به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 15:52]
    سطح
    26
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    3
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array

شوهرم به من بی توجهی میکنه

باسلام. من تازه عضو این سایت شدم.حدود سه ماهه که عقد کردم و قبلش هم حدودا یک ماه صیغه بودیم
    تو این مدت روابطمون فرازونشیب داشت.الحمدلله مخصوصا اوایل خیلی خوب بود. با هم میرفتیم بیرون. میگشتیم و... شوهرم خیلی بهم ابراز علاقه می کرد.تا بعد عقد کم کم ابراز علاقه کم شد.دیگه خیلی کمتر بیرون رفتیم. راستش یه مشکلی که وحجود داره اینه که خانواده ی من سخت میگیرن و اجازه ی موندن تو خونه ی شوهرمو بهم نمیدن یعنی نه اون میتونه شب بیاد پیشم نه من میتونم بااطلاع قبلی برم خونشون. نمیدونم دلیل کم توجهی شوهرم این مسئله هست یا نه؟
    آخه من به این خواسته ی خانواده ام توجه نکردم. واز اونجایی که کارم طوریه که کشیک شب دارم یه بار رفتم خونش. ولی بعدش اون امتحان داشت و دیگه نشد
    مسئله اینه :شوهرم با این که فقط حدود یک ساعت با من فاصله داره خیلی دیر بهم سر میزنهوخیلی کم زنگ میزنه یا اس میده
    اوایل اینجوری نبود حتی تا یکونیم ماه قبلم اینجوری نبود.میشد روزی دوبار سه بار زنگ میزدیم و حرف میزدیم.ولی به پیشنهاد خودش تماس تلفنی رو کم کردیم که به درسمون برسیم.آخه شوهرم هم شاغله هم درس میخونه منم دارم درس میخونم و یکسال دیکه یه امتحان بزرگ دارم
    اخیرا یک ماه بهم سر نزد.البته تو این یک ماه مسائل زیادی اتفاق افتاد: مثلا مادرم داشت میرفت مسافرت شوهرم کلی اصرار کرد که باباتم باهاش بفرست که ما دو سه روز راحت باهم باشیم که واقعا نمیتونستم اینکاروبکنم
    یه بارم زنگ زد و بعد از تعریف از تیپ فلان بازیگر خارجی گفت که میخام بادوستم برم کره! که کلی عصبانی شدم.البته هم من و هم شوهرم آدمای مذهبی هستیم و مقید.میدونم شوهرم قصدی نداشت و بهش اعتماد دارم ولی ناراحت شدم
    بعد یک ماه هم یکی از دوستان مارودعوت کرد کلی ذوق کردم که بعد یکماه دوبارهچندساعت همدیگرو میبینیم ولی فکر میکنید چیشد؟ وقتی دیدمش حتی مثل دوتا مرد که بهم میرسن مصافحه هم نکردیم.تو کل مهمونی هم دوتاکلمه حرف معمولی باهم نزدیم
    بعد که ازش پرسیدم چرا:گفت من اصلا حواسم نبود که مثلا باهات دست بدم یا مگه آدم حرف الکی هم میزنه!
    راستش گاهی اوقات ازش میترسم حس میکنم تصورش اینه که هرچی اون میگه بایدگوش کنم بدون هیچ چون و چرایی.خودش میگه مشورت برام مهمه ولی گاهی میگه مثل زنای دیگه باش و حرف گوش کن
    یا میگه این مرده که باید از زنش بخاد که فلان جور باشه فلان شغل داشته باشه نه اینکه زن از مردش بخاد(این قضیه خیلی اذیتم کرد آخه من پزشکم و شوهرم فوق حقوق.فعلا کارشناسه ولی وکیلم هست هرچند نمیتونه فعلا وکالت کنه اولش بهم گفته بود هرکدوم که شما بخای همونوادامه میدم اما الان داره اذیتم میکنه...)
    از اینکه تا یه چیزی ازش میخام مثلا میگم بریم بیرون یا فلان جا همش میگه نه کار دارم درس دارم یا اینکه مرد باید بگه کجا بریم شما فقط باید پیشنهاد بدی حرصم میگیره
    اس میدم میگه بشین درستوبخون اس بازی نکن
    نمیدونم دلیل این رفتاراش چیه؟ از اینکه رابطه ی جنسی نداریم ناراحته( البته بعید میدونم این باشه چون چندین بار بهش پیشنهاد دادم که فکر نکنه من محدودیتی دارم یا نمیخام اون وقت نداشت م حتی رضایت به دخول هم دادم هرچند تاالان نشده)
    یا اینکه واقعا کارداره
    می ترسم از این بچه مذهبیها باشه که بلد نیستن با زنشون مهربون باشن، حالشو بپرسن و...
    خیلی نگرانم.فاصله ی زیادی هم تاعروسیمون مونده واقعا کلافه ام به نظر شما که تجربه ی بیشتری دارید دلیل سرسنگین بودن و کم توجهی همسرم چی میتونه باشه؟

