به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 فروردین 93 [ 11:41]
    سطح
    1
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 5 در 1 پست
    Array

(احساس شکست به خاطر قیافه همسرم و بهانه جویی های همسرم)شرح پشیمانی من گوش کنید

سلام به همه
    پیشیاپیش بابت پرحرفیم عذر خواهی میکنم, از همه میخام خوب و کامل بخونن.
    من حدود سی سالمه حدود دو سال پیش هم ازدواج کردم! یکم برگردیم به عقب تر! مدتها بود خیلی تو فکر ازدواج بودم, احتمالا من دچار بلوغ زود رس هم بودم چون حدود 13 سالگی بالغ شدم و سالهای بعدش شهوت من بین هم سن و سالام به مراتب شدیدتر بود و زبانزد همه دوستانم بودم, از طرفی بخاطر ظاهرو قیافیه ی نسبتا خوبی هم که داشتم خیلی از دخترا دوس داشتن باهام دوس بشن یا ازدواج کنن البته خودمم حدود 21 سالگی به یه دختر علاقمند شدم اما مخالفت شدید خانواده ام کلا منصرفم کرد اما تو سالهای بعدش پس از فارق التحصیلی از دانشگاه و خدمت و بیکاری و کلی یللی تللی وقتی حرف ازدواج جدی شد دیدم که حرف اصلی رو پول میزنه و به هرکی رو بندازی تا یه شغل حسابی و پول نداشته باشی دختر حسابی بهت نمیدن!البته مادرم بنده خدا خیلی گشت, شاید حدود 40- 50 نفری معرفی شدن و رفتیم دیدیم و گفتیم و شنیدیم اما هرکدومش که ما میپسندیدیم اونا میگفتن نه!
    بالاخره گذشت تا حدود دو سال پیش استخدام شدم, اونام تو یه کار دولتی و حسابی با حقوق خوب, اون موقع بود که انتخاب همسرراحت تر بود برام! تو این حین بود که یه دخترو مامان و خاهرم دیدن و کلی پسندیدن و با اینکه من بعد از دیدنش اصلا نپسندیدمش اونقدر تو گوش من خوندن و دعوا و نفرین کردن و تهدید که این آخرین مورده و ... که دیگه قبول کردم, البته من طی مشاوره های زیاد قبلیم ملاک اصلی ازدواجم قیافه و ظاهر بود اما چون خیلی رو اخلاق و خانواده تاکید شد بالاخره قبول کردم.
    حالا دو ساله هر روز به خودم لعنت میفرستم که چرا با این زنی که دوسش نداشتم ازدواج کردم!هر بار که یه دختر تو خیابون میبینم میگم ای احمق اینهمه دختر خشکل بود این کی بود گرفتی! تازه این همه ی مطلب نیس, حالم واقعا از خانوادش هم بهم میخوره از پدر و مادرش گرفته تا همه خاله ها و دایی های بی فرهنگ و عقب افتاده اش!روحیه ی حساس خودشم دیگه این تنفر منو بیشتر میکنه ! هر روز از خانواده امو و خوم یه بهانه ای میگیره!
    چیزی که تصورشو نمیکردم اینه که زنم همچین بدنی داشته باشه!باورم نمیشد پاهاش از خودم بیشتر مو داشته باشه!!! باور کنید شبا پاهامو می پوشونم که بهش نخوره از بس بهم می کوبه! البته اون میگه طبیعیه اما من همچین چیزی قبلا تو بدن هیچکدوم از خانومای دور و برم ندیده بودم(البته محارمم, من قبل از زن خودم با هیچ زنی رابطه جنسی نداشتم)
    حالا میگه پول بده لیزر کنم!! حدود یه ماه قبل پول دادم چشمشو لیزیک کرد! تازه میخاد دندونای کجشم درس کنه و دماغشم عمل کنه!! نمیدونم اون پدر مادر کنس و گداش نمیتونستن قبلا این کارا را براش بکنن!
    با همه این تفاسیر هر روز به خودم لعنت میفرستم که چه شکری خوردم! ولی جرات هم ندارم طلاقش بدم!عرضه شو ندارم!
    هر شب دو سه بار باهاش سکس دارم اما هیچ وقت راضی نیستم و لذت نمیبرم! دوباره سر کارم با دیدن یه خانم دیگه تحریک میشم و سعی میکنم فقط سر به زیر باشم.
    میدونم مشکلم راهی نداره! مشکلم لاینحله مگر اینکه خدا بهم کمک کنه و این فکر از سرم بیاد بیرون!باید تا آخر عمر باهاش کنار بیام! طلاق چیزی رو عوض نمیکنه! من واقعا سخت گیرم , مطمئنم نمیتونم دیگه کسی رو که دوستش داشته باشم پیدا کنم و نمیتونمم مجرد بودنو تحمل کنم!
    چجوری ممکنه کسی که دوسش نداری, قیافه اشو نمیپسندی, از بدنش لذت نمیبری و حالت از خانواده اش بهم میخوره بتونه راضیت کنه؟بنظرم مادرش فقط بدلیل شغل من بهم دختر داد ولا غیر! پدرشم که با کلم پیچ تفاوت چندانی نداره! اه اه ... اصلا نمیخام حرفشونو بزنم.
    کاش میشد به 10 سال پیش برگردم! کاش این شغل دولتی نبود! کاش ازدواج نمیکردم! 10000کاش..............
    زندگی من اینه!!! نابود شد و رفت! تا آخرم همین می مونه و درست شدنی نیست! تنها کاری که میتونم بکنم اینه که برم توی شهر محل کارم یه خونه بگیرم تا از خانوادش دور باشم و به همون هنرای خودم فکر کنم و پیگیر باشم!
    امید وارم همه جوونا چشمشونا باز کنن!
    تو ازدواج عجله نکنید تو رو خدا!
    و امید وارم پدر و مادرا به علایق بچه هاشون احترام بذارن! شما رو به خدا و به تمام مقدسات قسم که عبرت بگیرید.

