به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 شهریور 89 [ 20:31]
    سطح
    26
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 5
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Lightbulb انتخاب درست برام کدوم می تونه باشه ؟

سلام
    دوستان از اینکه من اینجا رو پیدا کردم برای طرح سوالم خدا رو شکر می کنم لطفاً کمی به من کمک کنید تا بتونم تصمیم درست بگیرم
    اسم من ع.ا هستش مرد متولد 64/12/29
    راستشو بخوایین من از سال 85 به این ور با دخترایی ارتباط برقرار کردم که اکثراً به خاطر کارم بودن من کافی نت داشتم.
    از بین همه ی اونها خانمی خیلی به دلم نشسته بود من با این خانم از طریق چت آشنا شده بودم تا اینکه بعد از مدتها رفتم دیدنش چون این خانم شهرستان بودن.
    از وفتی که رفتم سربازی و اومدم همیشه با این خانم من زندگی کردم انگار که پیشم باشه همیشه برای خودم تصورش می کردم توی خوشهیام و تو تنهایام همیشه پیشم بود باور کنید وقی سرباز بودم توی آسایشگاه دوتا از دوستانتم منو دیوونه صدا می کردن چون وقتی دلم براش تنگ می شد که همیشه اینگونه بودش احساسش می کردم حسش می کردم که کنارم نشسته.
    این خانم از لحاظ قیافه و موقعیت اجتماعی و اینها در حد متوسط بود.و من هیچ موقع به خاطر قیافه یا چیز دیگه باهاش ارتباط نداشتم رابطه ی من فقط احساسی بود چون منو می فهمید درکم می کرد.نمی دونم مثل خودم بود یه مثال روبه رو.
    خلاصه گذشت و این خانم گفت بیا خواستگاریم من نمی تونم دوریتو تحمل کنم و اینها ولی من نرفتم یعنی نمی تونستم چون هنوز هیچی برام فراهم نبود تا اینکه گفت پسر داییم فردا قراره بیاد خواستگاریم ولی من احساس کردم که این فقط یه حس ترغیب زنانه است که خواهرش بهش گفته بعد از اون هم چند بار گفته بود فلانی و فلانی دارن میان من میرم و ... ولی من هیچ موقع نتونستم برم.
    گذشت تا اینکه از عید 88 باهم قطع رابطه کردیم مایی که حدود 4 سال باهم رابطه داشتیم اولش این دوری برای من خیلی سخت بود ولی هر روز سختی رو کشیدم کشیدم ولی اندکی هم از احساس من نسبت بهش کم نشد.
    این خانم متولد 64/06/29 هستش.

گذشت تا اینکه با یه خانم دیگه که لیسانس روانشناسی بود تو چت آشنا شدم یعنی از قبل بودم ولی باهاش ارتباطی برقرار نمی کردم ولی تو یکی از روزها دیدم برام ایمیل فرستاده و آف گذاشته که بیا باهم حرف بزنیم کمی با این خانم حرف که زدم یعنی چند روز ازم یه سری سوالایی کرد که نمی دونم به نظرت سن من برات اهمیت داره قیافم چی و این حرفا که تقریبا می شد از حرفاش فهمید که یعنی می خوای باهم برای ازدواج آشنا بشیم که من هم به روشی از خودم دورش کردم واز این فکر درش آوردم و باهاش در مورد این خانم صحبت کردم که گفت: این خانم شما رو سرکار گذاشته و ازت یه بازیچه ساخته بوده و ... ولی از احساس من هیچی کم نشد.

گذشت تا اینکه چند وقت پیش شب پیامکی بهم رسید از یک حسابدار یه سرکتی که بهم زنگ بزن کارت دارم با چند تا میسکال. ولی من خوابیدم و توجهی نکردم فردا صبحش دوباره نزدیک ساعت 9 و اینا بهم پیامک داد بهم زنگ بزن. با خودم گفتم یعنی چی می خواد من که با این خانم صنمی ندارم بهش زنگ زدم تو شرکت بودم اینم بگم من کارمند شرکتم موقعیت اجتماعی و مالی خیلی خیلی عادی دارم بهش زنگ زدم صحبت کردیم و یه سری صحبتهای پراکنده که بیا خونه بخریم بریم توش زندگی کنیم و بریم گردش؛ حرفایی که توش من بودم و خودش. یه حدسهایی زدم که در اصل میخواد باهم آشنا بشیم قطع کردیم بعدش یه مسیج فرستاده بود که روم نشد بهت بگم خیلی وقته دارم فکر می کنم نتونستم از یاد ببرمت نظرت چیه باهم بیشتر آشنا بشیم؟
    منم راستش بدم نمی اومد باهاش رابطه داشته باشم گفتم اشکالی نداره، ازش رمورد اینکه چرا اصلاً به ازدواج و ازدواج با من فکر می کنه و اینا پرسیدم و توی این چند جلسه ای که باهاش بودم فکر می کنم دختر خوبیه در ضمن متولد 62/03/03 هستش که حدود 21 ماه از من بزرگتره!

حالا من موندم توی دو دلی از اون ور اون خانم قبلی هی برام زنگ می زنه و اس ام اس میده عطا نمی تونم فراموشت کنم و این حرفا بخدا دلم غم باد کرده دارم می میرم نه می تونم جلو برم نه می تونم پا پس بکشم برم کدوم وری برم؟ به حرف دلم گوش بدم یا عقلم ؟ من نمی تونم هیچ حسی به هیچ دختری به غیر اون خانم اولی پیدا کنم با این خانم با اینکه می رم می گردم و صحبت می کنم حتی دستام می گیره تو دستش نوازشم می کنه حرفای عاشقونه برام می زنه ولی نمی تونم نسبت بهش حس دلبستگی پیدا کنم از اینور هم می ترسم بهش نه بگم دلش بشکنه. بخدا موندم بد جور گیر کردم.
    من مشکلی با ازدواج ندارم ولی به خدا همش دعا می کنم ای کاش 10 سال بعد بشه که شاید من از این تصمیم رد شده باشم.

