به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 15:50]
    سطح
    67
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 268
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,396

تشکرشده 2,459 در 516 پست

Array

مراحل ازدواج و اپلای را می تونم با هم جلو برم؟

سلام.
    اولا بگم که من هنوز نمی دونم که می خوام ایران دکترا بخونم یا برم خارج، اما برای این که درست تصمیم بگیرم، روی جنبه های مختلف تصمیم خودم، دارم مشورت می کنم یکی از اون سوالات اینه:
    اگر من بخوام سال بعد اپلای کنم، امسال باید تا پایان آذر مدارک زبان و مقاله هام را به دانشگاه های خارج ارسال کنم. اگر هم قبولم کنند، باید سال بعد از اوایل پاییز برم سر کلاس ها. یعنی میمونه یه بازه ی 9 ماهه که من باید در این بازه زن بگیرم. آخه من باید حتما قبل از رفتن زن بگیرم و از اونهایی نیستم که برم اون ور و بعد برگردم و زن بگیرم. حالا سوال من اینه:
    یه فرصت 9 ماهه کافیه برای زن گرفتن؟
    من می تونم توی این 9 ماه خواستگاری برم و گزینه هایی را ببینم و یکی را پیدا کنم و ... و عقد و .... یعنی از مرحله ی استارت اولیه برای ازدواج تا رد کردن این گزینه و اون گزینه و پیداکردن یه خانوم خوب و آشنایی و عقد و ... را میشه 9 ماهه انجام داد یا نه؟ جوری که بعدا نگم، ای وای، حول حولکی زن گرفتم و گزینه ی مناسبی نبود. نمی خوام پیداکردن یه همسر خوب را فدای خارج کنم. حالا 9 ماهه میشه این کار را انجام داد یا نه؟
    مرسی بر و بچ همدردی.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 تیر 90 [ 10:28]
    سطح
    21
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 31
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    50

تشکرشده 51 در 28 پست

Array

RE: مراحل ازدواج و اپلای را می تونم با هم جلو برم؟

سلام.الان هیچکی رو درنظر نداری؟اگه میخوای از صفر شروع کنی،9ماه یه کم کمه فکرکنم!کیسی داری که لااقل یه کم خوشت اومده باشه و بهت بخوره؟

3. کاربر روبرو از پست مفید mahraveh تشکرکرده است .

mahraveh (پنجشنبه 09 تیر 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array

سلام تسوکه
    کاریکو چطوره؟
    به نظر من خودت رو حتما ملزم نکن که در بازه زمانی مشخص ازدواج کنی، چون ناخودآگاه اگر حتی خودت نخوای عجله می کنی، ممکنه تو دوماهه فرد مورد نظرتو پید کنی و ممکن یکساله نتونی، قضیه ازدواج مثل قضیه اپلای نیست که بتونی انقدر دقیق و با برنامه اجراش کنی، تازه چرا باید حتما قبل رفتن ازدواج کنی؟!

5. کاربر روبرو از پست مفید نیلا تشکرکرده است .

نیلا (پنجشنبه 09 تیر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 23 دی 91 [ 19:53]
    سطح
    22
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 126 در 52 پست

Array

سلام تسوکه عزیز
    نظر من اینه:
    اصلا و ابدا به این قضیه فکر نکن که 9 ماه کمه یا زیاد
    این موضوع رو کاملا از سرت بیرون کن
    چون ممکنه حتی بعد از انتخابتم همش فکر کنی که زود بود یا نه،
    ممکنه اولین جایی که رفتی خاستگاری دختر خانم به دلت نشست و 4-5 ماهه شناخت پیدا کردید و همه چی حل شد
    فعلا بدون نگرانی کارهای مقاله و زبانتو انجام بده
    بعد از فرستادن مدارک با خبال راحت برو دنبال پیدا کردن نیمه گمشدت

ان شالله زود پیداش میکنی

7. 5 کاربر از پست مفید khoda khaili mehrabone تشکرکرده اند .

khoda khaili mehrabone (چهارشنبه 08 تیر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 27 مهر 91 [ 19:39]
    سطح
    21
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    تشکرها
    91

