به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 14 تیر 92 [ 16:12]
    سطح
    1
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    18

تشکرشده 3 در 2 پست

Array

Exclamation کسی می تونه یک آینده ی خوب برام ترسیم کنه ؟

زندگیم جدیدا به نظرم خیلی بی روح و خشک شده
    تنهام و هیچ کسی رو توی زندگیم ندارم که بتونم بهش تکیه کنم .
    فقط اگه توی دنیا یک نفر رو هم داشتم که منو دوست داشت و درکم می کرد برام کافی بود .

آخه من باید به چی توی زندگیم دلم رو خوش کنم . تکلیف زندگیم هنوز معلوم نیست هر وقت به آیندم فکر می کنم توی ذهنم یک آینده ی بد برام ترسیم می شه و نمی تونم آینده ی خوبی برای خودم ترسیم کنم .

گفتم شاید یکی اینجا بتونه کمکم کنه .
    کسی می تونه یک آینده ی خوب برام ترسیم کنه ؟
    ( اگرم منو نمی شناسید که هیچ نمی خواد چیزی ترسیم کنید . )

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نمی خوام شعار بدم ولی تجربه ثابت کرده خود ادم بهتر از هر کسی می تونه آینده رو برای خودش ترسیم کنه به شرطی که بخواد. باید بخواهی و برای رسیدن به اون چیزی که می خواهی تلاش کنی. ضمن اینکه همین تلاشه که ارزش داره و باید ازش لذت برد و نتیجه تنها یک جایزه است که اگر لذت تلاش رو درک کنی لذت اون جایزه در برابرش خیلی ناچیزه. فرق نمی کنه از کجا باشی یا چه تفکری داشته باشی. مهم اینه که تواناییهای اکنون خودت رو دقیق تشخیص بدی و به اونها تکیه کنی.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

3. 7 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

ahmadi`00 (پنجشنبه 06 تیر 92), reihane_b (شنبه 08 تیر 92), ویدا@ (یکشنبه 09 تیر 92), مسافر زمان (پنجشنبه 06 تیر 92), بهار.زندگی (یکشنبه 09 تیر 92), باران بهاری11 (یکشنبه 09 تیر 92), دختر مهربون (چهارشنبه 05 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 بهمن 92 [ 13:36]
    سطح
    4
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 33 در 14 پست

Array
    من اینو با تموم وجودم درک کردم وقتی ناراحتی به آخرین حو تحملت می رسه و همه چیز اینقدر در هم و بر همه که مرتب کردنش از عهده و توانت خارجه
    دقیقا همون لحظه داره یه اتفاق خیلی خوب زیر این مشکلات خودش رو بالا می کشه
    به این جمله ایمان داشته باش که اندکی صبر سحر نزدیک است....

5. 4 کاربر از پست مفید s7.tahery تشکرکرده اند .

ahmadi`00 (شنبه 08 تیر 92), reihane_b (شنبه 08 تیر 92), بهار.زندگی (یکشنبه 09 تیر 92), باران بهاری11 (یکشنبه 09 تیر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 مرداد 92 [ 13:58]
    سطح
    28
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    VeteranSocialTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    7,577

تشکرشده 8,600 در 1,498 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi`00 نمایش پست ها
    کسی می تونه یک آینده ی خوب برام ترسیم کنه ؟
    ( اگرم منو نمی شناسید که هیچ نمی خواد چیزی ترسیم کنید . )
    من از کجا و چطوری میتونم شما رو بشناسم؟
    رفتم سراغ موضوعاتی که آغاز کرده ای شاید از اون طریق شما رو بشناسم اما دیدم تنها موضوعی که آغاز کرده ای همین تاپیک است!

طالع بینی و کف بینی ام هم تعریفی نداره. اینه که حالا با توجه به شرطی که تعیین کردی که اگر نمیشناسیمت پس چیزی ترسیم نکنیم، فکر کنم باید چیزی ترسیم نکنم!

اگه دوست داشتی یه خورده از خودت بووگو شاید بهتر بشناسیمت ترسیم ام بد نیست ها!