2. 5 کاربر از پست مفید hamed63E تشکرکرده اند .

1234567 (یکشنبه 10 فروردین 93), meinoush (یکشنبه 10 فروردین 93), noamooz (چهارشنبه 13 فروردین 93), reza-m (سه شنبه 26 فروردین 93), کامران (سه شنبه 12 فروردین 93)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 13:16]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

تشکرشده 37,079 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    من احساسات شما را درک میکنم.
    در ذهنت یه زندگی دیگه ای پرورش و تخیلی می کردید. در واقعیت به یه زندگی دیگه ای وارد شده اید.
    و ا ین دو زندگی تخیلی و واقعی شما خیلی خیلی از هم دورند.
    حالا احساس پشیمونی دارید.

من رنجنامه ای که تدوین کردید به دقت خوندم.
    به نظر می رسد هم آن زندگی که تخیل کردید ، اشتباه و خیلی ذهنی و تخیلی هست:
    که اگر یه دختر خوشگل و مشگل و خانواده با فرهنگ پیدا می کردید دیگه آخرش بود. و حتما خوشبخت بودید.

و هم به نظر می رسد زندگی واقعی کنونی که فکر می کنید فاجعه هست، زیادی پیاز داغشو زیاد کردید و اشتباه می کنید:

که اگر یک دختری پاهاش مو داشته و قیافه اش آنقدر قشنگ نبود (که توی خیابون همه سر بچرخونند و تا از چشمها دور شد او را نظاره کنند، ) و حساس بود و گیر بده، پس زندگی داغون شد و بیچاره شدیم.

یعنی هم آن را که در ذهن پرورش داده بودید ، خیلی زیادی تخیلی بوده و گمان داشتید که که ایده آل خوبی هست.
    هم آن را که الان فاجعه می بینید خیلی زیادی فاجعه سازی کرده اید.

هم باید تخیلات قبلی ات اصلاح شود.
    هم برداشتت از فاجعه کنونی باید متعادل شود.

فعلا پیشنهاد می کنم در همین راستا 2 تاپیک ذیل را لطفا مطالعه فرمایید:
    مرثیه سرایی احساسی عامل نا آرامی شماست!

آرامش و نحوه مواجهه افراد با مسائل و مشکلات زندگي

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

4. 13 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

Amir_23 (چهارشنبه 20 فروردین 93), asemaneabi222 (یکشنبه 10 فروردین 93), FesQeli (چهارشنبه 20 فروردین 93), meinoush (یکشنبه 10 فروردین 93), mohammad6599 (سه شنبه 06 خرداد 93), reza-m (سه شنبه 26 فروردین 93), sara 65 (سه شنبه 12 فروردین 93), shayana (یکشنبه 10 فروردین 93), tanin-91 (یکشنبه 10 فروردین 93), فرشته مهربان (دوشنبه 11 فروردین 93), مهربونی... (پنجشنبه 21 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 10 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 10 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    اقا حامد به همدردی خوش اومدید و عیدتون مبارک . از خوندن نوشته هاتون متاسف شدم از اینکه شما به خودتون و البته به اطرافیانتون خیلی سخت میگیرین و به اصطلاح نیمه خالی لیوان رو میبینید . همه اون چیزایی که نوشتید چیزای خیلی طبیعی هستن و شما با هر زن دیگه ای هم که ازدواج میکردید اونا رو میدید مثلا بدن همه زنا مو داره حالا یکی کمتر یکی بیشتر و علت اینکه شما نمی بینید اینه که از بین میبرن حالا با لیز یا بدون لیزر . فکر نکنید دندون همه خانها درست و مرتبه اونی که شما در نظرتونه فقط هنر پیشه های مشهورن که با هزار تا عمل و اورتودنسی خودشونو به این شکل در اوردن . احساس میکنم شما چون احساس میکنید این خانم بهتون تحمیل شده اصلا سعی نمیکنید خوبی هاشو ببینید و با عینک بدبینی به همه چی نگاه میکنید . میشه با دقت هم خوبی ها و هم ایرادات خودتون و همسرتونو برامون بنویسید ؟

