به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 30 بهمن 95 [ 03:03]
    سطح
    44
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    716

تشکرشده 189 در 74 پست

Array

6 به نظرتون شوهرم داره چیزی ازم پنهون میکنه؟

سلام دوستان پنج ماهی میشه که زندگی مشترک شروع کردیم شوهرم ماموریت طولانی میره چند وقتی میشه که سوتی میده منم بهش شک پیدا کردم وقتی خونست بهش پیام میاد زود میخونه پاک میکنه میگم کیه میگه اشتباه اس داده بودن اونم چندین بار اتفاق افتاده الان من وشوهرم باهم قهر یا ناراحتی نداریم بهم پیام اومد خ خ دوست دارم ببخش ناراحتت کردم!یا چند شب پیش بهش زنگ زدم جواب نداد به همکارش زنگ زدم گفت اقای دارن با گوشی صحبت میکنن فردا شب بهم زنگ زد بهش گفتم دیشب چرا زنگ نزدی گفت خسته بودم زود خوابیدم درحالی که من به همکارش زنگ زدم شب ساعت دوازده ونیم بود که داشته حرف میزدهحس خیلی بدی دارم یعنی خبریه؟

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,370 در 1,793 پست

Array
    سلام.ازدواجت روتبریک میگم امیدوارم همیشه برای هر دوتاتون رضایت بخش ورشد دهنده باشه.

نمیشه قضاوت کرد دلایل وشواهد مطمئنی وجود نداره.

بنابراین احساسات خودت رو براساس مبهمات قرار نده.سعی کن تجسس بیجا نکنی
    احساس ناراحتی که داری(نه شک کردنت )رو به خودش بگو ...سعی کن ازافکارپریشان دوری کنی بجاش به خودت وزندگیت بیشتربرسی. روی جذابیتهای خودت بیشترکارکن،افکارمثبت وانرژی بخش رو درخودت پرورش بده وصمیمیتت روباشوهرت بیشترکن

3. 7 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

asal2013 (پنجشنبه 02 بهمن 93), paiize (پنجشنبه 02 بهمن 93), sevil73 (پنجشنبه 02 بهمن 93), terme00 (شنبه 04 بهمن 93), واحد (شنبه 04 بهمن 93), هم آوا (پنجشنبه 02 بهمن 93), مهرااد (جمعه 03 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    716

تشکرشده 189 در 74 پست

Array
    ممنون که بهم سر زدید
    خودم دوست دارم افکار منفی رو از خودم دور کنم به چیزای خوب فکر کنم ولی نمی تونم بهش بدبینم خیلی یعنی سوتی داره از کلیپ بایه خانم تا این موردایی که گفتم درسته دلایل وشواهد مطمعنی نیستن ولی دارن داغونم میکنن اگه بهم خیانت کنه میدونم که تحملشوندارم یعنی الان هیچ کاری نکنم وفقط خوش بین باشم

عضو همراه

آخرین بازدید
    دیروز [ 13:02]
    سطح
    100
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,973

تشکرشده 6,445 در 1,461 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام
    میشه واضح ترازسوتی هایی که میگیدبنویسید.
    کلیپ بایه خانم یعنی چی؟
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

6. 4 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

sevil73 (پنجشنبه 02 بهمن 93), terme00 (شنبه 04 بهمن 93), هم آوا (پنجشنبه 02 بهمن 93), بارن (پنجشنبه 02 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    716

تشکرشده 189 در 74 پست

Array
    سلام در مورد همین کلیپ تاپیک زدم ودوستان گفتن برو ازش بپرس که واسه بعده عروسی یا قبل که منم رفتم باهاش صحبت کردم ولی جوابی بهم نداد وهمون جور موند ومنم فهمیدم خبری بوده یا هست!
    خیلی سردر گمم یه جایی خونده بودم اگه مردا خیانت بکنن واسه زنشون بی دلیل هدیه میگیرن که همسرمم هر وقت از ماموریت میاد واسم کلی وسایل میگیره
    من الان چیکار کنم مشکوک باشم یا نباشم ؟
    به نظرتون همه چی عادیه؟

8. کاربر روبرو از پست مفید sevil73 تشکرکرده است .