بی دلی در همه احوال خدا با او بود
    او نمی دیدش و از دور خدایا میکرد

7. 3 کاربر از پست مفید بی دل تشکرکرده اند .

faghat-KHODA (یکشنبه 09 تیر 92), ویدا@ (یکشنبه 09 تیر 92), باران بهاری11 (یکشنبه 09 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

بی دل جان آقای احمدی علی ماشاءالله(درست نوشتم!!؟) تا الان بیش از ... نام کاربری داشتن و اکانت هاشون رو ترکوندن!
    برا همین عده ای از بچه ها ایشون رو میشناسن.

آقای احمدی شما ذهن آشفته ای دارید، و همین که یه کاری رو به انتها نمی رسونید، و باز سراغ یه برنامه جدید،فکر جدید میرید ، همینطور دغدغه هاتون بیشتر وبیشتر میشن. و چون ذهن آرومی ندارید نمیتونید زندگی آرومی رو برای خودتون ترسیم کنید

راستش خیلی راه حل جدی ندارم براتون( خودم کمی مشکلم شبیه شماست!!) ولی اینو میدونم اگه بتونید اول یه سروسامونی به مشغولیات ذهنیتون بدید، حتما حتما ازدواج موفق و در پی اون آینده خیلی خوبی خواهی داشت

یکی یکی رو مسائل متمرکز بشید و به این فکر نکنید که حتما ولزوما شما مشکلی دارید و یا اینکه چون با جامعه(مثل خانواده) اطرافتون کمی متفاوت هستید پس دیگه جای شما اینجا نیست و ...

شما میتونی الان بحث ازدواجتون رو قاطی مسائل اعتقادیتون نکنید. ذهنتون رو شلوغ نکنید.همونطور که فرشته مهربان گفتن میتونید پیگیر قضیه ازدواج باشید و شخصی با خصوصیات مورد نظرتون رو برای همسری انتخاب کنید

موفق باشید

9. 6 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

ahmadi`00 (شنبه 08 تیر 92), roze sepid (شنبه 08 تیر 92), ویدا@ (یکشنبه 09 تیر 92), بی دل (یکشنبه 09 تیر 92), بهار.زندگی (یکشنبه 09 تیر 92), باران بهاری11 (یکشنبه 09 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 14 تیر 92 [ 16:12]
    سطح
    1
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    18

تشکرشده 3 در 2 پست

Array
    چند بار یک عالمه مطلب نوشتم اما هر دفعه قبل از اینکه ارسال کنم از خودم پرسیدم که هدفت از گفتن این حرفا چیه و بعد همه اش رو پاک کردم .

کاش جراتش رو داشتم وقتی که دیدم نمی تونم توی بازی زندگی درست بازی کنم لااقل از ادامه ی بازی منصرف بشم .
    می دونم که زنده بودنم با بدبختی یک نفر یا چند نفر دیگه همراهه اما من خیلی آدم جون دوستی هستم و نمی خوام از فرصتی که واسه ی زندگی کردن دارم بگذرم .

تصمیم گرفتم که اکانتم رو نترکونم و همیشه اکانتم فعال باشه اما دیگه تا آخر عمرم اینجا نیام .
    اگر دوباره اینجا برگشتم یعنی خیلی آدم ضعیف و پستی هستم . البته شاید خیلی هاتون تا الآن هم به این نتیجه رسیده باشید .

امیدوارم همتون توی زندگی تون موفق باشید .به خیلی هاتون به خاطر همدردی هایی که اینجا بام کردید مدیونم .
    دیگه نمی خوام باتون خداحافظی کنم چون خداحافظی هامم در اینجا دیگه تکراری شده .

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    مشکل اصلیتو پیدا نکردی هنوز فکر می کنم. وگرنه از من که دیگه تنهاتر نیستی. ببین چیه که واقعا اذیتت می کنه.
    اگه فقط اعتقادات مذهبیه که یه عقیده شخصیه و نباید اینهمه ناراحتت کنه. اصلا شاید اگه یه بار دیگه بشینی فکر و مطالعه کنی به یه نتیجه ی دیگه ای برسی واسه اعتقادات مذهبیت. اما به جز این دیگه چه مشکلی داری؟

12. 5 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ahmadi`00 (یکشنبه 09 تیر 92), reihane_b (یکشنبه 09 تیر 92), ویدا@ (یکشنبه 09 تیر 92), بهار.زندگی (یکشنبه 09 تیر 92), باران بهاری11 (یکشنبه 09 تیر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 98 [ 05:40]
    سطح
    88
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    7,910