تشکرشده 92 در 34 پست

Array

سلام تسوکه عزیز!.....
    خیلی خوبه که دارید مشورت میگیرید
    راستش اول از همه میخوام چند تا سوال بپرسم تا دقیق تر راهنماییتون کنم:

1-شما با دانشگاه یا استاد خاصی کانکت شدید؟
    2-وضعیت مقاله +زبان+gre شما چه جوریاست؟....
    3-به نظر خودتون و اوضاع خودتون فول فاند میتونید بگیرید؟
    4-همسر آیندتون(که انشا الله باهاش خوشبخت میشید!) هم میخواهید برای ادامه تحصیل ببرید یا ....؟

اگر هنوز هیچ کاری نکردید و در ابتدای راه هستید به نظر اصلا موقع مناسبی برای اینکه به ازدواج فکر کنید نیست،البته اگر حتما میخواهید برید.
    چند نکته در مورد رفتن با همسر:
    مشکلات مالی در کشور های مختلف برای یه خانواده 2 نفره کمر شکنه...شما باید یا پشتوانه مالی از ایران داشته باشید و یا همسر شما هم مثل شما اونجا فاند بگیره و زندگی دانشجوی بسازید. یا اینکه خودتون سرمایه ای جمع کرده باشید تا ببرید و...

پروسه دریافت ویزا(البته به کشور مقصد بستگی داره) کم و بیش سخت هست و با امدن همسر در این پروسه کار کمی سخت تر و هزینه بر تر هم میشه....اگر دقت کرده باشید اکثر افراد میرن و بعد مدتی میان و هسمرشون هم با خودشون میبرن.یکی از دلایل این موضوع همین دریافت ویزا برای همسر هست.

حرف برای گفتن زیاد دارم ولی الان سرم شلوغه....فقط یه نتیجه گیری از دیدگاه:
    به نظر من اگر حتما میخوای بری فعلا بشین پای زبان و مقاله و پیدا کردن استاد و جمع کردن اسامی اساتید هم فیلد و.... که خودش از یه پروسه ازدواج بیشتر دردسر داره!...
    بعد از اینکه تمام کاره ات رو کردی و اطمینان حاصل کردی از اپلای ،میتونی وارد فاز ازدواج بشی..البته زمان در این صورت کوتاه خواهد بود برای شناخت +عقد+... که خوب نیست.
    من خودم تصمیم داشتم بعد 1 سال بیام ایران و ازدواج کنم که قسمت نبود بمونم و.....
    اگر بتونید همزمان ازدواج+اپلای رو با هم پیش ببرید خیلی خوبه ولی خیلی خیلی سخته چون هر دو پروسه شدیدا انرژی بر و حساسی هستن....
    یکم پراکنده صحبت کردم چون اطرافم شلوغه...ببخشید
    سوالی داشتید بپرسید

9. 5 کاربر از پست مفید DR_BINGO تشکرکرده اند .

DR_BINGO (چهارشنبه 08 تیر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 شهریور 90 [ 11:32]
    سطح
    30
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    37

تشکرشده 37 در 22 پست

Array

سلام تسوکه عزیز،انتخاب این مسیر و قبول چنین تغییرات بزرگ تحسین برانگیزه اما کار براتون خیلی سخت میشه.من همین مشکل رو داشتم دوست داشتم ازدواج کنم و بعد برم اما تو این مدت اینقدر استرس و فشار به من وارد شده که آرزو میکنم کاش فقط دنبال یکیشون بودم نه 2تا باهم