terme00 (شنبه 04 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 09 آبان 99 [ 11:16]
    سطح
    74
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 547 در 219 پست

Array
    نميخام نگرانم كنم ولي اگه زندگيتو دوست داريو همسرت ادم خوبيه از لحاظ ديگه '
    كنكاش نكن شك نكن بهش اصلا هم به روش نيار لطفاً چون اگه قبح قضيه بشكنه درست كردنش سخت ميشه

سعي كن خودتو بزني به نفهميدم بقول اونايي كه ميگن هر چي كمتر بفهمي زندگيت راحت تره
    شرايط منو نميدونم ميدوني يا نه
    منم خيلي مقاله راجع به خيانت خوندم و الان پشيمونيم كه چرا كنكاش كردم
    http://radio.shabanali.com/masir-e-asli-1.mp3
    http://radio.shabanali.com/masir-e-asli-2.mp3
    http://radio.shabanali.com/masir-e-asli-3.mp3
    اين لينكارو گوش بده عزت نفستو ببر بالاتر بهش فكر نكن خيلي سخت تر ميشه زندگيت

10. 4 کاربر از پست مفید Sahar51 تشکرکرده اند .

sevil73 (جمعه 03 بهمن 93), terme00 (شنبه 04 بهمن 93), واحد (شنبه 04 بهمن 93), هم آوا (جمعه 03 بهمن 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 00:31]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,370 در 1,793 پست

Array
    خانم sivilبه فرض درست بودن حدس شما،مانمیتونیم بهت بگیم ازش بگذریاجدی پیگیرباش و نبخش. همه چیزبستگی به توانایی هاوارزشهاوباورها ی شماداره.یه فرقی بین نشانه ودلایل غیرقابل انکاروجود داره.

دربرابر نشانه هابایدحکیمانه رفتارکنی ودربرابر دلایل غیرقابل انکاربایدقاطعانه رفتارکنی. تو وشوهرت به هم متعهد شدید هیچکدوم حق ندارید تفکرخیانت رودر ذهنتون پرورش بدید هر دوتاتون درکمال بلوغ انتخاب کردید و نسبت به انتخاب خودتون مسئولیت دارید.من این جملات تکراری رو یادآوری کردم چون برای رفتارمنطقی اول باید پایه واساس رو قویاباور داشته باشی..الان چیزی که نیاز داری اول آرامش هست.ابهاماتت رو ازخودش بپرس بهش بگو رفتارات برام شفاف نیست واحساس سردرگمی بهم دست میده.دومین ومهمترین مسأله ای که نیاز داری اعتماد بنفست هست.بایدبیش ازاینها قوی ومحکم باشی..سعی کن موجه باشی انتظاراتی که ازت میره رو به درستی انجام بده و هرانتظاری که ازشوهرت داری واون انجام نمیده رو شجاعانه ومنطقی به خودش بگو.بنابراین بازم تأکیدمیکنم چیزی از کجروی شوهرت بصورت واضح ثابت نشده واخلاق ومنطق تا اینجا حکم میکنه شوهرت مبراست.بنابراین الان مهمترین مسأله احساس شماست که نبایداجازه بدی بیخود خدشه داربشه.تو براین اساس رفتاردرست رو درپیش بگیر.

12. 5 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

sevil73 (جمعه 03 بهمن 93), terme00 (شنبه 04 بهمن 93), هم آوا (جمعه 03 بهمن 93), مهرااد (جمعه 03 بهمن 93), دختر بیخیال (جمعه 03 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ammin نمایش پست ها
    خانم sivilبه فرض درست بودن حدس شما،مانمیتونیم بهت بگیم ازش بگذریاجدی پیگیرباش و نبخش. همه چیزبستگی به توانایی هاوارزشهاوباورها ی شماداره.یه فرقی بین نشانه ودلایل غیرقابل انکاروجود داره.

