به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 مهر 93 [ 02:50]
    سطح
    17
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    77

تشکرشده 47 در 18 پست

Array

Icon18 فکر میکنم همسرم هنوز به همکارسابقش علاقه منده !

سلام دوستان

همسرم قبل از ازدواج با من به یکی از همکاراش علاقه مند بوده وقصد ازدواج داشته . وقتی نامزد بودیم تو گوشیش چندتا اس ام اس عاشقانه دیدم که از خط اون دختر ارسال شده بود و البته تاریخش برای قبل از اشنایی بامن بود من یه خورده حساس شدم درسته برای قبل بوده ولی اینکه چرا تاحالا پاکش نکرده برام سوالل شده بود که دیگه پیگیر نشدم تا اینکه عروسی کردیم چند ماه بعد از عروسی دیدم بیشتر اس ام اس های گوشیش رو پاک کرده ولی اون چندتارو توی جای جداگانه از بقیه اس ام س ها ذخیره کرده خیلی ناراحت شدم و بهش گفتم بهم گفت تو مریضی چه فکرایی میکنی ها . خوب قشنگه نگه داشتم دیگه همون موقه هم همه رو پاک کرد . بازم دیگه چیزی نگفتم تا اینکه روز اول عید سر یه موضوعی حرفمون شد البته ازقبل هم مسائلی بود ومن دیگه این دفعه طاقتم تموم شد و قهر رفتم خونه پدرم . وقتی باهم اشتی کردیم اتفاقی توی گوشیش دیدم اس ام اس تبریک عید زده به اون دختره همون روزی که من باهاش قهر کردم ویک ساعت بعد از اینکه ازخونه رفتم این کاررو کرده . به چند دلیل نمی تونم ساده از کنار این اتفاق رد بشم اول اینکه حدود یکساله دیگه با اون دختره همکار نیست که بگم همکارن و اشکالی نداره .

دوم اینکه اس ام اسش صمیمانه بود با این مضمون:دست بده در دست یار خنده بزن بر بهار.......لزومی نداشت می تونست سنگین تر تبریک بگه

سوم اینکه دقیقا یک ساعت بعداز قهرمون این مسیج رو زده وبا توجه به اینکه اس ام اس هاش رو هم تو گوشیش نگه داشته و بعد از سه سال از عقد و عروسیمون هنوز پاکش نکرده من احتمال خیلی زیاد و نزدیک به یقین میدم که هنوز دوستش داره . و اینم بگم که خانواده اش به شدت مخالف بودن با اون دختر ازدواج کنه و مخصوصا خواهرش خیلی سعی کرده که منصرفش کنه . همش فکرمیکنم دلش با اون بوده ولی خانواده اش نذاشتن به هم برسن .

حالا به نظرتون من چیکار کنم یا باید به روش بیارم که فهمیدم و باهاش صحبت کنم و ازش بخوام حرف دلش رو بزنه راستشو بگه که بعید میدونم راستشو بگه

یا اینکه یه جوری امتحانش کنم تا مطمئن تر بشم و بعد بهش بگم البته فکر نکنم جای شکی باشه همه چیز واضحه دلش با اونه

یااینکه کلا به روش نیارم و از فکرم بیرون کنم این چیزارو و زندگیم رو بکنم که اینم ازم برنمیاد من میخوام به بارداری اقدام کنم وقتی فکر میکنم همسرم دلش بامن نیست این کار درسته ؟

نمی دونم چیکار کنم لطفا بامن همفکری کنید دوستان چیکار کنم بهتره ؟ به نظرتون امتحانش کنم ؟یا بشینم باهاش حرف بزنم؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    عزیزم خوش اومدی به همدردی . به نظر من نه امتحانش کن نه باهاش حرف بزن . کلا بی خیال موضوع شو . به گفته شما ایشون یه وقتی بهش علاقه داشته یا دچار احساسات دوره جوانی بوده در هر حال گذشته و ایشون شما رو برای ازدواج اصلح تر و بهتر تشخیص داده پس کاری نکن که از انتخابش پشیمون بشه و فکر کنه که اگه با اون ازدواج میکرد خوشبخت تر میشد . میدونی همه ما دوست داریم یه نفر رو دوست داشته باشیم و یکی باشه که دوستمون داشته باشه . پس معشوق قلبش باش تا جایی برای شخص دیگه ای نباشه . وقتی شما جایگاهت رو اینقدر سریع ترک میکنی و جا میزنی چه انتظاری داری؟ یه همسر همراه یه معشوق عاشق باش تا از داشتنت احساس سر مستی کنه . اونقدر خوب و مهربون باش که بدون تو تنها احساسش فقط دلتنگی باشه . خداوند در وجود هر انسانی احساسات رو قرار داده مخصوصا زوجی که ازدواج میکنن خداوند عشق و علاقه رو در قلبشون قرار میده . حتی اگه ایشون بدون علاقه با شما ازدواج کرده باشه که بعید میدونم اینطور باشه الان میتونی عاشقش کنی .

