به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 شهریور 92 [ 22:32]
    سطح
    3
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

با دخترهای فشن فامیل شوهرم چه کنم؟؟؟

سلام دوستان
    من دختری 22 هستم و متاهل...از نظر حجاب سعی می کنم همیشه حجابم را کامل نگه دارم(مانتویی با حجاب کامل)...ولی تو فامیل شوهرم متاسفانه چند تا دختر (هم متاهل و هم مجرد) هستند که بسیار نامناسب لباس می پوشند..وحتی تو مکان های عمومی هم با مانتوهای بسیار تنگ و آستین کوتاه و موهای فشن ظاهر میشن که واقعا جلب توجه می کنن...
    راستش من هر وقت قراره جایی بریم که می فهمم اونها هم هستند خیلی غصه میخورم(راستش از اینکه شوهرم اونهارو میبینه خیلی ناراحت میشم)...البته این موضوع رو به روی شوهرم نیاوردم اما خیلی از درون اذیتم میکنه...من سعی می کنم همیشه مرتب لباس بپوشم اما اونها جوری ظاهر میشن که انگار برای هر مهمانی ساده و حتی قدم زدن تو خیابون میرن آرایشگاه!!!!
    من به شوهرم اعتماد کامل دارم اما اونها واسه من که زنم جلب توجه میکنن چه برسه به شوهرم
    بگید چکار کنم که این احساس در من از بین بره؟؟؟؟واقعا داغونم کرده!!!!مرسی

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 18 مهر 92 [ 12:47]
    سطح
    12
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 202 در 91 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارینا23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دختری 22 هستم و متاهل...از نظر حجاب سعی می کنم همیشه حجابم را کامل نگه دارم(مانتویی با حجاب کامل)...ولی تو فامیل شوهرم متاسفانه چند تا دختر (هم متاهل و هم مجرد) هستند که بسیار نامناسب لباس می پوشند..وحتی تو مکان های عمومی هم با مانتوهای بسیار تنگ و آستین کوتاه و موهای فشن ظاهر میشن که واقعا جلب توجه می کنن...
    راستش من هر وقت قراره جایی بریم که می فهمم اونها هم هستند خیلی غصه میخورم(راستش از اینکه شوهرم اونهارو میبینه خیلی ناراحت میشم)...البته این موضوع رو به روی شوهرم نیاوردم اما خیلی از درون اذیتم میکنه...من سعی می کنم همیشه مرتب لباس بپوشم اما اونها جوری ظاهر میشن که انگار برای هر مهمانی ساده و حتی قدم زدن تو خیابون میرن آرایشگاه!!!!
    من به شوهرم اعتماد کامل دارم اما اونها واسه من که زنم جلب توجه میکنن چه برسه به شوهرم
    بگید چکار کنم که این احساس در من از بین بره؟؟؟؟واقعا داغونم کرده!!!!مرسی
    سلام دوست من. به نظر می اد فراموش کردین که این خانمها قبل از اینکه شما همسر شوهرتون بشین حضور داشتن. اگه قرار به جلب توجه بود الان شما همسر ایشون نبودین.

در ضمن خانمهای فشن کم نیستن در جامعه شما می خای با دیدن هر کدومشون غصه بخوری. من جای شما بودم تازه خوشحال تر و مطمین تر هم می شدم به شوهرم چون تو این جو شما رو انتخاب کرده.

به شوهرت اطمینان داشته باش. این نگرانیها اگه کنترل نشن خیلی خودشون رو تو رفتار نشون میدن. اونوقت ناخداگاه می بینی مدام داری شوهرت رو چک و کنترل می کنی. هم خوذتو اریت می کنی هم اونرو از خودت دورتر

با مشغول کردن خودت دست از این افکار بیهوده بردار.

در ضمن من فکر م یکنم خ اعتماد بنفس ندارین. اگه بیرون محجبی تو خونه که می تونی فشن باشی
    اینها همه نظر من بودن دلیل بر درست بودنشون نیست. در پناه حق
    هر قدیسی گذشته ای و هر گنهکاری آینده ای دارد.....اسکار جووون

3. 8 کاربر از پست مفید چنار تشکرکرده اند .

asemani (دوشنبه 03 تیر 92), aysu (سه شنبه 04 تیر 92), del (سه شنبه 04 تیر 92), tamanaye man (دوشنبه 03 تیر 92), کامران (دوشنبه 03 تیر 92), دختر مهربون (دوشنبه 03 تیر 92), دریا72 (دوشنبه 03 تیر 92), سارینا23 (دوشنبه 03 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    سلام
    مطمئنید که به شوهرتون اعتماد کامل دارید؟!! اگه توی فامیلای شوهرتون هم خانومای این تیپی نبودند، بالاخره دخترا و خانومای بی حجاب یا با پوشش نامناسب تو اطراف ما هستند و شما هم که نمیتونید واسه هر باری که چشم شوهرتون به یکی از این دخترا میخوره غصه بخورید!!! به نظر من اعتماد به نفستون پائینه. یادتون باشه که قبل از اینکه شما وارد این خانواده بشین، فامیلای همسرتون بودن و اگه تیپ و شخصیت اونا براشون جالب بود دلیلی نداشت که با شما ازدواج کنن. به هیچ وجه راجع به این موضوع با همسرتون صحبت نکنین چون به نظرم واقعا با اینکار به شخصیتشون توهین میکنید و به شوهرتون نشون میدین که بهش اعتماد کافی ندارین
    پستم با آقای چنار همزمان شد! حرفامون کاملا یکی بود!!!!!
    ویرایش توسط sara 65 : یکشنبه 02 تیر 92 در ساعت 22:44

