به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array

New راهنمایی تو خواستگاری5(هرچی بود گفتم یا قبول می کنه یا نه)

سلام دوستان عزیزم عذر می خوام اسم تاپیک هی زیاد میشه نمی دونم چی بزارم فقط بهش شماره میدم پوزش

دیگه فکر کنم تا حدودی اشنایی دارین با زندگی من ما دیشب قرار بود برای سومین بار بریم خواستگاری خلاصه کنم نمی دونم از کجا شروع کنم رفتیم مثل همیشه با شیرینی و گل و اینا که این دفعه واقعا بشینیم برای صحبت از سوی 2طرف خلاصه رفتیم و مثل قبل به گرمی از ما استقبال شد خوشحال شدم از این موضوع یه نیم ساعت گذشت و دوباره مادر بنده در خواست کردن که بریم حرف بزنیم و اینا ما هم رفتیم استرس نداشتم عادی بود چون با خودم گفتم میام می خوام حرف بزنم یا اره یا نه دیگه
    رفتیم نشستیم یکم احوالپرسی کردیم و اینا بعدش با مزاح کردن من بحث و شروع کردیم گفتم اماده حرفاتون هستم و اینا ایشونم می گفت گاه گاهی نظر منو میپرسید خلاصه خوب پیش رفت اون معیار های منو که ازش نمی گزرمو خلاصه نداشت بلاخره گفت و گفت تا 30 دقیقه ای حرف زد منم گوش می کردم دوستان ما باشین تموم شد حرفاش و نوبت صحبت های من شد من می خواستم ازش سوالاتمو بپرسم اشنا بشم ولی پیش خودم فکر کردم اول حرف دلمو بزنم اگه پسندید سوالاتم چشم باورتون شاید نشه من که نمی دونم شایدم کارم درست بود شاید غلط نمی دونم به هر حال هر چی بود گفتم از خودم از اخلاقم خط قرمز هر چی بود بدون هیچ دروغی گفتم من تا به امروز با کسی نبودم اگر هم بودم به عنوان یه دوست نه عشقی بود نه حسی می خوام و انتظار دارم زن منم اینجور نباشه از دروغ متنفرم اگه طرفم به من دروغ بگه بعد حقیقتو بفهمم نمی بخشمش کینه نیستم شوخ طبعم هر چی که به فکرم رسید از قلیون تا....گفتم اون بنده خدا ساکت موند نمی دونم هنگ کرد شکه شد بلاخره راحت شدم از درون و در اخر بهش گفتم که ببخش اگه لحن بیانم یکم تند بود و سریع حرف زدم ازش عدر خواهی کردم و بهش گفتم بشین فکر هاتو کن اگه دیدی پسندیدی بازم دفعه بعد مزاحمتون میشیم اگر هم نه که دفعه بعد خانواده زنگ زدن که بگید نه جور نمی شه و اینا به هر حال اومدم بیرون از اتاق ولی حالم خوب نبود تا اخر مجلس هیچی حالیم نبود از یه جهت خوشحال بودم از یه جهت از استرس و اظطراب داشتم غرق میشدم نمی دونستم چجوری فکر کرد در موردم دیشبم کلی داشتم بهش فکر می کردم هیچ احساسی ندارم بهش ولی نمی دونم چرا هر لحضه از فکرش نمی تونم در ام

می دونم خیلی شد صحبت هام ولی نمی تونستم خلاصه کنم ببخشید
    بازم اگه راهنمایی می تونید بکنید متشکر میشم از همتون مرسی که تا به اینجاش به من یاری رسوندید

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    همین که نمی تونید از فکرش درآیید یعنی بهش احساس دارید مگه احساس چطوریه دیگه خب شروعش همین طوریه دیگه
    اون معیارهای شما رو داشت یا نه یعنی خودتون پسندیدن یا نه از نظر منطقی می گم نه احساسی

