به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 مرداد 93 [ 17:37]
    سطح
    7
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    21

تشکرشده 52 در 20 پست

Array

آیا این دختر و میشه باهاش ازدواج کرد

با سلام و خسته نباشید -
    راستیاتش چند هفته ایه بد فکرم مشغول شده - من پسری هستم که تا الان تویه زندگیم هیچ موقع دست به دختری نگذاشتم - چند هفته پیش به یکی از دوستای صمیمیم برای یه گرافیست تویه شرکت تماس گرفتم که آیا کسیو سراغ داره گفت آره خواهر زنم هست - من هم گفتم فردا شب بیاد ببینم چطوریه - هیچی فردا شبش اومد تو نگاه اول خیلی ازش خوشم اومد این در صورتیه که اصلا آدمی نیستم که از دخترا خوشم بیاد - هیچی یه دختر خانوم که تویه یه خانواده مذهبی بوده - 18 سالشه -
    هیچی من به دوستم گفتم شمارشو بده که هماهنگ کنم برای کارای شرکت از رفتارش معلوم بود از من خوشش اومده - هیچی یه دو روزی برای بحث کاری یکم اس دادیم تا اینکه یه شب ساعت 10 گوشیم قفل نبود یهو شمارش گرفته شده منم سریع قطع کردم یه دو ساعت بعدش اس داد کاری داشتید منم سریع بحث و عوض کردم یکم اس دادیم که یهو از مامان و بابام پرسید و یه سری حرفای دیگه - بعدش گفت من زیاد از این که هی رسمی حرف میزنیم خوشم نمیاد میشه خودمونی حرف بزنیم گفتم باشه یکم حرف زدیم بعدش من دل و زدم به دریا و بهش گفتم خیلی ازت خوشم میاد و برای بحث ازدواج و دیگه ..... اونم گفت چند روز دیونم کردی و یه سری از این حرفا - هیچی از فرداش تویه شرکت کنارم بود و حرف میزدیم بهش گفتم قبلا رابطه داشتی گفت آره تو دوران راهنمایی پسرا و با دوستام سرکار میزاشتیم اما یه مورد بود 4 سال تا بهمن سال پیش باهاش بودم خیلی هم دیگه رو میخواستیم 5 بار اومد خواستگاری ردش کردند مامان و بابام حالاقرار شده بعد کنکور یه بار دیگه بیاد - من ازش بدم نمیاد اما ردش میکنم اگرم خودم نکردم مامان بابام ردش میکنند - یه چند باری ازش پرسیدم مینو مطمئنی گفت آره بخدا و از این حرفا - هیچی دیگه بعد یه هفته اس و دیدن هم دیگه تویه شرکت گفت علی من تویه یه سنیم که خیلی نیازا دارم - گفتم مثلا چی ؟ گفت یه سری مسائل جنسی از این چیزا گفتم شرمنده من تا وقتی عقدت نکردم دست بهت نمیزارم ، اونم هرزگاهی میگفت منم رد میکردم بعدش خودش میگفت ولش کن --- یه روزم دیگه قبول کردم تویه راه پله های شرکت لمسش کردم و دستش رو هم گرفتم و یه چند روزی اینطوری بود - تا پریروز که اومد شرکت رفتیم تو اتاق خودم همونجا اومد و خودش رو در اختیارم قرار داد و من لمسش کردم بهش گفتم مینو من میخوام بیام خواستگاری گفت فعلا یه چند ماهی باهم باشیم منم برات صبر میکنم - بهش گفتم مطمئنی که میگی چند ماه برای این نیست که منتظری اون پسره بیاد خواستگاری گفت نه بخدا ربطی به اون نداره - بعدشم هیچ موقع اونو اندازه تو نمیخوام و کلا اگرم اومد ردش میکنم - بعدم تو حرفاش اینکه اگر بهم نرسیم و علی من زیاد نمیام شرکت که وابستم نشیو و از این چیزا وقتیم میگم امید به خدا بهم میرسیم میگه شوخی کردم حتما بهم میرسیم - دیروزم تو حرفاش میگفت وقتی امید (دامادشون - دوست من ) اومد گفت یه همچین پسری هست ( کار داره و کلا شرایطش بد نیست ) گفتم حتما باید شمارتو بدست بیارم ---- هیچی دیگه از یه طرف میترسم سرکار باشم و اون منتظر اون پسره باشه -- از یه طرفم میترسم این همه میگه دوست دارم کشک باشه -- از طرفیم میگم میخواد فعلا خودش و خالی کنه با من که اصلا از این چیزا خوشم نمیاد در صورتی باهاشم که قصدش ازدواج باشه ---- حالا نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم - چرا این دختر خیلی راحت خودش و در اختیار من قرار داده -- گذشتش برام مهم نیست هر کسی اشتباهاتی انجام میده اما به شرطی که دیگه تکرار نکنه -- بعدشم من آدم ساده ای نیستم ( به قول معروف گرگیم برا خودم اما تو این یه مورد اصلا باهاش خیلی صادق بودم و اصلا قصدم چیزی به جز ازدواج نیست ) - از روابطدختر و پسریم چیز زیادی نمیدونم - میخوام این شکا از بین بره - اینم که میخوام مطمئا بشم قصدش ازدواجه نه چیز دیگه ای - نه بخاطر خودم به خاطر خودش چون اگه بفهمم منو برای هر چیزی بجز ازدواج میخواد و سرکارم دود و مانشو به باد میدم با خانوادش -- نظرتون چیه ولش کنم یا اصلا نمیدونم چیکار کنم
    ویرایش توسط مدیرهمدردی : سه شنبه 10 تیر 93 در ساعت 10:49 دلیل: لطفا جزئیات مسائل ارتباطی شرح داده نشود - ویرایش شد

