به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 05 اسفند 90 [ 12:05]
    سطح
    24
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 4
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    10

تشکرشده 10 در 7 پست

Array

Question حس میکنم هیشکی دوسم نداره!!

سلام بچه ها من تازه واردم دیگه اگه نقصی هست به بزرگی خودتون ببخشید...
    یه تازه وارد شاید دیوونه!! نمی دونم به این نتیجه رسیدم شاید دیوونم کمک نیاز دارم چون بدجوری قاطی کردم!!! میدونید من همه ادما رو دوست دارم اما بعضی رو خیلی بیشتر اما حس می کنم هیچکس منو دوست نداره حتی کسایی که از قول دوستام خیلی از من پایین تر هستن چه فرهنگی چه اقتصادی چه.... اما حتی اونا هم دوستم ندارن!! کاملا این حسو می کنم اشتباهم نیست یه جورایی مطمئنم چون تست شدس! اصلا انگارکی واقعا هیشکی دوسم نداره! آخه من مگه چمه؟ بخدا هرچی فکر می کنم شاید اشکالی تو کار خودم باشه باز می بینم نیست!! من دختر شادیم پراز انرژی همیشه به همه کمک می کنم بی منت همرم دوست دارم این توقع زیادیه که یکی فقط یکی منو دوست داشته باشه؟؟؟؟؟؟ یه حس بد دیگه با هرکی دوست میشم حتی اگه به زیباییه از منم زشترباشه به اخلاقه بداخلاق باشه یا هرچی دیگه می بینی همه اونو دوست دارن اما منو نه!!!!! من یا بیمارم یا روانیم یا نمی دونم بخدا دارم دیوانه میشم اگرم نباشم..... خسته شدم ازین وضع تروخخخخخخخخدا کمکم کنید.......والا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 04 اسفند 90 [ 12:21]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    دستاوردها:
    تشکرها
    761

تشکرشده 743 در 207 پست

Array

RE: حس میکنم هیشکی دوسم نداره!!

سلام دوست خوبم. به تالار همدردي خوش اومدين.
    تاپيكتون منو به فكر فرو برد! در حقيقت ياد خودم انداخت! منم تا مدتها پيش گماني مثل شما داشتم، اما چندتا چيز باعث شد هم وضعيت عوض شه، هم تفكراتم، كه با اجازتون ذكرش ميكنم تا شايد اين تجربيات به شما كمك كنه.
    1. شما ميگيد: من همه ادما رو دوست دارم اما بعضی رو خیلی بیشتر اما حس می کنم هیچکس منو دوست نداره! اين جمله اولين پيامش وابستگيه! شايد احساسش نكنيد اما واقعا حقيقت داره! كافيه يه مقدار انتقاد پذير و دقيق شين... وابستگي انتظارات رو از طرف مقابل بالا ميبره . اينه كه فكر ميكنيم چون خيلي دوستشون داريم، اونا هم بايد واسه ما سنگ تموم بذارن! اما اين احساس ماست، احساسي كه طرفمون ازش بي اطلاعه و اگر هم اطلاع پيدا كنه، حتما ازمون فرار ميكنه! چون هيشكي از سلب آزادي خوشش نمياد.
    2. آيا ديگران مجبورن شما رو دوست داشته باشن؟ اينو به خودتون مدام يادآوري كنيد تا توقعتون از ديگران كم شه.
    3. طبق قانون جذب، افكار ما زندگي مارو تحت تاثير قرار ميدن. يعني اگر به جاي اين فكر منفي گمان كنيد همه شما رو دوست دارن حتما همين اتفاق ميوفته.
    4. از خودتون يه شخصيت مجهول بسازين، تا ديگران مايل باشن كشفتون كنن. در حقيقت راز نگه دار خودتون باشين، يعني سريعا زندگيتون رو براي ديگران افشا نكنيد تا جذب معماي وجودتون بشن.
    5. شنونده ي ماهر باشين! چون انسانها سخنگوي خوبي هستن، هميشه دنبال يه گوش شنوا ميگردن پس افرادي كه بيشتر گوش ميدن، بيشتر طرفدار دارن تا افرادي كه بيشتر صحبت ميكنن.
    6. در شوخي حد اعتدال رو رعايت كنيد، شوخي و خنده زياد دلزدگي مياره.
    7. بيان افكار منفي ديگران رو خسته ميكنه. پس از خوبي ها بيشتر بگين.
    8. با هركس مثل خودش رفتار كنيد. چون همه هموني ميشن كه دوست دارن، پس از يكي مثل خودشون خوششون مياد. البته اين به معناي دو رويي نيست، مظورم اينه كه فرضا با كسي كه عاشق مد و تيپه در مورد مد و تيپ صحبت كنيد و با كسي كه عاشق علمه علمي و با فرد عاطفي در مورد مسائل عاطفي و....
    9. در آخر چرا اين محبت رو در ديگران جست و جو ميكنيد؟ محبتي كه ميتونيد از خودتون، از خانواده، از طبيعت و از همه مهمتر از خدا بگيرين؟ اينها محبت هايي هستن كه هيچگاه كم و زياد نميشن و هميشه ميشه بهشون اعتماد كرد. در ضمن منطقي زندگي كردن بهتر از گم شدن تو احساساته. سعي كنيد احساستون رو به كنترل در بيارين.
    خب اميدوارم پيشنهادهام واستون مفيد و سازنده باشه .
    موفق باشين.