6. 10 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

ardeshirk (یکشنبه 10 فروردین 93), asemaneabi222 (یکشنبه 10 فروردین 93), Elena1994 (یکشنبه 10 فروردین 93), FesQeli (چهارشنبه 20 فروردین 93), mohammad6599 (یکشنبه 10 فروردین 93), فرشته مهربان (دوشنبه 11 فروردین 93), پونیو (دوشنبه 11 فروردین 93), مدیرهمدردی (یکشنبه 10 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 10 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 10 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 خرداد 94 [ 21:29]
    سطح
    16
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 15 در 9 پست

Array
    سلام دادا.خوبی؟واسه اولین بار بود که یه مطلب رو با دقت و حوصله خوندم با اینکه خیلی طولانی بود.خیلی متاثر شدم اخه مرد حسابی تو که خوشت نمی یومد چرا رفتی جلو؟اقا من هم شهوت دارم ولی باید دید عقلت چی میگه نه شهوتت!البته پدر و مادرت هم خیلی تقصیرکار بودن.ببینم بچه هم داری؟اگه بچه ای در کار نباشه باز میشه یه کاریش کرد ولی خوب گناه اون دختر چیه؟پدر و مادر شما رفتن پسند کردن بعد شما هم رفتی پسند کردی و......حالا اون دختره چیکار کنه؟یه خدابیامرز راست میگفت ادم باید یکی رو بگیره که وقتی باهاش تو یه سفره نشست حال کنه!حالا امیدوارم کسی این حرف من رو نخونه ولی این سایت جز پرس و جو و نصیحت چیزه دیگه ای نداره و نمیتونه بهت کمک کنه با فکر خودت برو جلو.اتفاقا من هم مثل قضیه شما رو داشتم ولی با یه خورده فکر تونستم از این نابودی بیام بیرون.خواستی برو بخون این مطلب رو من گداشتم.http://www.hamdardi.net/thread-32561.html

مدیر همدردی: دقت کنید برای مشاوره و راهنمایی به دیگران نباید خودمان در گیر آن مشکل به صورت حل نشده باشیم. شما در همین تاپیک خودتون که لینک دادید جمله ذیل را گفته اید. چگونه می توانید با این احساسات انفجاری به دیگران کمک کنید، پاک کردن صورت مسئله که معنی حل مسئله نمی دهد.:

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadn نمایش پست ها
    ....... سی سال که سهله تا 60 سالگی هم زن نمیگیرم.این یادت باشه هر کس بهت گفت زن بگیر بدون باهات دشمن هست!
    ویرایش توسط مدیرهمدردی : یکشنبه 10 فروردین 93 در ساعت 14:27 دلیل: جواب به راهنمایی اشتباه farzadn

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 آبان 97 [ 22:02]
    سطح
    48
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 315 در 142 پست

Array
    مرد ها چون فیلم های هالیوودی و سریال های ماهواره رو میبینن فکر میکنن طبیعت خانوم ها مثل اوناست و هیچ ی دونه مویی ندارند و همیشه باید آراسته به نظر برسن و ...
    ولی نمیدونن اون هنرپیشه ها اساس کارشون ظاهرشونه و هر سال کلی وقت برا رسیدگی به خودشون میزارن..

تو بدن همه خانوم ها مثل آقایون تستسترون ترشح میشه اما این مقدار خیلی کمتره ولی آندروژن ترشح میشه و کاملا طبیعیه همه زن ها یکمی یا بیشتر رو بدنشون مو داشته باشن..

این که خودشون با این مشکلات کنار بیان و اپیلی و اصلاح کنن به بهداشت و خودشون مربطوه ..

شما هم صاف زوم کردید رو این مساله زشت بودن ، حالا که خانومتون داره با شما راه میاد و میگه میخوام عمل کنم خب این یعنی دوست داره در مسیری که هم شما و هم اون دلش میخواد قدم برداره چه اشکالی داره کمکش کنید..