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام دوست عزیز میتونم بپرسم شما چند سالتونه؟ و ویژگی های مثبت ایشون که شمارو جذب کردند که تمایل به ازدواج با ایشون رو دارین چی هست؟

3. کاربر روبرو از پست مفید ida bahrami تشکرکرده است .

گل شب بو (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 52 در 20 پست

Array
    من 26 سالمه - شعور و شخصیت طرفه - قانع بودنه طرفه - خانواده خیلی خوبشه - بعدشم ظاهرشه که خوشم اومده

5. کاربر روبرو از پست مفید eimanpaladin تشکرکرده است .

گل شب بو (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 00 [ 11:12]
    سطح
    59
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    487

تشکرشده 433 در 149 پست

Array
    دختری که خودش رو به راحتی در اختیار دیگران قرار بده ارزش اطمینان کردن نداره چه برسه به ازدواج .. از کجا معلوم این رفتارشو بعد ازدواج ادامه نده ؟؟؟؟؟
    مخصوصا این دختر که خودش پیشقدمه تو این موضوع...
    متاسفانه شما هم اصلا کار درستی نگردین به خواسته هاشون جواب مثبت دادین...
    اگه کسی واقعا این مسائل واسش مهم هست و دنبال یه مورد خوب برای ازدواجه این دختر اصلا مناسب نیست ... اگرم که مهم نیست این چیزا واستون . خودتون بهتر میدونید.

7. 8 کاربر از پست مفید خیال تو تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته مهربان (سه شنبه 10 تیر 93), گل شب بو (چهارشنبه 11 تیر 93), واحد (سه شنبه 10 تیر 93), مدیرهمدردی (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 10 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 52 در 20 پست

Array
    برای این موضوع که شما میگید پیش مشاور رفتم گفت این خانوم شما رو برای ازدواج انتخاب کرده و مطمئنه که باهاش ازدواج میکنید اما بروز نمیده - بعدشم تو یه سنیه که اوج شهوته و چون شما رو به عنوان همسرش میدونه داره اینکارو میکنه - اولا بخاطر اینکه شما رو جذب کنه بعدشم اینکه خودش خالی کنه و این رفتار شک برانگیزش بخاطر بچه بودنشه - از رفتاری که داره برای مشاور گفتم میگفت خیلی بچه هست

- - - Updated - - -

در ضمن میدونمم من اولین کسی هستم که دست بهش گذاشتم - مورد قبلی فقط در حد اس و صحبت بوده

9. 2 کاربر از پست مفید eimanpaladin تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), گل شب بو (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    من البته کارشناس نیستم . اما از صحبتاتون مشخصه بیشتر رابطتتون احساسیه تا منطقی. خب نحوه شناختتون رو تغییر بدین و این پروسه شناخت رو طولانیتر کنید. به نظرم زوده که انقدر سریع تصمیم به ازدواج گرفتین. من نمیتونم راجع به خانم قضاوت کنم اما از نظر من کسی که واقعا قصد ازدواج و تشکیل خانواده داره بیشتر سعی بر شناخت طرف داره تا بخواد بیشتر به نیاز هاش در ابتدای رابطه فکر کنه.این که ایشون راحت با این مسئله بر خورد میکنن به نظرم چیز مثبتی نیست.

