به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 فروردین 94 [ 01:48]
    سطح
    16
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 37
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 90 در 21 پست

Array

كله شقى خانم من تمومى نداره

سلام خدمت كاربران محترم همدردى كه با كمك و راهنمايى به موقع اونها تونستم تا حدودى به مشكلات خودم و خانمم غلبه كنم. شرايط عجيبى برام پيش اومده كه نياز به مشاوره و راهنمايى فورى دارم. شكر خدا مشكلات خودم و خانمم در حال رفع و رجوع بود، نه خبر از دعوايى بود نه دلخورى تا همين امروز عصر كه پدر خانمم با بنده تماس گرفت كه بيا زنت رو بردار ببر روزگار مارو سياه كرده،نفهميدم چطور لباس پوشيدم رفتم اونجا ديدم خانمم با پدرش دعواش شده اين وسط مادر خانمم هم طرف دخترش را گرفته... حالا من به زور خانمم را با حرف آروم كردم پدرش دست بردار نيست ميگه بايد همين الان ببريش من ديگه دختر ندارم. من ديدم پدر حرمتش واجبه بزرگتره داره جلوى دامادش شخصيتش خرد ميشه به خانمم تشر زدم كه اين چه رفتاريه چرا كنترل كلام و كارهاتو ندارى؟شروع كرد داد كشيدن كه طلاق خودم و مادرمو مى گيرم روزگار براتون نميذارم هر دوتونو به خاك سياه ميشونم. بعد هم از بس جيغ كشيد كه به حالت ضعف افتاد رفتم بلندش كردم ناخن هاشو فشار مى داد توى گردنم. اوضاعى بود كه به چشمم نديده بودم، آرومش كردم لباس پوشيد از خونه آوردمش بيرون حالش به قدرى بد بود كه حرف نميتونست بزنه فقط گريه مى كرد، ديدم صلاح نيست با اين وضع پدر مادرم ببيننش شام خريدم آوردمش خونه خودمون كه هنوز ابتدايى ترين وسايل زندگى هم نچيديم شروع كردم باهاش صحبت كردن ديدم انصافا چه دعواى بيخودى با پدرش كرده و بيچاره پيرمرد حق داشته، منتها هرجا از پدرش دفاع مى كردم دوباره جيغ مى كشيد و حالش بد مى شد. اينجا هم يك سرى دعوا با من كرد و چندتا پنجول به سر و گوش من كشيد تا با تهديد حق ندارى با پدرم ديگه حرف بزنى. من همينجا ميمونم جهازمم نميارم و بابام حق نداره پاشو اينجا بذاره وگرنه خودمو مى كشم روى چندتا پتو گرفت خوابيد... يه يك ساعتى خواب بود كه دوباره با گريه بيدار شد و همون حرفهارو تكرار كرد و منم با قول و حرف اين كه اصلا دوتايى ميريم سر باباتو از بيخ مى بريم و چه پدر ديو سيرتى دارى خودم حقشو كف دستش ميذارم تبديل به سوپرمن و واى آرش تو چقدر خوبى و تورو دارم احساس آرامش مى كنم شدم. الان هم منزل خودمون هستيم خانمم كه خوابه ولى من از سرما دارم سگ لرز مى زنم چون حتى گاز خونه وصل نيست كه شوفاژ روشن كنيم، شما راهنمايى بفرماييد كه من چه تصميمى بگيرم؟ نميخوام دعواى خانمم و پدرش به منزل پدر و مادرم كشيده بشه، خانمم هم كه كله شقه و قصد نداره خونه برگرده، منم كه معلوم نيست عاشقم يا ديوانه ولى اين دعوا را اگر تا فردا به آشتى نكشم هم آبروم رفته و هم زكام گرفتم

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 اردیبهشت 94 [ 22:42]
    سطح
    7
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 4
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    33

تشکرشده 17 در 9 پست

Array
    ای بابا شما چرا کاسه دا غتر از آش شدین اونا پدر و دخترن دو روز دیگه آشتی میکنن شما خودتو اذیت نکن بالاخره قبل از نامزدیتون پدر و دختر با هم جر و بحث داشتن و با هم کنار اومدن
    خانمتو راضی کن برگرده خونه واسه اینکه پدر بزرگ خونه است احترامش واجبه اگه بخوای وسط لج و لجبازیشون باشی همینطور شما داستان داری.....
    نگفتی دعواشون سر چی بود؟
    نامزدون مگه دختر 5ساله است که بهش بگی سر باباتو از بیخ میکنم یا چه بابای دیو سیرتی داری بیچاره باباش مگه غوله بابایی که با خون دل بچشو بزرگ کرده
    معلومه کارهای خانمتون بچه گونه است نکنه دو روز دیگه خدای نکرده از این دعواها با شما داشته باشه و پای خونوادشو بکشه وسط که اونو نجات بدن کسی که حرمت پدر مادر نداره حرمت همسر کیلو چند...........