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط zendegiye movafagh نمایش پست ها
    همین که نمی تونید از فکرش درآیید یعنی بهش احساس دارید مگه احساس چطوریه دیگه خب شروعش همین طوریه دیگه
    اون معیارهای شما رو داشت یا نه یعنی خودتون پسندیدن یا نه از نظر منطقی می گم نه احساسی
    مرسی خواهر عزیز بابت جواب دادنت
    ایشون دیشب داشت از خودش مثل حرفای منو میزد یعنی سوالات رد و بدل نشد ولی می دونم سوالات رو میزش اماده بود نمی دونم می خواست بپرسه ولی من حرف زدم و بعد حرفام پشیمون شد نمی دونم بازم مرسی

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    دوستان کسی نیست بگه چی باید کرد؟؟؟

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها

صبـــــــــــر

صبور و منتظر باشید که پاسخ ایشان را دریافت دارید و عجله نکنید . ایشان احتیاج به زمان دارد تا بررسی

6. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

tamanaye man (یکشنبه 02 تیر 92), taraneh89 (جمعه 31 خرداد 92), فرهنگ 27 (جمعه 31 خرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 18 مهر 92 [ 12:47]
    سطح
    12
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 202 در 91 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها
    سلاام بر جناب بی وفا. البته اینکه کسی جوابتون رو نداد به خاطر جمعه بودن بود اما یه علتش نکنه برخورد شما بوده؟!!!!!!!
    قاعدتا تمام کارای مفیدی رو که باید انجام بدین فرشته مهربان خ مفید و مختصر گفتن اما دوست داشتم یه چیزی هم من اضلافه کنم( البته امیدوارم اینبار متهم نشم به چیزی) معمولا غالب ذهن خوانی ها از واقعیت خیلی دور هستند. پس خ رو رفتارهای خانم که حالا منظورش الن چی بود و چی نبود فکر نکن. چون دنیای خانمها و اقایون خ متفاوت
    از ایکه معیار هاتون هم گفتین پشیمون نباشین اگه الان نه بشنوین بهتر از بعد. نه تنها برای شما ارزوی خوشبختی دارم بلکه برای اون خانمم که قرار همسرتون بشن این ارزو رو می کنم و امیدوارم با بیانتون خ ناراحتش نکنین
    چون می دونی که به قول نمی دونم کی:
    همه می دونن زن ومرد با هم متفاوتند اما یه تفاوت مهم زن با مرد این است که زنها می بخشن اما هرگز فراموش نمی کنن اما مردها فراموش می کنن اما هرگز نمی بخشن ( البته خب این صرفا یه نظر) نمی خاستم با جوابم ناراحتت کنم. خدای ناکرده اگه شدی نیاز نیست کل کل کنین. من دیگه مزاحمتون نمی شم( تاپیکت رو با کل کلهای الکی پر نکن)
    راستی جناب مدیر همدردی در پاسخ به خانمی که خواسته بودن ایشون رو راهمنایی کنن که چطور بفهمیم خاستگارمون خسیس نیست یه پاسخ بسیار زیبا دادن حتما اون رو بخونین. البته من خودم صراحت شما رو خ می پسندم و اساسا برای ادم های صادق خ احترام قایلم. راستی حتما تاکید کنین که اون خانم هم اگه خاسته ای دارن بخان. یعنی منظورم این که بخاین بیشتر خودشون رو نشون بدن. خب با سکوت و شنیدن صرف که ادم به جایی نمی رسه. بالاخره تو این بیان خاسته ها شما هم ایشون رو بهتر می شناسین. فکر نکنین کسی که صحبت نمی کنه خاسته ای نداره و...در ضمن واقعا تلاش کن با مشغول کردن خودت و یا انجام فعالیتهای مثبت خ خ خ غرق در چیزایی که اهمی ندارن نشی که دستاورد این تفکرها فقط وابستگی. وقتی وابستگی هم از پنجره می اد عقل از در می ره بیرون :)))))
    به جای این کارها شناختتون رو بیشتر کنین
    در پناه حق
    هر قدیسی گذشته ای و هر گنهکاری آینده ای دارد.....اسکار جووون
    ویرایش توسط چنار : شنبه 01 تیر 92 در ساعت 11:24

