به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 91 [ 19:30]
    سطح
    10
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

چطوری به اون پسر بگم داره اشتباه می کنه

من یه دختر 22 ساله و دانشجوی ترم آخر هستم. یه مشکلی برام پیش اومده که مستاصل شدم و نمیدونم چیکار باید بکنم!
    قضیه اینه که من حدود سه ساله که به یکی از همکلاسیهام علاقه دارم. اولش فکر میکردم این یه احساس زودگذره ولی اشتباه می کردم و نتونستم اونو فراموش کنم با اینکه تو این 4 سال اصلا با هم 5دقیقه هم صحبت نکردیم و من خیلی کم می دیدمش ولی روز به روز این احساس در من قویتر می شد.
    حدود دو سال این قضیه رو پیش خودم نگه داشتم تا اینکه 1 سال قبل موضوع رو با دوستم در میون گذاشتم که بهم کمک کنه که البته همکلاسیمه . دوستم بهم پیشنهاد داد این قضیه رو با اون پسر مطرح کنم و گفت اگه بخوام خودش با اون صحبت می کنه ولی من مخالفت کردم. این موضوع مال ترم ششمه و من امیدوار بودم با تعطیلات دو ماهه تابستون بتونم فراموشش کنم ولی با شروع ترم 7 بازم اون علاقه از بین نرفت و من و دوستم تصمیم گرفتیم بهش بگیم ولی قرار شد دوستم باهاش صحبت کنه و تظاهر کنه که بدون اطلاع من داره این کار رو میکنه. ما پجو کلاسمون خیلی بازه و روابط بچه ها از جمله دخترا و پسرا خیلی آزاده ولی اون با هیچ دختری صمیمی نبود و چون دوستش خیلی پسر راحتیه و با همه دخترا صمیمیه فقط با چند تا خانم روابطی در حد سلام و احوالپرسی داشت. البته منم از خانواده مذهبی وسنتی هستم و روابطم با پسرا در همین حد و حتی کمتره. خیلی پسر محجوبیه یا بهتره بگم بود. به همین دلیل ما فکر کردیم شاید اونم با کسیه یا نامزدی چیزی داره و این همون دلیلی بود که باعث شد من راضی بشم که دوستم قضیه رو بهش بگه . ما مشغول طراحی نقشه بودیم که چطوری این قضیه رو بهش بگیم که شان من حفظ بشه چون من خیلی دختر مغروریم و حتی پذیرفتن این که به یه پسر علاقه داشته باشم برام سخت بود. تا اینکه متوجه شدم اونم به من علاقه داره چون توی دوتا کلاس با هم بودیم و از رفتارش می شد اینو فهمید تا اونجا که دوتا از دوستاش رو در جریان گذاشته بود. البته اینم بگم که اونم فوق العاده مغروره و حتی با من حرف نزد ولی دوستاش مراقب من بودن و خودش هم نهایت رفتاری که انجام می داد این بود که تو کلاسا نزدیک من بشینه و حتی کنار من. البته حق داشت چون ما جفتمون با هیچکس نبودیم و اگه به هم نزدیک می شدیم همه متوجه می شدن و خلاصه اینکه کاملا مطمئن شدم به من علاقه داره اونم خیلی زیاد چون با این همه خجالتی بودن و غرور همین کارا هم خیلی زیاد بود به خصوص اینکه به دوستاش هم گفته بود. از رفتار من متوجه شده بود که منم نسبت به اون بی میل نیستم. البته ترمای قبل هم من احساس کرده بودم که حواسش به منه ولی می ذاشتم به حساب سوء تفاهم.
    من هم از دوتا دوستام که در جریان بودن خواستم راجع بهش تحقیق کنن. اون تو یکی از کلاسا با یکی از دوستام همکلاسی بود. تو اون کلاس یه دختر همکلاسیمون که با پسرا خیلی رابطه داره بود که به خاطر رابطه ای که با دوست اون داشت کم کم به محمد نزدیک شد تا جایی که از اون سر کلاس صندلی رو می آورد و کنارش می نشست. محمد هم که متوجه شد این دختره داره بهش می چسبه دیگه محلش نمی ذاشت و باهاش حرف نمیزد اینا رو دوستم بهم گفت.
    به خاطر تعطیلی 10 روز ندیدمش روزی که دیدمش متوجه شدم داره چپ چپ نگام می کنه همون موقع متوجه شدم اتفاقی افتاده و خیلی نگران شدم.
    یه دفعه رفتارش عوض شد سر کلاسی که من بودم نمی موند و می رفت بیرون از کلاس قدم میزد. یعنی کلاس دیگه ای نداشت ولی دانشگاه می اومد و بیرون قدم میزد احساس می کردم میخواد چیزی رو به من بفهمونه.
    و از همه بدتر که به اون دختر نزدیک شد اونم برای خودنمایی. چون دقیقا می اومد جلوی در کلاس من یا جلوی چشام با اون بگو بخند می کرد ولی همچنان نمیتونست علاقه شو پنهان کنه من دختر خیالبافی نیستم و از حرفام مطمئنم تا اینکه یه شب بعد از امتحان با ماشین محمدبرگشتن خونه.
    اون شب تا صبح گریه کردم البته می دونستم دوستم داره و اون دختر رقیب من نیست. احساس می کردم فکر می کنه من با کسیم و میخواد منو اذیت کنه. منم دیگه محلش نذاشتم چند روز حالم بد بود حدود یک ماه
    جالب اینه که دقیقا دو روز بعد از اون شب دوباره هم اومد نزدیک من وایساد یعنی همون ایستادنی که به خاطر منه
    ولی من ازش فاصله گرفتم
    برام قابل قبول نبود که بعد از 7 ماه تازه اون دختر رو دیده و خواسته باهاش باشه
    ترم 8 که شروع شد کلاساشو یه جوری گرفته بود که با من باشه و باز هم اون کارا رو انجام می داد احساس می کردم هنوزم منو دوست داره ولی نمیفهمیدم چه اتفاقی افتاده
    حالا آخر ترم هشته من هنوزم دوسش دارم با وجود این که بی نهایت از دستش ناراحتم از فکر ندیدنش دلم می گیره و یه سوال بزرگ تو ذهنم موند که چرا ازم فاصله گرفت با وجود این که من با هیچ پسری هیچ رابطه ای در طول زندگیم نداشتم
    حالا نمیدونم چیکار کنم دلم میخواد بهش بگم دوسش دارم و ازش دلیل رفتارشو بپرسم اما بی فایده س چون اون می دونه. دلم میخواد فایلشو ببندم ولی اون با این رفتار دوسویه اعصابمو به هم ریخته
    چند روز قبل که آخرین امتحانمون بود احساس کردم می خواد بهم بگه و لی من ازش فاصله گرفتم روز بعدش احساس کردم از دستم دلخوره میترسم از دستش بدم
    حالا شما به من بگین چیکار کنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آذر 91 [ 23:49]
    سطح
    37
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    175

