به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 22 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 143
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    567

تشکرشده 566 در 110 پست

Array

به همسرم مشکوکم که دوباره به اعتیاد برگشته....

سلامدوستان خوبم.بعداز مدت ها برگشتم با کوله باری از غم.همیشه باخودم فکر میکردم وقتیاز دانشگاه برگردم با خوشحالی میام توی همدردی
    وبه همه سلام میکنم اما نشد
    ....
    از غصه ارزوی مرگ میکنم.دیگه خسته شدم از اینکه خدا بزرگترینمشکل دنیا رو نصیب من کرد.پارسال همین موقع ها بودم که همسرم رفتارای عجیب غریبازش سرزد.درو پنجره ها رو میبست میگفت صدای تلویزیون رو کم کن گوشیمو چک میکرد بهشماره هام زنگ میزد و کار به جایی رسید که بهم تهمت زد و درست موقعی که همه فکرمیکردنمشکل روانی پیدا کرده توی کمدش شیشه پیداکردم.خانواده خیلی خوبی داره و پدرش زیربار این حرفا نمیره بهش گفت اگه اینطوری باشه این دختر رو مهرشومیدمو میفرستمششهرخودش و باتو هم دیگه کارندارم انگار اصلا پسرندارم یه لقمه نون میخوای بخور.بعدبرامون ماشین خریدومابه شهرمن رفتیم جایی که از این محیط دورباشه.4ماه اونجابودیمو وقتی برگشتیم همسرم یه مردفوق العاده شده بود دیگه هیچ اثری از نشانه های مصرفنبود تا چندوقت پیش....
    کم خواب شده هرشب میره سرگوشیم.دیدم شماره های دوستاموتوگوشیش سیو کرده و وقتی بازخواستش کردم بعدازاینکه گفت دوست دارم پاکشون کرد.بهشگفتم بیا نمونه بزار تستت کنم بهانه کرد که کدیین خورده بهش گفتم مرفین ربطی به متامفتامین نداره گفت اینطورنیست بعد ازکلی گریه گفت باشه نمونه میزارم رفتم دیدمانگار اب ریخته تولیوان موبچه فرض کرده بهش گفتم اشتباه شده بیا روبه روی خودمنمونه بزار دادوبیداد کرد که مگه من مسخره توهستم چراپیله میکنی و گفت 3 روز دیگه.میلجنسیش صفرشده همسری که میل جنسی قویی داشت قبلا هروقت میگفتم تست بده راحت میداد.گریهمیکنم باهاش حرف میزنم که این زندگیروخراب نکن ما هیچ چیز کم نداریم.بهش میگم اینتریاک نیست که تا اخرعمربکشی بهش میگم دلم واسه بچه ای که قراره بیاد دلم میسوزه....فقطیک کلمه جواب میده:درست میشه
    البته هنوز نشونه هاش به شدت دفعه قبل نیست اما من دیگه بههرچیزی شک میکنم.از یکی از دوستاش پرسیدم گفت ترامادول میخوره و بعد که گفتم تحقیقکن گفت از یکی شنیده شیشه رو هم شروع کرده اما هرچی اصرار کردم نگفت کی گفته.هنوزبه پدرشم نگفتم....
    توروخدا کمک کنید.توی این شهرغریب هرلحظش واسم مرگه.3روزهغذا نخوردم....
    ببخشیدپرحرفی شد...

[size=medium]دوست دارید به صلح جهانی کمک کنید؟....
    همین حالا به خانه بروید و به خانواده تان عشق بورزید!!
    [size=small]((مادر ترزا))[/size]
    [/size]

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    50
    دستاوردها:
    تشکرها
    567

تشکرشده 566 در 110 پست

Array
    چراهیچ کس جوابی نمیده!!!!!!!!!!! انگار شکل تالار عوض شده دیگه همدردی هم واسه همدردی نداره
    [/size]

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 دی 94 [ 14:29]
    سطح
    32
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 71
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    43

تشکرشده 433 در 151 پست

Array
    رفتار ایشون متاسفانه خوب نیست و احتمال اینکه ایشون در حال مصرف باشه بالاست ولی طوری که من قضیه رو می بینم مشکلات شما با ایشون صرفا اعتیاد نیست و ایشون به نظر میاد آدم گرفتاری باشند.

