به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 بهمن 91 [ 13:41]
    سطح
    20
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    60

تشکرشده 61 در 23 پست

Array

Arrow درموندم!با این اختلاف خوشبخت میشیم؟!

سلام.خیلی خوشحالم که اینجا پیدا کردم و میتونم بیام حرفام بزنم واقعا دارم دیوونه میشم
    واقعا در موندم تو یه منجلاب گیر کردم و هر روز دارم فرو میرم نمیدونم دارم چیکار میکنم دچار تضاد شدم به همه چی:(
    من رها 22 سالمه دانشجو هستم یه رشته خوب از نظر اعتقادی هم فکر میکنم خوب باشم یعنی تا حد متوسط نماز میخونم روزه هم میگیرم اما حالا مشکل من:
    من با یه آقایی حدود 6 ماه پیش آشنا شدم که نمیدونم بگم کاش آشنا نمی شدم یا چه خوب که آشنا شدم از اول قصدمون ازدواج بود اولشم گفت که من قصدم ازدواج شرایطم اینطور نظر مامانم اینا مهم و اینا...
    نمیگم حسی بش نداشتم اما خب خیلی سعی میکردم احساسی نباشم بر عکس اون که کاملااااا احساسی و باشخصیت و عاشقانه بود بطوریکه که رفتارش جذب کننده بود تحصیلاتشم خیلی خوب از نظر ظاهرم خوبالبته من هم تعریف نباشه چهره خوبی دارم ...من عاشقش شدم اونم میگفت عاشق شده من اولین بارم بود عاشق میشدم با کسی در مورد ازدواج حرف میزدم میخندیدم تو روش باش راحت شدم هرجند که اون بار اولش نبود و از من خیلی راحت تر!
    از اول هم میدونستم ما یه اختلاف بزرگ داریم اونم از نظر اعتقااااادیه!!به طوریکه اون اعتقادی به نماز و روزه نداره ما در همه زمینه ها با هم تفاهم داریم و تاحالا مشکلی نداشتیم سعی کردیم واسه هم احترام قایل شیم اما در این مورد خیلی بحث میکنیم:( ما خیلی صمیمی تر شدیم و حرفایی زدیم که کاش نمیزدیم :( واقعا من نسبت به حرفایی که میزدیم اصلا حس خوبی نداشتم مرتب بحث عوض میکردم اوایل خیلی عذاب میکشیدم اما بعد انگار راحت تر شدم ...اما من عاشقشششششممم خیلی زیاد مرتبا آیندمون میبینم یک لحظه نمیتونم فکر کنم بدون اون در کنار مرد دیگه ای...بعد از مدتی راحت تر شد و مسایل دیگه مطرح کرد که من قبول نمیکردم اما خدا را شکر هیچ وقت کار به درخواست س ک س و اینا نرسید یعنی واقعا من اصلا اهلش نیستم من واقعا ساده و مثبت بودم که حتی از اینکه با پسری دیده بشم به شدت بدم می اد ...به خاطر این اختلاف خیلی از مسایل از نظر اون سادس از نظر من غیر طبیعی...مثلا بحثی که ما 6ماه میکنیم!دیدن اندام من!میگه واسش مهم که اندام من ببینه واسه ازدواج واسش یه ملاک!من تاحالا قبول نکردم اما میگه من توی رفتارای تو تناقض میبینم ما انقد با هم صمیمی و راحتیم اما تو حاضر نیستی عکستو نشون بدی واقعا از خودم متنفرم من عاشقشم خودم هم حس میکنم دچار تناقض شدم:(
    واقعا نگرانم نه نگرانیم هر دو مون که ما با این اختلاف اعتقادی آیندمون چطور میشه؟!باید چیکار کنیم؟در صورتی که تقریبا تو سایر مسایل مشکلی نداریم و کاملا شبیه هم هستیم!
    لطفا راهنمایی کنید درموندم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 آبان 90 [ 12:24]
    سطح
    29
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 73
    دستاوردها:
    تشکرها
    141

تشکرشده 141 در 76 پست

Array

RE: درموندم!با این اختلاف خوشبخت میشیم؟!