3. 6 کاربر از پست مفید hamishetanha تشکرکرده اند .

hamishetanha (یکشنبه 19 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 15 دی 91 [ 00:17]
    سطح
    31
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 133
    دستاوردها:
    تشکرها
    491

تشکرشده 492 در 162 پست

Array

عزیزم من حدس میزنم که یه اتفاقی ،برخوردی،حرفی،رفتاری چیزی اتفاق افتاده که اینطوری شدی ،اره؟

ولی در کل این حس وقتی میاد سراغ ادم که یا اعتماد به نفست تضعیف شده یا بیخودی از اطرافیانت یه انتظارایی داری که براورده نشده.

چقدر خوبه که،از هیچکس هیچ انتظاری نداشته باشیم => این یکی از بزرگترین تجربیات زندگی منه.
    زمانی که به این نتیجه رسیدم دیگه هیچوقت
    از کسی انتظار ندارم بهم محبت کنه
    انتظار ندارم کسی کار خاصی برام انجام بده
    اصلا چرا باید خودمونو اذیت کنیم و توقع وانتظاری بابت محبتمون داشته باشیم؟؟؟؟؟

یعنی اگر هم خوبی به دیگران میکنی،کاملا بی چشمداشت باشه،اصلا انتطار نداشته باش جواب محبتت رو بدن
    اگه جواب محبتتو دادن که چه بهتر :)
    ولی اگه ندادن،دیگه اصلا ناراحت نیستی،چون توو محبت رو درحق اونا کردی به خاطر اینکه دوست داشتی ونه چیزدیگه ای!

چقدر خوبه که همه همچین دیدگاهی داشته باشن،اونوقت دیگه کسی ازکسی دلخور نمیشه.
    مثلا خواهرک که ازم 12 سال بزرگتر هر وقت محبتی در حق مامانم میکنه،یه جورایی توقع داره حداقل ازش تشکر بشه و ... واگر نشه،دلخور میشه و تا چند وقت نمیاد خونمون.ولی من بهش میگم ای خواهر بیخیال شو،توکتش نمیره

5. 2 کاربر از پست مفید flag تشکرکرده اند .

flag (دوشنبه 20 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آذر 96 [ 15:16]
    سطح
    65
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 258
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,069

تشکرشده 2,080 در 437 پست

Array

ببخشيد كه اين پستو ميزنم عزيزم فقط ميخوام روحيه ات عوض شه! اين لحظات تو زندگي همه پيش مياد يه موقعهايي واقعا احساس ميكني هيچكي دوستت نداره منم يه روز اينو به يكي از دوستام اس ام اس زدم و باهاش درددل كردم ميدوني اون در جواب من چي گفت؟

"وقتی از رابطه دوستی ، بعضی ها به مسائل جنسی فکر میکنند !