اینم بگم که من و شوهرم کلا قبل از صیغه فقط دوسه بار همدیگرودیدیم و صحبت کردم که هیچ چیز منفی ازش ندیدم.از طرفی کلی تحقیق کردیم که همش خوب بود تو دوران صیغه هم هیچ نقطه ی منفی ندیدم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    3
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array

RE: شوهرم به من بی توجهی میکنه

سلام دوباره
    چرا کسی به من جواب نمیده؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 بهمن 92 [ 18:58]
    سطح
    43
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 107
    دستاوردها:
    Social1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    3,824

تشکرشده 3,762 در 695 پست

Array

سلام دوست خوب به تالار خوش اومدی.
    مساله ای رو که عنوان نمودید همانطور که خودتان گفتید در دوران عقد است و این دوران هم محدودیت های خاص خودش رو با توجه به فرهنگی که خانواده ها دارند را دارا می باشد فقط سعی کن به این موضوع حساسیت نشان ندهی چون این حساسیت امکان دارد شما را به حرف های نا خواسته وادار کند که بعد ها برایتان مشکل آفرین شود
    پس نسبت به این قضیه عادی باش...
    در مورد ناراحتی همسرت هم می توانید ساعتی را اختصاص دهید به این موضوع و با توجه به شرایط همسرت از او سوال کنی و این موضوع را حلش کنید..
    امیدوارم کارشناسهای عزیزمون هم بیان و جوابت رو بدهند ولی باید کمی تامل کنی چون اینجا تاپیکها زیاد هستند و دوستان سعی می کنند به همه تاپیک ها جواب بدهند]..

4. 4 کاربر از پست مفید چشمک تشکرکرده اند .

چشمک (پنجشنبه 20 بهمن 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 دی 91 [ 14:53]
    سطح
    25
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,833

تشکرشده 1,864 در 493 پست

Array

تا دوستان بیان و به موضوع شما بپردازن یک چیزی بگم.

چون خانوادت مخالف ارتباط جنسی قبل عروسی هستن
    عروسی هم قراره چند سال دیگه باشه
    دوره شناخت شما کوتاه بوده و سریع عقد کردید
    و همسرت هم گویا کمی تردید داره و سرد شده

ارتباط جنسی را فعلا نداشته باش تا اول تکلیف مسائل دیگه روشن بشه.

6. 6 کاربر از پست مفید پیدا تشکرکرده اند .

پیدا (پنجشنبه 31 فروردین 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    3
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array

خیلی خیلی ممنون از دوستانی که لطف کردن
    عروسیمون قراره حدود هفت ماه دیگه باشه
    بهم میگه سرم شلوغه، فکرای بد نکن
    فعلا سه روزه که دارم سعی میکنم مثل خودش برخورد کنم.حتی یه اس هم بهش ندادم.بنظرتون کار درستی میکنم؟ البته اونم نکرد نامردی هنوز هیچ زنگی بهم نزد یا اس نداد
    چند روز پیش گفته بود که بزودی هماهنگ میکنم شام بریم بیرون ولی همچنان خبری نشده حالا امروز که پنجشنبه است و دوروز تعطیل داریم...
    چقدر احتمال میدید که سرد شده باشه؟ بنظرتون دلیل سردیش چیه؟
    میلاد رسول مهربانی و رحمت و امام صادق ع بر همه ی عزیزان مبارک
    خیلی برامون دعا کنید

8. 3 کاربر از پست مفید narges24 تشکرکرده اند .

narges24 (پنجشنبه 31 فروردین 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 15:49]
    سطح
    84
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 233
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    3,189