3. 5 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 22 فروردین 93), ardeshirk (شنبه 23 فروردین 93), deljoo_deltang (جمعه 22 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 23 فروردین 93), meinoush (شنبه 23 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    بارها دیدم که ترک منزل توسط خانم عواقب خیلی بدتر از اینها رو در پی داشته. ای کاش قبل از ترک منزل میومدی و اینجا مشورت می گرفتی.
    فرض کن همسرت به اون خانم علاقمند بوده و نتونسته بهش برسه، خانم دیگری رو برای ازدواج انتخاب می کنه . با این خانم هم مشکلاتی داره. این خانم در برابر یکی از این مشکلات خانه رو ترک می کنه. نمی خواهم هیچ حقی به همسرت بدم. اما این مرد تنها نیاز داره دوباره یک منبع ارامش پیدا کنه. مردها بر خلاف ظاهرشون روحیه حساسی دارند و به شدت نیاز دارند که همسرشون بهشون آرامش بده. امیدوارم بتونی همسرت رو درک کنی و براش یک همدم باشی.

فکر نمی کنی اگر کنار همسرت در منزل بودی و به حالت قهر از خونه نمی رفتی چنین اس ام اسی دیگه وجود نداشت؟ حالا هم به نظرم بچسب به زندگیت و سعی کن از ابزار هایی که داری (بودن از نظر عاطفی و فیزیکی کنار همسرت) ریسمان زندگیت رو اینقدر محکم کنی که به این راحتی با یک ضربه پاره نشه.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

5. 3 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 22 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 23 فروردین 93), meinoush (شنبه 23 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    سلام
    اول مشخص کنید که از تجسس یا گفت و گو میخواین چه نتیجه ای بگیرین؟ وادارشون کنین اقرار کنن که اون خانم رو دوست دارن؟
    خب بعدش؟ فرضا اعتراف هم کردن؛ می خواین چیکار کنین؟ شما هیچ جوری نمی تونید پی به احساسات واقعی یه آدم ببرید چه برسه به اینکه بخواید مجبورش کنید احساسش رو تغییر بده.

گذشته از این، فکر نمی کنین بیش از حد دارین مسئله رو بزرگ می کنین؟! نمی دونم چه مسائل دیگه ای بین شما و همسرتون وجود داره اما به عنوان یه ناظر خارجی فکر نمی کنم چندتا اس ام اس معنی خاصی داشته باشه.