تشکرشده 175 در 96 پست

Array

RE: چطوری به اون پسر بگم داره اشتباه می کنه

سلام درخت آرزو به تالار خوش آمدی
    عزیزم از اینکه شما احساساتت را به همکلاسیت منتقل نکردی خیلی خوشحالم ، عزیزم شما نباید احساساتت را به ایشون متقل کنی ، اگر این آقا واقعا به شما علاقه داشته باشند حتی اگر هم خیلی خجالتی باشند مطمئن باش که حرکتی انجام میدادن حتی شده بود که با یکی از دوستاش که یا با شما یا با یکی از دوستای شما صحبت کنن اینکار را انجام میدادن.
    عزیزم ما خترها چون خیلی احساساتی هستیم کوچکترین حرکتی که یک پسر میکند را به خودمون میگیریم که بله ایشون من را دوست داره درحالیکه اون پسر اصلا تو ذهنش همچین مسائلی نیست.
    من شاهد چندین مورد از همین سوء تفاهمات بودم که دوستام فکر میکردند که یکی از همکلاسیاشون بهشاقمنده ولی بعدا متوجه شدن که اینطور نبوده بلکه یک سوئ تفاهم بوده.
    شما هم با دور شدن از محیط و منحرف کردن افکارت و پر کردن اوقاتت به مرور زمان یاد ایشون را از ذهنت پاک کن.
    موفق باشی

3. 7 کاربر از پست مفید sara20 تشکرکرده اند .

sara20 (چهارشنبه 07 تیر 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 23 دی 91 [ 22:42]
    سطح
    25
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 60
    دستاوردها:
    تشکرها
    284

تشکرشده 284 در 111 پست

Array

سلام

به نظر من اصلا نباید واسه خودت ازش بت بسازی ، اصلا از کجا معلوم که این حس شما که فکر کردی دوست داره اشتباه و توهم نباشه؟ و اگه واقعا اون دوست داره ، خودش باید بیاد جلو . با جرات بهت می گم که هیچ پسری رو تا حالا ندیدم که ( هرچقدر هم محجوب باشه ) ، نتونه حرف دلشو بزنه ، عزیزم زندگی خودتو بکن ، هنوز اول راهی 22 سالته ، به فکر زندگیت باش و فکر این آقا رو نکن .