5. 2 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

دریا72 (دوشنبه 03 تیر 92), سارینا23 (دوشنبه 03 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 آذر 92 [ 23:00]
    سطح
    14
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    47

تشکرشده 202 در 83 پست

Array
    نیازی نیست با دخترهای فشن فامیلتون کاری بکنید این زنها زیاد هستن در جامعه در مهمونی ها سرکار همه جا .. دیدتون رو عوض کنید ادمها ازادند هر طور که مایلند بگردند و شما می بایست این موضوع رو قبول کنید ... دوست داشتن بیش از حد حسادت میاره روی حسادتتون کار کنید

7. 3 کاربر از پست مفید hamrahi تشکرکرده اند .

sanjab (یکشنبه 02 تیر 92), دریا72 (دوشنبه 03 تیر 92), سارینا23 (دوشنبه 03 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 تیر 94 [ 05:14]
    سطح
    37
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    517

تشکرشده 294 در 168 پست

Array
    عزیزم تو فامیل شوهر منم از این دخترا هست اما به این دقت کن که اگه شوهرت میخواست به اونا توجه کنه پس چرا زن گرفته؟

این احساسات و افکار منفی رو از خودت دور کن چون اگه نسبت به اونا فکر منفی داشته باشی این حست نه خودآگاه به همسرت و اونها منتقل میشه و این اصلا خوب نیست

به جای این افکار ها هرجایی که دیدیشون باهاشون صمیمی باش بلکه اونا از شما تاثیر بگیرن . نحوه رفتار شما به عنوان یه خانم باحجاب با اونها خیلی میتونه سازنده باشه

9. 3 کاربر از پست مفید ساحل75 تشکرکرده اند .

del (سه شنبه 04 تیر 92), دریا72 (دوشنبه 03 تیر 92), سارینا23 (دوشنبه 03 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    7

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    مرسی از همتون

راستش این موضوع رو کاملا قبول دارم که اعتماد به نفسم کمه...اما مشکل من اینه که اون ها توی جمع های زنونه ساده تر ظاهر میشن تا جمع های مردونه!!...واقعا از طرز نشست و برخاست و حرف زدنشون کاملا مشخص میشه که قصد جلب توجه دارن...

باید بگم که هردوتا جاری هام جلو شوهرم حتی روسری هم نمی ذارن...اما من اصلا مشکلی ندارم..چون خیلی ساده و پوشیده ظاهر میشن و کاملا سنگین برخورد میکنن.

این چند نفری که گفتم تازه وارد فامیل شوهرم شدن و این موضوع که قبلا شوهرم میتونسته اون ها رو برای ازدواج انتخاب کنه در این مورد صدق نمی کنه...

من اصلا و ابدا در این مورد چیزی نمی خوام به شوهرم بگم ولی خودم از درون ناراحتم...اصلا بیزارم ازشون...هرچی سعی می کنم باهاشون صمیمانه برخورد کنم متاسفانه نمی تونم...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 22 شهریور 93 [ 10:26]
    سطح
    26
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    201

تشکرشده 120 در 72 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام عزیزم نگران نباش
    توو فامیل شوهر من هم از اینجور دخترها زیاد هست منم اوایل میترسیدم وقتی شوهرم باهاشون صحبت میکرد یا....
    اما چندباری شوهرم وقتی توو خیابون راه میریم همچین دخترایی رو که دیده که مثل دخترهای فامیل خودشون هستن بهم میگه خدارو شکر که من تونستم همچین زن خوبی پیدا کنم
    نگران این هم نباش که این دخترها تازه وارد خونواده شما شدن ،قبلا که از این دخترها زیاد بودن دختر همسایه هم دانشکگاهی هم کلاسی و... اگه قرار باشه شوهرت جذب اونا شه قبلا فرصت بیشتری داشته که جذبشون بشه
    تو سعی کن توو خونه بیشتر به خودت برسی و کاملا با بیرون فرق داشته باشی و پر انرژی باش و شاد و باهاش شوخی کن و لوس کن خودتو واسش

12. کاربر روبرو از پست مفید دریا72 تشکرکرده است .

سارینا23 (چهارشنبه 05 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    سلام.ببخشید که رک صحبت میکنم. سعی کن در محیط خانه برای همسرت چیزی کم نگذاری. کاری کن که دختر خانمهای فشن فامیل از نظر دلبری به گرد پات هم نرسند.

