به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 فروردین 90 [ 08:58]
    سطح
    34
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 144
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 18 در 10 پست

Array

میخوام خودم باشم

اینروزها همش تفریح و مسافرت ، خسته نشدم .توی یه مرکز تفریحی برای ثبث نام 3 تا جون 30 31 32 ساله مثل خودم ، فرمی رو می گیرم پر کنم ، فضا پر خنده و شادیست :
    وضعیت تاهل : مجرد ، متاهل ، متارکه ، فوت همسر
    بدون درنگ تیک مجرد رو میزنم !
    ایول آقا شما هم مجرد ؟! بعد سر شوخی باز می شه با یکی از دوستانشون که متاهله ، این آقا رو نگاه یاد بگیر و من هم پا به پاشون آخه مگه عقلم کمه زن بگیرم ، عشق و حال و ول کنم و . . .
    یه ربعی فقط خندیدیم و به مسخره گرفتیم . وقتی بیرون اومدم تازه یادم افتاد ازدواج ، زجر ، دلهره ، عشق
    سکانس بعدی : اینترنت
    دختره ازم عکس می خواد . توی عکسام می گردم و یه عکس براش سند می کنم . خوشگلیها چرا تا بحال ازدواج نکردی ؟ دوست دختر زیاد داری نه ؟ دلش خوشه ها واسه چی ازدواج کنم ؟ خرم مگه ؟
    سکانس بعدی کافه شاپ :
    کاوه تو که قصد ازدواج نداری واسه چی باهام دوست شدی ؟ من واقعا دوست دارم و قصدم از این رابطه فقط ازدواج بود ، ازدواج برای من خیلی خاصو مقدسه برای تو هم حتما این می شه باور کن تا کی می خوای فقط به دوستی هات ادامه بدی ؟

من مجرد نیستم ، من ازدواج کردم و شکست خوردم . بدترین شکست عمرم . از واژه ازدواج می ترسم اما واقعا عاشق اینم که یکیرو داشته باشم که عاشقش باشم و اونم واقعا عاشقم باشه .

اما من مجرد هستم ، ازدواج نکردم و نخواهم کرد ، به عقیده من ازدواج عشقو از بین می بره .
    سردرگمم بین دو تا حس که فکر می کنم هر دوتاش واقعیه .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 15:50]
    سطح
    67
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 268
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,396

تشکرشده 2,459 در 516 پست

Array

RE: میخوام خودم باشم

یکی از دوستانم را می شناسم که یکی از میلیاردرهای اصفهان است. الان نزدیک 40 سالش است. هنوز نه زن داره و نه بچه. مهم ترین دغدغه ی زندگی اش این است که این همه پول قراره به کی برسه.
    یکی دیگه از رفیقهام بچه مشهده. اون خودش با آدم های بزرگتر از خودش رفیق است. میگه یکی از دوستاش 35 سال داره و مجرده. از دور که باهاش برخورد می کنی، فکر می کنی چقدر شاد است و سرحال ولی وقتی بهش نزدیک می شی می بینی که درونش پر از غم و درده.
    یه بار با بچه ها بچه ها بحث می کردیم و یکی گفت خیلی سخته از مرز 30 بگذری و بچه نداشته باشی.
    در کل شما که آخر باید ازدواج کنی. نمی تونی که تنها بمونی. پس هر چه زودتر ازدواج کنی می تونی بیشتر همسرت را ببینی و خاطره های مشترک بیشتری با هم داشته باشید.
    یه استاد داریم از پروفسورهای برق ایران است و 70 سال سن دارد ولی زن و بچه ندارد. من به عنوان دانشجوی ارشد اون استاد، صادقانه می گم که آبدارچی دانشگاه را از اون استاد موفق تر می دونم. مطمئنم که مهم ترین دغدغه ی این استاد این است که وقتی بمیره کی قراره سر قبرش گریه کنه. شاید ساده بیاد ولی به نظر من یه شکست تمام عیاره.
    درسته اونهایی که زیاد دوست دختر دارن هر چند مدت یه تر و تازه اش را دارند. تند تند معشوقه عوض می کنند و از این تنوع کیف می کنند. عوضش اونهایی که با یکی هستند یه عمر خاطره ی مشترک دارند. یه روز به خودت میای می بینی که یکی که تو زندگی ات با هم کار کرده باشین و سختی کشیده باشین و پیر شده باشین و موهای سفید هم را شانه بزنید کنارت نیست.
    دو راه بیشتر نداری یا اون شکست عشقی را فراموش کنی و با یکی برای همیشه ازدواج کنی.
    راه دوم اینه که همش از خودت بپرسی که چرا من؟ مگه من چه کار کرده بودم؟ چرا با من این کار را کرد؟ و توی همون شکست عشقی ات بمونی.
    در هر دو حالت دنیا به راهش ادامه میده و منتظر انتخاب تو نمی مونه و کم کم موهای سفید پشت تو را خواهد لرزاند.