توضیحات دکتر بینگو کاملا درست بود. من به شخصه چند سال وقت صرف اپلای کردم و هر وقت قضیه ازدواج برام پیش میومد اینقدر فکرم مشغول میشد که عملا کاری برای اپلای پیش نمیرفت و همچنین در بازه مهر تا دی ماه اینقد کارها اپلای سخت میشد که مجبور میشدم مادام کارمو تعطیل کنم چه برسه به ازدواج. پیشبرد هر دو باهم سخته.
    این سوال برا من پیش اومد که شما همسرتون رو به چه قصد میخواهید ببرید خارج؟ اگر ایشون قصد ادامه تحصیل نداشته باشند مساله تنهایی و دلتنگی و بیکاری که براش پیش میاد و همچنین تامین هزینه زندگی کار رو برا هردوتون خیلی سخت میکنه اما اگه دنبال کسی باشید که قصد ادامه تحصیل داشته باشند خب داشتن هدف، دلتنگیها رو کمتر میکته و میتونید رو فاند ایشون هم حساب کنید اما وقتتون برا پیداکردن همسر 3-4 ماه میشه. چون شما باید تا آذرماه(البته آمریکا) باهم اپلای کنید و مشکلات پذیرش و ویزا برای 2نفر پیش میاد.البته غیرممکن نیست فقط زمانبره و به احتمال زیاد اپلای سال آینده رو باید بیخیال شید. من چندتا از دوستام همراه با همسراشون برا یک جا پذیرش گرفتن و رفتن فقط مساله این بود که چندسال اپلای کردن تا بالاخره کارشون جور شد باهم برن.
    پیشنهاد من به شما اینه که شما دنبال یکی از این دو باشید و مثل من در آینده خودتون رو سر دوراهی نزارید.وقتی دو رویا باهم بزرگ میشن در آینده اگه مجبور به انتخاب یکی بشید گذشت از دیگری ضربه سختیه

البته این صحبتها در صورتیه که کسی رو در نظر نداشته باشید در غیراینصورت قضیه متفاوته;)

11. 2 کاربر از پست مفید نازنین:) تشکرکرده اند .

نازنین:) (پنجشنبه 09 تیر 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 15:50]
    سطح
    67
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 268
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,396

تشکرشده 2,459 در 516 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mahraveh
    سلام.الان هیچکی رو درنظر نداری؟اگه میخوای از صفر شروع کنی،9ماه یه کم کمه فکرکنم!کیسی داری که لااقل یه کم خوشت اومده باشه و بهت بخوره؟
    نه. هيچ كي رو در نظر ندارم. صفر كيلومترم.

نقل قول نوشته اصلی توسط سابینا
    سلام تسوکه
    نوشته هاتون همشون مثلث و دايره است. ميشه به زبان خودمون بنويسين.

نقل قول نوشته اصلی توسط DR_BINGO
    راستش اول از همه میخوام چند تا سوال بپرسم تا دقیق تر راهنماییتون کنم:
    1-شما با دانشگاه یا استاد خاصی کانکت شدید؟ نه. رشته ام آي تي است و فاز كاري ام هم امنيت شبكه و مدل سازي حمله.
    2-وضعیت مقاله +زبان+gre شما چه جوریاست؟ مقاله ندارم. اما يه سري شبيه سازي و ... انجام داديم كه قراره با دانشجو دكترا، شراكتا مقالش كنيم. البته تا چند روز ديگه معلوم ميشه ژورنال ميشه يا نه. اگر شانس بيارم ژورنال ميشه. در مورد زبان هم كه ضعيفم و بايد از اول بشينم و بخونم. البته بر و بچ مي گفتن كه ميشه زبان را توي 6 ماه، با روزي 2-3 ساعت جمع كرد.
    3-به نظر خودتون و اوضاع خودتون فول فاند میتونید بگیرید؟ فكر كنم شما نظر بدين بهتره. من كه خيلي نمي تونم تشخيص بدم.
    4-همسر آیندتون(که انشا الله باهاش خوشبخت میشید!) هم میخواهید برای ادامه تحصیل ببرید یا ....؟ هنوز كه زن نگرفتم، اما دلم مي خواد كه با يه دختر هم رشته اي ازدواج كنم تا بعدا فاز كاري مون هم يكي باشه. البته اگر اون هم بتونه ادامه بده كه عالي ميشه. اما مسئله اينجاست كه پيداكردن يكي كه بتونيم همزمان يه جا اپلاي كنيم، خيلي مشكله.
    يكي از بچه هاي سال بالايي مون يه فاند خوب هلند گرفت. (50000 يورو) يكي از چيزهايي كه به ذهن من رسيده اينه كه بتونم يه فاند خوب بگيرم تا همسرم هم از همون فاند بتونه ادامه بده. البته طبق تحقيقات من از سايت apply abroad اين فاندهاي خوب فقط تو اروپاست. (اسم من تو سايت اپلاي ابرود هم تسوكه است. البته هر جا يه تسوكه ديدين، فكر نكنين منم هان.) حالا با كوهي از سوالات طرفم كه:
    الف) ميشه يه فاند خوب گرفت كه همسرم هم باهاش بخونه. چون يكي از اساتيدمون هم فاند هلند گرفته بود و شنيده بودم كه زنش كه ليسانس بود هم با همون فاند ادامه ميده.
    ب) مي ارزه كه به خاطر اين كه همسرم ادامه بده، يا به خاطر اين كه پولي پس انداز كنم، دانشگاه هاي توپ آمريكا را بي خيال شم و برم اروپا؟