شما یکم درباره همسرتون توضیح بدید، نکات خوب و بد، مشکلات اصلیتون، رفتاری که به نظرتون غیر عادی میاد و چیزهایی از این قبیل.

4. کاربر روبرو از پست مفید Sinéad تشکرکرده است .

khanoomi (سه شنبه 22 اسفند 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 05 اردیبهشت 03 [ 11:57]
    سطح
    73
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 253
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,016

تشکرشده 2,384 در 431 پست

Array
    دفعه ی اول که شیشه مصرف میکردن اعتیادشونو چه جوری ترک کردن؟روش های ترک معتادین به شیشه با بقیه فرق داره و باید تحت نظر باشن و مدت زمان درمانشون طولانیه!.
    باید حتما با یه متخصص یا مشاور ترک اعتیاد مشورت کنی و جواب این سوال ها رو براشون مشخص کنی که چه طور مطمئن شدی ترک کردن؟ تو همون دوره ای که میگی ازایشون تست میگرفتی؟ همین جوری گفتن ترک میکنمو ترک کردن؟ قرص یا دارویی به عنوان جایگزین مصرف نمیکردن؟
    نباید شک رو نادیده بگیری!چون ایشون سابقه ی مصرف مواد دارن احتمال برگشتشون به مواد هست!منظورم این نیست که حتما این اتفاق افتاده ولی یک درصد هم اگر چنین چیزی باشه با گذشت زمان ممکنه بدتر بشه پس باید جدی رفتار کنی.با دست دست کردن و در نظر نگرفتن علائم ممکنه اوضاع بدتر شه
    این حالت هایی که نوشتی معمولا وقتی زمان زیادی ا ز مصرف میگذره و به اصطلاح نئشه میشن پیش میادو معمولا معتادین به متامفتامین بعد از مصرف شاد و سرحالن و اصلا به نظر نمیاد که معتادن تا حدی که تو بعضی از کلاس های بدنسازی برای مثلا چربی سوزی و افزایش قدرت این مخدر رو مصرف میکنن!
    پند و موعظه و نصیحت واین حرف ها به این شکل تاثیر گذار نیست,به خصوص ایشون که اصلا قبول ندارن!اگر ایشون بازگشتی به مصرف مواد داشته باشن فقط با حرف نمیتونی منصرفشون کنی.
    اینطور که مشخصه از پدرشون حساب میبرن پس از خانوادشون باید حتما کمک بگیری
    فکر کنم رابطه ی خودت با پدرشوهرت خوبه پس ازشون کمک بگیر البته این شکل تحقیر و توهین و تهدیدی که قبلا تو برخورد با ایشون داشتن باعث لجبازی و پنهان کاری میشه.مثله الان!
    حتما با یه مشاور ترک اعتیاد مشورت کن واین مسائل رو به پدرهمسرت هم منتقل کن وبگو مطمئن نیستی ولی این نشونه ها شما رو به شک انداخته و ازشون بخواه کمکت کنن و از راه درست نه تحقیر و توهین و تهدید با همسرت صحبت کنن و خیلی جدی تر از قبل درمان رو پیگیری کن.
    مقالات زیادی در مورد نحوه ی برخورد با افراد معتاد یا وابسته تو نت هست.سرچ کن و بخون
    باید صبر و استقامتت بیشتر از اینها باشه تا بتونی زندگی آینده ی خودت و فرزندتون رو بسازی
    با مراکز ترک اعتیاد تو شهرتون حتما مشاوره کن و این علائم و مسائل رو بگوبیشتر میتونن در زمینه ی نحوه ی برخورد با ایشون راهنماییت کنن
    موفق باشی