5. 5 کاربر از پست مفید matin_alone تشکرکرده اند .

matin_alone (یکشنبه 28 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 مهر 97 [ 09:20]
    سطح
    74
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 193
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Social1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,610

تشکرشده 8,998 در 1,493 پست

Array

سلام دوست خوبم

به همدردی خوش آمدی

منو بردی به سالها پیش...سالهای خوب دانشجویی...یادش بخیر چه دورانی بود...

منو یاد خاطره کپل انداختی :)

ببین دوست خوبم

منم مثل تو روزی دانشجو بودم...4 سال پیش منم تو موقعیت تو بودم!

اما امروز می فهمم که تمام اون دوست داشتن ها از سر عادت بوده و روزی چند ساعت کنار هم

بودن!

ما وقتی کسی رو دوست داریم تمام رفتارهاش رو به حساب عشق میگذاریم!

اما شاید واقعا اینطور نباشه و مثل حکایت کپلی قصه ما باشه :)

درست از ترم 1 یعنی 18 سالگیم اومد کنارم و تمام کلاسهاش رو بدون استثنا با من بر

می داشت! همیشه دقیقا بغل دستم می نشست و مستقیم کتاباشو می بست به من نگاه

می کرد...بی انصاف پلک هم نمی زد

بعد جلوی من با دخترای دیگه حرف می زد که حسادت منو تحریک کنه!

اما من که دوستان خوبی داشتم گول ظاهر رو نخوردم و باهاش هم کلام نشدم!

به خاطر همین اونم حرفی نمی زد...

به قول دوستام قصدش دوستی بود وگرنه میومد حرف دلش رو می زد. به خصوص که از من

بزرگترم بود!

پس عادت رو با دوست داشتن اشتباه نگیر.

خود من فهمیدم یک شرط بندی کودکانه بوده :) 4 سال سر اینکه با من دوست بشن شرط می بنده

خیلی جالبه که چند وقت پیشا بعد از سالها ایمیلی ازش دریافت کردم که توش نوشته بود

از من معذرت خواهی کرده و بهم گفته بود دوستم داره ولی الان موقعیت ازدواج داره اون وقت ها نداشته!

حقیقتش من دیگه جواب ایمیلش رو ندادم چون اون موقع تحت جو ازش خوشم میومد اما الان

می بینم یک عادت ساده بوده و علاقه ای نبوده. البته شاید به رسم ادب جواب منفی بهش

دادم اما الان می دونم از زندگیم دقیقا چی می خوام

پس شما به هیچ عنوان پا پیش نگذار! همین که علاقت رو نشون دادی کافیه!

اون اگه بخوادت میاد جلو! اگه نخوادت هم شما اهل دوستی نیستی پس حتما اینطور صلاح بوده!

غرور و عزت نفست رو حفظ کن! این چیز خیلی خوبیه...لا اقل بعدها شرمنده خودت نمیشی!

بعد هم اگه اومد جلو و پیشنهادی داد بگو اهل دوستی نیستی و فقط منووط به جلسات

معارفه تحت نظر خانواده کن!

در نظر بگیر که اون هنوز نه سربازی رفته نه کار درست و حسابی داره و نه احساساتش به ثبات

رسیده پس حق داره سکوت کنه!

شما هم سعی کن احساساتت رو کنترل کنی و از تکنیک توقف فکر در موردش استفاده کنی

دوست گلم

مقالات این سایت و سرنوشت ها رو که بخونی می فهمی زندگی چقدر پیچیدست!