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    صبـــــــــــر

صبور و منتظر باشید که پاسخ ایشان را دریافت دارید و عجله نکنید . ایشان احتیاج به زمان دارد تا بررسی

مرسی دوست و کارشناس عزیز ولی نمی دونم از دستم ناراحت شد که با صراحت تمام هری بود گفتم فقط می خواستم بدونه من اینجوری هستم و نمی تونم با طرفم به هر حال اگه یکی از اون هارو داشته باشه زندگی کنم بازم مرسی ولی فکرم مشغوله مرسی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط چنار نمایش پست ها
    سلاام بر جناب بی وفا. البته اینکه کسی جوابتون رو نداد به خاطر جمعه بودن بود اما یه علتش نکنه برخورد شما بوده؟!!!!!!!
    قاعدتا تمام کارای مفیدی رو که باید انجام بدین فرشته مهربان خ مفید و مختصر گفتن اما دوست داشتم یه چیزی هم من اضلافه کنم( البته امیدوارم اینبار متهم نشم به چیزی) معمولا غالب ذهن خوانی ها از واقعیت خیلی دور هستند. پس خ رو رفتارهای خانم که حالا منظورش الن چی بود و چی نبود فکر نکن. چون دنیای خانمها و اقایون خ متفاوت
    از ایکه معیار هاتون هم گفتین پشیمون نباشین اگه الان نه بشنوین بهتر از بعد. نه تنها برای شما ارزوی خوشبختی دارم بلکه برای اون خانمم که قرار همسرتون بشن این ارزو رو می کنم و امیدوارم با بیانتون خ ناراحتش نکنین
    چون می دونی که به قول نمی دونم کی:
    همه می دونن زن ومرد با هم متفاوتند اما یه تفاوت مهم زن با مرد این است که زنها می بخشن اما هرگز فراموش نمی کنن اما مردها فراموش می کنن اما هرگز نمی بخشن ( البته خب این صرفا یه نظر) نمی خاستم با جوابم ناراحتت کنم. خدای ناکرده اگه شدی نیاز نیست کل کل کنین. من دیگه مزاحمتون نمی شم( تاپیکت رو با کل کلهای الکی پر نکن)
    راستی جناب مدیر همدردی در پاسخ به خانمی که خواسته بودن ایشون رو راهمنایی کنن که چطور بفهمیم خاستگارمون خسیس نیست یه پاسخ بسیار زیبا دادن حتما اون رو بخونین. البته من خودم صراحت شما رو خ می پسندم و اساسا برای ادم های صادق خ احترام قایلم. راستی حتما تاکید کنین که اون خانم هم اگه خاسته ای دارن بخان. یعنی منظورم این که بخاین بیشتر خودشون رو نشون بدن. خب با سکوت و شنیدن صرف که ادم به جایی نمی رسه. بالاخره تو این بیان خاسته ها شما هم ایشون رو بهتر می شناسین. فکر نکنین کسی که صحبت نمی کنه خاسته ای نداره و...در ضمن واقعا تلاش کن با مشغول کردن خودت و یا انجام فعالیتهای مثبت خ خ خ غرق در چیزایی که اهمی ندارن نشی که دستاورد این تفکرها فقط وابستگی. وقتی وابستگی هم از پنجره می اد عقل از در می ره بیرون :)))))
    به جای این کارها شناختتون رو بیشتر کنین
    در پناه حق

خواهر من نمی دونم چرا و به چه دلیل از بنده گله ای داری من بیخود از کسی عذر خواهی نمی کنم ولی من نه به شما توهین کردم نه هیچ اگر از سوی بنده حرفی زده شد و به مزاج شما خوش نیومد پوزش می طلبم شاید عیب از بنده بود ولی کسی شما رو متهم نخواهد کد

مرسی از نظرتون

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 11 آذر 96 [ 10:48]
    سطح
    61
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 9
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,178

تشکرشده 1,175 در 313 پست

Array
    سلام،

معمولاً نمی رن به طرف مقابل بگن من یه همسر می خوام این جور باشه یا اون جور باشه!!!! خوده انسان، سعی می کنه بفهمه که آیا این جور یا اون جور هست یا نه!!!!!