11. 5 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), maryam240 (جمعه 03 اردیبهشت 95), فرهنگ 27 (سه شنبه 10 تیر 93), گل شب بو (چهارشنبه 11 تیر 93), واحد (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود دوست عزیز

بشخصه اگه جای شما باشم خیلی زود از این رابطه بیرون میام چون رابطه شما کاملا احساسیه و دارید احساسی تصمیم میگیرید با زندگی خودت و این دختر

بحث دوست شما نیست همه ما پسرا نمیدونم چیه که هرکی دنبال زن میگیرده خواهر خانوم خودمان را معرفی میکنیم در مورد برخورد با دخترا تجربه نداری دوست عزیز و دفعه اولته بهت ایرادی هم نمیشه گرفت.

برام جالبه این نوشته شما:

یه دختر خانوم که تویه یه خانواده مذهبی بوده - 18 سالشه -

یعنی بنظر خودت یه دختر خانمی که توی خانواده مذهبی بزرگ شده باشه و خودشم مذهبی باشه به این راحتی بخاطر تعریف دامادشون وسوسه میشه شماره شما رو بگیره و توی نگاه اول عاشقتون بشه؟!
    میگی رفتید پیش روانشناس و ایشون گفته:
    مشاور رفتم گفت این خانوم شما رو برای ازدواج انتخاب کرده و مطمئنه که باهاش ازدواج میکنید اما بروز نمیده - بعدشم تو یه سنیه که اوج شهوته و چون شما رو به عنوان همسرش میدونه داره اینکارو میکنه - اولا بخاطر اینکه شما رو جذب کنه بعدشم اینکه خودش خالی کنه و این رفتار شک برانگیزش بخاطر بچه بودنشه - از رفتاری که داره برای مشاور گفتم میگفت خیلی بچه هست.

والا من یکی موندم این بنده خدا مدرکشو از کجا گرفته شده روانشناس!درستش اینه هردختری بعد از دو یا سه ماه دوستی با پسر حتی لباس شب عروسیش و آرایشگاه و حلقه و خریدشم توی ذهن خودش تصور کرده و تا اون مرحله پیش رفته.
    نوشتی 18 سالشه و اوج شهوته بله حرف ایشون درسته ولی آیا بقیه دخترا هم توی این سن که اوج شهوته از این کارا انجام میدن؟(اون عده کم از دخترا رو بزارید کنار بحثم کلی و اخلاقیه)

متوجه این خط نمیشم چون شما رو بعنوان شوهرش میدونه خودشو داره در اختیار شما قرار میده تا جذبت کنه!!

والا تجربه بهم میگم اولا ایشون اصلا مذهبی نیست و خیلی اعتقادی به محرم و نامحرم نداره
    تجربه شخصی خودم و دوستام گرفتم اینو داره میگه اتفاقا خیلی بیشتر از سنش میفهمه و داره شما را وارد بازی احساسی میکنه که بعدا بگه وای نه تو عشقم بودی و من تورو بغل کردمو و رابطه عاشقانه داشتیم و بهت وابسته شدم و بعدش زیر بار نری میگه یا خودمو میکشم یا خیلی نامردی و پستی یا اینکه ننه و بابام فهمیدن باهم رابطه داشتیم .....

شما 26سالته فکر نمیکنی بهتر باشه یکمقدار عاقلانه تر در مورد این موضوع حساس و بسیار مهم قدم برداری و تصمیم درستی بگیری لطفا وارد این بازی احساسی نشو

آینده انسانها در امتداد گذشته آنهاست

سربازی رفتی؟
    میزارن درآمد ماهانت چقدره؟
    خونه داری از خودت
    و از همه مهمتر معیارهات برای انتخاب همسر چیه به ترتیب اولویت و با توضیح کامل بنویس

لینک زیر را حتما مطالعه کنید دوست عزیز

ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!

پ.ن:تجربه شخصیمو میگم و این نوشته کاملا شخصیه لطفا از این رابطه بکش بیرون همین الان میدونم لذت میبری دفعه اولتم هست ولی لطفا بکش بیرون چون ضرر میکنی دوست عزیز.

