به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 04 آبان 91 [ 19:31]
    سطح
    20
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    25

تشکرشده 25 در 14 پست

Array

شوهرم دست از دیدن فیلم ها و عکسهای مستهجن برنداشته. من چیکار کنم؟کمکم کنید.

با سلام. من 2 ساله ازدواج کردم . تو این دوسال چند بار متوجه مخفی کاری های شوهرم شدم. فیلم و عکس مستهجن میبینه. چند بار با هم دعوا کردیم . بهش گوشزد کردم و هر بار بهانه آورده و قول داده که دیگه تکرار نمیکنه. ولی بازم متوجه شدم که داره از سایت های ناجور دیدن میکنه. ولی انکار میکرد. تا اینکه دیروز برای اولین بار رفتم ایمیلشو چک کردم. وای...............
    پر بود از چیزای ناجور......... قلبم به درد اومد از حرفای عاشقانه اش که با اونا گفته بود.........
    گریه کردم. بهش گفتم. کلی دعوا کردیم. بلند شدم برم خونه بابام ولی نذاشت. به دست و پام افتاد.
    میگه ایمیلم هک شده. یکی داره سو استفاده میکنه. من باورم نشد.
    گفتم چرا رمز ایمیلتو عوض نکردی . گفت نمیشه.
    من خیلی از این چیزا سر در نمیارم. کسی میدونه میشه رمز ایمیلو عوض کرد یا نه؟
    راستش تمام حرفای که به اونا گفته بود حرفای خودش بود. حرفاش خیلی برام آشنا بود. لطفا یکی فورا بهم بگه چیکار کنم. راهنماییم کنید.

2. کاربر روبرو از پست مفید شیبا تشکرکرده است .

شیبا (شنبه 11 شهریور 91)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array

RE: شوهرم دست از دیدن فیلم ها و عکسهای مستهجن برنداشته. من چیکار کنم؟کمکم کنید.

ببین شیبا!
    من فکر می کنم شاید ایشون توی روابطشون(روابط زناشویی) چیزی رو کم و کسر دارن که اون رو جای دیگه جستجو می کنن .
    جستجو کن ببین مشکل از کجاست .
    آیا هر دو راضی هستین ؟

4. 3 کاربر از پست مفید omid65 تشکرکرده اند .

omid65 (شنبه 11 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 25 در 14 پست

Array

امید جان ممنون که جواب دادی.
    قبلا هم در این مورد یک تاپیک ایجاد کردم که همه میگفتن شاید تو روابط براش کم میذاری ولی اینطور نیست. سعی کردم بهتر و بهتر بشم. ولی این عادتا را از دوران مجردی داره و دست بردار نیست. وقتی بهش میگم به راحتی دروغ میگه و انکار میکنه. قسم دروغ میخوره. تک تک دروغاش برام روشن میشه. دیگه دارم خفه میشم. کار ما از بهبود روابط گذشته. چون این بار چهارم هست که سر این مساله باهم بحث میکنیم یک راه حل اساسی میخام. راستش من خیلی از اینترنت و کامپیوتر سر در نمیارم و اون خیلی راحت با ترفند هاش منو گول میزنه. ولی در عین حال من و دوست داره. منم دوسش دارم. نمیخام کار به جای باریک بکشه. میخام این دفعه طوری تنبیه بشه که سراغشون نره. راه حل اساسی بگید لطفا. خواهشا نگید تو براش کم میذاری... و از این حرفا. مرد تنوع طلبه درسته هست ولی نباید وقیح و بی شرم باشه.

6. کاربر روبرو از پست مفید شیبا تشکرکرده است .

شیبا (شنبه 11 شهریور 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array

دوستانی که شارژ دارن می تونن لطف کنن این تاپیکو توی
    http://www.hamdardi.net/thread-20734-page-6.html
    بذارن و توی همین تاپیک نیازمندی به حضور کارشناسان تالار بنویسن که اگه ممکنه یه تاپیک درباره همین موضوع که شخص (مخصوصا همسر) عادت داره به دیدن فیلما و عکسای این مدلی خود کارشناسای تالار بزنن و توش راهکارهای لازمو ارائه بدن؟ خیلی دیدم تاپیکای مشابه توی مدت عضویتم توی این سایت و ممکنه برای خیلی ها کارامد باشه. ممنون.

