به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 99 [ 01:10]
    سطح
    93
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 714
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    6,336

تشکرشده 3,618 در 912 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

همفکری در مورد شناخت علایقم

دوستان خوبم سلام؛ راستش فکر میکنم همیشه وجود این تالار و مطرح کردن مسائل و مشکلات در اون به عنوان یه گزینش از بین راه حل های حل اون مسائل برای من یکی بوده و هست!
    به همین دلیل این دفعه هم دوست دارم کمکم کنید که به راه حل درستی برسم!
    راستش توی آخرین تاپیکم موفق شدم با کمک شما عزیزان و البته آنی عزیزم؛ با ترسهام روبرو بشم و آمادگی لازم برای بچه دار شدن رو پیدا کردم؛ منتها زمان انجام این کار بعد از صحبتی که با همسرم داشتم موکول شد به سال آینده و چندین ماه بعد از گذشت سال و درست کردن خونمون!
    اگه در جریان باشید؛ من ترم بهمن پارسال درس پروژه ام رو توی رشته ی مهندسی نرم افزار - دانشگاه پیام نور- برداشتم و به امید خدا تحویل دادم؛ منتها از اون زمان که به طور جدی؛ درسم و مشغله های اون تموم شده؛ از آغاز امسال بوده؛ بنابراین من به توصیه ی فرشته ی عزیز، که چندین ماه به خودم فرصت بدم و تنها مشغله ی ذهنیم رو خانواده و کارهای درون اون قرار بدم؛ این کار رو انجام دادم و خدا رو شکر؛ بعد از اون بحرانی که پشت سر گذاشتیم (فوت پدرشوهرم)؛ خودم و ذهنم کاملا آروم شده و از انجام کارهای خونه لذت بردم؛ منتها چند وقتی هست که دارم به این موضوع فکر میکنم که تا قبل از بچه دار شدن باید یه حرفه ای رو حداقل یاد بگیرم!
    توی این تقریبا سه سال و نیم؛ من درس خوندم اما خیلی جدی هیچ وقت بهش فکر نکردم؛ یعنی با توجه به مشکلاتی که توی زندگیم داشتم؛ می رفتم دانشگاه می اومدم درس می خوندم، امتحان می دادم؛ اما هیچ وقت به طور جدی و تخصصی درس نمی خوندم و همه ی همّ و غمم زندگیم بود و همسرم و مشکلات زندگیم که باعث شده بود بیشتر کتابهای روانشناسی بخرم و بخونم؛ مشاوره های مختلف برم؛ توی همدردی باشم و خلاصه مشغول یادگیری مهارت های زندگی باشم تا مهارت های علمی و کامپیوتری؛ که البته خدا رو شکر با تموم شدن درسم؛ مشکلات اصلی زندگیم هم تموم شده و خدا رو صد هزار بار شکر که الان زندگیم خیلی خوب و عالیه و مشکل اساسی با همسرم ندارم!
    با همه ی این تفاسیر و البته کار نیمه وقتی که دارم و پول اندکی که ازش درمیارم؛ تصمیم گرفتم تا قبل از بچه دار شدن یه حرفه ای رو یاد بگیرم.
    فکر کنم طولانی شد؛ توی ارسال بعدیم بقیه اش رو می نویسم!

2. 2 کاربر از پست مفید del تشکرکرده اند .

del (دوشنبه 21 آذر 90)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)