به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 20 خرداد 91 [ 02:48]
    سطح
    10
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    4
    تشکرشده 4 در 1 پست
    Array

Arrow من و یک کوه مشکل !!

سلام من خیلی اتفاقی سایتتون رو پیدا کردم و نمیدونم چرا دارم براتون مینویسم !!
    قسمته کوچیکی از زندگیمو براتون مینویسم شاید شما بعنوانه نفر ثالث بهتر مسایلو ببینید و بتونید کمکم کنید:
    من سحرم 24 ساله:
    حدود 4 ماه پیش فارغ التحصیل شدم از رشته ای که تقریبا ازش متنفر بودم ! تمامه امیدم توی مدت لیسانس این بود که واسه فوق لیسانس تو رشته ی مورد علاقم شرکت میکنم و قبول میشم
    بهمن ماه من با آمادگیه نسبتا خوبی توی آزمون شرکت کردم خالص درس خوندنم 4 ماه بود بخاطر وضع مالیه خونوادم نمیتونستم آزمون دانشگاه آزادو شرکت کنم و برای آزمون سراسری واقعا چیزی کم نذاشتم تمامه این مدت چشم انتظار جواب بودم و مطمین بودم که قبول میشم مگه نه اینکه تلاش هیچکس بی نتیجه نمیمونه؟ من که واقعا تلاشمو کرده بودم قبولیو 100% میدیدم.سرتونو درد نیارم جواب اومد و رتبه ی من افتضاح شد !!! خیلی خیلی خیلی بهم ریختم کسی نبود که باهاش حرف بزنم تمام آینده جلوی چشمام تیره شده دیگه توی مغزم هیچی نیست گنگ شدم. قبولی تو کنکور برام مهمترین چیز نبود بلکه تنهاترین چیزی بود که توی این مدت آرزوشو داشتم و براش کار کردم.
    حالا معرفیه خونوادم :
    پدرو مادر من از زمانیکه یادم میاد دعوا داشتن هیچ حرمتی بینشون نبود و هیچ زنا شویی حتی بینشون نیست سالهاست که اینطورین حداقل 10 سال !! من در مورد والدینم حتی به مشاور دانشگاهم مراجعه کردم ایشونم گفتن پدر و مادر من به اخر خط رسیدن.اینو گفتم که در جریان باشید رابطشون چطوریه.برادر بزرگم یه آدم فوق العاده عصبی پرخاشگر و بددهن (و البته دست بزن) که تحملش بیشتر از یه روز برام غیر قابل ممکنه ! خواهر بزرگم مجرده و تقریبا 90% فکرش سالهاست ازدواجه.و برادر کوچیکم که نمونه ی کوچیک شده ی پدرمه البته خیلیی بهتر.خلاصه اینکه خونه ی ما همیشه جنگه.
    مشکلاتی که توی خانوادم هست:
    دروغای پدرم که قدمتی به اندازه ی طول عمرش داره ! که البته نتیجه تربیت غلط مادربزرگمه.دروغای مادرم که واسش یه کار روزمره ست و کلا به نظرش هیچ چیز ایرادی نداره.روابط اجتماعیه خونوادم که تقریبا صفره ! این مساله باعث شده که منو خواهرم(که 26 سالسشه) تقریبا خواستگاری نداشته باشیم ! همینطور با وجودی که درس خوندیم نتیتونیم بریم سر کار(ما در یک روستا زندگی میکنیم)
    چون پدرم علاقه یی به پول خرج کردن نداره و نمیخاد هزینه یی کنه تا ما بتونیم یه جای کوچیک اجاره کنیم و یه فکری بحال آینده ی خودمون بکنیم ترجیح پدرو مادرم اینه که ما زودتر ازدواج کنیم حالا با هر کی !!! بنظر شما انتظار بیخودی نیست آدمی که با هیچ کس در تعامل نیست و کسیو نمیبینه چطور میتونه توقع داشته باشه کسی بیاد ر خونش؟؟؟؟؟؟؟؟
    مشکلاتی که با خودم دارم :
    شاید نزدیک به یکسال میشه که من متاسفانه خود ارضایی میکنم نمیدونم چندبار اینکارو کردم اصلا باور میکنید نمیدونم ارضا شدم یا نه ! فقط از اینکه به خودم دست میزنم عذاب میکشم از خودم بدم میاد نمیخام اینجوری باشه ولی گاهی خیلی نیازشو تو خودم حس میکنم اینم بگم که من گاهی فیلم و عکسه سکسی هم میبینم.کاملا بی انگیزه شدم[/font] بعد جوابه کنکورم دیگه کنترلی رو خودم ندارم خیلی زود عصبی میشم دیگه اصلا هیچی رو قبول ندارم نه خدا نه خودم نه ......هیچی.
    شما اگه چیزی به ذهنتون میرسه بهم بگید ولی خواهش میکنم نصیحتم نکنید
    مرسی واسه سایته خوبتون

2. 4 کاربر از پست مفید سحریا تشکرکرده اند .