8. کاربر روبرو از پست مفید meinoush تشکرکرده است .

meinoush (شنبه 11 شهریور 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 شهریور 01 [ 10:24]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    2,961

تشکرشده 3,584 در 906 پست

Array

سلام شیبا
    اعتیاد انواع داره که یکیش همین اعتیاد به نت و عکس و فیلم ...هست .به نظر من اگر این موضوع و ضعف همسرت رو به دیده یه بیماری نگاه کنی آروم میشی و بهتر کمکش می کنی . وقتی یه نفر تب داره سعی می کنی یه دستمال روی سرش بذاری یا پا شویه اش کنی مگه نه ؟؟؟ .

متاسفانه گروهی بسیار دقیق و پر هزینه وقت صرف کردند و از روی اختلالاتی که کم و بیش از افراد شناسایی و بررسی کردند موفق شدند فیلم ها و عکس هایی رو بر همین منوال به وجود بیارند که بسیار پر جاذبه و وسوسه انگیزهست .

اونها در این راستا تلاش و همت بسیار کردند و به چه راحتی و رایگان اونها رو به ما و خانواده و فرزندان ما پیشکش کردند .

وظیفه ی من و تو چیه ؟ نه از روی حس و ناراحتی و دوست نداشتن و متنفر شدن!!!از روی عقل و منطق ما چه کنیم ؟؟؟

اتفاقا هدف اصلی دست اندکاران این طرح و برنامه ها درست بنیان خانواده ست .اختلاف بین زن و شوهر و واژگونی نظام خانواده !
    واقعا در مقابل این حربه ی دشمن چه سلاحی برداریم ؟؟؟؟؟
    قهر - دعوا - بگو مگو - درگیری ؟؟؟؟

ببین تا زمانی که فرزند من ,شوهر من خودش می خواد و می دونه و پرهیز میکنه کار من راحته درست مثل زمانی که سلامت جسمانی داره . یه راههایی برای پیشگیری داریم اما وقتی مریض شد وتب کرد باید چکار کنم ؟؟؟

مسلما باید تدابیری بیندیشم با کمک و همراهی هم این تب رو پایین بیاریم .

با شوهرت صحبت کن اما قبلش باید آرامش داشته باشی باید بدونی وقتی وارد کارزار میشی وقتی وارد میدون جنگ با دشمن(سازندهاه ی این فیلم ها ) میشی توپ و تانگ و سر و صدا و زخمی شدن هم داره . بلکه احساساتت زخمی میشه ناراحت و رنجیده می شی اما از حریم خانواده ات حراست می کنی .

کنارهمسرت باش . در مورد این ضعفض باهاش صحبت کن . اول قدم اینکه کمکش کنی بپذیره این دیدن فیلمها یک ضعف هست.علاوه براینکه اشباع کننده نیست بلکه عطش و سوزش به دنبال خواهد داشت .

متاسفانه اون چیزی که در قالب فیلم در برابر چشمهای ما ظاهر میشه گروه بسیار زیادی فعالیت کردند و اون رو با این جاذبه ها بوجود آوردند .مثلا از هر گوشه ای از بدن زنها اون قسمتی که نمره بالایی داره (گردن -کمر - پا .....)رو برجسته کردن و در اختیار مخاطب گذاشتن و مخاطب رو به اشتباه می اندازند غافل از اینکه این همه جلوه و زیبایی یک جا نیست و در یک فرد نمیشه جسنجو کرد و این تمایلات پایان نا پذیر هست .و...