یه مطلب دیگه هم هست که خیلی خانوما بعد از بارداری سطح ترشح هرمون هاشون تغییر میکنه و همشون ظاهرشون نسبت به جوونیشون متغیر میشه ، پس شاید ظاهر زیبا چند سال بیشتر دووم نداشته باشه ..

مطلب بعدی اینکه زن باید ناز کنه ، حساس بودن اون خانوم کاملا طبیعیه خواهشا توقع نداشته باشید مثل یه مرد به همه مسائل منطقی و رک باشه - همه زن ها حساس و احساساتین پس سعی کنید این موضوع رو درک کنید نه اینکه انکارش کنید

و نکته اخر اینکه شما مردید ، پس مردونه و با غیرت قبول کنید که اگه قرار باشه کسی سرزنش بشه شمایید که قبلا باید خوب پشماتون رو باز میکردید ، مگه مادر و خواهرتون میخواستن ازدواج کنن؟ این در نهایت شما بودید که تصمیم گرفتید و رفتید مسئولیت ی دختر رو قبول کردید ، پس نکنه خدایی نکرده طوری رفتار کنید که دختر خودشو به خاطر ظاهر و مقبول نبودن سرزنش کنه ف بازم میگم غیرت مردونه و مسئولیت و تعهدی که به یه ادم دارید نباید اجازه بده چنین رفتاری داشته باشید امیدوارم مشکلاتتون زود حل بشه.

9. 6 کاربر از پست مفید Elena1994 تشکرکرده اند .

sara 65 (سه شنبه 12 فروردین 93), shayana (یکشنبه 10 فروردین 93), پونیو (دوشنبه 11 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 10 فروردین 93), دختر بیخیال (یکشنبه 10 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 10 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام برادر گرامی

عید شما هم مبارک باشه.
    من چند تا نکته خدمتتون عرض کنم:

1)لطفا در مورد بزرگترها القاب و صفات نامناسب را به کار نبرید.حالا آنها هرکس و هرجور که می خواهند باشند.ما در هر صورت باید احترام بزرگترها را حفظ کنیم.مخصوصا اگه آن بزرگتر پدر و مادر باشند یا جای پدر و مادر.

2)من هم با آقای مدیر همدردی موافقم.
    به نظرم چون شما از اول این خانم به دلتون ننشسته الان ایرادات ایشان را بسیار شدید تر می بینید.وگرنه همه آدم ها روی بدنشون مو داره.حالا چه کم و چه زیاد.بعضی خانم ها سلیقه و حوصله بیشتری به خرج می دهند و یا با استفاده از تکنیک های اپیلاسیون و انواع اسپری های موبر موهای زائد را از بین می برند.
    هنرپیشه های فیلم های پ و ر ن هم که از طریق بدنشون نون در می آورند؛تمام بدنشون را لیزر می کنند.سوای اون همه عمل های جراحی روی سینه،باسن و کمر و....
    و سوای اون همه کرم پودرهای مخصوص گریم که قبل از فیلم برداری روی تمام بدن می زنند تا پوست یکدست و زیبا شود.و با تمام این خرج ها باز هم با نور پردازی و همین طور تنظیمات خاص بر روی فیلم با درخشندگی و... فیلمهای بسیار زیبا و بی نقص درست می کنند.
    من از یک مشاوری پرسیدم که این که می گن دلیل بیشتر طلاق ها مربوط به مسائل جنسی است ؛درسته؟ ایشان گفت بله درسته ولی این اختلاف در مسائل جنسی بیشترش به خاطر گرم مزاجی و یا سرد مزاجی نیست.بیشترش مربوط به این فیلم هاست که یک تصویر بی نقص از خانم ها در ذهن آقایون می سازند.که بعد از ازدواج فرد هنگامی که با واقعیت مواجه می شود شوکه می شود و دلش را می زند.جدا از عادت های زشت مثل خودارضایی و ترویج یک سری از انواع خاص آمیزش که برای خانمهای عادی غیر قابل تحمل است.

خلاصه الان شما فکر نکنید با یک خانم دیگه ازدواج می کردین،الان اون بدنش حتما خیلی خوشگل تر می بود و...

3)شما روزی دو بار رابطه ج دارید؟؟؟؟!!!! چه خبره!!! خب معلومه آدم زده می شه.من خوندم که درستش هفته ای دوباره.فکر می کنم این هم روحیه شما را خراب می کنه و هم روحیه خانمتون و باعث بسیاری از بهانه گیری ها و بداخلاقی ها در خانمتون میشه.