14. کاربر روبرو از پست مفید majid_k تشکرکرده است .

سارینا23 (چهارشنبه 05 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 18 مهر 92 [ 12:47]
    سطح
    12
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 202 در 91 پست

Array
    دوست من مشکل جای دیگه است. شما اعتماد بنفست کمی مشکل داره. درستش کن. چون این کمبود اعتماد بنفس مخفی نمی مونه و یه نقطه ضعف واسه شما دوست من.
    من می ترسم بنده خدا شوهرت یه صحبت کوتاه با این خانمها هم که داشته باشه شما داغ کنی !
    حالا این خانمها نبودن تو فامیل. تو جامعه چی؟ اصلا مگه شما م یتونی شوهرت رو شبانه رو زچک کنی؟ می دونی با ادامه دادن به این رفتارت فقط خودتو اذیت می کنی؟
    دوست من شوهرت که نابینا نبودن خانم هم که کم نبوده پس به انتخابش ( انتخاب شما) احترام بزار.

دوست من خ مواقع که این اتفاق ها می افته یه سری مشکلات ریشه ای وجود داره که اونها باید مرتفع شن.

شما وظیفه همسریت رو خوب انجام بده ایشون پایبندتون می مونن. مگه شما با دیدن مرد زیباتر از همسرتون به سمت اونا کشیده می شین که همسرتون این کارو بکنه!! چرا راجع به اقایون اینجوری فکر م یکنین اخه

اگه علی رغم تمام انجام کارهای درست اگه خدای ناکرده همسرتون رفتن این یعنی این شخص از اول موندنی نبوده دوست من. یادت باشه ادمها رو با اسارت نمی تونی نگه داری اگه م یخای داشته باشیش باید ازادش بزاری. که نفس این کارت در صورت تداوم تبدیل به یه زندان میشه.
    البته اینم بگم احساس می کنم خ وقت زیاد داری که به این چیزا فکر م یکنی. خودتو مشغول کن تا شوهرتو با این نگرانیها ناراحت نکردی. فکر م یکنی نشون نمی دی. من مطمینم که شوهرت کم کم متوجه می شن.

یه راه دیگه هم هست( البته مزاح ببخشیدا): شوهرتون رو از ناحیه چشمها وگوشها و بویایی و کلا حواس پنجگانه محروم کنین. اینجوری می تونی مطمین باشی که تا ابد برا خودت. البته این یه شوخی ناراحت نشو.

نقل قول نوشته اصلی توسط سارینا23 نمایش پست ها
    مرسی از همتون

راستش این موضوع رو کاملا قبول دارم که اعتماد به نفسم کمه...اما مشکل من اینه که اون ها توی جمع های زنونه ساده تر ظاهر میشن تا جمع های مردونه!!...واقعا از طرز نشست و برخاست و حرف زدنشون کاملا مشخص میشه که قصد جلب توجه دارن...

باید بگم که هردوتا جاری هام جلو شوهرم حتی روسری هم نمی ذارن...اما من اصلا مشکلی ندارم..چون خیلی ساده و پوشیده ظاهر میشن و کاملا سنگین برخورد میکنن.

این چند نفری که گفتم تازه وارد فامیل شوهرم شدن و این موضوع که قبلا شوهرم میتونسته اون ها رو برای ازدواج انتخاب کنه در این مورد صدق نمی کنه...

من اصلا و ابدا در این مورد چیزی نمی خوام به شوهرم بگم ولی خودم از درون ناراحتم...اصلا بیزارم ازشون...هرچی سعی می کنم باهاشون صمیمانه برخورد کنم متاسفانه نمی تونم...
    هر قدیسی گذشته ای و هر گنهکاری آینده ای دارد.....اسکار جووون
    ویرایش توسط چنار : دوشنبه 03 تیر 92 در ساعت 11:51

16. 3 کاربر از پست مفید چنار تشکرکرده اند .

majid_k (سه شنبه 04 تیر 92), فرانک بانو (پنجشنبه 06 تیر 92), سارینا23 (چهارشنبه 05 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    7

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام دوستان
    وای...چرا اینقدر منو سرزنش می کنین؟؟؟؟!!

باور کنین من سعی می کنم همیشه تو خونه خوب بپوشم و خوب بگردم ولی همش این حسه از درون اذیتم می کنه...آخه نمی دونم چجوری بگم؟؟ همین جمعه پیش رفته بودیم بیرون از شهر، یکیشون یک مانتو روشن پوشیده بود که اینقدر نازک بود (وای خدا.....چطور بگم؟؟؟ ) لباس زیرش از پشت دیده میشد....آخه آدم چطور چششو رو این چیزا ببنده؟؟؟؟

نمی دونم شاید مشکل از منه...اونا با هر تیپ و قیافه ای بیان و بگردن و من فقط از درون حرص بخورم و خودمو جلو شوهرم شاد نشون بدم......

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)