حرف برای گفتن زیاد دارم ولی الان سرم شلوغه....فقط یه نتیجه گیری از دیدگاه:
    به نظر من اگر حتما میخوای بری فعلا بشین پای زبان و مقاله و پیدا کردن استاد و جمع کردن اسامی اساتید هم فیلد و.... که خودش از یه پروسه ازدواج بیشتر دردسر داره!...
    بعد از اینکه تمام کاره ات رو کردی و اطمینان حاصل کردی از اپلای ،میتونی وارد فاز ازدواج بشی.اون كه بله، هر دو تا را همزمان نمي تونم مديريت كنم و جدا جدا بايد بهشون فكر كنم و انجامشون بدم. البته زمان در این صورت کوتاه خواهد بود برای شناخت +عقد+... که خوب نیست. آره، منم نمي دونم تو يه بازه ي 9 ماهه ميشه همه كار كرد يا نه. مي تونم يكي را درست انتخاب كنم كه هول هولكي نشه.
    من خودم تصمیم داشتم بعد 1 سال بیام ایران و ازدواج کنم که قسمت نبود بمونم و..... اما من مي خوام قبل از رفتن، تكليفم معلوم بشه.
    اگر بتونید همزمان ازدواج+اپلای رو با هم پیش ببرید خیلی خوبه ولی خیلی خیلی سخته چون هر دو پروسه شدیدا انرژی بر و حساسی هستن.... نمي تونم و هر دو را گند ميزنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین:)
    پیشبردن هر دو باهم سخته. بله، قبول دارم. مي تونم حس كنم.
    این سوال برا من پیش اومد که شما همسرتون رو به چه قصد میخواهید ببرید خارج؟ در جواب دكتر بينگو، كامل نوشتم كه هدفم چيه.
    پیشنهاد من به شما اینه که شما دنبال یکی از این دو باشید و مثل من در آینده خودتون رو سر دوراهی نزارید. من هم اول مي خوام تصميم بگيرم كه چي كار كنم و كلي دارم اين ور و اون ور كلي تحقيق مي كنم تا ببينم تصميم درست چيه و بعد اقدام مي كنم.
    البته این صحبتها در صورتیه که کسی رو در نظر نداشته باشید. كسي را ندارم.
    مرسي از همه تون. بازم منتظرم.

13. 2 کاربر از پست مفید tesoke تشکرکرده اند .

tesoke (جمعه 10 تیر 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 بهمن 90 [ 16:01]
    سطح
    24
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    تشکرها
    762

تشکرشده 768 در 239 پست

Array

امریکا مساله ی پذیرش و فاند یه طرف است، مساله ویزا هم هست. زمان زیادی می بره و همینطور وقت و حوصله و هزینه که اقلا دو بار بری ترکیه یا دبی ... واسه ویزا. دو نفر هم باشید و دو شب هم بمونید دیگه حساب کن هزینه هاش را.