تشکرشده 7,657 در 1,487 پست

Array
    آقای احمدی شاید من هیچ وقت توی تاپیکات نظر نذاشته باشم. اما همیشه دنبال میکردم.
    و همیشه برای شما آرزوی موفقیت و یه زندگی درست و خوب رو داشتم.
    امیدوارم که موفق باشی.
    از زندگی چه می خواهی که در خدایی ِخدا، آنرا نمیابی؟

14. 5 کاربر از پست مفید دختر مهربون تشکرکرده اند .

ahmadi`00 (یکشنبه 09 تیر 92), reihane_b (یکشنبه 09 تیر 92), ویدا@ (یکشنبه 09 تیر 92), بهار.زندگی (یکشنبه 09 تیر 92), باران بهاری11 (یکشنبه 09 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    چند بار یک عالمه مطلب نوشتم اما هر دفعه قبل از اینکه ارسال کنم از خودم پرسیدم که هدفت از گفتن این حرفا چیه و بعد همه اش رو پاک کردم .

کاش جراتش رو داشتم وقتی که دیدم نمی تونم توی بازی زندگی درست بازی کنم لااقل از ادامه ی بازی منصرف بشم .
    می دونم که زنده بودنم با بدبختی یک نفر یا چند نفر دیگه همراهه اما من خیلی آدم جون دوستی هستم و نمی خوام از فرصتی که واسه ی زندگی کردن دارم بگذرم .

تصمیم گرفتم که اکانتم رو نترکونم و همیشه اکانتم فعال باشه اما دیگه تا آخر عمرم اینجا نیام .
    اگر دوباره اینجا برگشتم یعنی خیلی آدم ضعیف و پستی هستم . البته شاید خیلی هاتون تا الآن هم به این نتیجه رسیده باشید .

امیدوارم همتون توی زندگی تون موفق باشید .به خیلی هاتون به خاطر همدردی هایی که اینجا بام کردید مدیونم .
    سلام
    آقای احمدی کسی که میاد اینجا و برای حل مشکلاتش( حتی شاید نشه اسمش رو گذاشت مشکل هم!!) تلاش میکنه رو هیچکس نمیگه آدم ضعیف!

ولی کسی که نتونه برای حلش تلاش کنه و راحت ترین راه رو برای خلاصی از مشکلات دنیا (که همون نبودن! هست) پیش میگیره، آدم ضعیفی هست.

پس به نظر من شما نه تنها ضعیف نیستی، بلکه خیلی هم با اراده هستید و مصمم برای شناخت خودتون و مشکلاتتون

چرا ویپزگی های مثبتتون رو منفی جلوه میدید!

همون تاپیک اعتقادات مذهبی شما به خیلی ها کمک میکنه. من که خودم به شخصه دنبالش میکردم. و کمکم میکرد. یه جاهایی حرف شما حرف من و شاید سایر دوستان هم بود. که فرشته یا دیگر دوستان که راهنمایی میکردن ما هم استفاده می بردیم.

آقای احمدی شما میتونید هم برای خودتون و هم یه نفردیگه زندگی بسیار خوب و زیبایی بسازید.
    شما دارید به خودتون سخت میگیرید. یه خورده اگر تحملتون رو بالاتر ببرید همه چی درست میشه:)منظورم ادامه دادن تاپیک هاتون، و تبادل نظر با مخالفاتون!

به هر حال همدردی مثل همیشه منتظر حضور شما خواهد بود، البته با همین نام کاربری!:rolleyes:

راستی اگه همه تاپیک هاتون با یه نام کاربری بود، دوستان میتونستن بیشتر با شما وافکارتون آشنا بشن و کمک کنن.اگه دوست دارید میتونید لینک همه رو یه جا بذارید.

با آرزوی موفقیت برای شما

- - - Updated - - -

سلام
    آقای احمدی کسی که میاد اینجا و برای حل مشکلاتش( حتی شاید نشه اسمش رو گذاشت مشکل هم!!) تلاش میکنه رو هیچکس نمیگه آدم ضعیف!

ولی کسی که نتونه برای حلش تلاش کنه و راحت ترین راه رو برای خلاصی از مشکلات دنیا (که همون نبودن! هست) پیش میگیره، آدم ضعیفی هست.

