به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 شهریور 89 [ 17:24]
    سطح
    26
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 64
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

به وفاداری نامزدم اطمینان ندارم

سلام
    هر وقت با نامزدم بیرون میریم میبینم که دائما به دخترا نگاه می کنه بهش گفتم که این موضوع منو اذیت میکنه یه چند وقتی کنترل میکنه دوباره شروع میشه بعد از اونم سعی میکنه جلوی من نگاه نکنه چند وقت پیش برای لباس عروس رفته بودیم اون پشت سر من جلوی ویترین وایساده بود من داشتم با ذوق و شوق لباسارو نگا میکردمو نظر میدادم دیدم هیچ جوابی نمیده برگشتم دیدم گرم نگا کردن به چندتا دختره که پشت سرمون هستن خیلی ناراحت شدم بحثمون شد برگشتیم.نامزدی یکی از فامیلامون تمام مدت حواسش به عروس یکی از فامیلا بود طورکه دیگه تا آخر مهمونی نگاه کردنا دو طرفه شده بود به حدیکه خانوادم هم متوجه شدن بعد مراسم بهم گفتن که متوجه نگاه کردنش شدن.تعطیلات عید چند بار با پسر داییم و خانمش رفتیم بیرون کم کم احساس میکردم خیلی به حرف زدن و کارای خانم پسر داییم توجه میکنه البته بیشتر اون خانم علاقه نشون میداد که باهاش صحبت کنه ولی کم کم اونم شروع کرد تا من نسبت به این قضیه حساس شدم .بالاخره آخر همون هفته قرار گذاشتیم بریم پیک نیک شب قبلش قرار گذاشتیم خانواده پسر داییم
    برن از شب توی پارک بمونن ما فردا بریم به نامزدم که گفتم سریع گفت بگو خانوم پسر داییت شب نره بیاد خونه شما صبح با هم بریم زن خوب نیست شب بیرون باشه خیلی از حساسیتش روی اون ناراحت شدم ولی به روم نیاوردم تا مطمئن بشم ولی صبح که اومد دنبالم زیاد باهاش صحبت نمیکردم گمونم متوجه ناراحتیم شده بود به پارک که رسیدیم اونم دیگه زیاد باهام حرف نمیزد بیشتر با بقیه حرف میزد و به من بی محلی میکرد هر جا من بودم میرفت جای دیگه می نشست به جاش با پیشنهاد پسر داییم شروع کرد با خانوم اون تخته بازی کردن و گفتن و خندیدن و اصلا به من توجهی نمیکرد نیم ساعتی بازی کردن داشتم از عصبانیت دیوانه میشدم رفتم کنارشون نشستم حتی سرش رو بر نگردوند بم نگا کنه ولی اون خانم که متوجه ناراحتی من شد گفت دیگه بازی کافیه چون من تنهام ولی جالب اینکه نامزدم گفت ادامه بدیم دیگه شما حدس بزنید من چه حالی داشتم مجبور شدم صداش کنم بریم تو ماشین اونجا که رفتیم بهش اعتراض کردم دعوامون شد تو جوابم گفت میخواستم ببینی منم میتونم قیافه بگیرم به هر حال دعوامون بالا گرفت و اون رفت با بقیه خودش رو سرگرم کرد و باز هم بی توجه به من بعد از اون روز مدتی کاملا رابطمو باهاش قطع کردم تلفن هاش رو جواب ندادم تا اومد خونه سراغم رفتیم حرف زدیم گفت اشتباه میکنی چیزی وجود نداره و از این حرفا من فقط جواب قیافه گرفتنت رو دادم و... به هر حال آشتی کردیم ولی هر چند وقت یه دفعه حال خانواده اونارو ازم میپرسید و اینکه قرار نیست بریم بیرون یا خبری ازشون نیستو.... دفعه بعدی که با هم رفتیم بیرون دیگه انگار امر برای اون خانم مشتبه شده بود هی با نامزد من شوخی میکرد چک میکرد کجاست چیکار میکنه و..... نامزد منم ای بدش نمیومد بار بعدی همه خونه ما دعوت بودن دیگه رفتارای خانوم اینقدر واضح بود که خانواده من هم متوجه شدن چیزی هست البته نامزد من سعی میکرد توجه نکنه چون میدونست من حواسم به کاراش هست چند ساعتی که از مهمونی گذشت باز پسر داییم و خانومش نشوندنش به بازی اونم بدون هیچ مکثی نشست به بازی و تا چند ساعت بعد من تنها نشسته بودم تلویزیون نگاه میکردم و اون بازم هیچ توجهی به من نکرد آخر شبم نامزدم که متوجه شده بود من بازم ناراحتم به روی خودش نیاورد خداحافظی کرد و رفت.بازم قهر کردم چون انتظار داشتم بعد اون بحثامون وناراحتی عمیق من یا از این خانوم دوری کنه یا حداقل منو صدا کنه موقع بازی پیشش بشینم که این قضیه برای اون خانومم منتفی بشه ولی چند بار دید من تنها و ناراحتم سعی کرد نشون بده نفهمیده و بازیشو ادامه داد.بعد این بحث و قهر ایندفعه دیگه چندین بار جاهایی که اونا بودن نیومد و گفت اینجوری راحت ترم دیگه جنگ اعصاب نداریم ولی رفتاراش باعث شده اون خانوم به خودش بگیره که نامزد من بهش توجه داره برای پیک نیکم لباس مهمونیاشو میپوشه مثل عروس آرایش میکنه بعد میاد میبینه نامزد من نیومده میخوره تو ذوقش تا آخر روز میره تو خودش همه جام میاد ازم سوال میکنه xنیومده؟ چرا نیومده؟ حالا این قضیه داره منو آزار میده نمیدونم با نامزدم چه کار کنم اگر ادامه بدم رابطمو تا آخر عمر باید نگران رابطه این دو نفر باشم دیدن این خانوم سوالاش شیک کردناش و اینکه بخاطر اینکه تو فامیل هست و نمیخوام این قضیه باز بشه نمیتونم باهاش برخورد کنم داره عذابم میده از اون طرف نامزدمو مسبب این وضع میدونم و بدتر اینکه مطمئن نیستم این بی توجهیاش و نیومدناش ظاهری و مقطعیه یا واقعا حسی نسبت به اون نداره و حساسیت من بیجاست.