در مورد اروپا کشورهای انگلیسی زبان را انتخاب کنی راحت تری. UK ،هلند، سوئد، دانمارک ... اما اعتبار علمی دانشگاههاش کمتره دیگه ( مثلا دانمارک ). ولی مگه می خوای انیشتن بشی؟ قصدت یه ادامه تحصیل معمولی است یا توی ذهنت خیال داری تا نوبل بری؟؟ این خیلی مهمه که هدفت از این دکترا چیه؟

اروپا ویزاش کم هزینه تر و زودتر است. رفت و آمد به ایران راحت تر است. تمدید ویزا آسان تر است. شما برای هر بار ورود و خروج مشکلاتی را که در امریکا دارید با اروپا ندارید. که این در صورتی که خانمتان همراهتان باشد مهم است. چون برای یک دختر جوان سخت است که یک دفعه با مسایل زندگی زناشویی، پذیرش و انطباق با اخلاق و رفتار یک فرد جدید به عنوان همسر ( اون هم تسسسسسسسسسسو که ) و از آن طرف دوری از خانواده و فضای جدید و ... رو به رو بشه و تا چند سال نتونه برگرده ( این هم بسته به دختر مورد نظرتون متفاوت است. ولی توی سایت می بینید که خانم حتی حاضر نیست بره دو تا خیابون بالاتر از مامانش زندگی کنه و به خاطر همین زندگی را برای خودش و شوهرش سیاه کرده و ... )

دو نفر با یک فاند می تونند زندگی کنند ولی راحت نیست. باید زندگیتون را خیلی محدود کنید به خوردن و خوابیدن و پوشیدن در حد لزوم. مثلا سفری، لباسی، هوسی و ... اینها دیگه یه کم ...

ممکنه خانمتون هم بتونند اجازه کار محدود بگیرن که بستگی به کشورش و ویزاشون داره که کمک خوبی است.

در مورد پیدا کردن همسر هم رشته و گرفتن پذیرش همزمان و فاند یکسان و ... به نظرم دارید خیلی سخت می گیرید. زندگی چه ربطی به رشته تحصیلی داره؟ کارتون را هم بسیار سخت می کنه. به نظرم اصلا به ادامه تحصیل ایشون کاری نداشته باشید. وقتی رفتید کشور مورد نظر، اگر خواست و شرایط مناسب بود با نگاه بازتری براشون یه جای مناسب اپلای می کنید. این راحت تره. اما از طرفی اگه پذیرش داشته باشند، ویزاشون راحت تر داده می شه. می تونید یه پذیرش بگیرید براشون و بعد که اومدن تغییر رشته بدن. هدف این پذیرش فقط ویزا باشه.

شما می تونید مکاتباتتون یا تحقیقاتون راجع به دانشگاهها و پروژه هاشون و اینها را شروع کنید. اما گرفتن مدرکتون از دانشگاه فعلی، تسویه حساب آموزش رایگان، مساله سربازی و ... خودش کلی زمان می بره. بعیده به مهر 91 برسید. یکی از بهترین راههای کسب اطلاعات شروع کردن مکاتبات است. خودتون وارد گود بشید بهتر دستتون می آد.

این قسمت چون کمی نامربوطه یه دسته گل وسطش گذاشتم.
    نگرش شما به زندگی مشترک و انتخاب همسر برای من خیلی قابل هضم نیست. خیییلی نکته ها و ریزبینی ها و محدودیت ها توش هست که نه شرط لازم است و نه کافی برای یک زندگی مشترک موفق. حتی شرط خنثی هم نیست. اصلا من نمی دونم چیه.

این که می گید مثلا هم رشته باشیم که با هم کار کنیم و فیلد یکی باشه و ؟؟؟؟
    من از ساده ترین چیز که خوردن یک بستنی است تا مواردی مثل رشته و کار و ... همیشه دوست دارم متفاوت باشیم. هر وقت می خوایم یه بستنی بخوریم، تا می پرسه چی می خوری،
    می گم تو چی می خوری؟ یه چیزی غیر از اونی که تو می خوری می خوام.
    دلیلم هم اینه که متنوع است. مختلف هست. هیجان بیشتری در همون متنوع بودن است. اگر یکیشون بد از آب در اومد یا دوست نداشتیم ( البته من، آقایون که سنگ هم می خورن ) می تونم عوضش کنم و مال اون را بگیرم و یا اقلا شریکی بخوریم.
    بستنی یه مثال ساده است. رشته کاری هم همین. چیه صبح تا شب سرکارید، شب هم می خواهید بشینید امنیت شبکه تحلیل کنید؟؟
    اگه یکیتون نتونست کار پیدا کنه یا توی کشوری، زمانی، شرایطی ... اوضاع یکی ناجور بود، اقلا اون یکی که هست.