و بعضی ها به شارژ ایرانسل ! ، درک میکنی که تنهایی هم زیاد بد نیست . .
    .
    "

7. 4 کاربر از پست مفید yasa تشکرکرده اند .

yasa (یکشنبه 19 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 10 در 7 پست

Array

سلام مرسی از حرفای آرامش بخشتون اما متاسفانه باید بگم همه ی اینها رو اجرا کردم!!! حتی خودم به نوعی یکی از مروجان این پیام ها و شاید شعارها بودم و هنوزم هستم من آدم شادیم و همیشه برا دیگران پیام اور شادی و انرژی بودم اینو خودم نمیگم همه ی دوستانم و آشناها میگن اما متاسفانه خلعی که شاید کسی نمیبینش همه فکر می کنن من چقدرشادم اما تو تنهاییم بوده ساعتها گریه کردم به خاطر همین حس که هیچکس جز خدا دوستم نداره!!البته باید بگم مهم هم نیست فقط واسم عجیبه و سواله که چرا؟؟؟مگه چه اشکالی در کار من هست که این دافعه رو حس می کنم؟؟؟نمی دونم به هرحال ممنون از راهنماییاتون اینم بکم من نمیخوام کسی به اجبار دوستم داشته باشه توقع اینکه حداقل مثل بقیه با من رفتار شه توقع زیادیه؟؟مگه فلان دوست من چی کرده که بااون برخوردا فرق می کنه وبا من....!!! باور کنید بدترین اخلاقیات هم ممکنه داشته باشه اما اون دوست داشتنی و من ...! این حرف من نیست اکثرا هم به این باور هستن که فلانی اخلاقیات بدی داره اما دوست داشتنی تر از من هست!!! این واسم عجیبه و واقعا داره دیوونم می کنه هرچه جستجو می کنم اشکال کار رو نمی فهمم!!!!
    به هر حال ممنونم وکارایی که گفتیدو بازم انجام می دم به امید آنکه شاید....

نقل قول نوشته اصلی توسط hamishetanha
    سلام دوست خوبم. به تالار همدردي خوش اومدين.
    تاپيكتون منو به فكر فرو برد! در حقيقت ياد خودم انداخت! منم تا مدتها پيش گماني مثل شما داشتم، اما چندتا چيز باعث شد هم وضعيت عوض شه، هم تفكراتم، كه با اجازتون ذكرش ميكنم تا شايد اين تجربيات به شما كمك كنه.
    1. شما ميگيد: من همه ادما رو دوست دارم اما بعضی رو خیلی بیشتر اما حس می کنم هیچکس منو دوست نداره! اين جمله اولين پيامش وابستگيه! شايد احساسش نكنيد اما واقعا حقيقت داره! كافيه يه مقدار انتقاد پذير و دقيق شين... وابستگي انتظارات رو از طرف مقابل بالا ميبره . اينه كه فكر ميكنيم چون خيلي دوستشون داريم، اونا هم بايد واسه ما سنگ تموم بذارن! اما اين احساس ماست، احساسي كه طرفمون ازش بي اطلاعه و اگر هم اطلاع پيدا كنه، حتما ازمون فرار ميكنه! چون هيشكي از سلب آزادي خوشش نمياد.
    2. آيا ديگران مجبورن شما رو دوست داشته باشن؟ اينو به خودتون مدام يادآوري كنيد تا توقعتون از ديگران كم شه.
    3. طبق قانون جذب، افكار ما زندگي مارو تحت تاثير قرار ميدن. يعني اگر به جاي اين فكر منفي گمان كنيد همه شما رو دوست دارن حتما همين اتفاق ميوفته.
    4. از خودتون يه شخصيت مجهول بسازين، تا ديگران مايل باشن كشفتون كنن. در حقيقت راز نگه دار خودتون باشين، يعني سريعا زندگيتون رو براي ديگران افشا نكنيد تا جذب معماي وجودتون بشن.
    5. شنونده ي ماهر باشين! چون انسانها سخنگوي خوبي هستن، هميشه دنبال يه گوش شنوا ميگردن پس افرادي كه بيشتر گوش ميدن، بيشتر طرفدار دارن تا افرادي كه بيشتر صحبت ميكنن.
    6. در شوخي حد اعتدال رو رعايت كنيد، شوخي و خنده زياد دلزدگي مياره.
    7. بيان افكار منفي ديگران رو خسته ميكنه. پس از خوبي ها بيشتر بگين.
    8. با هركس مثل خودش رفتار كنيد. چون همه هموني ميشن كه دوست دارن، پس از يكي مثل خودشون خوششون مياد. البته اين به معناي دو رويي نيست، مظورم اينه كه فرضا با كسي كه عاشق مد و تيپه در مورد مد و تيپ صحبت كنيد و با كسي كه عاشق علمه علمي و با فرد عاطفي در مورد مسائل عاطفي و....
    9. در آخر چرا اين محبت رو در ديگران جست و جو ميكنيد؟ محبتي كه ميتونيد از خودتون، از خانواده، از طبيعت و از همه مهمتر از خدا بگيرين؟ اينها محبت هايي هستن كه هيچگاه كم و زياد نميشن و هميشه ميشه بهشون اعتماد كرد. در ضمن منطقي زندگي كردن بهتر از گم شدن تو احساساته. سعي كنيد احساستون رو به كنترل در بيارين.
    خب اميدوارم پيشنهادهام واستون مفيد و سازنده باشه .
    موفق باشين.