7. 5 کاربر از پست مفید mahasty تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 22 فروردین 93), del (سه شنبه 26 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 23 فروردین 93), meinoush (شنبه 23 فروردین 93), واحد (شنبه 23 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    دوست عزیز کندو کاو کردن روابط و یا عشق گذشته همسرتون چه نتیجه ای برای شما داره؟
    جز اینکه اعصابت خرد بشه و به همسرت بدبین بشی و مسائل مختلف رو به هم ببافی
    ایشون در گذشته عشقی داشتن و خب مسلمه که شاید خاطراتی با ایشون داشته باشن
    و من فکر میکنم شما مسئله رو خیلی بزرگش میکنی یه پیامک تبریک عید بوده همین! اگر این پیامک به جاهای دیگری کشیده میشد شما حق داشتی حساس بشی ولی فقط یه پیام تبریک بوده که ما در طول روز به کرات این نوع پیامها رو دریافت می کنیم (میدونم سخته ولی باید کمی واقع بینانه تر به مسئله نگاه کنی)
    در گذشته دختری قلب همسر شما رو تسخیر کرده بوده که به سرانجام نرسید اما شما جای خیلی بهتری داری شما همسرشی و میتونی فراتر از اینها تسخیر کنی شما الان زندگیشو تسخیر کردی چه بسا که قلبش رو هم تسخیر کردی که باهاتون ازدواج کرده
    اما بذار این تسخیر شما عمیق باشه شما هم از لحاظ عاطفی ، فیزیکی و... به همسرت نزدیکتری پس خیلی از اون دختر جلوتری
    هرچند که به نظر من مسئله اون دختر تموم شده هست
    بهتره به جای کنترل و چک کردن گوشی همسرتون سعی کنید این موضوع رو فراموش کنید و اصلا اصلا این مسئله رو باهاشون در میون نذارید
    وقتی این مسئله رو به روش بیاری اگر خدای نکرده دوباره قهر کنی این پیامک فرستادن براش تبدیل به عادت میشه چون شما رازی رو که در قلبش بوده افشا کردی پس دیگه راز نیست و علنا این کار رو انجام میده
    سعی کن از لحاظ عاطفی بیشتر به همسرت نزدیک بشی
    خانم های متاهل عزیز من کم تجربه تر از این هستم که بهتون توصیه کنم ولی به عنوان خواهر کوچکتر میگم "تو رو خدا قهر کردن و رفتن خونه مادر رو بذارید کنار"
    این مسئله جز له کردن غرور همسرتون و علنی کردن مشکلاتتون در جمع خانواده ها هیچ ثمره دیگری نداره
    حتی اگر همسرتون پس از قهر شما رفتارهایی رو ترک کنه شما فکر میکنید که به اشتباهاتش پی برده و اصلاح شده اما زخم اون غرور له شده همیشه توی قلبش میمونه و مطمئن باشید یه جای زندگی تلافی می کنه

9. 5 کاربر از پست مفید mis-marjan تشکرکرده اند .

ardeshirk (شنبه 23 فروردین 93), fariba s (شنبه 23 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 23 فروردین 93), meinoush (شنبه 23 فروردین 93), واحد (شنبه 23 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 مهر 93 [ 02:50]
    سطح
    17
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    77

تشکرشده 47 در 18 پست

Array
    سلام از اینکه جواب دادین ممنونم
    مطمئنم اگه موضوع قهر رو نمیگفتم جواباتون زمین تا آسمون فرق میکرد !! به نظرمن این توجیه مناسبی نیست براای این کار یعنی خانوما هیچوقت جایگاهتون رو ترک نکنیین که اگه این کارو کردین همسرتون به روز نکشیده میره سراغ یکی دیگه . در ضمن قهر ما یه نصفه روز طول کشید و پدرمادرم هم خبردارنشدن و همسرم بعد از ظهر همون روز اومد خونه پدرم و قضیه تموم شد . علت قهرم رفتن و برنگشتن به خونه نبود واقعا تحمل اون فضا رو نداشتم و مطمئنا اگه مونده بودم یه دعوای اساسی منتظرمون بود .
    ما از نامزدی مشکلات زیاد داشتیم همسرم به گفته خودش منو دوست داره (به گفته خودش چون رفتارش اصلا اینو نشون نمیده ) اما باهم از همه لحاظ خیلی فرق داریم خصوصا تو مسایل مذهبی فکرمون از هم فاصله داره ولی اون خانوم از لحاظ پوشش و حجاب واعتقادات و حتی اندام و چهره خیلی به اون چیزی که همسرم میخواست نزدیک بود . تو جلسات خواستگاری که به درخواست همسرم ما نزدیک ده بار باهم صحبت کردیم همسرم یه بار گفت من ازچهره ات زیاد خوشم نمیاد حتی از اجزای صورتم ایراد گرفت الان با این اتفاقاتی که افتاده فکرمیکنم اون از اول ازم خوشش نمیومده حتی الانم از چهره ام تعریف نمیکنه من شاید بتونم جذبش کنم بهش محبت کنم ولی چهره ام رو که نمی تونم تغییر بدم تعریف نباشه چهره خوبی دارم و وقتی اطرافیان ازم تعریف میکنن به جای اینکه خوشحال بشه با حالت تمسخر لبخند میزنه . الانم همیشه برام سواله چرا با اینکه میگه دوستم داره اما بهم بی تفاوته کارهایی رو که شخص به خاطر دوست داشتن و عشق در حق دیگری میکنه هیچ وقت ازش ندیدم . هیچ وقت احساس نکردم دوستم داره آیا همین که داره زیر یه سقف با من زندگی میکنه یعنی دوستم داره ؟ من نمیگم منو اصلا دوست نداره اما انگار بین دو نفر گیر کرده . ما دوسال عقد بودیم و یکساله که عروسی کردیم یعنی سه سال برای فراموش کردن و کنار اومدن با شرایط جدید کافی نیست من هرچقدر هم محبت کنم تا بیاد سمت من و دلش جای دیگه نباشه یه چیزایی مثل اعتقاداتم و حجابم و چهره ام رو که نمی تونم تغییر بدم تا دلخواه همسرم باشه.
    بنابر این میخوام برام مشخص بشه که همسرم از زندگی بامن احساس رضیت میکنه یا اینکه فکرمیکنه با شخصی دیگه خوشبخت تره . شاید واقعا داره منو تحمل میکنه و ز شرایط راضی نیست که دلش رفته جای دیگه . من نمیخوام الان چشم روی همه چی ببندم و بعد از چند سال زندگی و با یه بچه بیاد تو روم نگاه کنه بگه من نمیخواستمت به زور تحملت کردم .
    اگرم میخواستم رو در رو باهاش صحبت کنم نه بخاطر اینکه تو روش بزنم یا بازخواستش کنم بلکه میخوام تویه فضای آروم و منطقی به دور از دعوا و ناراحتی ازش بخوام حرف دلش رو بگه و این اطمینان رو بهش بدم که حرفش و تصمیمش برام قابل احترامه و اون مجبور به ادامه دادن یا ندادن نیست .