تشکرشده 3,297 در 818 پست

Array

سلام نرگس جان.بد به دلت راه نده خانومی
    یه چیزو بدون آقایون مثل ما خانوما نیستن که اینطور درگیر احساسات بشن.مثلا الان که تصمیم دارن درس بخونن واقعا بدون هیچ مشکلی می تونن تمرکز کنن و درس بخونن اما ما خانوما اینطور نیستیم.معمولا خانومی که نامزد می کنه همه فکر و ذکرش می شه نامزدش.نمی تونه رو کاراش تمرکز کنه.به شدت رو رفتار نامزدشون حساس می شن.و هر رفتنارشونو واسه خودشون تحلیل می کنن.
    مثل اینکه نه نامزدتون از حساسیت خانوما خبر داره نه شما از خصوصیت مردا.
    به نظرم بهترین راه صحبت کردن درباره موضوعه مورد نظره.شما یه قرار بذارین.بهش بگید مسئله مهمیه باید بیاد.بعد نگرانیاتونو مطرح کنید.به احتمال زیاد خواهی فهمید سوتفاهمه و اونم یاد می گیره چه طور رفتار کنه
    .

10. 5 کاربر از پست مفید رایحه عشق تشکرکرده اند .

رایحه عشق (پنجشنبه 20 بهمن 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 بهمن 92 [ 18:58]
    سطح
    43
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 107
    دستاوردها:
    Social1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    3,824

تشکرشده 3,762 در 695 پست

Array

شاید واقعا سرش شلوغه و مخصوصا اینکه عروسیتون هم این همه نزدیکه عزیزم امیدوار باش و به بهش اعتماد کامل داشته باش

12. 4 کاربر از پست مفید چشمک تشکرکرده اند .

چشمک (پنجشنبه 31 فروردین 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,024 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

سلام نرگس جان

یه نکته رو بهت بگم

اونم اینکه خوشحالم باش از اینکه همسرت مذهبیه.و من خیلی بچه مذهبیا رو میشناسم که به خاطر اینکه مثل سایر پسرا 60 تا دوست دختر ندارن...طبیعیه که اوایل زندگی مشترکشون ندونن و نفهمن با زنشون چه طور باید برخورد کنن.
    حالا فکر کن برعکسش باشه .قبلا با همون 60 نفر بوده و الان حسابی میدونه و بلده که با تو چه طوری رفتار کنه !!

بگذریم...

اولا اینکه به هیچ عنوان الان راضی به انجام رابطه و نزدیکی نشو.
    برای اینکه لذت اینکار اینه که در همون شب به خصوص انجام بشه.
    اسم این رو نذار محدودیت .
    قبل از عروسی کل جذابیت و گرمای وجود زن به همون مسئله بستگی داره و اگر تو از دست بدیش ممکنه همسرت از اینی که هست سردتر بشه.
    اگر سری به تاپیک ها بزنی میبینی خیلیا بودن از اینکه شب رفتن خونه نامزدشون(یعنی قبل ازدواج) الان پشیمون هستن.

مهمترین عاملی که مردها اکثر اوقات میخوان ازدواج زودتر صورت بگیره به خاطر همین موضوعه که معمولا اگر قبل ازدواج بشه دیگه براشون اون جذابیت رو نداره

یه نکته مهم دیگه.دوران طولانی و بیش ار حد عقد ضربه های زیادی به زوجین میزنه و تا اونجا که میشه نباید این دوران طولانی بشه.

اینم یه واقیعتیه دوستم.این که میگی دوست داره هر چی میگه من گوش بدمو....
    کسی که ازدواج میکنه باید این مسئله رو هم قبول کنه که از نظر شرعی و عرفی باید حرف همسر رو بپذیری
    حتی حق درس..محل زندگی..کار..سر زدن به پدر و مادر و...همه اینا رو یک زن بعد از اردواج دو دستی میده به همسرش.تو هر محکمه ای هم بگی مثلا این آقا نمیذاره من درس بخونم اصلا کسی حرفت رو نمیپذیره

اینم که میگی همدیگرو دیدین و اون حتی ب شما دست هم نداده ...منفی بین نباشوبذار به حساب مثلا کار زیاد یا درس زیاد.
    شاید همون موقع که تو سرشار از شور و عشقی اون نباشه.

به همسرت محبت کن.براش اس ام اس های عشقانه بفراست و هر رفتاری که دوست داری باهات داشته باشه باهاش داشته باش.
    البته مراقب حد و مرز هم باش چون زیادیش دیگه نتیجه عکس میده

ضمنا نرگس جان
    از برخورد و رفتار خودت چیزی ننوشتی
    خودت مثلا چه طوری باهاش صحبت میکنی؟
    تا به حال حرفی زدی که رنجونده باشیش؟
    موفق باشی
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

14. 3 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (پنجشنبه 31 فروردین 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 01 خرداد 91 [ 16:25]
    سطح
    14
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 8 در 2 پست