سلام مرسی منم اینو قبول دارم خیلی وقته که تنهایی به از هرچیز است اگه دوستو شریک خوب بود خدا واسه خودش یکی میذاشت!:rolleyes: اما من حرفم تعجبه که چرا؟؟؟؟؟؟واقعا چراااااااااااا؟؟؟؟ اما واقعا ازتون ممنونم خیلی آدم آروم میشه وقتی میبینه دوستانی هنوز تو این دنیا هستن که درسته مجازی اما حقیقتا درد دل آدمو گوش می دنو کمک می کنن......دوستون دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط yasa
    ببخشيد كه اين پستو ميزنم عزيزم فقط ميخوام روحيه ات عوض شه! اين لحظات تو زندگي همه پيش مياد يه موقعهايي واقعا احساس ميكني هيچكي دوستت نداره منم يه روز اينو به يكي از دوستام اس ام اس زدم و باهاش درددل كردم ميدوني اون در جواب من چي گفت؟

"وقتی از رابطه دوستی ، بعضی ها به مسائل جنسی فکر میکنند !

و بعضی ها به شارژ ایرانسل ! ، درک میکنی که تنهایی هم زیاد بد نیست . .
    .
    "

بخدا دیدگاه منم همینه اما اینجوریم که نمیشه واقعا هیشکی دوستم نداره!!! آدما با عشق زندن وبا دوست داشتن و مهرورزی اگه اینم نباشه که دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط flag
    عزیزم من حدس میزنم که یه اتفاقی ،برخوردی،حرفی،رفتاری چیزی اتفاق افتاده که اینطوری شدی ،اره؟

ولی در کل این حس وقتی میاد سراغ ادم که یا اعتماد به نفست تضعیف شده یا بیخودی از اطرافیانت یه انتظارایی داری که براورده نشده.

چقدر خوبه که،از هیچکس هیچ انتظاری نداشته باشیم => این یکی از بزرگترین تجربیات زندگی منه.
    زمانی که به این نتیجه رسیدم دیگه هیچوقت
    از کسی انتظار ندارم بهم محبت کنه
    انتظار ندارم کسی کار خاصی برام انجام بده
    اصلا چرا باید خودمونو اذیت کنیم و توقع وانتظاری بابت محبتمون داشته باشیم؟؟؟؟؟

یعنی اگر هم خوبی به دیگران میکنی،کاملا بی چشمداشت باشه،اصلا انتطار نداشته باش جواب محبتت رو بدن
    اگه جواب محبتتو دادن که چه بهتر :)
    ولی اگه ندادن،دیگه اصلا ناراحت نیستی،چون توو محبت رو درحق اونا کردی به خاطر اینکه دوست داشتی ونه چیزدیگه ای!