4)معلومه که شما به خانمتون نمی تونید اون عشق و محبت را بدید.و خب معلومه که خانم ها در چنین شرایطی به خصوص وقتی از جهت ظاهر تحقیر بشن و یا کمبود عاطفه داشته باشند اصلا اخلاق خوبی نخواهند داشت.تازه به نظر من اخلاق خانم شما خیلی خوب بوده که تا حالا دووم آورده و فقط گیر می ده.شرایط باید خیلی بدتر از این ها می شد.

5)گفتین تو بیرون خانم های دیگر را می بینید و حسرت می کشید.خب شما دارید ایشان را مقایسه می کنید.
    مقایسه همیشه عیب ها را به ما نشان می دهد.ببیند هر کسی زیبایی ها ی خاص خودش را دارد.و می توان با تمرکز بر روی همان ها کلی لذت برد.اما وقتی مقایسه می کنید همین زیبایی ها در نظرتون پایین میاد.می بینید این زیبایی جذاب تر و بیشترش تو خیابون هست.تازه متوجه خیلی ایرادات می شید و...
    (تو پرانتز به این خانم هایی که تو خیابان جلوه گری می کنند بگم حواستون باشه چه حق الناس هایی پشت سرتون هست.چه زندگی هایی را سرد می کنید و... از حق الله خدا ممکنه بگذره.ولی از حق الناس خدا نمی گذره !!!!)

6)شما حتی اگه با زیباترین زن دنیا هم ازدواج می کردین؛بالاخره پیرمی شد و زیبایی اش از بین می رفت.
    برای رفع موهای زائد به صورت دائم ولی کم هزینه و طبیعی لینک های زیر را پیشنهاد می دم:
    خانه مهر - دکتر تورج زرگر ( موهای زائد)
    http://www.ninisite.com/discussion/t...hreadID=241247
    درمان موی زاید با دم کرده رازیانه - درمان موی زاید با رازیانه

7)تاپیک های زیر را هم کامل مطالعه کنید:
    دلسوزی در ازدواج و پشیمانی از ازدواج
    به بن بست رسیدم ( بی توجهی های همسرم به خودش و نیازهای من )

8)ببینید شما خودتون گفتین که نمی تونید طلاق بدید.اما انتظار هم نداشته باشید که همین جوری با همین طرز تفکر و همین زاویه نگاهتان خود به خود زندگیتان درست شود.شما باید در نگرشتون تغییر ایجاد کنید.
    من احتمال می دهم که اگر با یک دختر دیگر هم ازدواج می کردین ممکن بود بعد از مدتی همین نگرش در شما ایجاد می شد.

9)دلم برای دخترایی که ظاهر متوسط دارند می سوزه.بالاخره بیشتر افراد در گروه ظاهر متوسط هستند.اما این جلوه گری ها و این فیلم ها باعث شده الان دخترای معمولی یا خواستگار کم دارن یا گاهی می بینیم که اصلا خواستگار ندارن!اما اگه دختری خوشگل باشه هزارتا خواستگار داره!

آقای مدیر من جدیدا داره خیلی اعصابم خورد میشه.شما در این باره چه نظری دارید.من واقعا به آقایون بدبین شدم! چقدر تاپیک خوندم که آقایون از ظاهر کسی که خواستگاری می رن دو دل بودن یا بعد از ازدواج به خاطر این ظاهر پشیمون شدن!!!!
    من خودم ظاهرم خوبه.ولی واقعا ترسیدم.از کجا معلوم ازدواج کنم و فردا همسرم منو با این دخترای خیابون مقایسه نکنه؟ از کجا معلوم با هنر پیشه های فیلم های هالیوودی مقایسه نکنه؟

این ها که هیچ وقت پیر نمی شن.ولی من که پیر می شم.من که همین جوری نمی مونم!!!
    اصلا از کجا مطمئن بشم که این آقای خواستگار تو رو دروایسی با من ازدواج نمی کنه؟
    آقای مدیر اگه شد یک جواب کلی بدین لااقل که چرا جامعه امروزی این جور شده؟

- - - Updated - - -

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه
    ویرایش توسط مصباح الهدی : یکشنبه 10 فروردین 93 در ساعت 13:29

11. 13 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

1234567 (یکشنبه 10 فروردین 93), ardeshirk (یکشنبه 10 فروردین 93), asemaneabi222 (یکشنبه 10 فروردین 93), aysu (یکشنبه 10 فروردین 93), Elena1994 (یکشنبه 10 فروردین 93), meinoush (یکشنبه 10 فروردین 93), myl (شنبه 16 فروردین 93), rayehe (دوشنبه 21 مهر 93), پونیو (دوشنبه 11 فروردین 93), واحد (یکشنبه 10 فروردین 93), دختر بیخیال (یکشنبه 10 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 10 فروردین 93), شمیم الزهرا (یکشنبه 10 فروردین 93)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    منم به این اعتقاد دارم که هر کسی توی این سایت درخواست مشورت میده مورد نصیحت قرار میگیره و شخصیتش قضاوت میشه و در نهایت تمام مشکلات به پای خودش نوشته میشه و مقصر اصلی اون میشه