Array

سلام خدمت دوستان عزیز
    من همون نرگس24 هستم واسه عضویتم مشکل پیش اومده بود.مجددا ثبت نام کردم
    درجواب به دوست عزیزم مریم123 واسه خانواده ی شوهرم اصلا زشته که خانواده ی عروس بعد عقد بگن دخترمون نباید شب خونه ی شوهربمونه!!!ولی شوهرم اول با این خواسته ی ما مشکلی نداشت،میگفت توبگوتابعدعروسی اصلا نباشه ولی بعد عقد خیلی اصرار میکرد واسه همین یه شب رفتم...
    من فکر میکنم همسرم سرش شلوغه ونمیتونه مسائل رو با هم جمع کنه، ولی بنظرم اصلا توجیه کننده ی کاراش نیست نمیتونم بفهمم که چرا اینجوری رفتار میکنه اواسط هفته ی قبل بهش زنگیدم گفت سرم شلوغه درگیر انتخاباتم گفتم آخرهفته روز میلاد پیامبرص بریم بیرون شب هم باهم باشیم.گفت نه وقت ندارم خودم هماهنگ میکنم که یه شام بریم بیرون.جمعه دیدم هنوزخبری نشد اینقدر ناراحت بودم که این اس رو بهش دادم:
    "سلام.جهت اطلاع: من زنده ام.یعنی دارم سعی میکنم زنده بمونم.جلوی بقیه فیلم بازی میکنم.اصلاچرااینارومیگم؟ مگه اصلا مهمه که من کجام، حالم چطوره یا چیکار میکنم، مهم اینه که شما به کارات برسی، امتحانات تموم شدکه مهم نیست،مهم اینه که بازم کار داری، مهم اینه که نباید کوچکترین دغدغه ای به دلت بیفته،نباید آب تو دل شوهر تکون بخوره، چون مرده، اصلا زن واسه این خلق شده که آب تو دل شوهرش تکون نخوره، نه اینکه اونم فقط یه کم از نگرانی و ناراحتی در بیاد
    شوهر فقط وقتی به زنش سر میزنه که بتونه رابطه داشته باشه، راستی مگه زن برای چیزی جز این خلق شده؟
    شوهر حتی اگه دوسه روز تعطیلاتم باشه بازم نباید حالی از زنش بپرسه چون اون مرده و تشخیص میده که کی وقت اس دادنه کی زنگ زدن یا کی سر زدن.
    اصلا میدونی چیه سر همه ی مردای عالم اینقدر شلوغه و اینقدر کاردارن که حتی ده دقیقه قبل از خوابم یاد زنشون نمیتونن بکنن!"
    چندساعت بعدش بهم اس داد که درگیر برنامه های دهه ی فجره و وقت نداره فرداشبش هم یه زنگ کوچیک زده که میخاستم حالتوبپرسم ومجددا تکرار کرد که یه شب هماهنگ میکنم شام بریم بیرون.
    هنوز که هنوزه خبری نشد بعد تماسش یه اس عشقولانه دادم بازم نجوابید... منم لج کردم دوروزه اصلا بهش اس ندادم زنگم نزدم...مثلا امروز ولنتاین بود یه تبریک خشک و خالی هم نگفت....
    شما بگیدچیکارکنم؟واقعا کلافه شدم تمام فکرم مشغوله اختلال خواب پیداکردم چندین بار تو خواب بیدار میشم. خیلی داغونم آرزو به دلم مونده که مثل قبلا حرف های قشنگ بزنه بگه دوستم داره و... باور میکنید آرزوبه دلم مونده یه بار دیگه دستامو بگیره دارم دیوونه میشم شما میدونید چرا اینکارو میکنه؟ بنظرتون من چیکار کنم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 بهمن 91 [ 12:49]
    سطح
    18
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    تشکرها
    68

تشکرشده 74 در 27 پست

Array

سلام نرگس جون

این طبیعیه که بعد عقد یکمی (فقط یکمی) از میزان ابراز عشق کمتر بشه ... ولی یچیزی گذراست دوباره درست میشه

تو اگه میخوای شوهرت مثل اوایل دستاتو بگیره و حرفای قشنگ بزنه مثل روزهای اول بشو رفتارت کارات ....

درضمن با اسمسهات به شوهرت حمله نکن

اگه اون به تو این اسهارو بده جواب میدی؟
    اگه هم بدی با عصبانیت

17. کاربر روبرو از پست مفید zahra52 تشکرکرده است .

zahra52 (پنجشنبه 31 فروردین 91)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)