چقدر خوبه که همه همچین دیدگاهی داشته باشن،اونوقت دیگه کسی ازکسی دلخور نمیشه.
    مثلا خواهرک که ازم 12 سال بزرگتر هر وقت محبتی در حق مامانم میکنه،یه جورایی توقع داره حداقل ازش تشکر بشه و ... واگر نشه،دلخور میشه و تا چند وقت نمیاد خونمون.ولی من بهش میگم ای خواهر بیخیال شو،توکتش نمیره

9. 2 کاربر از پست مفید adamaak تشکرکرده اند .

adamaak (دوشنبه 20 دی 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 فروردین 90 [ 17:10]
    سطح
    24
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    تشکرها
    23

تشکرشده 23 در 13 پست

Array

من فکر میکنم همش توهمه که فکر میکنید کسی دوستتون نداره ، از کجا فهمیدین؟ دوستاتون خودشون گفتن ؟
    خیلی وقتا خیلی ها آدمو دوست دارن و ابراز نمیکنن ، من خودم خیلی مامان بابامو دوست دارم ، همیشه تو دلم قربون صدقشون میرم اما تا حالا ابراز نکردم ، شاید به نظر اونا من علاقه ای بهشون ندارم (چون گاهی حرفشون رو گوش نمیدم)
    یا گاهی وقتا دلم واسه دوستام لک میزنه اما بهشون چیزی نمیگم.....
    همه که قادر نیستن احساسشونو ابراز کنن و این درست نیست که فکر کنیم اونا دوستمون ندارن ، با این توصیفی که شما از خودتون کردید انگار آدم محبوبی بین دوستا هستین اما ازشون انتظار ابراز محبت دارین!

11. 2 کاربر از پست مفید Barunak تشکرکرده اند .

Barunak (دوشنبه 20 دی 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 91 [ 02:00]
    سطح
    43
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 138
    دستاوردها:
    تشکرها
    971

تشکرشده 981 در 133 پست

Array

adamaakعزیز سلام

یه سوال دارم:شما به عنوان یه انسان منحصر بفرد توی این دنیا،چقدر فارق از تمام نگرانیهات راجع به احساسات دیگران نسبت به خودت،خودت رو دوست داری؟؟

تا حالا شده وقتی تو آینه به خودت نگاه میزنی از سر شوق به اون چهره زیبا و خاص لبخند بزنی؟؟
    چقدر وجودت برا خودت لذت بخشه؟؟

منتظر پاسخ ات هستم

13. 3 کاربر از پست مفید شیدا حاتمی تشکرکرده اند .

شیدا حاتمی (شنبه 25 دی 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 04 اسفند 90 [ 12:21]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    دستاوردها:
    تشکرها
    761