مثلاً من یه دوس دارم که به نظرم فوق العاده شلخته اس و تا به عمرم شلخته تر از اون ندیم، تو کمده کتابش، شلوارش چماله شده افتاده بود!! در این حد! بعدش داشت تعریف می کرد از خواستگارش که ازش پرسیده بود تمیزی و همه چیز رو سره جای خودش می ذاری؟؟؟؟؟ دوستمم گفت که من گفتم خیلی تمیز و مرتبم!!!!! بعدش من گفتم تو خیلی شلخته ای، چرا دروغ گفتی!!!!!

با تعجب به من نگاه کرد گفت ایوب؟؟؟؟؟؟ من شلخته ام؟؟؟؟؟؟؟؟

این رو بهت گفتم که بدونی اکثر خصوصیات یه حالته نسبی داره و تعریف تو و میزان و درجه ی تو، با تعریف و میزان و درجه ی دیگری فرق داره!!!!
    پس سعی کن خودت بفهمی نه از دیده اون به خودش نگاه کنی!!!

این از این، دوم از همه باید بگم فقط من این تاپیکت رو خوندم و خیلی هولی و زودی می خوای سر و ته یه چیز رو هم بیاری!!!!

راستی جناب مدیر همدردی در پاسخ به خانمی که خواسته بودن ایشون رو راهمنایی کنن که چطور بفهمیم خاستگارمون خسیس نیست یه پاسخ بسیار زیبا دادن حتما اون رو بخونین. البته من خودم صراحت شما رو خ می پسندم و اساسا برای ادم های صادق خ احترام قایلم. راستی حتما تاکید کنین که اون خانم هم اگه خاسته ای دارن بخان.
    ببخشید، اگه تاپیک منو می گی، باید بگم که اتفاقاً به نظره من یکی از جاهایی که مدیر اشتباه فاحش کرد، تاپیک من بود!! من مدیر رو خیلی دوس دارم و خیلی قبولش دارما، اما این جوری نیستم که مرید بشم و دیگه اشتباهاتش رو نبینم!!

اون خیلی راحت در مورده من قضاوت کرد و گفت:

"
    و بگو که دوست داری راحت خرج کنه و از پس اندازو سرمایه گذاری و به فردا فکر کردن اصلا خوشت نمی آید"

در صورتی که من اصلاً ولخرج نیستم، از زمان کودکی فقیر بودم و قدره پول رو میدونم و نه سالم بود می رفتم سره کار!
    به جای این که منو راهنمایی کنه که من به طریقی بفهمم که طرفم خسیسه یا نه، دقیقاً به من تلقین کرد که من یک انسان ولخرجی هستم و کارهای اون پسره درس هستش!

موفق باشی دوسته من!
    [align=center]هیج کس نمی تواند بدون رضایت شما، در شما احساس حقارت به وجود آورد![/align]

[align=center]اگر شخصیت خود را با فعالیت های شغلی خویش می سنجید، پس وقتی کار نمی کنید فاقد شخیصت هستید![/align]
    ویرایش توسط ایوب : شنبه 01 تیر 92 در ساعت 12:38

10. کاربر روبرو از پست مفید ایوب تشکرکرده است .

جوانه؟؟؟ (شنبه 01 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 18 مهر 92 [ 12:47]
    سطح
    12
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 202 در 91 پست