دربرابر نشانه هابایدحکیمانه رفتارکنی ودربرابر دلایل غیرقابل انکاربایدقاطعانه رفتارکنی. تو وشوهرت به هم متعهد شدید هیچکدوم حق ندارید تفکرخیانت رودر ذهنتون پرورش بدید هر دوتاتون درکمال بلوغ انتخاب کردید و نسبت به انتخاب خودتون مسئولیت دارید.من این جملات تکراری رو یادآوری کردم چون برای رفتارمنطقی اول باید پایه واساس رو قویاباور داشته باشی..الان چیزی که نیاز داری اول آرامش هست.ابهاماتت رو ازخودش بپرس بهش بگو رفتارات برام شفاف نیست واحساس سردرگمی بهم دست میده.دومین ومهمترین مسأله ای که نیاز داری اعتماد بنفست هست.بایدبیش ازاینها قوی ومحکم باشی..سعی کن موجه باشی انتظاراتی که ازت میره رو به درستی انجام بده و هرانتظاری که ازشوهرت داری واون انجام نمیده رو شجاعانه ومنطقی به خودش بگو.بنابراین بازم تأکیدمیکنم چیزی از کجروی شوهرت بصورت واضح ثابت نشده واخلاق ومنطق تا اینجا حکم میکنه شوهرت مبراست.بنابراین الان مهمترین مسأله احساس شماست که نبایداجازه بدی بیخود خدشه داربشه.تو براین اساس رفتاردرست رو درپیش بگیر.

سلام بانوی عزیز . با خواندن و مروری کوتاه بر روی عناوین تاپیکها و یکی دوتا از پستهای اولت آه از نهادم بلند شد.

از ورای پستهات زن و شوهری را دیدم که یکدیگر را دوست دارند اما ارتباط خوبی نمی توانند با هم بگیرند

و متاسفانه باید بگم از پشت پستهات خانمی را دیدم که خیلی همسرش را دوست دارد اما با دست خودش روز به روز از شوهرش دور تر می شود!!

دوست نازنین من، هر زن و شوهری روی یکدیگر حساس هستند.

متاسفانه شما به اعتراف خودتان خیلی بدبین هستید و مدام دنبال نشانه هایی برای اثبات اینکه راست می گویید و حق با شماست و از قضا پیدا هم میکنید

من میزان حساسیت شما را کاملا درک میکنم و بهیچ عنوان سعی در توجیه شوهر شما ندارم

اما از خودم می پرسم هدف از ازدواج چیست؟ چک شدن همیشگی؟ اینکه نگاهت به جنس مخالف افتاد مقدمه شروع یک دعوا باشد؟ اینکه آدم اسیر شود یا برعکس رها شود. همراهی یا تنهایی؟
    باز هم تاکید میکنم هدفم توجیه رفتار شوهر شما نیست. ایشان هم قطعا باید شما را مطمین کنند
    دوست من هر چند شما بازیگر خ خوبی باشید و نقش معشوقه را بخوبی اجرا کنید اما مطمین باشید بالاخره این میزان فشار در رفتار و تعامل شما با همسرتان خودش را نشان می دهد

دوست من خاطرم هست در همین تالار خانمی با چندین دلیل بنظر انع کننده به همسرش تهمت خیانت زد و چون همگی اشتباه از اب در امد همسرش نسبت به ایشان سر شد چون ابروی خود را ریخته شده می دید و چیزی که من خاطرم هست ماجرا چندین ماه ادامه داشت تا این اقا کم کم شروع به بازگشت کرد( آنهم با کلی دلسردی و خشم. این اقا حاضر نبود با زنی که به او اطمینان ندارد زندگی کند)

همه دوست دارند عشق اول و اخر همسرشان باشند اما نازنین من این یک ایده ال گرایی است و تنها فایده ان اسیب به خودت هست.
    ( آیا الزما آنها که تجربه عاشق شدن و .. ندارند در زندگیشان خوشبخت بودند؟ البته من خودم ادم معتقدی هستم و چهارچوب های زیادی دارم )
    همه دوست دارند در چشم همسرشان کامل و زیبا بنظر بیایند اما همیشه دست بالای دست بسیار است. اما بطور قطع بدان بودن ادمهای کامل تر و زیبا تر و ...هیچ کدام دلیل بر این نیست که شما محترم و دوست داشتنی نباشید!!!
    وقتی حضور زنان دیگر در کنار همسرت را تهدیدی برای خودت می بینی بدان یکی از احتمالات وجود این احساس کمبود اعتماد بنفس و عزت نفس است. قبل از اینکه شوهرت را دوست بداری خودت را دوست بدار.