تو رو خدا کمکم کنید من چیکار کنم ؟؟؟

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

RE: انتخاب درست برام کدوم می تونه باشه ؟

اولی رو تونستی از نزدیک ببینی یا فقط تجسمش می کنی؟

من یه کم گیج شدم.اول با یه دختری توی چت آشنا شدی.کارتون بالا گرفت تا جایی که گفتت بیا خاسگاری.که آخرش رابطه قطع شد.این دوشیزه 24 سالشه

بعد یه خانم روانشناس در خواست آشنایی کرد.بعد که فهمیدی قصدش چیه،از این فکر اُوردیش بیرون،رابطه قبلیتو کشیدی وسط.ولی نگفتی عاقبت خانم

روانشناس چی شد.

بعد گفتی یه س م س برام اومد که می خواست بهش زنگ بزنی،ولی خوابیدم دوباره فردا ازت خواست بزنگی.بعد که زنگیدی بهت گفت خیلی وقته بهت فکر

می کنم،نتونستم فراموشت کنم الا آخر.این دوشیزه خانم نزدیک دو سال ازت بزرگ تره.داستان اینو تعریف نکردی.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آذر 89 [ 09:45]
    سطح
    28
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    137

تشکرشده 139 در 78 پست

Array

ببينيد شما دارين در مورد تشكيل يك عمر زندگي صحبت مي كنيد ولي رفتاراتون صرفا بر اساس احساستونه

شما دختري رو كه اين همه دوسش داشتين نتونستين برين خاستگاريش و ولش كردين پس چرا با اين خانما ارتباط برقرار كرديد؟
    اگه منظورتون دوستي با كدوم شخصه بحثش از ازدواج كاملا جداست

آن چه واضح است دل شما پيش دختر اوليه پس به احتمال زياد با هيچ كدوم از اين دو تا ازدواج نخواهيد كرد به نظرم من اگه واقعا دوست نداريد با هيچ كدام ازدواج كنيد هر چه صريح تر بهشون اعلام كنيد مطمين باشيد اتفاق خاصي نمي افته جز اينكه اونا زودتر تكليفشون مشخص ميشه
    زندگيه كه از روي ترحم شكل بگيره عاقبت خوشي نداره
    موفق باشين

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 شهریور 89 [ 20:31]
    سطح
    26
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

من با خانم اولی بله دیدار که چه عرض کنم معنی زندگی رو چشیدم.

خانم روانشناس که هیچی هرچند دوس داره ولی من از این فکر کاملاً بیرونش آوردم که ما یا بهتره بگم من به درد این خانم نمی خورم.

دوستی نه ازدواج.

درسته، من اولی رو خیلی خیلی دوس دارم
    ولی نمی دونم چطوری به این خانم دومی بگم که من نمی تونم باهات ازدواج کنم، چون طی چند جلسه ای که باهم دیدار داشتیم در مورد همه چی صحبت کردیم و گفتم بهش که من چندین دوس دختر دارم و داشتم و گفت که باید با همشون قطع رابطه بکنی، ولی احساس می کنم خیلی وابسته هستش چون امروز به قصد گوشیمو تو کارخونه گذاشتم یه یه ساعت پیش که بهش زنگ زدم گفت از صبح هزار بار مردم و زنده شدم (من هنوز انقد به خودم نزدیکش نکردم که شماره های بغیر از موبایلم داشته باشه).
    من فقط ترسم از دل شکسته شدن این خانمه هر چند که من این کار رو با خانم اولی که خیلی دوستش دارم کردم ای کاش هیچ موقع اینچنین در زندگی من نمی شد.
    لطفاً کمکم کنید....

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 بهمن 90 [ 01:46]
    سطح
    33
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 105
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    357

تشکرشده 353 در 156 پست

Array

سلام دوست عزیز
    ببین اگر شما آمادگی ازدواج رو نداری چرا رابطه ای رو به منظور ازدواج شروع می کنی؟اینجوری بدتر درگیر احساسات میشین بعدش آمادگی ندارید و هردو ضربه می خورید.
    به نظر من تکلیف رابطه ات را با نفر اول مشخص کن اون رو پا در هوا گذاشتی.یا آره یا نه.یا با تمام مشکلات کنار هم وایمیسید یا اینکه هر کسی یک سمتی میره و دیگه بر نمی گرده.یا اون خانم نفر اول می تونه با شرایط شما کنار بیا یا نمی تونه.تمامی شرایطت رو برای نفر اول بگو یا میگه آره یا نه
    در مورد روابط دیگه هم به نظرم با دست پس میزنی با پا پیش می کشی
    با اینکار بیشتر همشون ضربه می خورند .اگر نمی خواهی رابطه ای را با کسی ادامه بدی کامل قطع کن و وسط نگه ندار چون هرچی بیشتر زمان بگذره بیشتر وابسته میشن و بیشتر ضربه می خورند.
    امیدوارم که موفق باشی

6. کاربر روبرو از پست مفید mahsa_mhmh تشکرکرده است .

mahsa_mhmh (دوشنبه 31 خرداد 89)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)