ببین دوست گرامی ! اگر تو بتونی دوستانه و صمیمانه به کمک همسرت بری می تونی کاری بکنی وگرنه تهدید و جنگ هیچ نتیجه ای ندارد . شاید موقتا موفق بشی ولی این کشش و این جاذبه به هر شکل در وجود او به صورت مخفی خواهد ماند و چون شما را مانع می بیند ممکن است در روابط و صمیمت شما تاثیرات پنهانی بگذاره .پس به همسرت نزدیک شو کمی همراه شو و حرف هاشو بشنو حتی اگر احساساتت رنجیده میشه .بهش بگو می خوام از تمایلاتت بدون سانسور صحبت کنی .این فیلم ها چه جاذبه و کششی در ت ایجاد میکنه ؟چه حسی بهت دست میده ؟و.....بگی من هم از احساساتم میگم و از ناراحتی ها و رنجش هام منتها در آرامش و پذیرش یکدیگر .
    بهش این اطمینان رو بده که با هم این ضعف و این تمایلات تحریف شده رو رفع می کنید و چیزهایی رو که می پسندید و توافق می کنید جایگزینش می کنید .

10. 15 کاربر از پست مفید setareh تشکرکرده اند .

setareh (شنبه 11 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 25 در 14 پست

Array

setareh و meinoush از هر دوی شما ممنونم.
    حرفای ستاره جون واقعا به جاست. من میخام همراه شوهرم باشم و بهش کمک کنم. ولی وقتی میتونم کمکش کنم که اشتباهشو قبول کنه. ولی اون همچنان انکار میکنه. میخام اعتراف کنه ولی نمیکنه. 3 بار بخشیدمش وبهش فرصت دادم تا جبران کنه ولی نکرد. میترسم این بار هم ببخشمش ولی یواشکی به کارش ادامه بده و البته این بار خیلی با مهارت تر. کسی که بیش از 7-8 ساله داره این عکسارو میبینه و بهش معتاد شده میتونه خودشو تغییر بده؟ ازشون دل بکنه؟ ازش خیلی عصبانیم. نمیتونم ببخشمش. راهکاری هست که کمکم کنه ازش اعتراف بگیرم ؟ نمیدونم چکار کنم؟ نمیتونم این مساله را باکسی در میون بذارم. به مشاور دسترسی ندارم. خواهشا کمکم کنید

قبلا هم یک تاپیک با عنوان ( چرا همسرم به فیلم ها و عکسهای غیر اخلاقی علاقه داره) ایجاد کردم که فکر میکنم در صفحه 6 قرار داره. شرمنده من نمیتونم لینکشو بذارم.

12. 2 کاربر از پست مفید شیبا تشکرکرده اند .

شیبا (شنبه 11 شهریور 91)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array

ببخشین من نمی خوام بی پرده صحبت کنم و سعی می کنم که در لفافه حرفامو بزنم و امیدوارم که شما هم با این دید به این پست نگاه کنین.
    به نظر من باز هم باید مشکل رو در بحث روابط زناشویی ببینین .
    عکس و فیلم و این روابط زناشویی همگی از یه جنس هستند .
    وقتی دارین شام می خورین ، شاید اونقدر غذای اصلی خوب و خوشمزه باشه ، که اصلا شما به خودتون اجازه نمی دین که سالاد بخورین . اینقدر خوشمزه اس .
    مرد هم همینجوریه ، باید آن چنان غذای خوشمزه ایی جلوش بذارین ، که فکر سالاد رو هم نکنه .
    یه روز این غذا ، یه روز اون غذا !
    یه روز توی خونه ، یه روز رستوران، یه روز تو جنگل ، یه روز لب دریا ، این همه جا و مکان برای غذا خوردن هست ، علاوه بر محل شام خوردن ، نوع شام رو باید عوض کرد ! به اون تزئینات اضافه کنین ، بوی خوبی داشته باشه ، ظاهر خوبی داشته باشه ، غذایی که با عشق پخته شده باشه رو مگه میشه بدون لذت خورد ؟
    البته باید بفهمه که شما هم از اینکه دارین این همه انرژی واسه پختن غذا و مسافرت های کوچیک می کنین ، لذت می برین . این تصورات برای اون نباشه که شما دارین خودتون رو تلف می کنین و یا از خودگذشتگی انجام می دین یا اینکه دارین فیلم بازی می کنین.
    ضمن اینکه این همه نشاط و شادابی ، در ابتدا نیاز به عشق و محبت بین یه زوج داره .