راستی دفعه دیگه در مورد جزئیاتش ننویس اینجا یه سایتیه که هرروز هزاران بازدید کننده داره در سنین مختلف
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

13. 7 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

eimanpaladin (سه شنبه 10 تیر 93), maryam240 (جمعه 03 اردیبهشت 95), فرشته مهربان (سه شنبه 10 تیر 93), واحد (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 10 تیر 93), خیال تو (سه شنبه 10 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    21

تشکرشده 52 در 20 پست

Array
    بله سربازی رفتم
    1100 ماهیانه دارم - خونه هم از خودم با ماشین ندارم
    ظاهر - پاکی - نجابت - اخلاق و شعور و شخصیت - صداقت - خانواده -

- - - Updated - - -

ممنون خاله قزی میدونستم داره بازیم میده - فقط میخواستم یکی بهم بگه - ممنون

15. 2 کاربر از پست مفید eimanpaladin تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), واحد (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط eimanpaladin نمایش پست ها
    بله سربازی رفتم
    1100 ماهیانه دارم - خونه هم از خودم با ماشین ندارم
    ظاهر - پاکی - نجابت - اخلاق و شعور و شخصیت - صداقت - خانواده -
    خوب خدا را شکر پسر خوب و کاری هستی و شرایط را آماده کردی برای یه ازدواج موفق که ایشالله نصیبت بشه

توی اینگونه روابطی که هیچ آینده ای نداره و فقط انرژی که باید در راه درست بکار بره را از آدم میگیره و تهش به هیچی نمیرسی
    لطفا از دست من ناراحت نباش اینجوری جواب دادم بهت دادا این راهی که داری میری را یکی از آشناهامون قبل از تو رفته و دو سال از عمرش به باد فنا رفت اون لینکی که بهت دادم را مطالعه کن کسی اینجا توی سایت همدردی خدایی برای کاربرایی که تایپیک میزنن فقط خوبیشونو میخواد برای این آشنامون که به نتیجه نرسید بخاطر اینکه با اینکه 2سال طول کشید ولی
    شناختی نداشت در حد یه سینما و یه کافی شاپ بود
    معیار درستی نداشت
    یه رابطه کاملا احساسی و بدور از منطق
    طرف مقابل هم دقیقا شرایط دختر خانومی که باهاش اشنا شدی را داشت
    مشاورم رفتن و اونم همین حرفای مشاور شما را زد تقریبا

خلاصه بهت بگم وارد اینجور روابط نشو خواهشا هیچوقت

زندگینامه دوستانی که قبل شما فکر میکردن و تایپیک زدن را مطالعه کن بد نیست خیلی بدردت میخوره.هرچند اندک ولی احتمال اینو بدهب رای شما هم اتفاق بیوفته

دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر

*:* پیوست تاپیک دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر >>>
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !
    ویرایش توسط khaleghezey : سه شنبه 10 تیر 93 در ساعت 11:01

17. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

eimanpaladin (سه شنبه 10 تیر 93), واحد (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 10 تیر 93)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط eimanpaladin نمایش پست ها
    برای این موضوع که شما میگید پیش مشاور رفتم گفت این خانوم شما رو برای ازدواج انتخاب کرده و مطمئنه که باهاش ازدواج میکنید اما بروز نمیده - بعدشم تو یه سنیه که اوج شهوته و چون شما رو به عنوان همسرش میدونه داره اینکارو میکنه - اولا بخاطر اینکه شما رو جذب کنه بعدشم اینکه خودش خالی کنه و این رفتار شک برانگیزش بخاطر بچه بودنشه - از رفتاری که داره برای مشاور گفتم میگفت خیلی بچه هست
    (اگر دقیقا مشاور اینها را گفته بدون هیچ تبصره و توضیحی )اون مشاور غلط کرده....

با این توضیحات که دادید. تا همین جا هم دچار مشکل شده اید.
    وابستگی به راحتی قابل رفع نیست. می توانید در این تالار سرگذشت وابستگان عاطفی را بخوانید.

این دختر خانم بچه نیست. دختر بی تجربه ای در این مورد نیست. در مورد دوستت هم بیشتر دقت کن. یا فرد بسیار ساده ای هست یا فرد بسیار زرنگ
    حذر کن... نیت این فرد ، قابل پیش بینی نیست.
    مواظب باش گاهی افتادن در بعضی باتلاق ها راه بیرون آمدنی برایش متصور نیست.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

19. 12 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

amir1364af (چهارشنبه 01 مرداد 93), anisa (سه شنبه 10 تیر 93), eimanpaladin (سه شنبه 10 تیر 93), khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), maryam240 (جمعه 03 اردیبهشت 95), فرهنگ 27 (سه شنبه 10 تیر 93), واحد (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 10 تیر 93), خیال تو (سه شنبه 10 تیر 93), سیاه و سفید (پنجشنبه 26 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93), شایسته89 (سه شنبه 10 تیر 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)