در هر دو حالت دنیا به راهش ادامه میده و منتظر انتخاب تو نمی مونه

3. 2 کاربر از پست مفید tesoke تشکرکرده اند .

tesoke (یکشنبه 20 تیر 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array

کاوه عزیز،

فقط یک نکته، شروع هر ارتباطی‌ برای شما با توجه به وضعیت حاضرتون و اینکه در حال حاضر مدت زیادی از جداییتون نگذشته اشتباه هست،

چرا که صدمات روحی‌ وارد به شما هنوز التیام پیدا نکرده...

با آرزوی بهترینها،

K

5. 3 کاربر از پست مفید kamran2007 تشکرکرده اند .

kamran2007 (یکشنبه 20 تیر 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 15:50]
    سطح
    67
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 268
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,396

تشکرشده 2,459 در 516 پست

Array

نوشته بودی که ازدواج نمی کنی و می خوای خودت باشی و جوری حرف می زنی که انگار خیلی مطمئن هستی و خیلی اعتماد به نفس داری ولی من می دونم و مطمئنم که به حرفایی که می زنی اعتقاد نداریو از همه چیز می ترسی.
    به خصوص تنهایی. هیچ وقت نمی تونی طعم بوسه ی بچه ات را بچشی. همیشه می دونی که تنهاترین تنهایی.
    ولی باز هم دنیا میره و تو تنهای تنها می مانی.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 بهمن 90 [ 01:46]
    سطح
    33
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 105
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    357

تشکرشده 353 در 156 پست

Array

سلام به کاوه ی عزیز
    زندگی درس هایی را به ما می آموزد که بسیار دردناک است ولی همین درس ها ما را می سازند.کاوه ی عزیز هیچوقت از خودت و گذشتت فرار نکن.مطمئن باش که تمام این گذشته ی تو باعث شده که بزرگ بشی و دانایی تو را بالا برده.
    هیچ هیچ هیچ ایرادی نداره که شما در زندگی زناشوییت شکست خوردی و کسی که این را برای شما ایراد به حساب بیاورد مطمئنا کوته فکر است.
    فعلا تا مثلا 6 ماه رابطه ای را شروع نکن چون زخم های شمات هنوز التیام نیافته، به خودت برس از همه نظر روحی فکری جسمی...، من مطمئنم که شما می تونی زندگیت را بسازی و با کوله باری تجربه که داری مطمئنا زندگی بسیار بهتری برای خودت خواهی ساخت.
    ناامید نباش دنیا به آخر نرسیده هزاران هزار نفر مثل تو بوده اند و همه شان الان بهترین زندگی ها را دارند
    پس فقط بلند شو و تلاش کن

8. کاربر روبرو از پست مفید mahsa_mhmh تشکرکرده است .

mahsa_mhmh (شنبه 19 تیر 89)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)