پس به نظر من شما نه تنها ضعیف نیستی، بلکه خیلی هم با اراده هستید و مصمم برای شناخت خودتون و مشکلاتتون

چرا ویپزگی های مثبتتون رو منفی جلوه میدید!

همون تاپیک اعتقادات مذهبی شما به خیلی ها کمک میکنه. من که خودم به شخصه دنبالش میکردم. و کمکم میکرد. یه جاهایی حرف شما حرف من و شاید سایر دوستان هم بود. که فرشته یا دیگر دوستان که راهنمایی میکردن ما هم استفاده می بردیم.

آقای احمدی شما میتونید هم برای خودتون و هم یه نفردیگه زندگی بسیار خوب و زیبایی بسازید.
    شما دارید به خودتون سخت میگیرید. یه خورده اگر تحملتون رو بالاتر ببرید همه چی درست میشه:)منظورم ادامه دادن تاپیک هاتون، و تبادل نظر با مخالفاتون!

به هر حال همدردی مثل همیشه منتظر حضور شما خواهد بود، البته با همین نام کاربری!:rolleyes:

راستی اگه همه تاپیک هاتون با یه نام کاربری بود، دوستان میتونستن بیشتر با شما وافکارتون آشنا بشن و کمک کنن.اگه دوست دارید میتونید لینک همه رو یه جا بذارید.

با آرزوی موفقیت برای شما

- - - Updated - - -

ببخشید بخاطر خطاهای تایپی
    باز هم امکان ویرایش برای من نیست!
    مشکل من همچنان پابرجاست، و کسی کاری نمیکنه:(

- - - Updated - - -

ببخشید بخاطر خطاهای تایپی
    باز هم امکان ویرایش برای من نیست!
    مشکل من همچنان پابرجاست، و کسی کاری نمیکنه:(

16. 6 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

ahmadi`00 (یکشنبه 09 تیر 92), faghat-KHODA (یکشنبه 09 تیر 92), بی دل (یکشنبه 09 تیر 92), بهار.زندگی (یکشنبه 09 تیر 92), باران بهاری11 (یکشنبه 09 تیر 92), دختر مهربون (یکشنبه 09 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 شهریور 94 [ 10:39]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    زماني كه فكر ميكردم بدبخت تر از من نيست اتفاقاتي تو زندكيم افتاد كه خداروشكر ميكنم كه اون بدبختيها بود وجوابش شد خوشبختي امروزم من شاكرم از اينكه مادرمو از دست دادم خواهرمو از دست دادم زن بابام خيلي ازارم داد افسردكي كرفتم داغون بودم اما الان اينقدر بزرك شدم اينقدر خوش بختم اينقدر با بقيه متفاوت وقويم كه شكر ميكنم اون همه سختي كشيدم براي رسيدن به اين همه شادي من ميتونم اينده خوبي ترسيم كنم بعد از سختي وتنهايي ارمشي هست كه خيلي خوبه ومنتظرش باشين كه زود زود مياد از جايي كه فكرشم نميكنين

- - - Updated - - -

زماني كه فكر ميكردم بدبخت تر از من نيست اتفاقاتي تو زندكيم افتاد كه خداروشكر ميكنم كه اون بدبختيها بود وجوابش شد خوشبختي امروزم من شاكرم از اينكه مادرمو از دست دادم خواهرمو از دست دادم زن بابام خيلي ازارم داد افسردكي كرفتم داغون بودم اما الان اينقدر بزرك شدم اينقدر خوش بختم اينقدر با بقيه متفاوت وقويم كه شكر ميكنم اون همه سختي كشيدم براي رسيدن به اين همه شادي من ميتونم اينده خوبي ترسيم كنم بعد از سختي وتنهايي ارمشي هست كه خيلي خوبه ومنتظرش باشين كه زود زود مياد از جايي كه فكرشم نميكنين

18. 6 کاربر از پست مفید mati تشکرکرده اند .

ahmadi`00 (یکشنبه 09 تیر 92), reihane_b (یکشنبه 09 تیر 92), roze sepid (دوشنبه 10 تیر 92), بی دل (یکشنبه 09 تیر 92), باران بهاری11 (یکشنبه 09 تیر 92), دختر مهربون (یکشنبه 09 تیر 92)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)