تشکرشده 743 در 207 پست

Array

دوست خوبم سلام مجدد.
    خداوند خوب مطلقه، اما با اين وجود خيلي ها دوستش ندارن مگه مشكل از خداست؟؟
    اگر ديگران كوتاهي ميكنن شما كه مقصر نيستين؟!
    من خودم دختري بودم كه با وجود شاد بودنم ،تو مدرسه دوستاي زيادي نداشتم، چون كمرو بودم و با بچه ها تو خيلي چيزها پايه نبودم، اذيت ميكردم، اما اهل مهموني رفتن و فشن و فيلم و پوستر بازيگر هاي محبوب و گوش دادن آهنگ هاي چرت و پرت و .... نبودم،
    مدتي اين مطلب آزارم مياد. سعي كردم اين كارا رو ياد بگيرم، بعد از مدتي شدم يكي از دخترهاي محبوب مدرسه! اما به چه قيمتي؟؟!
    من ديگه خودم نبودم و همه به خاطر اون چيزي كه دوستم داشتن كه نبودم. دو، سه تا دوستاي صميميم ازم فاصله گرفتن و ده ها نفر كه فقط به پولم و به قولا باحاليم اهميت ميدادن جاشونو گرفتن. آه كه چقدر افسوس ميخورم كه اين كارو كردم! اگه يه روز ناراحت ميرفتم مدرسه، به روي مباركشون نمي آوردن كه من اومدم و حالم خوب نيست ، اما اگه ميگفتم امروز مهمون من، همشون ميشدن صميمي ترين دوستم!
    بعد از كلي وقت حقيقت رو فهميم و همشونو رها كردم. وقتي شروع كردم خودم باشم يك دوست بيشتر نداشتم، اما دوستي كه واقعا ميشد بهش گفت دوست!
    كم كم با افراد ديگه اي هم آشنا شدم، اما افرادي كه خودشونن، نه نقابشون! برام هم مهم نيست دوستم دارن يا نه، مهم اينه كه من دوستشون دارم و اين از هرچيزي واسم با ارزشتره!

نتيجه:
    1. يك دوست خوب و واقعي بهتر از هزاران دوست متظاهره
    2. بذاريد شما رو همينطور كه هستين بخوان.
    3. نياز به محبت ديدن رو درك ميكنم، اما تجربه ي محبت كردن خيلي ارزشمند تر و لذت بخش تره تا محبت ديدن.

موفق باشين!

15. کاربر روبرو از پست مفید hamishetanha تشکرکرده است .

hamishetanha (سه شنبه 21 دی 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 10 در 7 پست

Array

مرسی از حرفای قشنگت عزیزم امیدوارم که شما هم همیشه موفق باشی در پناه همون خوب مطلق.... منم همینطورم الانم یه دوست بیشتر ندارم و همدیگرو واقعا دوست داریم اما من منظورم بیشتر عموم جامعس نه دوستانم دوستانم اتفاقا خیلی دوستم دارن والبته این منم که با همشون نیستم چون به قول خودتون فقط با کسایی هستم که نقاب ندارن.....اما آدمای تو جامعه اونایی که به نوعی باشون در ارتباطیم بذار اینطور بگم تو مطلب اولم آورده بودم اما گویا درست منظورم نرسیده گفته بودم از خوشکلی و این حرفا این چیزا واسه همجنسای خودمون خیلی مهم نیست بیشتر تو جنسای مخالفه که مهم میشه من زشت نیستم اخلاقم هم سر تقریبا تو جامعه و یه جورایی همه کاره دانشگامون هم هستم یعنی هرجا میرم به نوعی تکم چه از لحاظ ارتباط اجتماعی و چه از لحاظ تو چشم بودن اما تعجب من از همینه چه اشکالی تو کاره که آقا پسرای گلمون!! ....ای بابا...خودمم دیگه بدم میاد ازین حرفا اینقد راجع بش فکر کردم حس می کنم دارم دیوونه میشم........اصلا بیخیالش میسازیم باش مرسی از همدردیتون دوستتون دارم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamishetanha
    دوست خوبم سلام مجدد.
    خداوند خوب مطلقه، اما با اين وجود خيلي ها دوستش ندارن مگه مشكل از خداست؟؟
    اگر ديگران كوتاهي ميكنن شما كه مقصر نيستين؟!
    من خودم دختري بودم كه با وجود شاد بودنم ،تو مدرسه دوستاي زيادي نداشتم، چون كمرو بودم و با بچه ها تو خيلي چيزها پايه نبودم، اذيت ميكردم، اما اهل مهموني رفتن و فشن و فيلم و پوستر بازيگر هاي محبوب و گوش دادن آهنگ هاي چرت و پرت و .... نبودم،
    مدتي اين مطلب آزارم مياد. سعي كردم اين كارا رو ياد بگيرم، بعد از مدتي شدم يكي از دخترهاي محبوب مدرسه! اما به چه قيمتي؟؟!
    من ديگه خودم نبودم و همه به خاطر اون چيزي كه دوستم داشتن كه نبودم. دو، سه تا دوستاي صميميم ازم فاصله گرفتن و ده ها نفر كه فقط به پولم و به قولا باحاليم اهميت ميدادن جاشونو گرفتن. آه كه چقدر افسوس ميخورم كه اين كارو كردم! اگه يه روز ناراحت ميرفتم مدرسه، به روي مباركشون نمي آوردن كه من اومدم و حالم خوب نيست ، اما اگه ميگفتم امروز مهمون من، همشون ميشدن صميمي ترين دوستم!
    بعد از كلي وقت حقيقت رو فهميم و همشونو رها كردم. وقتي شروع كردم خودم باشم يك دوست بيشتر نداشتم، اما دوستي كه واقعا ميشد بهش گفت دوست!
    كم كم با افراد ديگه اي هم آشنا شدم، اما افرادي كه خودشونن، نه نقابشون! برام هم مهم نيست دوستم دارن يا نه، مهم اينه كه من دوستشون دارم و اين از هرچيزي واسم با ارزشتره!