Array
    ممنون از پاسختون جناب بی وفا( البته من در شما واقعا خصوصیت وفاداری رو دیدم!!!!!) من دوتا پست مدیر همدردی رو که برای دوستمون ایوب پاسخ دادن براتون می ارم . دوستمون روی خساست حساس هستند و بی وفا جان روی یه سری چیزهای دیگه. دوست من ایوب جان من تاپیک و پاسخهای شما و دوستان رو نخوندم فقط پستهای اقای مدیر همدردی رو خوندم. اما از دید من پست های مدیر مخصوصا دوم برای اقای بی وفا و بسیار برای خودم ( حتی) مفید هستند.( البته من موافقم که در عمل باید دید و صحت حرفهای طرفمون رو بررسی کرد. جناب بی وفا جان من خودم اخیرا یه کشف خوب کردم و اون این بود که متوجه شدم یه انسان کمال گرا هستم. تو این سایت خصوصیات این ادمها هست. احساس می کنم( فقط احساس می تونه درست نباشه) شما هم تا حدی اینگونه هستین. خوبه یه بررسی داشته باشین. یا اگه حدس من درست نبود لااقل خصوصیات شخصیتی خودتون و اینکه این ادمها از بودن با چه ادمهایی لدت می برن لااقل دستتون می اد( در هر حال ضرر نمی کنین) اینم این دوتا پست مدیر همدردی:
    با سلام
    به نظرم باید معیارها و ضرایب آنها برای ازدواج واقعی و اساسی تر باشه.
    خسیس بودن یک صفت هست.
    تعریفش از نظر هر کس فرق می کنه.
    البته کسی که اهل تبذیر و اسراف و بریز و بپاش و حال و حول باشه یه تعریفی می کنه.
    کسی که اهل قناعت، میانه روی و عقل معاش باشه یه تعریفه دیگه...

شما اگر این چیزها که از این آقا دیدی به فکر فرو بردت معلوم که صفت خسیس بودن را برای طیف زیادی می توانی در نظر بگیری.

به نظرم قبل از ازدواج این دیدگاهت را اصلاح کن.
    شما یه خانمی ، وقتی ازدواج کردی باید در مسائل مالی مقتصد و همراه و سازگار با همسرت باشی.
    اگر اینطور نباشی. ممکنه روز به روز توقعت از اینکه همسرت باید بدود و خرج کند و شما را راضی کند بیشتر می شود.
    و این پایانی نخواهد داشت.

نکته: خیلی مستقیم انتظارات و خواسته هایت را به او بگو و بگو چه توقعی داری.
    بگو که باید با شیرینی دسته گل می آوردی.
    می گفتی باید هتلت می برد.
    و بگو که دوست داری راحت خرج کنه و از پس اندازو سرمایه گذاری و به فردا فکر کردن اصلا خوشت نمی آید
    اینطوری هر دو بهتر تصمیم خواهید گرفت
    و پست دوم
    با سلام
    این خیلی خوبه که قبل از ادواج چشممون را باز کنیم و روی خطوط قرمزمون متمرکز بشویم و شویی را انتخاب کنیم که رعایت حریم ما را بکند.

و اما:
    این را هم بگویم. این توجهات برای خطوط قرمز هست. اما اگر خدایی نکرده حواستون نباشه و انتظارات زیاد یا ناصحیحی داشته باشیم، حتما بعد از ازدواج مشکل دار می شویم.
    اگر بر اساس دو تاپیکی که معرفی کرده اید دنبال معیار هستید، لازم هست تاپیکهای دیگر را هم بخوانید در آن صورت لیستی چند هزارتایی خواهید یافت که باید در همسرت آینده اتان بررسی کنید.
    به دیگر سخن:
    شما بعضی مهارتها را باید قبل از ازدواج کسب کنید.
    واقع بین بودن از این دست هست. مثلا شما هر همسری انتخاب کنید بعد از ازدواج حتما و حتما و حتما متوجه یک نقطه ضعف عمده در او خواهید شد. همانطور که او هم متوجه می شود.
    چون ما آدمها 20 نیستیم و ضعفهایی داریم.

خلاصه:
    اینکه روی خساست حساسید و بررسی می کنید عالی هست. به شرط اینکه روی همه معیارهای اساسی این توجه را داشته باشید و از طرف توقع نداشته باشید که با این بررسی ها بعدا همسرتان نقطه ضعفی نخواهد داشت.
    گاهی ممکن است همسر شما نقطه ضعف کمی داشته باشد که در ازدواج با شما ، این ضعفها تشدید شود.