متوجه هستید اگر همسرتان متوجه شود از طرف شما و از طریق همکارش چک می شود چقدر اسیب میبیند ؟ فکر نمی کنید درخواست اطلاعات از دوست همسرتان معادل کشیده شدن ایشان در رابطه میان شما و همسرت هست. فکر نمیکنید حساسیتهای بیش از حد شما باعث دور شدن همسر شما از شما و متوسل شدن ایشان به دروغ می شود. فکر نمیکنید همسر شما متوجه حساسیتهای شما می شود!!

فکر نمیکنی این که تظاهر میکنید به محبت کردن کاملا خودشرا نشان میدهد؟

سویل عزیز همه ما نیاز به تفکر مشاوره و تجدید رفتارداریم . تنها توصیه ای که می توانم به شما بکنم این است که حتما مشترک سایتشوید و خصوصی مشاوره بگیرید و یا اینکه حتما و قطعا نزد مشاور بروید

متاسفانه در تاپیک قبل هم خودتان اعتراف کردید مشکلات رفتاری کههمگی منشا احساسات دارند دارید
    یکی از دوستان تاپیک زیر را به شما پیشنهاد داد ایا عملکردید؟
    فقط خانمها بخوانند...

پست خانم ترمه را بخوان ( حرفهای دکتر مجد )

سویل عزیز هنوز اول راهی. ازدواج کردن همانطور که خودت میدانی اسان نیست. برای خوشبختی باید زحمت کشید.

طبق گفته های خودت همسرت جاهای مختلفی بوده و قطعا خانم درزندگیش زیاد دیده و از بین همه انها حاضر به ازدواح با شما شده به امید خوشبخت شدن با شما. پس به اندازه سهمی که داری سعی بر براوردن این رویا که قطعا شیرینش در کام تو هم خواهد بود تلاش کن و ناامید نباش

انقدر هم به آن افکار مخرب بال و پر نده . بجای آنکه انقدر روی همسرت زوم کنی کمی به فکر خودت باش. بخودت برس. به آرزوهات شما قبل از ازدواجت قطعا اهداف زیادی داشتی . در کنارش با افزایش مهارتهای لازم و ارتقا میزان خودآگاهیت، خطوط قرمزت را نیز برای شوهرت مشخص کن. اینکه چون شوهرت عصبی می شود نمی توانین با هم صحبت کنین دلیل خوبی نیست. بهتر است هر دو در این زمینه پیش مشاور برین

کمی خودت را زندگی کن

برای شما آرزوی خوشبختی دارم

-

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

ویرایش توسط مهرااد : جمعه 03 بهمن 93 در ساعت 12:43

14. 7 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 03 بهمن 93), ebi-larynx (دوشنبه 06 بهمن 93), sevil73 (جمعه 03 بهمن 93), terme00 (شنبه 04 بهمن 93), یلدا 93 (یکشنبه 05 بهمن 93), واحد (شنبه 04 بهمن 93), هم آوا (جمعه 03 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    44
    دستاوردها:
    تشکرها
    716

تشکرشده 189 در 74 پست

Array
    سحرعزیز میدونم اگه بهش بگم که شک دارم همه چی بدتر میشه به خاطره همین بهش چیزی نخواهم گفت تا به قول شما قبح قضیه نشکنه
    amminعزیزاگه ازش بپرسم رفتارات برام شفاف نیست جوری دیگه ای میخواد برداشت کنه وعصبی بشه ومشکلات دو چندان بشه یکبار شجاعانه بهش یه مساله ای رو گفتم که این رفتار در شانت نیست جور دیگه ای باید برخورد کنی ازت انتظار دارم قیامتی شد خودم از گفتنش پشیمون شدم
    مهرااد عزیز ممنون که وقت گذاشتین مشکل اصلی ما اینه که نمی تونیم ارتباط کلامی خوبی داشته باشیم و روز به روز دارم از دور میشم خوب متوجه شدین هدف از ازدواج این بود که تنها نباشم ولی الان از لحاظ عاطفی تنها هستم وگاهی اوقات پشیمون میشم از ازدواجم چون انگاری اسیر خیلی چیزای ازار دهنده شدم حرفاتون تامل برانگیزه وبه نکته های خوبی اشاره کردین ممنون