3. 2 کاربر از پست مفید عسل گیسو تشکرکرده اند .

Ar@sh (چهارشنبه 05 فروردین 94), هم آوا (چهارشنبه 05 فروردین 94)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    حتما اشتراک ازاد بگیرین با جزییات توضیح بدین مشکلتون رو کارشناسان راهنماییتون کنن.
    اگه پدر مادر خونواده ی بدی نداره یا مشکل خیلی خاصی مثلا کاری براش پیش نیومده و سر ی دعوا اینطور شده و اوضاعش موقتی نیست ب نظرم نیاز داره ب درمان روانپزشکی. اما قبلش اینجا تاپیک خصوصی توضیح درست و با جزییات بدین کارشناسان راهنماییتون کنن.

در کل تو هیچ دعوایی مجبور نیستین طرف هیچکس رو بگیرین. اگه هم حق شما رو خوردن ایده الش اینه که جراتمندانه از حقوقتون دفاع کنین. یعنی در ارامش و با حفظ احترام خودتون و طرف مقابل. پس نیاز نبود تشر بزنین به خانمتون طرف پیرمرد بگیرین. یا طرف خانم بگیرین. طرف هیچکی لازم نبود بگیرین. البته به نظر من.

http://www.hamdardi.net/thread-18343.html

http://www.hamdardi.net/thread-19883.html

... دارم تاپیک قبلتون رو نگاه می کنم. .... حتما مشاوره بگیرین.

http://www.hamdardi.net/thread37375-3.html
    پست 30 و 41 بخونین دوباره

موفق باشید.

-
    ویرایش توسط meinoush : چهارشنبه 05 فروردین 94 در ساعت 10:54

5. 5 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (چهارشنبه 05 فروردین 94), Ar@sh (چهارشنبه 05 فروردین 94), واحد (چهارشنبه 05 فروردین 94), هم آوا (چهارشنبه 05 فروردین 94), اقای نجار (چهارشنبه 05 فروردین 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 فروردین 94 [ 01:48]
    سطح
    16
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 37
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    82

تشکرشده 90 در 21 پست

Array
    به مشكل خانمم واقفم جلسات مشاوره رفتم و روانكاو به من گفته خانمم اختلال شخصيت پرخاشگر- منفعل داره. پيشنهاد مشاور اين بوده كه ازش جدا شم ولى اگر كسى دمشو لگد نكنه من به تنهايى ميتونم باهاش كنار بيام. خوب ميشه اخلاقشه ديگه يه وقتايى فقط قاطى مى كنه
    پدر و مادرش خيلى خوبند ولى دركش نمى كنند، خانمم خيلى زن بزرگيه ولى سختى هايى كه تو زندگيش كشيده خب حق داره مشكل داشته باشه . وقتى حالش خوبه خيلى با شخصيته نميدونم چى ميشه شرايطش به اين حال در مياد
    ظهر بردمش گذاشتمش خونه گفتم اگر مشكلى بود بهم زنگ بزنه باز دم در با پدرش دهن به دهن شد فقط دارم تمام سعيمو مى كنه زود بريم خونه خودمون نذارم ديگه كسى سر به سرش بذاره
    ویرایش توسط Ar@sh : چهارشنبه 05 فروردین 94 در ساعت 16:01

7. کاربر روبرو از پست مفید Ar@sh تشکرکرده است .

محیا ناز (چهارشنبه 05 فروردین 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 آبان 01 [ 10:33]
    سطح
    62
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    346

تشکرشده 262 در 104 پست

Array
    اقای ارش شما خیلی بیشتر از سنتون میفهمین. همه جوره پای کسی که میخواینش وایستادین
    ولی متاسفانه نسل مردهایی مثل شما شدیدا در حال انقراضه

9. کاربر روبرو از پست مفید محیا ناز تشکرکرده است .

Ar@sh (پنجشنبه 06 فروردین 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)