نتيجه:
    1. يك دوست خوب و واقعي بهتر از هزاران دوست متظاهره
    2. بذاريد شما رو همينطور كه هستين بخوان.
    3. نياز به محبت ديدن رو درك ميكنم، اما تجربه ي محبت كردن خيلي ارزشمند تر و لذت بخش تره تا محبت ديدن.

موفق باشين!

سلام آره شیدا جان زیااااااااااااااااااااااا اااااااد شده اتفاقا من خیلی زیادی هم خودمو دوست دارم بم میگن خودشیفته به خاطر همینه که میگم نمیدونم کجای کار ایراد داره همه چیزایی که میگید یا دوستان گفتن همش تست شده همشو انجام میدم دادم نمی دونم اشکال از کجاست واقعا!!!! گیج شدم!!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا حاتمی
    adamaakعزیز سلام:72

یه سوال دارم:شما به عنوان یه انسان منحصر بفرد توی این دنیا،چقدر فارق از تمام نگرانیهات راجع به احساسات دیگران نسبت به خودت،خودت رو دوست داری؟؟

تا حالا شده وقتی تو آینه به خودت نگاه میزنی از سر شوق به اون چهره زیبا و خاص لبخند بزنی؟؟
    چقدر وجودت برا خودت لذت بخشه؟؟

منتظر پاسخ ات هستم

این احتمال بیشتر میره که همش توهم باشه!!!!:R
    نقل قول نوشته اصلی توسط Barunak
    من فکر میکنم همش توهمه که فکر میکنید کسی دوستتون نداره ، از کجا فهمیدین؟ دوستاتون خودشون گفتن ؟
    خیلی وقتا خیلی ها آدمو دوست دارن و ابراز نمیکنن ، من خودم خیلی مامان بابامو دوست دارم ، همیشه تو دلم قربون صدقشون میرم اما تا حالا ابراز نکردم ، شاید به نظر اونا من علاقه ای بهشون ندارم (چون گاهی حرفشون رو گوش نمیدم)
    یا گاهی وقتا دلم واسه دوستام لک میزنه اما بهشون چیزی نمیگم.....
    همه که قادر نیستن احساسشونو ابراز کنن و این درست نیست که فکر کنیم اونا دوستمون ندارن ، با این توصیفی که شما از خودتون کردید انگار آدم محبوبی بین دوستا هستین اما ازشون انتظار ابراز محبت دارین!

17. کاربر روبرو از پست مفید adamaak تشکرکرده است .

adamaak (چهارشنبه 22 دی 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 فروردین 90 [ 17:10]
    سطح
    24
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    تشکرها
    23

تشکرشده 23 در 13 پست

Array

ببخشید که اینو میپرسم ! مشکل شما اینه که چرا غیر همجنسا دوستتون ندارن؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)