با دیدن تحریک بشه.تو روابط زناشویی هر کس اختیار بدنش دست خودشه همین طور اختیار رابطه شما هم به عنوان یه خانم می تونید شروع کننده رابطه باشید قرار نیست کسی شما رو تصاحب کنه.راجع به نگاه جامعه به زن هم خب یه عده فهمشو ندارن قرارنیست که همه بد باشن. شما به عنوان یک خانم می تونید طوری تو جامعه ظاهر بشید که هیچکس به خودش اجازه ی نگاه بد به شمارو نده.

این از نا اگاهی یه عده هست که رابطه رو فقط در حد انزال سریع می بینند ، رابطه می تونه با پیشنوازی ، بوسه و... همراه بشه اما زمان خود امیزش حتی ممکنه به ۵ دقیقه هم نرسه. شما همه خواسته هاتون رو به همسرتون میگید وشما هم به اندازه اون لذت می برید.

اگرم خیلی نگرانی کلی مشاور برای بهبود رابطه جنسی و اگاه کردن شما و همسر ایندتون هست که می تونید برید.
    عزیز، اینجا اومدن بنظرم وقت تلف کردنه هرچقدر که ما از زیبایی های این رابطه بگیم کمه ولی برای شما چندان موثر نیست.
    مشکلتونو خیلی جدی بگیرید اینکه می فرمایید از زن بودنتون ناراحت نیستید یعنی خیلی راحت تر قابل حله ولی توی جای خودش اینجا هم جاش نیست.
    اگه نری پیش پزشک بزرگترین خیانتو به خودت کردی.

14. کاربر روبرو از پست مفید shapoor تشکرکرده است .

danger (پنجشنبه 13 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    سلام مجدد. دوست گرامی. علت نگرش تلخ شما به جنسیتتون میتونه دلایل بسیاری داشته باشه. وقتی به گذشته نگاه می کنیم می بینیم زنان در نقش کنیز خرید و فروش می شدند. در پستوی خانه فراموش می شدند. در کنار آتش اجاق مطبخ شکسته و در پای بچه ها پیر میشدند. حتی به عنوان دارایی یک مرد زنده زنده با او دفن میشدند. شنیدن تولد یک دختر شاید بدترین خبری بوده که به یک پدر داده میشد. اگر بخوام از این مثالها بنویسم مطمئن حوصله هر دو ما سر میره. تمام این دیدگاه ها غلطه. تسلیم برداشتهای غلط جامعه و مذاهب نشو. برای خرافات و عقاید پوچ، خودت رو فرسوده نکن. بزرگترین حصار و دیواری که ممکنه شما رو در خود بگیره، همونه که در فکر شما رشد کنه.
    دوست عزیز یک رابطه میتونه به صورتهای مختلفی شکل بگیره. میتونه مانند یک تجاوز .تلخ. دردناک . نابودگر . وحشیانه. کشنده باشه. و ممکنه همراه با عشق زیبا. رویایی . آرامش بخش . پر انرژی و مقدس باشه. اون چیزی که اینها رو از هم متمایز میکنه همون عشقه.
    مطمئنا به زمان نیاز داری تا از نگاه کنونی فاصله بگیری و پذیرای شرایط و خصوصیات جنسیت بشی.اما به تو سفارش میکنم هر گاه آماده شدی تا شخصی رو در کنار خودت بپذیری هرگز و هرگز بدون عشق دو طرفه به این کار تن نده. تنها در این صورت میتونی از احساس بدی که العان داری دوری بگیری.
    تو یک انسانی نه یک کالا. یک انسان.

16. 3 کاربر از پست مفید majid_k تشکرکرده اند .

asemani (پنجشنبه 20 تیر 92), danger (پنجشنبه 13 تیر 92), roze sepid (پنجشنبه 20 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 145 در 78 پست

Array
    اول تشکر میکنم از دوستان خوبم
    حرفای شما در مورد عشق ورابطه جنسی زن وشوهر خیلی قشنگه آیا تو زندگی واقعیتون هم همینه؟در جواب دوستی که گفتن کی گفته که مالک تن خودت هم نیستی؟آیا وقتی زن وشوهری زندگیشون به مشکل میخوره حتی خود شما زن رو متهم نمیکنید که جوابگوی نیازهای همسرش نبوده وتامینش نکرده خوب ؟علت اینکه میگم مالک تن خودت هم نیستی همینه.اینکه میگین نگرشت رو عوض کن باور کنید من تصمیم نگرفتم که اینطور فک کنم این مشکل مثل یه مذهب نیس که من انتخابش کرده باشم من از دوره بلوغ هم این مشکلوداشتم یه بجه پونزده شونزده ساله که به اینچیزا فک نمیکنه .بلکه انگاربدون اینکه خودم متوجه باشم یه جورایی از همون موقع ناقص شدم والان داره این شکلی خودشو نشون میده من رابطه جنسی رو یه عمل مقدس میدونم فقط در این صورت میتونم بپذیرمش ولی چیزی که دارم میبینم این نیس مثلن یکی از دوستان من که به تازگی ازدواج کرده {مقیدهم هست} وقتی در مورد رابطه اش با من صحبت میکنه {که البته ایکاش که گوش نمیدادم هیچوقت}کارایی که میکنن حرفایی که میزنن خیلی زشت وزننده است وهیچ تقدسی تواین رابطه نمیبینم والبته فیلمهایی که توشون زن وشوهری توکمدوتودستشویی وراه پله وهمه جا ترتیب همو میدن (میبخشید از طرز بیانم اینطوری لب مطلبو بهتر میرسوند)همه اینها س که انگار شکل این رابطه رو به نظرم حیوانی وشهوانی میکنه اینم بگم من فقط دارم راجع به رابطه مشروع بعد ازدواج صحبت میکنم وبغیر از اونوکه حتی بهش فکرم نمیتونم بکنم از همه تون ممنونم واقعن طرز فکرتون منوبه رابطه وحتی آدما امیدوار کرد دائم باید اینارو تو گوش خودم تکرار کنم بازم میگم من نیومدم اینجا که درمون بشم فقط میخوام دیدگاه همه رو چه زن چه مرد راجع به این رابطه بدونم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)