11. کاربر روبرو از پست مفید mahtisa تشکرکرده است .

واحد (شنبه 23 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    با سلام
    دوست گرامي يه لطفي بکن :
    - علت عدم ازدواج همسرتون با همکارسابقش چي بود ؟
    - ميزان آشنايي همسرتون با ايشون درچه حد واندازه اي بود ؟
    - اختلاف هايي که شما ميگيد بين شما وهمسرتون هست از هرنظر شامل چه مواردي ميشه ؟
    - مدت زمان نامزدي وازدواج تون چقدرهست ؟
    پاسخ دادن به سوالات بالا کمک فراواني به دوستان خودتون درهمدردي وبه خودتون به منظورتجزيه وتحليل گذشته ميکنه که مشخص بشه درچه وضعيتي هستيم !
    اما چند نکته برادرانه :
    - ممکنه درگذشته عشقي وجود داشته باشه بين همسرتون وهمکارش که البته براي شما که الان خانمش هستي شايد کمي ناخوشايند باشه ولي بايد بدوني همه ما سابقه وگذشته اي داريم که بايدباهاش روبرو بشيم ...تصورات ذهني ويا خاطراتي درگذشته ويا حتي تعلقات عاطفي همه ممکنه درذهن ما ازافرادي نقش بسته باشه که به مرور زمان يا اصلاح ميشه ويا کم رنگ وضعيف ميشه ويا تقويت ميشه ...... اين خودماهستيم که با فراهم نمودن شرايط وتلاش و کوشش امروزمون رو بهتر از ديروز ميکنيم ويا ميشينيم حسرت ديروز رو ميخوريم .... به هسرتون فرصت بده با شرايط جديد کناربياد وبا سپري نمودن خاطرات ذهني خودش به آرامش برسه وبا کنکاش نمودن وتفتيش نمودن گذشته هم خودتون به نقطه بحراني ميرسي وهم اينکه ذهن همسرتون رو آشفته ميکنين که هيچ کدوم به نفع زندگي تون نيست .
    - سعي کنيد فضاي زندگي تون همواره با احترام وصميمت همراه باشه هرگز حريم خصوصي همديگه رو به بهانه هاب مختلف زير پا نذاريد بدونيد مچ گيري وکنکاش درهمه موارد منجربه کدورت ودوري ازهم ميشه وفضاي بين خودتون تيره ميشه .
    - براي اختلاف هاي خودتون دنبال بهانه نباشيدکه خانوادشون ويا خانوادمون ويا ............. الان همه کاره زندگي خودتون هستيد وموفقيت هاتون ويا شکست تون به پاي خودتون نوشته ميشه واينکه مطرح ميشه عوامل بيروني و..... چنين وچنان ميکنه قابل قبول نيست .
    - دنبال جذب همسرتون با عشق وصمميت باشيد وبا بزرگ نمايي مسايلي ازگذشته ويا ريز بيني رفتاروگفتارهمسرتون نسبت به خودتون .... زندگي تون رو درفشار قرارندين بدونين زندگي حاصل همه رفتارهاي ما درهمه شرايط هست نه يه حرف ويه رفتار ..... ضمنا همچي درزندگي قابل تغيير هست چه تغيير بد وچه تغيير خوب ...... منفعل نباشيد وزندگي تون رو به بهانه هاي جزيي تخريب نکنيد ..... نذاريد شمايي که صاحب زندگي هستيد وتمام امور توسط شما مديريت ميشه وتمام روز فرصت عشق ورزي ومحبت به همسرتون داريد تحت تاثير فردي قراربگيريد که هيچ نقشي درزندگي شما نداره .......... موفق باشيد براتون بهترين هارو آرزو ميکنم