میشه توضیح بیشتری بدی؟!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    60

تشکرشده 61 در 23 پست

Array

نازلین جان چه توضیحی؟
    چرا هیچ کس کمک نمیکنه؟!:(( اینجا هم نمیتونم حرفم بزنم:(

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 98 [ 05:40]
    سطح
    88
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    7,910

تشکرشده 7,657 در 1,487 پست

Array

سلام دوست عزیز. به تالار خوش اومدی

خسته جان، میخوام رک و خلاصه بهت بگم.

کسی که قصدش ازدواج باشه، این درخواست ها رو نداره. چرا چشماتو بستی عزیزم؟

5. 5 کاربر از پست مفید دختر مهربون تشکرکرده اند .

دختر مهربون (یکشنبه 22 آبان 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط dokhtare khaste
    از اول هم میدونستم ما یه اختلاف بزرگ داریم اونم از نظر اعتقااااادیه!!به طوریکه اون اعتقادی به نماز و روزه نداره ما در همه زمینه ها با هم تفاهم داریم و تاحالا مشکلی نداشتیم سعی کردیم واسه هم احترام قایل شیم اما در این مورد خیلی بحث میکنیم:( ما خیلی صمیمی تر شدیم و حرفایی زدیم که کاش نمیزدیم ...به خاطر این اختلاف خیلی از مسایل از نظر اون سادس از نظر من غیر طبیعی...مثلا بحثی که ما 6ماه میکنیم!دیدن اندام من!میگه واسش مهم که اندام من ببینه واسه ازدواج واسش یه ملاک!من تاحالا قبول نکردم اما میگه من توی رفتارای تو تناقض میبینم ما انقد با هم صمیمی و راحتیم اما تو حاضر نیستی عکستو نشون بدی واقعا از خودم متنفرم من عاشقشم خودم هم حس میکنم دچار تناقض شدم:(
    واقعا نگرانم نه نگرانیم هر دو مون که ما با این اختلاف اعتقادی آیندمون چطور میشه؟!باید چیکار کنیم؟در صورتی که تقریبا تو سایر مسایل مشکلی نداریم و کاملا شبیه هم هستیم!
    لطفا راهنمایی کنید درموندم
    دوست عزیز
    من هم مثل دوستتون بین رفتار و اعتقاد شما تناقضی رو میبینم
    که چندان هم پیچیده بنظر نمیرسه و خیلی شایعه!
    موضوع خیلی ساده است اون با زبون با اشاره مستقیم و غیر مستقیم از شما رابطه بیشتر و صمیمی تری رو طلب میکنه
    و خوشبختانه شما به خاطر همون اعتقاداتی که دارین 6 ماه حرفای زیاده خواهانه اون و نفس خودتون رو تحمل کردین اما پاکدامنی خودتون رو حفظ کردین

در اسرع وقت خونوادتون رو در جریان قرار بدین
    قرار خواستگاری رو به سرعت تنظیم کنین
    اگه واقعا دوستتون تمایل به ازدواج دارن و فقط همین یه دونه ملاک (مورد پسند واقع شدن اندام همسر ) مونده و در باقی مسائل تفاهم تمام و کمال دارین
    بیاد خواستگاری !!
    اول مادر یا خواهرشون شما رو میپسندن بعد اگه همه چی روبراه بود ایشون هم مفتخر به دیدن شما خواهند شد
    شما و جسم و روحتون ارزشمندین
    اجازه ندین حتی در ذهنش همچین تصوراتی در مورد شما داشته باشه
    با احتیاط بیشتری عمل کنین و خیلی خوشبینانه در موردش قضاوت نکنین

موفق باشین

7. 6 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

meysamm (یکشنبه 22 آبان 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 آبان 90 [ 12:24]
    سطح
    29
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 73
    دستاوردها:
    تشکرها
    141

تشکرشده 141 در 76 پست

Array

به نظر من به یه مشاوره حضوری برید خیلی مهم!:)

9. کاربر روبرو از پست مفید nazlin1990 تشکرکرده است .

nazlin1990 (شنبه 21 آبان 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    60