موفق باشی دوست گلم

7. 10 کاربر از پست مفید bahar.shadi تشکرکرده اند .

bahar.shadi (یکشنبه 28 خرداد 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

سلام دوست خوبم

اول از عنوان تاپیکت بگم....کسی که باید به اون اقا بفهمونه کارش غلط یا درسته شما نیستی
    اصلا شادی از نظر خودش کارش درسته و شاید این شمایی که داری برای خودت میبری و میدوزی..!؟

من متوجه نشدم شما از کجا فهمیدی دوستای اون اقا در جریان علاقه ایشون به شما هستن؟

شما برای چی از دوستات خواستی تحقیق کنن!؟!!!!؟ کارهای عجیب و غریبی میکنی ها !!

مگه تحقیق کردن وظیفه شما بود؟!

شما یکمی جلو جلو میری.....میذاشتی خود این اقا یک قدم جدی برمیداشت اون وقت شما هم یه تصمیم درست حسابی میگرفتی

ممکنه این اقا از علاقه زیاد شما به خودش مطلع شده باشه بنابراین به قول خودمون شروع به کلاس گذاشتن کرده باشه.

دوست خوبم عزت نفس خودتو حفظ نکردی و این اقا هم این موضومع رو فهمیده....

دیگه فکر نمیکنم لازم بوده باشه ایشون با حرکات سر و دست و ....به شما بخوان چیزی رو بفهمونن....اگر واقعا حرفی توی دلش بوده میومد خیلی رک و راست میگفت....شما رو هم با این همه احساس و علامت سوال سر در گم نمیذاشت

با خودت فکر کردی چرا باید برای شما خودنمایی کنه!؟

مگه قرار بود شما پا پیش بذاری ؟!

نمیدونم دوست خوبم

چرا انقدر اصرار داری بر روی تاکید بر اینکه مطمئنی ایشون دوستت داره....اگر ایشون شما رو واقعا بخواد حتما یه اقدامی منطقی و درست میکنه

در تمام مطلبی که ارسال کردی من چیزی مبنی بر اینکه اون اقا هم به شما علاقه داره ندیدم...اینکه حالا تو کلاس میاد میشینه کنار شما و ....اصلا دلایل محکم و منطقی نیست

نه اینکه سعی کنه حس حسادت زنانه شما رو تحریک کنه.

مطمئن باش تا روزی که از زبان خودش نشنیده باشی که بهت علاقه داره نباید انقدر روش حساب باز کنی....حرفها وقتی نقل قول میشه ممکنه خیلی تغییر بکنه

خانومی

بهترین کار اینه که شما هیچ اقدامی انجام ندی....اون اگر واقعا شما رو بخواد از زیر سنگ هم که شده بعد از دانشگاه شما رو پیدا میکنه و حرف دلش رو به شما میزنه

تضمینی نیست که شما قدم برداری و نتیجه خوبی ببینی....

9. 4 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (یکشنبه 11 تیر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 دی 91 [ 01:34]
    سطح
    29
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,706

تشکرشده 1,723 در 325 پست

Array

سلام دوست عزیز!!!

چطوری بهش بفهمونی داره اشتباه میکنه؟

بمن بگو ما چجوری به شما بفهمونیم که داری احساساتت رو با هم اشتباه میگیری؟
    به جملاتت دقت کن:
    داره چپ چپ نگام می کنه همون موقع متوجه شدم اتفاقی افتاده و خیلی نگران شدم.
    اومد نزدیک من وایساد یعنی همون ایستادنی که به خاطر منه
    می اومد و بیرون قدم میزد احساس می کردم میخواد چیزی رو به من بفهمونه.

عزیزم میدونی اینا چی رو میرسونه؟ اینکه شما خیلی ذهن خوانی میکنی!!! و این سر آغاز خیال بافی و ساختن شخصیتی از اون آقا تو ذهنت هست که دو حالت بیشتر نداره:
    1) یا بالاخره یه روزی از نزدیک باهاش آشنا میشی و میبینی با اونی که تو ذهنت هست متفاوته
    2) یا نه برای همیشه یه شخصیت غیر واقعی تو ذهنت باقی میمونه که بعضا رو شناختت از دیگران هم تاثیر میزاره

ببین دختر خوب، منم مثل تو سال ها رو تو دانشگاه گذروندم، منم مثل تو و خیلی دیگه از دخترا این احساسات قوی ولی بی پایه و اساس رو نسبت به یک هم کلاسی پیدا کردم، پس فکر نکن تنها تویی که اینو حس میکنی.

ولی باید یاد بگیری که احساساتت رو مدیریت کنی، باید فیلتری داشته باشی که احساسات سالم رو از پر خطر جدا کنه.

