به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: خواب گمشده

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 آذر 90 [ 15:44]
    سطح
    39
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 2 پست

Array

خواب گمشده

سلام خدمت دوستای گلم
    از اینکه تو این مدت که عضو انجمن شدم و کم به انجمن مراجعه کردم معذرت می خوام راستش به خاطر حجم بالای کار و درس بود و امیدوارم جبران کنم
    دوستان من به یه مشکل خیلی عجیب بر خوردم
    در کل این مشکل من نیست مشکل یکی از دوستای خیلی نزدیکمه که ناراحت بودن اون منم ناراحت مي کنه
    علی (دوستم ) حدود 1 سالی هست که خیلی عصبی شده و عادت بدی هم که داره با کسی مشکلشو در میون نمی زاره خلاصه بعد از کلی اصرار تونستم بفهمم مشکلش چیه
    علی حدود 5 سال پيش با خانوادش تو یک آپارتمان زندگی می کردند و تو اون آپارتمان به دختر همسایشون وابسته شده بود ولی از اونجایی که خیلی کم رو بود نتونسته بود با اون دختر در مورد علاقش صحبت کنه خلاصه بعد از 1 سال اونا خونشونو فروختنو از اونجا رفتند
    علی هم به خیال اینکه فراموشش می کنه روزگار رد می کرد
    تا اینکه اینا هم از اون خونه رفتند و حالا بعد از چند سال نه تنها نتونسته فراموشش کنه حدود یک سالی هم هست که به گفته خودش تو خواب می بینتش و چون گمش کرده و هیچ نشونی ازش نداره داره روز به روز عصبی تر میشه و ...
    سیگار میکشه که شاید آروم بشه اخیرا هم شنیدم بهش شیشه پیشنهاد کردن مصرف کنه که تونستم جلو شو بگیرم
    من این وسط یک حرفی زدم و توش موندم اونم اینه که بهش قول دادم پیداش کنم
    تو این مدت خیلی دنبالش رفتم و به جایی نرسیدم
    تنها نشونی که ازش دارم خونه قبلیشونو و اسم و فامیلی (اونم اگه فاميلیشون پسوند نداشته باشه )
    هر کاری کردم و تنها یک راه مونده و اونم پیدا کردن مشخصات پدره این خانم از روی سند خونه ای که فروختند
    دوستان نمی دونم چرا این موضوع رو اینجا مطرح کردم راستش از هر روزنه امیدی دارم استفاده می کنم که بتونم یک کمکی بهش کرده باشم
    راستش تنها کسی هستم که این موصوع رو می دونم و این آزارم میده
    حتی با خانوادشم این موضوع رو مطرح نمیکنه نمیدونم چرا ؟
    دوستان حالا از شما درخواستم اینه که یا یک راهی پیشنهاد کنید که بتونه فراموشش کنه یا راهی که بتونم یک طوری از اون سند اسم پدره این خانمو پیدا کنم که خیلی می تونه کمکم کنه
    تا الان هم خیلی کارا کردیمو خیلی هم هزینه ولی این تنها راه موندست و دوست ندارم عجله یا ریسک کنم
    در ضمن با چند نفر دختر آشناش کردم که شاید فراموشش کنه ولی با هیچ کدوم نتونست کنار بیادو وقتی دلیلشو پرسیدم می گفت به دلم نمی شینند
    راستی این علی آقای ما 24 سالشه لیسانس کامپیوتر و کماکان دانشحو عین خودم
    امیدوارم که بتونید کمکم کنید [/size][/font]

2. کاربر روبرو از پست مفید farhang تشکرکرده است .

farhang (پنجشنبه 27 خرداد 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 آذر 90 [ 15:44]
    سطح
    39
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 2 پست

Array

RE: خواب گمشده

دوستان راستی اگه کسی میتونه بگه از راه قانونی چطوری می تونم عمل کنم ممنون میشم
    خواستم به خونه قبلیشون برم و مشکلو با ساکن اونجا در میون بزارم ولی درصدی که احتمال داشت با من همکاری کنه رو پائين دیدم البته شاید هم همکاری می کرد ولی نخواستم ریسک کنم
    از اینکه زیاد اصرار نکردم راه حلی برای فراموش کردن پیشنهاد کنید این بود که به نظر من نمی تونه فراموشش کنه ولی باز اگه راه حلی هم برای فراموش کردنش دارید ممنون میشم بگید
    منتظر راه حل های قشنگتون هستم

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

RE: خواب گمشده

با درود

farhangجان در تاپیکی از اعضاء انتقاد کردی که چرا جوابگو نیستند چون برای ما دسترسی و پاسخ دادن در برخی قسمت ها مجاز نیست نتوانستم در آنجا جواب دهم ولی اگه منظورتون این تاپیکه من نظرمو میگم::

نباید صحبت های دوستتان شما را از اصل موضوع منحرف کند.

مشکل دوست شما در واقع آن دختر و عشق و دوری او نیست(هرچند تنها قدری موثر است آنهم فوقش یک ماه) بلکه مشکل اصلی در خود دوست شما خلاصه می شود.

ایشان یا دچار نوعی وابستگی ناایمن هستند....که ممکن است در دوره ای از زندگی بدلیل رابطه نامناسب و عدم ارضاء به وجود آمده باشد

و یا دچار نوعی افسردگی....زیرا وقتی فردی حتی در شکست عشقی یا خیانت دچار مشکلات عاطفی میشه به مدت یکسال یا 6ماه بعد از آن رابطه به حال طبیعی خودش برمیگرده. و اگر برنگرده و ادامه پیدا کنه ما میگیم فرد افسرده شده.

البته نمی توان تشخیص درست را داد چون باید خود دوستتان باشد تا از ایشان سوالاتی بپرسیم و نظر دهیم.

در هر حال به نظر من دوست شما نباید وقت خود را صرف یافتن آن دختر یا برقراری یک رابطه جدید سازد. که با احتمال قوی بعد از ایجاد رابطه بازهم مشکل دوست شما ادامه خواهد یافت.

مراجعه دوست شما به روان شناس الزامی است.

تشخیص من افسردگی یا وابستگی ناایمن است.

موفق باشید
    ..........................................

5. کاربر روبرو از پست مفید حسین پور تشکرکرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)