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 دی 00 [ 03:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    6,022

تشکرشده 6,300 در 1,292 پست

Array

RE: به وفاداری نامزدم اطمینان ندارم

شما تا حالا فقط حساسیت نشون دادی و دعوا کردی که این اوضاع رو خراب تر می کنه .

ببین مطمئنا همسرت جذب رفتاری از اون خانم شده .شاید همین گرم گرفتن و بازی کردن و گفتن و خندیدن اونوقت شما هم منزوی میشی و میری یه گوشه که همسرت راحت تر باشه .

چرا سعی نمی کنی خودت هم بازی نامزدت باشی چرا سعی نمی کنی که همدمش باشی و از بودن با شما لذت ببره خودتون دو تایی برین تفریح و گردش و تمام سعیت رو بکن که بهش خوش بگذره نه اینکه دعوا کنی یا قیافه بگیری اونوقت میبینی دیگه نمی پرسه که اون خانم نمی خواد بره تفریح بلکه برنامه ریزی میکنه برای تفریح و گردش با خود شما . بگو و بخند و شاد باش تا از بودن با شما لذت ببره یه مدت این راه رو در پیش بگیر و بهش گیر نده بلکه سعی کن از بودن باشما خوشحال باشه نه اینکه فرار کنه از بودن باشما.

تا دو ماه یا بیشتر اینطور باش . اگر دیدی هنوز جذب خانم های دیگه هست ، اونوقت جای نگرانی داره و نگرانیت فقط برای اون خانم نباید باشه بلکه از طرف هر خانمی ....