لذا اگر مقالات انتخاب همسر ما را به دقت مطالعه کنید ، تک بعدی نخواهید شد. و به صورت همه جانبه ازدواج را خواهید دید
    قضاوت به عهده دوستمون اقای بی وفا( امیدوارم این نقل قولها بدردتون بخوره. برای من 100 در صد مفید هستن. )
    هر قدیسی گذشته ای و هر گنهکاری آینده ای دارد.....اسکار جووون

12. 3 کاربر از پست مفید چنار تشکرکرده اند .

sookoot (جمعه 28 تیر 92), فرهنگ 27 (شنبه 01 تیر 92), بی وفا (شنبه 01 تیر 92)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    ممنون از پاسختون جناب بی وفا( البته من در شما واقعا خصوصیت وفاداری رو دیدم!!!!!) من دوتا پست مدیر همدردی رو که برای دوستمون ایوب پاسخ دادن براتون می ارم . دوستمون روی خساست حساس هستند و بی وفا جان روی یه سری چیزهای دیگه. دوست من ایوب جان من تاپیک و پاسخهای شما و دوستان رو نخوندم فقط پستهای اقای مدیر همدردی رو خوندم. اما از دید من پست های مدیر مخصوصا دوم برای اقای بی وفا و بسیار برای خودم ( حتی) مفید هستند.( البته من موافقم که در عمل باید دید و صحت حرفهای طرفمون رو بررسی کرد. جناب بی وفا جان من خودم اخیرا یه کشف خوب کردم و اون این بود که متوجه شدم یه انسان کمال گرا هستم. تو این سایت خصوصیات این ادمها هست. احساس می کنم( فقط احساس می تونه درست نباشه) شما هم تا حدی اینگونه هستین. خوبه یه بررسی داشته باشین. یا اگه حدس من درست نبود لااقل خصوصیات شخصیتی خودتون و اینکه این ادمها از بودن با چه ادمهایی لدت می برن لااقل دستتون می اد( در هر حال ضرر نمی کنین) اینم این دوتا پست مدیر همدردی:

و پست دوم

قضاوت به عهده دوستمون اقای بی وفا( امیدوارم این نقل قولها بدردتون بخوره. برای من 100 در صد مفید هستن. )

چنار جان یا به قول معروف خواهر من واقعا تشکر می کنم از شما خیلی ممنون از شما خیلی لطف دارین اینو جدی میگم بابا من چجوری بگم نمی دونم چطوری و چی مثالی بزنم تا به بهترین صورت حرفم رو به دوستان بزنم

ایشون یا اقای مدیر بله حرف زیبایی زدن اما شاید برای دوست بنده یا ایوب عزیز سازگاری داشته باشه ولی بابا من می دونم چی میگید ولی باورت میشه من فرشته نمی خوام من دنبال یه ادمی هستم که معیار هام اینه می نویسم توجه کن.... دوست ندارم طرفم کمی و کاستی داشته باشه اونایی که ازش نمی گزرم و قرمز می کنم برات عزیزم

1:ایمانش با من سازگاری داشته باشه
    2:صداقت
    3:اصالت خانوادگی
    4:نداشتن رابطه با جنس مخالف مثل بنده
    5:سلامت جسمانی
    6:پوشش مناسب
    7:نماز خون باشه
    8:عاقل فهیم دانا قانع
    9:اخلاق خوب و خوشرویی
    10:دوستان درست کار
    11:اهل دود نباشه
    12:دورو نباشه

اینا میشه گفت کمی تا زیادی از معیار های اصلی بنده هست من نمی خوام با کسی باشم به قول معروف asباشه نمی دونم بازم این معیار هام زیاده یا نه تو شب خواستگاری همرو گفتم گفتم اینا معیار منه ازشون نمی گزرم و اینا بازم نمی دونم مادرم زنگ بزنه نزنه اصلا قاطی کردم امروز تو شرکت هر لحظه حواسم میرفت جای دیگه باور کنین بهش احساسی ندارم احساس عشقی ندارم ولی از این میترسم که یه وقت منو پس بزنه بهم بگه تو دیوانه ای ولی بخدا اینا معیار های اصلیم هست بازم نمی دونم چی کار کنم
    خواهر من مرسی از نظرت بخدا خوشحالم می کنید

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)