تشکرشده 61 در 23 پست

Array

دختر مهربون عزیز نمیدونم چی بگم گیجم! همش صحبت از آینده و ازدواج میکنه...میگه از نظرش خیلی چیزایی که میگه اشکالی نداره ولی من به دلی اعتقاداتم نمی پذیرم!واقعا درموندم!اصلا ما با این اختلاف عقیده میتونیم خوشبخت شیم؟

خارپشت جان ما تازه یه نزدیکمون از دست دادیم شرایط تو خونه واسه بیان این موضوع مناسب نیست!
    راستش من الان یه جوری با خودم درگیرم از خودم بدم اومده دوس نداشتم صحبتامون به خیلی حاها برسه اما رسید اوایل عذاب میکشیدم اما به خاطر اینکه بش علاقه داشتم تحمل میکردم اما همیشه یه جوری بحث عوض میکردم هرچند به نظرم خوب که نظر هم تو این زمینه بدونیم!
    من تاپیک شما خوندم در مورد زیبایی و انتخاب همسر...اون میگه زیبایی و اندام همسرش خیلی مهم تو تصمیم گیری!و آخه مگه میخاد به خاطر اندام من انتخاب کنه؟! خوشحال میشم نظرتونو از دید یه آقا بگید

نازلین جان اونم همین نظر داره اما من گفتم نظر کارشناسای اینجا رو هم بدونم...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 آبان 94 [ 15:10]
    سطح
    59
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 180
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    527

تشکرشده 528 در 161 پست

Array

سلام دختر خسته

من بعنوان يك اقا نظرم در مورد زيبايي اينه كه بايد طرف را دوست داشته باشم در مورد اندام هم يك سري چيزهاي كلي مثل اينكه از خانمهاي خيلي لاغر يا خيلي چاق ممكنه خوشم نياد

نميدونم منظور دوست شما دقيقا از اينكه اندام شما براش مهم هست چيه... يعني مي خواهد شما را بدون لباس ببينه؟

ببينيد چيزي كه هست و توي تالار هم كاملا مشهود اينه كه بعضي از اقايون از اين ترفندها براي رسيدن به خواسته هاشون استفاده ميكنند... بايد ببينيد اول ازهمه چقدر ايشون به اخلاقيات پايبند هست
    بعد اگه واقعا قصد بدي نداشته باشه حساسيت بيش از معمول روي اندام و زيبايي ميتونه بعدا هم براتون دردسر بشه

بهرحال من فكر ميكنم بهترين راه شما قرار دادن خانواده در جريان هست چرا كه انها بهتر ميتونند تشخيص بدهند فرد مورد نظر شما چه قدر به اخلاقيات پايبنده و هم اينكه اگه واقعا مناسب هم هستيد خانواده ميتونند در رفع دغدغه اون اقا در مورد زيباييو اندام كمك كنن ... مثلا مادر يا خواهر ايشون ميتونند شما را با لباس هاي مناسب تر اين موضوع ببيند و يا حتي خودشون... اما همه منوط به اينه كه شما در مسير درست باشيد

12. 2 کاربر از پست مفید سید1387 تشکرکرده اند .

سید1387 (یکشنبه 22 آبان 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 آبان 91 [ 18:30]
    سطح
    63
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    450

تشکرشده 476 در 164 پست

Array

سلام دوست عزيز
    من راجع به بقيه رابطتون نظر نميدم
    ولي راجع به اين اختلاف عقيدتيتون كه شما اهل نماز و روزه ايد ولي ايشون نيست
    اينكه خوب بستگي داره چقدر اين اختلاف براتون مهم باشه !! آيا براي شما مهمه كه شوهر شما مثل خودتون نماز خون باشه روزه بگيره يا اينكه نه مهم نيست؟