اما سعی و تلاشت رو بکن ، فکر می کنم که مشکل همین باشه که همیشه جر و بحث یا بی محلی دیده نه خوشحالی و شاد بودن و لذت بردن رو

چرا کاری که یک زن غریبه برای همسر شما میکنه شما برای همسرت انجام نمیدی؟؟؟

3. 8 کاربر از پست مفید baran.68 تشکرکرده اند .

baran.68 (جمعه 29 مرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

اولش ميخواستم بگم كه فقط حساسيت بي مورد داري اما وقتي نگاه كردن و گرم گرفتن نامزدت با اون خانم طوري بوده كه خانوادت هم متوجه شدن يعني اينكه كار از حساسيت و وسواس شما گذشته و يه كوچولو خطري شده...
    ببين به نظر من همسر شما خيلي ببخشيد به چشم چروني علاقمند هستند ... نيت بدي هم نداره يعني هدفش خيانت و بي وفايي شايد نباشه اما خب بايد ببيني ميتوني با اين اخلاق كنار بياي يا نه...اين اخلاق معمولا خيلي سخت ترك ميشه ...
    خود داني...

5. 3 کاربر از پست مفید parnian1 تشکرکرده اند .

parnian1 (یکشنبه 28 شهریور 89)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array

شما و نامزدتون چند سالتونه ؟

آیا عقد هستید ؟

چه مدت وقت روی شناخت گذاشتید ؟

غیر از این مورد در موارد دیگر چقدر با هم مشکل دارید و کلاً ایشان را چقدر با معیارهای خودت متناسب می بینید ؟

.

7. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (جمعه 29 مرداد 89)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط gh.sana
    اولش ميخواستم بگم كه فقط حساسيت بي مورد داري اما وقتي نگاه كردن و گرم گرفتن نامزدت با اون خانم طوري بوده كه خانوادت هم متوجه شدن يعني اينكه كار از حساسيت و وسواس شما گذشته و يه كوچولو خطري شده...
    ببين به نظر من همسر شما خيلي ببخشيد به چشم چروني علاقمند هستند ... نيت بدي هم نداره يعني هدفش خيانت و بي وفايي شايد نباشه اما خب بايد ببيني ميتوني با اين اخلاق كنار بياي يا نه...اين اخلاق معمولا خيلي سخت ترك ميشه ...
    خود داني...
    <strike>
    این رفتار می تونه به این علت باشه که یه پسر مدت چند سال با جنس مکملش رابطه نداشته

خواهر فامیل همکلاسی حالا داره با نگاه کردن این خلا رو جبران می کنه؟خودم اینجوریم،تو خیابون

حواسم به اونایی که جلومو می رن و میان هست.

</strike>
    (ويرايش توسط مدير همدردي: تجربه شخصي شما در اين مورد قابل تعميم نيست)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 29 مرداد 89 [ 10:27]
    سطح
    26
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 14 در 6 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط baran.68
    شما تا حالا فقط حساسیت نشون دادی و دعوا کردی که این اوضاع رو خراب تر می کنه .

ببین مطمئنا همسرت جذب رفتاری از اون خانم شده .شاید همین گرم گرفتن و بازی کردن و گفتن و خندیدن اونوقت شما هم منزوی میشی و میری یه گوشه که همسرت راحت تر باشه .

چرا سعی نمی کنی خودت هم بازی نامزدت باشی چرا سعی نمی کنی که همدمش باشی و از بودن با شما لذت ببره
    من هم فکر میکنم همینطور باشه
    ایشون احتمالا در دوران مجردی علاقه زیادی به دید زدن جنس مخالف داشته
    خوب این یه چیز غریزی هستش و خوب تو بعضیا خیلی بیشتره
    حساسیت زیاد یه این موضوع نشون نده
    به نظر من هم شما با توجه بیشتر و محبت بیشتر به نامزدت میتونی مشکل رو حل کنی
    ولی اگه دیدی درست نشد دیگه بستگی به خودت داره که باهاش میتونی ادامه بدی یا نه. بستگی داره که میتونی تحمل کنی یا نه...
    امیدوارم مشکلت به زودی حل شه
    موفق باشی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 مهر 90 [ 10:04]
    سطح
    38
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 83
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    890

تشکرشده 902 در 220 پست

Array

سلام

با نظر خانم gh.sana موافقم، ایشون به چشم چرونی عادت کردن که معمولاً سخت هم ترک می شه، البته اگه هنوز عقد نکردین شاید بعد از عقد بهتر بشن.