13. 3 کاربر از پست مفید ardeshirk تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 23 فروردین 93), meinoush (شنبه 23 فروردین 93), واحد (شنبه 23 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 11 دی 95 [ 09:45]
    سطح
    47
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    59

تشکرشده 378 در 207 پست

Array
    سلام
    ببخشيد تو تايپيك شما اومدم
    ولي
    من ميخواستم يه موضوع جديد بدم مشكل دارم ولي انگار نميشه ؟ۀ

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    بادرود خدمت بانو mahtisa

سپاس از دوستانی که راهنمایی کردن دوستان تقریبا همه حرفای گفتنی را با شما در میان گذاشتند فقط چنتا نکته ریز میمونه که پایین برای شما مینویسم

1.ذهن خوانی نکنید
    2.منفی بافی نکنید
    لطفا آدرس زیر بروید و مقاله خطای شناختی را مطالعه کنید
    http://www.hamdardi.net/thread-154.html
    3.به هیچ عنوان حتی برای مدت کوتاه منزل خود را ترک نکنید حتی نصف روز به هیچ وجه.منزل یک زن همانند سنگر اوست
    4.آشنایی با تفاوت های بین جنس زن و جنس مرد(آدرسش را برای شما میزارم مطالعش خیلی براتون مفیده) حتما بخوانید خود من نکات خیلی خوب و ریزی داشت که واقعا نمیدونستم مثلا طرز نشان دادن دوست داشتن مرد و زن با هم چه تفاوت هایی داره.تفاوت های فیزیکی بین زن و مرد

http://www.hamdardi.net/thread-23419.html
    5.گذشته را شخم نزنید.گذشته هرکسی مربوط به خودشه پس بزارید خودش این موضوع را مدیریت کند

من یک مرد هستم جنس خودم را خوب میشناسم واسه همین میگم بانوان محترم به هیچ عنوان منزل را ترک نکنید.پیامک از قبل نگهداشته بود چون قشنگ بود ولی پاکش کرد این موضوع تمام شد.ولی شما چیکار کردی هنوز داری این مورد را بخودت یاآوری میکنی و برای خودت داستان سرایی و پیشگویی میکنی که در آینده چه اتفاقی قراره بیوفته؟!!!! شما خودت میخوای شوهرت را هل بدی به این سمت که بره طرف اون خانوم یه خانم های دیگه اگه خودت میخوای زندگیت را خراب کنی خواهشا تقصیر ها را گردن اون بنده خدا ننداز.

5.نصف روز گذاشتی قهر کردی رفتید خونه پدرتان بخاطر چی؟میشه دقیقا بگید ایشون چه کار اشتباهی انجام دادند اگه اینجوریه که نصف بیشتر بانوان باید منزلشان را ترک کنند اگه طرز فکر شما را داشته باشند.که دیگه چه نیازی به سایت همدردی

و از همه مهمتر اولا کار شما بسیار اشتباه داری در گذشته ایشون کنکاش میکنید و تلفن همراه ایشون را چک میکنید.دوما آیا شوهر شما جوابی بهشون دادن؟چرا داری به این بنده خدا تهمت داشتن رابطه خارج از خانواده میدی؟!!چجوری جرات میکنی اینکارو انجام بدی و خودت تیشه برداری بزنی درخت تنومند زندگیت را قطع کنی؟!