دنیایی که ما توش زندگی میکنیم دنیای واقعیت هاست، عشق واقعی هم در عمل خودش رو نشون میده،
    یعنی یک پسر اونقدر شجاعت داشته باشه که بره زیر بار تعهد یک زندگی مشترک، یعنی آن قدر به پختگی و کمال رسیده باشه که بدونه نباید برای برانگیختن حس حسادت در عشق زندگیش بیاد جلو در کلاس با یک غریبه بگو بخند راه بندازه، یک مرد، مردی که بشه تو طوفان زندگی روش حساب کرد، برای مهمترین تصمیم زندگیش قایم موشک بازی نمیکنه، شل کن سفت کن نداره

تقصیری نداره!! اون هم مثل تو جوانه و بی تجربه!!
    اون هم مثل تو به زمان نیاز داره!! تا بفهمید که زندگی تو روزگار بعضا بی رحم ما (که البته خیلی هم قشنگه) بسیار فراتر از پچ پچ های دو تا هم کلاسی و تعبیر نوع ایستادن طرف کنار تونه،

به خودت زمان بده، و به رشدت در این سال های طلایی عمرت فکر کن، عشق هم به سراغت خواهد آمد.

ببخش اگه به نظرت تند نوشتم، ولی واقعا حیفه این لحظات ارزشمند زندگیت که این طوری بگذره . و حیف و اون روح و روان لطیفت که این طور بی دلیل آزرده بشه

11. 9 کاربر از پست مفید دانوب تشکرکرده اند .

دانوب (یکشنبه 28 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام از راهنمایی های تمام دوستان ممنونم
    ولی من دختر خیالبافی نیستم و مطمئنم که دوستاش می دونن من اولش اصلا فکر نمی کردم اون به من علاقه و یا حتی توجه داشته باشه ولی دو تا از دوستای نزدیکش رفتار و طرز نگاهشون کاملا با من تغییر کرد و معنی دار شد و من اولین بار به خاطر رفتار دوستاش و نه خودش به علاقه ش شک کردم
    اصلا خیالات نیست خیلیا بودن که میان طرف من ولی من اصلا تو فکر این چیزا نیستم که بخوام خیالبافی کنم
    حتی دوستای منم تایید می کنن که یه علاقه وجود داره
    ولی بعد از اون اتفاقاتی که در مورد اون دختر افتاد من الان 5 ماهه که رفتارم عوض شده و هیچ کاری که حتی ممکنه فکر کنه شاید من به اون توجه دارم انجام ندادم
    اون الان فکر می کنه من ازش بدم میاد و اصلا جرات نزدیک شدن به من هم نداره
    من خیلی چیزا رو نمی تونم اینجا بگم ولی فقط همینو میگم که من کاملا مطمئنم علاقه اون خیالات نیست
    البته قبل از این اتفاقات هم من کاری نکردم که اون فکر کنه من دوسش دارم فقط شاید احساس کرده من ازش بدم نمیاد
    این اطمینانی که من ازش حرف می زنم مال 9 ماهه
    به خاطر یه لحظه نگاه کردن یک نفر یا یک ماه و دو ماه نیست
    ذهن خوانی هم نیست فقط یه رابطه عاطفی دو نفره ست ولی مشکل اصلیش اینه که هیچ ارتباطی وجود نداره نه فقط بین ما دو نفر که حتی بین دوستامون
    پس خواهش می کنم احساسات منو سرسری و بچگانه ندونین
    بازم ممنون

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 مهر 97 [ 09:20]
    سطح
    74
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 193
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Social1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,610

تشکرشده 8,998 در 1,493 پست

Array

سلام خانوم گل

کسی شما رو خیالباف ندونست! کسی به شما نگفت احساساتت بچگانه و سرسریه گلم!

اسم من بهار شادی عزیزم

1 ساله که تو این سایت عضوم و چیزهایی دیدم ، خوندم و یاد گرفتم که تو هنوز ندیدی!

جبهه نگیر! کسی هم شما رو متهم نکرد! همه قصد کمک کردن به شما رو دارن نه متهم کردنت رو!

ذهن خوانی هم معنیش اینه که وقتی طرف حرفی مستقیم نزده شما بر اساس شواهد احساسی و حتی بصری

حکمی رو صادر کنی! به این میگن ذهن خوانی!