من خودم به شخصه انسانيت طرفم برام مهمه و اگه نماز نخونه يا روزه نگيره ناراحت ميشم ولي روي تصميمم تاثيري نميذاره خوب اگه طرفم كسي باشه كه از همه نظر بهم بخوره ولي فقط از اين نظر مشكل داشته باشه ،‌از نظر من مشكل خاصي نيست و من ميتونم تحمل كنم ....من خواستم نماز ميخونم ، اون نخواست نماز نميخونه، يعني مثل خونه خودمون كه يه سريا نماز ميخونن يه سريا نميخونن خلاصه چيز عادي اي هست به نظر من... از نظر بحث هاي اعتقادي و اعياد ديني هم من اونقدر تعصبي نيستم و البته در مورد تربيت فرزندان هم روي ياد دادن انسانيت و رفتار هاي انساني بيشتر تاكيد دارم تا بحث هاي اعتفادي ، واسه همينم من از نظرم حالا اينكه طرفم نماز و روزه نميگيره تاثير زيادي روي تصميم نميذاره چون به نظرم پيدا كردن كسي كه از همه نظر اينهمه باهام تفاهم داشته باشه كار خيلي سختيه و ميتونم به همين خاطر از نماز و روزه نگرفتنش بگذرم (ولي آيا شما مطمئن هستين كه از همه نظر تفاهم دارين؟ آخه وقتي قضيه احساسي ميشه آدما بيشتر احساسي فكر ميكنن تا منطقي)

ولي خوب به نظر نمياد كه از نظر شما عادي باشه يا شما به اين مورد بي تفاوت باشين. به نظر مياد كه اين مورد براي شما خيلي مهمه
    خوب بايد بدونين كه اينكه شوهر شما اعتقادي نداشته باشه و شما هم خيلي معتقد باشين اگه ايشون احترام شمارو داشته باشن و به اعتقاداتتون احترام بذارن خيلي مشكل شديدي پيش نمياد ولي اگه دين و چيزهايي كه شما بهشون اعتقاد دارين رو به سخره بگيرن و حرفهاي بدي بزنن و .... طبيعتا مشكل خواهيد داشت و اينكه خوب در تربيت فرزندانتون شايد مشكل پيدا كنين چون مثلا شما ميخواين معتقد تربيتشون كنين ولي ايشون نميخوان .... خوب همه اينا بستگي داره كه شما چقدر معتقد بودن همسرتون براتون مهمه و ايشون چقدر به شما احترام ميذارن و اينكه آيا ايشون فقط بي اعتقادن يا اينكه ضد دين هم هستن؟ اگه ضد دين باشن كه طبيعتا اصلا سازشتون نميشه

دوست عزيزم من نظرم رو به شما گفتم بازم ميگم بستگي به نظر خودتون داره كه شما چقدر براتون مومن و معتقد بودن همسرتون مهمه ؟؟؟؟ اگه اين جزء معيارهاي اصلي انتخاب همسرتونه كه نميشه به اين آسوني ازش گذشت

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    60

تشکرشده 61 در 23 پست

Array

سلام دختر خسته

من بعنوان يك اقا نظرم در مورد زيبايي اينه كه بايد طرف را دوست داشته باشم در مورد اندام هم يك سري چيزهاي كلي مثل اينكه از خانمهاي خيلي لاغر يا خيلي چاق ممكنه خوشم نياد

نميدونم منظور دوست شما دقيقا از اينكه اندام شما براش مهم هست چيه... يعني مي خواهد شما را بدون لباس ببينه؟

ببينيد چيزي كه هست و توي تالار هم كاملا مشهود اينه كه بعضي از اقايون از اين ترفندها براي رسيدن به خواسته هاشون استفاده ميكنند... بايد ببينيد اول ازهمه چقدر ايشون به اخلاقيات پايبند هست
    بعد اگه واقعا قصد بدي نداشته باشه حساسيت بيش از معمول روي اندام و زيبايي ميتونه بعدا هم براتون دردسر بشه

بهرحال من فكر ميكنم بهترين راه شما قرار دادن خانواده در جريان هست چرا كه انها بهتر ميتونند تشخيص بدهند فرد مورد نظر شما چه قدر به اخلاقيات پايبنده و هم اينكه اگه واقعا مناسب هم هستيد خانواده ميتونند در رفع دغدغه اون اقا در مورد زيباييو اندام كمك كنن ... مثلا مادر يا خواهر ايشون ميتونند شما را با لباس هاي مناسب تر اين موضوع ببيند و يا حتي خودشون... اما همه منوط به اينه كه شما در مسير درست باشيد
    سید جان شاید درست نباشه بگم اما نظر ایشون یه چیز فراتر از چاقی و لاغری
    استدلالشم اینه که واسش این مساله تو تصمیم گیری مهم!
    در هر حال ممنمونم از نظرتون

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)