6. کاربر روبرو از پست مفید taraneh89 تشکرکرده است .

khanoomi (سه شنبه 22 اسفند 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    50
    دستاوردها:
    تشکرها
    567

تشکرشده 566 در 110 پست

Array
    سلام sinead.ممنون دوستم.اما من هیچ مشکلی با همسرم ندارم.به جرات می تونم بگم هیچ....همسرم مرد خیلی خوبیه...ویزگی های خوب زیادی داره و به همین دلیلیه که من زور متوجه تغییر رفتارش میشم.ما تویه شهر کوچیکیم و مردم حسادت میکنن به موقعیت همسرم مطمئنم توی مدت یک ماهی که دانشگاه بودم دوباره دوستاش اغفالش کردن وگرنه وقتی من هستم حتی5دقیقه هم جایی نمیره

سلام ترانه جان
    حرفات دقیقا درسته.من با پدرشوهرم رابطه خیلی خوبی دارم بعد از مرگ پدرم همه کس من شده اما هرچی باهاش صحبت میکنم که سعید یه بیماره و باید بره کمپ و درمان بشه زیر بار نمیره.میگه سعید هنوز جلوی من پرده دری نکرده.همسرم روبه روی هیچ کسی کاری نمیکنه و مدام میره باهاش حرف میزنه ولی حرف فایده نداره.دلیل دیگهش هم اینه که به دلیل پستی که داره میگه تمام استان منو میشناسن و ابروم میره.به خدا دیگه موندم.بیبن این متنو لا به لای دفترش توی مغازش پیدا کردم:
    "افسوس...افسوس...صدافسوس که روزگارم بر خلاف انچه میخواستم گذشت.خدایا...خدایا...خدایا...ک مکم کن وگرنه خودم نابود میکنم.آخه گناهم چی بود؟؟؟؟؟؟خدایا من تحمل ندارم تمومش کن وگرنه خودم تمومش میکنم به اسم خودت قسم.چرا داری ابرومو میبری؟"

ازش پرسیدم معنی این حرفات چیه؟اما اون هیچ وقت با من حرف نمیزنه اصلا اهل حرف زدن نیست.گفت اینا یه اهنگه!چه دروغ گنده ای!!!!!
    ادیروز باهاش حرف زدم گفتم تصمیمتو بگیر یا زندگیو تموم کنه یا این ماجراراو!!!
    دیگه موندم چیکار کنم.............
    [/size]

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    50
    دستاوردها:
    تشکرها
    567

تشکرشده 566 در 110 پست

Array
    انقدر ناراحتم که جواب سوالاتتون رو ندادم
    دفع اول همسرم توی خونه ترک کرد.3ماه خوایبده بود و هیچ جایی نرفت حتی توی حمام و...من بودم.یه دفعه چاق شد و اخلاقش فوق العاده.منم هم مشکلم اینجاست همسرم اصلا شاد و سرحال نیست اصلا میل جنسی نداره اصلا بی خواب نیست اما اب زیاد میخوره و کم غذا شده...من تمام مقالات رو خوندم.همه چی واسه همین یکم سردرگمم آخه بعضی از ویزگی هایی که ذکرشده اصلا در همسرم نمی بینم.این حرفی که نشانه ها بعد از مدت زیادی که از مصرف گذشت ظهورمیکنه درسته؟پس چرا میگن وقتی شیشه میکشن تا24ساعت اصلا نمیخوابن چیزی که قبلا در همسرم دیده بودم!تنها چیزی که شک منو زیاد میکنه تنها زیر بار آزمایش نرفتنشه و بس!
    من هرشب کلی وقت گریه میکنم و دعامیخونم و اون میدونه که دارم واسش دعامیکنم و برخلاف همیشه که تحمل گریه هامو نداره حتی1کلمه هم حرف نمیزنه فقط گاهی یه سر میزنه و میگه :" خانم تمام نشد؟"
    راهنماییم کنید...
    [/size]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)