گل من نوشته های من رو خوندی؟

اگر شما 9 ماهه که داری می بینی من تو دوره دانشجوییم 4 سال این رفتارهای مشابه رو می دیدیم و کاملا بیتفاوت

برخورد می کردم!

درستش هم همینه! تصور کن بری جلو یا چیغام پسغام بدی بعد طرف بگه خانوم شما اشتباهی برداشت کردی!

میدونی آدم چه حالی میشه و چظور ضایع میشه؟

مهم اینه که هم کلاسی من تو 4 سال تحصیل هیچ نگفت و من فکر کردم تصور من غلط بوده! اما 4 سال بعد اتمام

تحصیل ایمیل من رو از بچه ها گرفته بود و ازم خواستگاری کرده بود!

میخوام بدونی یک پسر اگه دختری رو بخواد از زیر سنگ هم پیداش می کنه! پس کافیه عادی و حتی متمایل رفتار کنی!

انرژی هایی که ما به آدمها میفرستیم رو دست کم نگیر!

بعد هم اینهایی که برات نظر گذاشتن خودشون دستی بر آتش داشتن روزگاری

همین matin_alone برای 7 سال تمام خودش درگیر و دار با یکی از همکلاسیهاش بود که خواستگارش بود اما نشد!

حرف همه ما یک چیزه!

1- اول مطمئن شو که این علاقه از روی عادت نیست و عشقه! تشخیصش سخته اما شدنیه! چون همه ما توی اون

سن تو اوج احساسیم و دوست داریم دوست داشته بشیم!

2- تمایلت رو در رفتار نشون بده اما حرفی نزن! مرد باید با خواستگاری کردن غرور کاذبش رو بشکنه و زن باید با حفظ

وقار و ناز عزت نفس و اعتماد به نفسش رو حفظ کنه تا بعدا پشیمان نشه!

3- دعا کن عزیز دلم! دعا میتونه سرنوشت رو عوض می کنه! از خدا بخواه اگر به صلاحته اون پسر پا پیش بگذاره!

توصیه آخر : پسرها عاشق دخترای خانوم ، متین ، با اعتماد به نفس و مغروری هستند که زیاد بهشون محل

نمیگذارن و از دخترهای آویزون ، وابسته ، بی اعتماد به نفس برای ازدواج خوششون نمیاد!

در آخر اینکه اون شما رو داره می بینه! خیلی هم تیزن پسرا!

تو رفتارت رو متمایل نشون بده اما چیزی نگو!

اون اگر بخواد شما رو موقعیتش هم اوکی باشه پا پیش میگذاره اما اگه نگذاشت بدون قضیه به هر دلیلی از دید آقا

پسر منتفیه! نه بخاطر رفتار تو! بخاطر شرایط خودش!

موفق باشی عزیزم

14. 6 کاربر از پست مفید bahar.shadi تشکرکرده اند .

bahar.shadi (سه شنبه 30 خرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 بهمن 91 [ 11:29]
    سطح
    14
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    267

تشکرشده 269 در 84 پست

Array

سلام راستش من فقط به خاطر پست تو عضو شدم!...تا بگم:

گرچه هر چیزی ممکنه و هر حدس گمانی میشه زد(با توجه به اینکه این اقا رو کسی ندیده اینجا)
    ولی نظر من اینه که ایشون 99درصد به شما علاقه مند هست.اما چند نکته داره :
    1-با توجه به اینکه که گفتی با کسی نیست:این نشون میده که اهل دوستی نیست وگرنه تا الان با کسی دوست شده بود بعد از این همه مدت تو دانشگاه.

2-من مطمئنم خانم ها از نوع نگاه اقایون حس میکنن که طرف چیکارس!چون با چشم های خودم دیدم چه راحت شناسایی میکنن عشق رو از روابط دیگه.شما هم مطمئنا میتونید تشخیص بدید نگا این اقا را و در مورد حسش مطمئن بشید.

3-در مورد رابطه با اون خانم و... باید بگم که متاسفانه این یک نقطه ضعف اقایون این سبکی(این اقایی بحثش هست ) هست.چون علاقه با دوستی با خانم ها ندارند ،وقتی خانمی با روابط عمومی بالا با هربهونه ای بهشون نزدیک میشه،برای اینکه به ضعف در برقراری رابطه اجتماعی متهم نشند ،معمولا با طرف یکم بیش حد گرم میگیرند!!البته مطمئن باشید اون خانمی هم که رفته سمتش خیلی زیادتر از اون چیزی که میبینید طرف رو به چالش کشونده.شک نکنید.پس اصلا این فکر رو نکنید که میخواد با طرف دوست بشه یا از این حرف ها.