خواهشا دفعه قبلی بجای رفتن به خانه پدرتان با روش مناسب با ایشون گفتگو کنید نسبت به احساسی که دارید.خواهشا خواهشا خواهشا زندگیتو بچسب و خرابش نکن به والله قسم حیفه شوهرت خیلی خوبه و دوست داره زود اومده و از دلت درآورده فقط بخاطر یه پیامک عید تبریکی بخدا داری اشتباه میکنی

بانو دوتا آدرس مینویسم برید مطالعه کنید خیلی به شما کمک میکنه برای برقراری رابطه بهتر با شوهرتان

http://www.hamdardi.net/thread-21813.html

http://www.hamdardi.net/thread-18343.html
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !
    ویرایش توسط khaleghezey : شنبه 23 فروردین 93 در ساعت 10:48

16. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ardeshirk (شنبه 23 فروردین 93), meinoush (شنبه 23 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    دوست عزیز میدونم الان حس خوبی نداری ولی سعی کن عاقلانه رفتار کنی
    بهتره موضوعات رو به هم نبافی
    درسته همسرت گفته از چهرت خوشش نیومده ولی بالاخره یه نکته مثبتی دیده که شما رو به عنوان همسر انتخاب کرده ضمنا تعریفات دیگران هم تاثیر داره سعی کن یه وقتایی که دیگران تعریف می کنن خودت حضورا به همسرت بگو (مثلا فلانی میگفت چقدر خوش هیکلی و یا فلانی میگفت چهره قشنگی داری) این مسائل رو همیشه با اعتماد به نفس مطرح کن
    من فکر میکنم شما به خاطر مسئله پیش اومده اعتماد به نفست رو از دست دادی
    درسته که اون خانم با همسرتون تناسب داشته ولی الان شما همسر ایشون هستی
    فرض کنیم که شوهرت گاهی ممکنه به ایشون فکر کنه (ما هنوز از هیچی مطمئن نیستیم چیزی که در دست داریم یه پیامک بدون جواب!) ولی آیا تا به حال این مسئله رو به زبون آورده؟
    آیا شما رو با ایشون مقایسه کرده؟
    آیا عنوان کرده که با ایشون تفاهم بیشتری داشته؟
    ممکنه این ها تلقینات ذهنی خودتون باشه
    به قول آقای خاله قزی ذهن خوانی نکنید
    حتی اگر در فرض محال متوجه رابطه ای بین همسرت و اون خانم بشی (فرض می کنیم) باز هم نباید میدون رو خالی کنی این زندگی شماست کسی نباید برای زندگی شما دلسوزی کنه به جز خودتون
    بمون و برای حفظ زندگیت تلاش کن
    حتی اگر همسرت حرفاتو تایید کنه در نهایت به چی میخوای برسی؟ میخوای ازش طلاق بگیری
    فقط به خاطر یک پیامکی که هیچ جوابی نداشته؟؟؟؟؟؟!!!!!
    دوست عزیز شما داری همینطور مسائل رو به هم ربط میدی بدون دلیل و مفهوم منطقی!
    ضمنا ما توی این تالار خانومایی داشتیم که همسرشون چندین بار بهشون خیانت کرده بوده ولی با این حال اومدن و مطرح کردن و به دنبال راه حلی برای حفظ زندگیشون بودن (البته دیدگاه آدما در مورد مسائل با هم متفاوته)
    اعتماد به نفس خودت رو بالا ببر و سعی کن از لحاظ عاطفی خودت رو به همسرت نزدیک کنی
    میگی همسرت رفتارهای عاشقانه نداشته آیا شما این رفتارها رو با ایشون داشتی؟
    یه وقتایی لازمه یه سری مسائل رو با پیش قدم شدن خودمون به طرف مقابل یاد بدیم
    یا یه وقتایی که خلوت کردید توی موقعیت مناسب خودتو لوس کن و بگو "دوست داشتم فلان موقع منو غافلگیر کنی"
    خواسته های خودت رو در موقعیت مناسب عنوان کن

18. 3 کاربر از پست مفید mis-marjan تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 23 فروردین 93), meinoush (شنبه 23 فروردین 93), zendegiye movafagh (دوشنبه 25 فروردین 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)