به همه دختر خانم های عزیز توصیه میکنم به زیبایی خودشون بها بدن
    خود من هم اگه ببینم پاهای همسر آیندم مثل خودم مو دارم خیلی حالم گرفته میشه
    ولی یک چیزی رو رک و راست بهت بگم پاهای اکثر زن های ایرانی مو داره اونم از نوع ضخیم و سیاه و خیلی زننده
    ولی دوست عزیز با لیزر کاملا این مشکل حل میشه
    با یک جراحی بینی باور کن همسرت خیلی تغییر میکنه

یکم پول خرج همسرت کن و نتیجه اشو ببین هم خودت روحیه ات عوض میشه هم وقتی همسرت ببینه به دلت نشسته اخلاق اونم خوب میشه

یکی از فامیلهای ما هم با یک دختر که از لحاظ ظاهری خوب نبود ازدواج کرد از وقتی زنش بینیشو عمل کرده خیلی تغییر کرده و زیبا شده
    اون اوایل زنش اعتماد به نفس نداشت و خیلی بد اخلاق بود و مدام بینشون دعوا بود
    ولی حالا اون مرده خیلی روی زنش متعصب شده و خیلی از همدیگه راضی هستن

بعد از اینکه عملش تمام شد و دوران نقاهت سپری شد اسم زنتو بنویس باشگاه بدنسازی و ایروبیک

شما که میخوای طلاق بگیری
    زمان مجردیت خیلی سخت بهت دختر دادن حالا که مطلقه هستی از کجا معلوم دست روی هر دختر خشگلی بذاری بهت بدن

ضمنا باید مهریه این دختر رو بدی و خرج عروسی جدید و ... که به نظرم از هزینه های زیبایی همسرت خیلی بیشتر میشه

من بهت توصیه میکنم هزینه جراحی زیبایی همسرت رو تقبل کن اگر دیدی بازم بهش میل نداری به فکر جدایی باش

باور کن همه دخترای خوشگلی که بیرون میبینی همه با عمل جراحی و آرایش اینطوری هستن
    یه سر به سایت زیر بزن
    هيچ زني زشت نيست! فقط... (عكس)

13. 5 کاربر از پست مفید 1234567 تشکرکرده اند .

meinoush (یکشنبه 10 فروردین 93), پونیو (دوشنبه 11 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 10 فروردین 93), دختر بیخیال (یکشنبه 10 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 10 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    اون بنده خدا هم می دونه ظاهرش مشکل داره که هی می گه پول بده این و اونو درست کنم عمل کنم. خوب لابد مادر پدرش ندادن دیگه. وگرنه زودتر اینکارارو می کرد و پیش شما سرافراز بود!
    شما که نمی خوای طلاق بگیری. ناچاری پول خرج کنی واسه ایشون. بعدش هم بشینی نتیجه رو نگاه کنی. اگه دکتر خوب انتخاب کرده باشه نتیجه ی کاراش قاعدتا خوب میشه. بعدش هم همونطور که دوستمون گفت یه کلاس ورزش برای رو فرم اومدن اندام و ارایشگری.
    دیگه زنتو می تونی در بهترین حالت خودش اونوقت ببینی. اگه نخواستیش جدا میشی اونم حرص نمی خوره حداقل کلی ظاهرشو به کمک شما بهتر کرده. اما احتمالا اونوقت دیگه خودت خوشت میاد ازش. حالا ظاهر خودت چطوره؟
    همه پاهاشون مو داره دیگه. اون می تونه یه روز درمیون شیو کنه.. اینهمه تیغ درست حسابی سر متحرک و چند لبه ی زنونه که پا رو هم زخمی نمی کنه. شیو کنه. بعدم پول بده عزیزم (شما که انگار پول داری) بره کل بدنشو لیزر کنه. موهای ضخیم و مشکی با پوست سفید می گن بهترین اثرو داره لیزر روش. اما یه جایی بره که مطمن باشه تا نتیجه بگیره با پولی که خرج می کنی.
    ببین چون از اول دوسش نداشتی هی می گردی دنبال عیبای مختلف توش. اصلا الان متخصص شدی توی عیب یابی ایشون! همه هم همینطورن. وقتی ادم یکی رو دوست داشته باشه عیباشو یا نمی بینه یا می گه مهم نیست. مثلا فکر کن من عاشق یه مرد بشم که از من بزرگتره خیلی طلاق هم گرفته گذشته رو به راهی هم نداشته که دلمو بهش خوش کنم. ولی به دل من نشسته باشه. همه ی اینارو می گم مهم نیست مهم نیست می بینم و می رم دنبال اون ویژگی های خوبش. حالا تو برعکس این قصه میشی.
    حرص نخور. روی منفی هاش زوم نکن. یه کم یا یه کمی بیشتر از یه کم پول خرج کن واسه لیزر و عملایی که فکر می کنی نیازه. تهش بشین ببین حالا از ظاهرش خوشت میاد یا نه. اخلاق خودش انگار مشکلی نداره نگفتی از اخلاق خودش. خونوادشو نوشتی دوست نداشتی.
    ازذواجه دیگه عزیز جان اگه ادم خیلی سخت بگیره باید مجرد بمونه اگه اسون بگیره هم مثل شما حرص می خوره. دقت باید می کردی قبل ازدواج که نکردی.
    از چیه اندامش خوشت نمیاد ؟

15. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

پونیو (دوشنبه 11 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 10 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 10 فروردین 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    حامد عزیز،

1- من عمق نوشته شما را درک نمی کنم. فکر می کنم بقیه خانمها هم همینطور. چون ما عاطفی تر هستیم و با دیدن اخلاق و رفتار مرد، عیبهای ظاهری و حتی به قول مینوش جان، گاهی عیبهای مهم تر ( گذشته نابسامان، بیکاری، ... ) را هم فراموش می کنیم. اما آقای مدیر همدردی و آقایون همجنس بهتر حرف شما را درک می کنند. همونطور که من صحبتهای مینوش و النا و مصباح و واحد را خیلی راحت درک می کنم. پس خوش شانس بودید که یک مشاور و کارشناس زبده از جنس خودتون راهنمایی تون کردند.

2- اگر شما با دیدن خانمهای همکار تحریک می شید شاید یه مقدار بخاطر تمرکز و توجه خودتون هست. آخه خانم همکار با مانتو و فرم اداری (شغل دولتی) باعث تحریک می شه؟

3- اشاره کردید که سطح خانوادگی همسرتون خوب نیست. شاید به همین خاطر نتونسته به ظاهرش خیلی برسه یا حتی متوجهش نبوده. همسرت را بفرست توی محیطهای زنونه تا از بقیه یاد بگیره. توی باشگاه، کلاس آشپزی و حتی سایتها و وبلاگهای زنونه، از این صحبتها می شه و بهتر متوجه می شه که این موصوع چقد برای شما اهمیت داره. من هم قبل از آمدن به این تالار فکر نمی کردم آقایون تا این حد در مورد مسائل ظاهری همسرشون دغدغه و مشکل داشته باشند.

4- مینوش جان هم اشاره کرد که از اخلاقش هیچی نگفتید. اخلاق و رفتار هم می تونه جذابیت ایجاد کنه. یه مقدار کمکش کنید در این زمینه آموزش ببینه.

5- کلاسهای ورزشی هم برای سلامتش خوبه، هم برای شادابی و زیباییش، هم روی اندامش تاثیر می ذاره و هم از بقیه خانمها در مورد زندگی زناشویی مطالبی یاد می گیره. حتما ازش بخواه که بره باشگاه یا استخر.

6- مشکلاتی که باهاش داری بگو و ازش بخواه که رفع کنه. مثلا همین شیو بدن، همزمان که دنبال راه حلهای ماندگارتر هست، می تونه فعلا زود به زود تمیز کنه و به خواسته و نیاز شما احترام بذاره.

7- یک نکته ای توی متنتون بود که من تعجب کردم و اون دو سه بار رابطه در یک روز هست. ممکنه قسمت عمده مشکل شما در این جا باشه. فکر می کنم بد نباشه خودتون پیش یک روانشناس برید در این مورد راهنمایی بخواهید.