16. کاربر روبرو از پست مفید sevil73 تشکرکرده است .

terme00 (شنبه 04 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sevil73 نمایش پست ها
    سحرعزیز میدونم اگه بهش بگم که شک دارم همه چی بدتر میشه به خاطره همین بهش چیزی نخواهم گفت تا به قول شما قبح قضیه نشکنه
    amminعزیزاگه ازش بپرسم رفتارات برام شفاف نیست جوری دیگه ای میخواد برداشت کنه وعصبی بشه ومشکلات دو چندان بشه یکبار شجاعانه بهش یه مساله ای رو گفتم که این رفتار در شانت نیست جور دیگه ای باید برخورد کنی ازت انتظار دارم قیامتی شد خودم از گفتنش پشیمون شدم
    مهرااد عزیز ممنون که وقت گذاشتین مشکل اصلی ما اینه که نمی تونیم ارتباط کلامی خوبی داشته باشیم و روز به روز دارم از دور میشم خوب متوجه شدین هدف از ازدواج این بود که تنها نباشم ولی الان از لحاظ عاطفی تنها هستم وگاهی اوقات پشیمون میشم از ازدواجم چون انگاری اسیر خیلی چیزای ازار دهنده شدم حرفاتون تامل برانگیزه وبه نکته های خوبی اشاره کردین ممنون

سویل عزیزم

پشیمانی چرا؟ هر ازدواجی سختی هایی دارد هر ازدواجی. هیچ همسری صد در صد کامل نیست.

من دوست دارم یمدت اصلا گلایه نکنی. گلایه و شکایت ادمها رو از ادم دور میکند. یمدت دور همه مشکلات یه خط بکش. منظورم دور تمام ان مواردی که باعث میشود نتوانی از ته دلت به همسرت محبت کنی.

وقتی در کنار شوهرت هستی فقط سعی کن خوش باشی. حرف از خانواده همسر و .... اصلا به میان نیاری.

چرا یمدت نمی روی پیش همسر زندگی کنی؟ همین دوریها هم برای شما سخته هم برای ایشان. واقعا شغل های ماموریتی خ طاقت فرسا هستند

در ضمن سویل جان من چندین مرتبه در این سایت شاهد معجزه بوده ام. واقعا اتفاقات در حد معجزه پیش بینی نشده بودند. زندگیهایی که اصلا امیدی به تغییرش نبود اما ..

مثلا این دو تاپیک
    http://www.hamdardi.net/thread-28833.html

و همین طور این
    http://www.hamdardi.net/thread-16807.html

هر چند مشکلات این خانومها شبیه شما نیستند اما ببین چقدر تغییر رفتار خود ادم میتواند موثر باشد

ناامیدی را از خودت دور کن . سعی کن یه مدت فقط الهه خوشحالی و انرژی مثبت و .. باشی. جوری که اصلا وقتی تنهایت می گذارند خودشان اذیت شوند

سعی کن وقت را با کارهای دلخواهت پر کنی. اینجوری هم فوکوست از روی شوهرت برداشته می شود هم خودت بیشتر از زندگی لذت می بری. هم توقعت از همسرت خیلی بالا نمی رود

این سایت مطالب بسیار زیادی در مورد مهارتها و .. دارد. من جای شما باشم. پستهای روانشناسان تالار را می خوانم. مقاله هاو ... و تمام سعیم را میکنم تا بهترین سویلی که می توانم باشم باشم

در ضمن فراموش کردم سویل جان دنیای اقایون و خانمها خ متفاوت از هم هست. شاید مواردی که مارا ناراحت کند اصلا به چشم آنها نیاید و برعکس. در این زمینه هم می توانی کار کنی

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

ویرایش توسط مهرااد : جمعه 03 بهمن 93 در ساعت 16:40

18. 4 کاربر از پست مفید مهرااد تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 03 بهمن 93), sevil73 (جمعه 03 بهمن 93), واحد (شنبه 04 بهمن 93), هم آوا (جمعه 03 بهمن 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)