اخر از همه باید بگم این همه دقیق دارم نظر میدم چون من یکی خیلی شبیه اون اقایی که دارید ازش حرف میزنید بودم(دوران دانشجویی) و دقیق میتونم رفتارشو انالیز کنم.
    همش صجبت از اتفاقات کردم ،حالا راه کار:
    ببینید این اقا مطمئنا یه ایده آل گرا است که تا برای هر کاری هدفی ایده ال پیدا نکنه ،اقدام نمیکنه:
    با توجه به این که به قول بهار خانم ایشون نه سربازی رفته،نه کاری داره،و تو جامعه ایرانی 1000 مشکل دیگه داره که جلوی هرگونه تصور ایجاد زندگی مشترک رو میگیره،کاملا میترسه که بیاد جلو و علاقشو عنوان کنه.یکی از این میترسه که خودش رو تو موقعیت قرار بده که اهداف اصلیش تغییر کنن و ترس دیگش شما هستین که که میترسه با زندگی شما هم بازی کنه.
    با توجه به اینکه گفتید میخواهید خیلی طرف رو میخواهید،شما خیلی راحت میتونید فقط با راه رو براش باز بزارید.خانم ها خیلی بهتر بلدن چطور به یه اقا چراغ سبز نشون بدن!(البته با جلف بازی و ... قاطی نش هو غرورتون رو حفظ کنید که البته مطمئنم خودتون بهتر بلدید چیکار کنید!)

اجازه بدید اون اقا 100 درصد از علاقه شما مطمئن بشه و بشینه برنامه ریزی کنه ببینه میتونه مقدمات رابطه رو فراهم کنه یا نه.
    سعی کنید اگر رابطه برقرار شد ،حتما تجت نظر خانواده ها باشه تا به مشکلات مختلف بعدا بر نخورید.
    ا

16. 2 کاربر از پست مفید sayrex تشکرکرده اند .

sayrex (سه شنبه 30 خرداد 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

بازم از لطف تمام دوستان تشکر می کنم
    ولی راستش نگرانی الان من رفتار چند روز پیش خودم با اون آقاست
    توی دوتا از امتحانات آخر احساس کردم میخواد یه شرایطی پیش بیاره که باهام صحبت کنه و من واقعا احساس کردم میخواد بهم بگه ولی دور و برمون خیلی شلوغ بود و نمی شد بهم نزدیک بشه
    بعد از آخرین امتحان دوستش اومد کنار من ایستاد و بعد از اینکه اونم از سالن امتحان اومد بیرون صداش زد که بیاد پیش ما
    ولی بچه ها خیلی زیاد بودن و من فکر کردم بهتره ازشون فاصله بگیرم و بتونم یه جای خلوت تر این امکان رو براش به وجود بیارم که راحت تر بیاد طرف من
    به خاطر همین هم ازشون فاصله گرفتم
    اتفاقی هم نیفتاد ولی امتحان بعدی وقتی منو دید انگار خیلی دلخور بود چون وقتی منو دید با اخم سریع از کنارم رد شد
    احساس می کنم رفتار منو یه جور دیگه ای برداشت کرده
    اینه که نگرانم می کنه
    چون دیگه وقت ندارم بهش بفهمونم که داره اشتباه می کنه
    من اصلا بلد نیستم رفتار متمایل نشون بدم
    چه از کسی خوشم بیاد و چه نیاد رفتارم یه جوره فقط تنها تفاوت در رفتارم قبل از پیش اومدن این مسایل اینه که بعد از اون اتفاقات ازش فاصله می گرفتم و 2 ماه آخر بی تفاوت بودم

و اما در مورد این خانم هم باید بگم ما از اینجور خانما زیاد تو ورودی مون داریم ولی من خودم رفتارشو دیدم و می دونم با کسی ارتباط برقرار نمی کنه حتی دیدم که خواستن بهش نزدیک بشن ولی اون اهمیت نداده
    به خاطر این شخصیتش هم هست که هیچ دختری بهش نزدیک نمی شه(منظورم به قصد دوستیه)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)