البته چون مدیر همدردی اشاره ای نکردند، شاید هم طبق دانش و تخصص ایشون، فعلا لازم نیست روی این مورد زوم کنید.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : یکشنبه 10 فروردین 93 در ساعت 16:46

17. 7 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

Elena1994 (یکشنبه 10 فروردین 93), meinoush (یکشنبه 10 فروردین 93), shayana (یکشنبه 10 فروردین 93), پونیو (دوشنبه 11 فروردین 93), واحد (دوشنبه 11 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 10 فروردین 93), الهه آذر (دوشنبه 11 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    سلام دوست گرامی
    مسلما همه ما بعدازیه مدتی وگذراندن شرایطی عیب وایرادموضوع رو بهتر میتونیم تشخیص بدیم وبه قولی بعدازعبورهیجان بهترمیونیم قضاوت کنیم این قضیه رو ازدوجنبه میشه بهش نگاه کرد یکی اینکه شماهرچقدرهم افسوس بخوری وخودت وایشون رو اذیت کنی نمیتونی به عقب برگردی وانتخابت رو اصلاح کنی این درحالی ست که ایشون به همون وحشتناکی که گفته شد باشن !!!! که مسلما اینطورنیست .وقطعا شما دراین مورد مبالغه میکنید البته اینکه هرمردی دارای همسری زیبا وخوش چهره باشه یقینا سبب دلخوشی وشادابی ایشون میباشه ...بقول مادرمن میگه زنی انتخاب کن که هرموقع بهش نگاه کنی دلت شاد بشه ولذت ببری .......... منظورکه انتخاب همسرزیبا حق هرمردی است وشما کاملا دراین مورد با اوصاف ذکرشده حق دارید ولی الان که اون شرایط سپری شده وشما وهمسرتون وارد یه زندگی مشترک شدید بهتره خیلی به خواسته ومنافع شخصی توجه نکنی وتمرکزت برای منافع زندگی خودتون باشید حالا چند تا نکته با همون فرضی که شما گفته اید :
    - همه ما چه زن وچه مرد دارای ویژگی بسیاری هستیم وقطعا ایشون هم بسیاری از این مواهب خدادادی برخوردارهست همه زیبایی ها دردست وپاخلاصه نمیشن اگرچه همه ما به دنبال ظرافت هستیم وایده آل همه ماخوش نقش ونگاری ست . حتما شما تایید میکنید که خیلی ظرافت ها وریبایی ها دروجود زنان نهاده شده که هرکدوم به تنهایی قشنگ ست ..اگه شما یه سر به این سایت ویا جامعه ویا اطرافیان واقوام بندازید میبینیدکه خیلی خانواده های بحران زده دارای چه مشکلتی هستند که وقتی ازنزدیک بهش نگاه میکنید همشون از بی اخلاق ها وانحراف ها وبی تعهدی ها سرچشمه میگیره که چه بسا ظواهربسیار فریبنده وزیبایی هم داشته باشند خیلی ساده ست من وشما داریم توی این جامعه زندگی میکنیم خیلی از این خانم هایی که شما درکوچه وخیابان توجه شمارو جلب میکنند فقط درمرحله زیبایی وظرافت تحسین وتوجه شمارو جلب میکنند واگه به شما گفته شود آماده ازدواج با ان شخص هستین به سرعت خواهی گفت نه چرا که باید پشت پرده یعنی انسانیت وتعهد وپاکی ودرستگاری وخانواده و... هم باب میل شما باشه پس این دیدن ها نمیتونه ملاک خواستن وازدواج باشه ( سربسته گفتم خودت فهمیدی ) ازطرفی خیلی ازاین زیبارویان رو هم میبینید که با داشتن رذایل اخلاقی و..... اصلا همراه وهمدم مناسبی برای زندگی نیستند که نمونه هاش فراوان هستند پس...... باطن زیبا وآراسته که دست برقضا ماندگارترومفید ترهست بسیار با ارزش تر از ظاهرزیبا وباطن کرم خورده هست البته اگه ظاهر وباطن هردو مناسب باشن که زهی سعادت !
    دوست من با کمی تامل بجای افسوس خوردن وپشیمانی وندامت وسردی سعی کن با توجه به جنبه های ذاتی واخلاقی وصدالبته جسمانی همسرت مقدمه چیشرفت وخوشبختی رو برای خودت وایشون فراهم کنی وبه جای توقف درگذشته وافسوس خوردن دردست نیافتنی ها حرکت کنی وازموهبت های فراوانی که درتک تک وجودما توسط خدای مهربان قرارگرفته استفاده کنی وفراموش نکنی زیبایی های باطنی نه دست خوش مرور زمان میشه ونه موجب طمع دیگران میشه وهم اینکه درمقاطع مختلف زندگی بیشتربهره وفایده برات داره ....بقول شاعر
    دل داده آنیم که با سیرت نیکوست نسرین بدن تنگ قبا را نشناسیم
    برای خودت وهمسرت بهترین لحظه هارو آرزومندم

19. 4 کاربر از پست مفید ardeshirk تشکرکرده اند .

پونیو (دوشنبه 11 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 10 فروردین 93), دختر بیخیال (دوشنبه 11 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 10 فروردین 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)