سحریا (یکشنبه 21 خرداد 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 بهمن 92 [ 23:55]
    سطح
    70
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    12,283

تشکرشده 12,256 در 2,217 پست

Array

RE: من و یک کوه مشکل !!

با سلام،

به تالار همدردی خوش آمدید.

عنوان تاپیک شما مبهم است.
    لطفاً در ارسال بعدی خود در همین تاپیک یک عنوان مشخص و مناسب ذکر کنید تا مدیران عنوان تاپیکتون رو تغییر دهند.
    عنوان تاپیک باید مشکل و سوال اصلی شما رو برای سایر اعضا مشخص کند.

با تشکر.

4. 3 کاربر از پست مفید hamed65 تشکرکرده اند .

hamed65 (پنجشنبه 18 خرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 شهریور 92 [ 10:34]
    سطح
    35
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1,374

تشکرشده 1,334 در 350 پست

Array

سلام سحریای عزیز

خوش اومدی

اولا اسم تاپیکت رو زودتر بگو تا عوضش کنن تا دوستان بیشتری بیان و راهنماییت کنن

دوست خوبم،دنیا که به ته خط نرسیده واسه کنکور یه بار دیگه تلاش کن،مطمئن باش که قبول میشی

به خودت افتخار کن. من از نوشتت متوجه شدم که خیلی توانایی داری پس قدرشون رو بدون

مطمئن باش با ادامه تحصیلت فرصت خیلی چیزها رو در زندگی خواهی داشت که ازدواج هم یکی از آنهاست.

هنوز واست دیر نشده.

به پدر و مادرت و حرکاتشون توجه نکن]همین که هستند و سایشون بالا سرته خدا رو شکر کن تلاشت رو واسه بهتر شدن زندگیت انجام بده

اندکی صبر،سحر نزدیک است...

6. 2 کاربر از پست مفید شوکا تشکرکرده اند .

شوکا (یکشنبه 21 خرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array

خب وضعیت شما قابل درک و تامل هست ! اینو میتونم بگم که شما چرا همه خوشبختی و سعادت و آینده خوب رو تو دانشگاه و تحصیلات عالیه میبینین ؟! البته با توجه به اینکه شما خانم هستین تو این جامعه بدون داشتن (مدرک) شاید کمی سخت باشه که بتونین کار راحت و متناسب گیر بیارین. شاید اگه پسر بودین، موقعیت های بیشتری پیش روتون قرار داشت. به نظر من میتونین با طرح هایی معمولا سازمان های دولتی جهت کارآفرینی و شغل های کوچک و خانگی حمایت میکنه استفاده کنین و با توجه به منطقه ای که درش زندگی میکنین یه کسب و کار کوچیک راه بندازین که چند نفر دیگه هم از این فرصت استفاده کنن و مطمئنا از این طریق با سایر افراد هم در ارتباط خواهید بود.
    مطمئنا گفتنش راحته ولی همت مضاعف میخواد که باید داشته باشین.
    و در رابطه با خودارضایی هم میتونم بگم که خب طبیعیه که شما در سنی هستین که نیاز به رابطه درونتون شعله میکشه و هنوز موقعیتی براتون پیش نیومده که از روش حلال به خواستتون برسین به همین خاطر از این طریق خودتون رو تخلیه مکینین و البته بیکاری هم یکی از دلایل عمده پناه بردن به این رفتار هست. سعی کنین هر طوری که شده سرتون رو به کاری مشغول کنین تا فرصتی برای فکر کردن به این موضوع رو نداشته باشین. و یا سعی کنین بیشتر تو جمع حضور داشته باشین تا اینکه تنهایی تو خونه یا اتاق باشین.

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 [ 09:58]
    سطح
    92
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 980
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1000 Experience Points10000 Experience Points
    تشکرها
    14,388

تشکرشده 15,106 در 3,401 پست

حالت من
    Shad
    Array

با سلام

اعضا محترم لطفا تا پس از اعلام عنوان جدید از سوی ایجادکننده تاپیک و تغییر آن هیچگونه پستی ارسال ننمایید

با تشکر از توجه شما

9. 3 کاربر از پست مفید ویدا@ تشکرکرده اند .

ویدا@ (پنجشنبه 18 خرداد 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)