چقققققققققققققققققققققققق ققققققققققققققد نوشتم!!

15. 4 کاربر از پست مفید شب نم تشکرکرده اند .

P O U R I A (سه شنبه 09 آذر 95), شب نم (پنجشنبه 09 تیر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 23 دی 91 [ 19:53]
    سطح
    22
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 126 در 52 پست

Array

فاند بالا بستگی بسیار زیادی به مقاله ها و سطح زبان شما داره تسوکه عزیز
    مقاله ها رو که هنوز ندادید جوابشم فکر نمی کنم که به این زودی ها بیاد
    مگر این که شانس بیارید اگر نه احتمالا به اپلای امسال شما نمی رسن
    شما باید از اواخر شهریور فرستادن cv رو به اساتید شروع کنید و بدون مقاله فکر نمیکنم فاند بالایی بهتون بدند
    زبان هم اگر ضعیفید به نظر من روزی 3 ساعت کمه
    میتونید برای 2 سال بعد اقدام کنیدمزیت هاش اینهاست:
    1- می تونید دو ، سه تا مقاله accept شده بدید که خیلی خیلی توی فاند و سطح دانشگاه موثره
    2- با خیال راحت تر میتونید ازدواج کنید
    3- زبانتونو تقویت میکنید
    و کلا همه کارها هول هولی نمیشه
    برای امسال به نظر من همش به این فکر خواهید کرد که هم دانشگاه بهتری می تونستم برم هم ازدواج بهتری داشته باشم
    یه مورد دیگه ام بگم
    اقای تسوکه میتونید همین ایران دکترا شرکت کنید بد از سال اول انصراف بدین و برید خارج
    اینجوری ام اولا از دکترا به دکترا راحت تر پذیرش و فاند بالاتری میدن
    هم میتونید توی دانشگاه دختر هم رشته ای خودتونو پیدا کنید از بین بچه های فوق لیسانس برای ازدواج

17. 5 کاربر از پست مفید khoda khaili mehrabone تشکرکرده اند .

khoda khaili mehrabone (پنجشنبه 09 تیر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 27 مهر 91 [ 19:39]
    سطح
    21
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    تشکرها
    91

تشکرشده 92 در 34 پست

Array

tesoke خان! خیلی زود دلت هوای اونور رو کرده...نه وضعیت زبانت مشخص هست،نه مقاله داری،نه با توجه به فیلد کاریت با کسی اونور کانکت شدی!...پس چجوری میخوای پلای کنی؟...
    با این وضعیت 99 درصد فاند به شما تعلق نمیگیره و احتملا توی رده 2 و 3 دانشگاه های دسته بندی شده وزارت علوم هم بدون فاند و با شانس پذیرش بگیری....
    پس اگر میخوای حتما بری:
    کاملا متمرکز کار کن،فعلا قید ازدواج رو بزن فعلا....و فقط و فقط اپلای!

چند نکته هم در مورد اپلای کردنت:
    1- گفتی زبانت ضعییف هست:از همین امروز بشین برای تافل Ibt کار کردن:6 ماه روزی 2 ساعت واقعا کمه..جداقل روزی 3 ساعت میانگین لازم داری تا بالای 90 بشی...
    2-شما اگر امریکا هم میخوای بری GRE هم میخوای.که سخته!.جدیدا هم مدل امتحانش عوض شده و کا یکم سخت تر .به فکرش باش
    3-مقاله:حتما در کنار زبان رو مقاله کار کن..شانست رو خیلی بالا می بره.

با موارد کی گفتم فکر نکنم وقت کنی دیگه به موارد مهم دیگه فکر کنی،مثل:ازدواج!

ببخشید یکم جدی صحبت کردم.

19. 3 کاربر از پست مفید DR_BINGO تشکرکرده اند .

DR_BINGO (جمعه 10 تیر 90)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)