در مورد گرم گرفتن با کس دیگه هم الزاما به این معنی نیست که به اون خانم علاقه مندن، بعضی پسرا عادت کردن که دوران مجردی با دخترا گرم بگین و بعد از ازدواج هم بدون توجه به حساسیت های خانم ها این رفتارو ادامه می دن.

به هر حال هیچ کدوم از این موارد به این معنی نیست که به شما علاقه ندارند.
    همین که می گید چند بار با گفتن شما موقتا این کارو قطع کردن یعنی به خواسته های شما توجه دارن و بهتره توصیه های خانم باران رو دنبال کنید انشالله که مشکلتون حل می شه.
    [size=medium]فراغ و وصل چه باشد، رضای دوست طلب *** که حیف باشد از او غیر از او تمنایی[/size]

11. 2 کاربر از پست مفید green تشکرکرده اند .

green (جمعه 29 مرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

با سلام..

این یک نظر مشاوره ای نیست یک نظر شخصی است::

هرکی مردها رو نشناسه ما جنس خودمون رو بهتر می شناسیم...اکثر(نه تمام آنان) مردان شیفته زیبایی و وقار هستند یعنی سیستم ذهنی آنان به همین شکل برنامه ریزی شده است که وقتی یک جنس مخالف زیبا را دید به او نگاه کند ولی این نگاه کردن به قصد ایجاد رابطه یا خیانت به همسر خویش نیست بلکه یک سازوکار دفاعی است.

بنابراین می شود گفت اکثر مردان حتی اگر عاشق همسران خود باشند اگر زن زیباتری را ببینند به او نگاه می کنند.

اما در این میان مردان(اندک) وجود دارند که با این سازوکار مقابله می کنن...این مردان اراده بسیاری دارند و بیشتر به مذهب و ارزش های اخلاقی خود پایبند هستند..حتی در این مردان این نیاز وجود دارد که به زنان دیگری نگاه کنند و حتی از آنان تعریف اما آنچه مهم است آنان این سازوکار را سرکوب کرده و کنترل می کنند.

.........................................

این یک نکته در خصوص مردان بود....امیدوارم مشاوران با در نظر گرفتن این مطلب شما را بهتر راهنمایی کنند.

13. 7 کاربر از پست مفید حسین پور تشکرکرده اند .

حسین پور (یکشنبه 28 شهریور 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 مهر 90 [ 10:04]
    سطح
    38
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 83
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    890

تشکرشده 902 در 220 پست

Array

سلام نقاب عزیز

بله خیلی از مردان نگاه می کنن اما این مشکلی که مطرح شده به نظر میاد بیشتر از یه نگاه باشه (گفتن که اینقدر گرم نگاه کردن بوده که متوجه صحبت خانم در مورد لباس عروس نشده).
    [size=medium]فراغ و وصل چه باشد، رضای دوست طلب *** که حیف باشد از او غیر از او تمنایی[/size]

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط green
    سلام نقاب عزیز

بله خیلی از مردان نگاه می کنن اما این مشکلی که مطرح شده به نظر میاد بیشتر از یه نگاه باشه (گفتن که اینقدر گرم نگاه کردن بوده که متوجه صحبت خانم در مورد لباس عروس نشده).
    بله متوجه شدم greenعزیز... هدف از بیان مطلبم این بود که نگاه های احتمالی مردان گاهی طبیعی است و اگر به موضوع توجه شود راهنمایی بهتری انجام خواهد شد.

مردها به طور میانگین روزانه 43 دقیقه را صرف خیره شدن به 10 زن مختلف می كنند كه این میزان برابر با 259 ساعت یا تقریبا 11 روز در سال است كه در فاصله بین 18 تا 50 سالگی بالغ بر 11 ماه و 11 روز می شود.

در این میان اگر مردی بخواهد زنی را تحت تاثیر قرار دهد یا با او رابطه برقرار کند حتی حاضر به ول كردن كار خود و توقف فعالیتهای كاری تا انجام این كار هستند(نگاه کردن و جذب) ........ بنابراین اگر همسر مراجع عزیز دارای چنین ویژگی باشد باید به همراه ایشان به یک روان شناس یا مشاورخانواده مراجعه نمایند.

16. 4 کاربر از پست مفید حسین پور تشکرکرده اند .

حسین پور (یکشنبه 31 مرداد 89)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)