14. 2 کاربر از پست مفید omid65 تشکرکرده اند .

omid65 (شنبه 11 شهریور 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 25 در 14 پست

Array

ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا

من دیگه شوهرمو باور ندارم................ شما هم اگه جای من بودید و حرفای عاشقانه ای که همش به من میگه را میخوندید و میدیدید که عین همون حرفارو به اونا گفته چه حال میشدید؟ باور میکردید که ایمیلش هک شده. اعترف نمیکنه. همش انکار میکنه. دیگه حالم داره ازش بهم میخوره. میخام پاشم از خونش برممممممممممممممممممممم
    دلمو خون کرده....................
    چرا همش میگید مردا تنوع طلبن........ چرا فکر میکنید ما زنا کم میذاریم.......... همش کاسه کوزه سر ما بدبختا میشکنه.......... مردایی که این کارا رو میکنن دست از هوس بردارن...................

16. کاربر روبرو از پست مفید شیبا تشکرکرده است .

شیبا (شنبه 11 شهریور 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 00:56]
    سطح
    16
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 81
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    562

تشکرشده 568 در 180 پست

Array

سلام دوست عزیز
    ستاره جان خیلی خوب ودقیق توضیح دادن .
    خودتون هم میگید که کسی که اعتیاد داره.....
    همونجور که یه فرد معتاد به مواد مخدر رو نمیشه یکباره ترکش داد وبا یکی دو بار تذکر نباید توقع ترک کردن رو داشت از همسر شما هم نمیشه .
    باید اول اعتماد ایشون رو به خودتون جلب کنید وطوری رفتار کنید که بتونه باهاتون صحبت کنه وراحت باشه .
    خودشون بیشتر از شما ازین وابستگی در عذابن.
    بنظرم با دعوا وتهدید ایشون بیشتر به سمت این مسائل کشیده میشن چون احتمالا به طور مقطعی استرسشونو کم میکنه تماشای اینجور صحنه ها .
    من تاپیک قبلی شمارو نخوندم ایا ایشون از روابطشون با شما راضی هستند؟ودر این مورد مشکلی ندارید؟

18. 3 کاربر از پست مفید هیام تشکرکرده اند .

هیام (سه شنبه 14 شهریور 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array

شیبا جان امیدوارم کارشناسای تالار بیان بهت کمک کنن. موضوعیه که من زیاد دیدم توی این سایت مطرح می شه به عنوان مشکل. الان گشتم برات دو تاشو پیدا کردم. توی یکیش کلی به مغزم فشار اوردم تا بتونم یه جمع بندی بکنم از اینکه چرا یه همچین مشکلی وجود داره الان واسه اون گشتم پیداش کنم شاید به دردت خورد (پست 12)
    http://www.hamdardi.net/thread-22510-page-2.html
    پست 12
    http://www.hamdardi.net/thread-23450-page-2.html

توی تاپیک دومی یکی خودش اومده خواسته از این وضعیت بیاد بیرون.

ببین توی همه ی عادت ها و به نوعی اعتیادها اولین چیزی که نیاز هست بهش اینه که خود شخص بخواد که تغییر بده اون وضعشو. بعدش شروع می کنه به ترک کردن اون وضعیت و ممکنه چند بارم نتونه جلو خودشو بگیره و باز اشتباه کنه اما اخرش ترک می کنه. حتی واسه سیگار ترک کردن هم خیلی سختشونه.
    دومین چیزی که نیازه بهش (اولیش خواست خود شخص بود) اینه که یه جایگزین سالم واسه اون چیزی که بهش اعتیاد وجود داره پیدا کنن. مثلا یه ورزش یا یه میوه ی خوشمزه یا هرچی. بعد هر وقت می خوان برن مثلا سراغ سیگار به جاش می رن سیب می خورن یا مثلا الو ترش می خورن.
    یعنی اول خودش بخواد بعد یه جایگزین سالم پیدا کنه که تا وقتی که داره دوره ی ترک رو طی می کنه از اون جایگزین استفاده کنه.
    بقیه اشو نمی دونم. اینا کلا چیزایی بود که شنیده بودم یا خونده بودم.
    موفق باشی.

20. 5 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

meinoush (شنبه 11 شهریور 91)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)