به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 02 خرداد 93 [ 10:58]
    سطح
    6
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

وابسته شدم دوستش دارم جدایی سخته برام راه حل چیه ؟

سلام ممنونم از بردباری دوستان که مطالب بنده رو خواندن او نظر دادن
    راستش میخوام همه چیز رو کاملا از رابطم بگمو نتیجه خوبی بگیرم

من پسری 21 ساله نزدیک 7 ماه پیش با دختری هم سن خودم دوست شدم اوایل واقعا عاشق هم بودیم و منو خیلی دوست داشت بعد از سه ماه بهم گفت که نسبت به تو سرد شدم توقع بالایی هم داشت و من برخی از نیازهاشو قادر نبودم رفع کنم تا اینکه بعد از یک شب که رفته بودیم بیرون بهم پیام داد که من دیگه نمیتوانم و نزدیک سه ماه جدا شدیم تا اینکه با اصرار های من به دوستشون ایشونو قانع کردن که منو ببینن (باید بگم که من فوق العاده ایشونو دوست دارم و از خانوادشون و اخلاق و رفتارشون خیلی خوشم میاد ) چند روز پیش همدیگرو دیدیم و اون بهم گفت که تو شرایط شخصی که من میخوامو برای ازدواج نداری و تاکیدش روی تحصیلم (2 سال دیگه لیسانس میگیرم ) و سنم که دوست دارن سن من ازشون 3 یا 4 سالی بیشتر باشه و شغلم بود که من شغلی ندارم و بهم گفت که میشه با هم دوست باشیم من قبول کردم دوستی رو به این امید که در اینده علاقه ای به من پیدا کنه او امکان ازدواج فراهم بشه اما احساس من اینه که برای برخی از نیازهای مالی و احساسی هست که دوستی رو قبول کرده
    من عاشقانه اونودوست دارم همیشه هم به ازدواج فکر کردم به نظرتون چکار کنم ؟
    به نظرتون اینده ما به ازدواج ختم میشه ؟( دختر مناسبی از نظر من هست )

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    دوستانی که مطالعه می کنیید علاقه ای ندارید بهم کمک کنید
    این یه موضوع خیلی مهم هست برای من لطفا نظراتتون رو بفرمایید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    سلام .باید قبول کنید که اون دختر خانم نمیخواد با شما ازدواج کنه حالا به هر دلیلی .

اما اصرار شما برای ادامه رابطه کار درستی نیست.

برای ازدواج اقدام رسمی هم کردید ؟؟؟یا اینکه فقط در خیال خودتون به این نتیجه رسیدید؟؟؟

شما تازه اول راه هستید و این رفتار شما که براساس احساسات هست فقط به خاطر یه وابسنگی و نیاز عاطفی هست.
    هیچ کس از فردای خودش خبر نداره اونوقت واسه یک مسله مهمی مثل ازدواج میشه پیش بینی چند سال اینده رو کرد.
    فرو افتادن در مقابلِ خدا ؛ تنها راه برخاستن است …
    ویرایش توسط ستیلا : یکشنبه 27 بهمن 92 در ساعت 17:54

4. 4 کاربر از پست مفید ستیلا تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 29 بهمن 92), kamr (یکشنبه 27 بهمن 92), khaleghezey (یکشنبه 27 بهمن 92), toojih (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود دادا

من فقط اینو میگم ریفیق نزدیکمم بودی بهت همینو میگفتم داداشمم بودی همینو میگفتم.

دور این کارارو خیط بکش نتیجه ای نداره.نمیتونی میخوای دوست باشی خیالی نیست اینکارو کن ولی فقط دوست بیشترش نکن برو سینما پارک کافی شاپ تموم نه بیشتر به بعدش بهت آسیب میرسونه اینکه بخوای فکر ازدواج باشی و از اینا نه دادا خلاصت کنم این طریقه درستش نیست البته شاید چون خیلی گلی و آقایی بتونی مثا اون 70 تا 80 درصدی که هیچ نتیجه ای رابطشون نداره که لینکشم برات میزارم نباشی

http://www.hamdardi.net/thread-17296.html

http://www.hamdardi.net/thread-25882.html

تازه شانس بیاری اینجوری نشه رابطت نتیجش اینه بعد چند سال میری جلو تازه دردسرا شروع میشه وابسته هم که هستی احساسی هم تصمیم میگیر یو بقول معروف داغی چون شناختی هم که ازش داری در حد یه هفته ای 2بار یا 3بار همو دیدین در حد یه سینما و کافی شاپه مشکلات بعدش میاد
    1.طریقه شناختت درست نیست
    2. احساسی تصمیم میگیری
    3.نقاط ضعف های رابطه رو نمیبینی چون دوس نداری ببینی چون میترسی ببینی واسه همین چشاتو میبندی
    4مشکل خانواده ها

تازه گیریم که بشه میدونی چند درصد این ازدواج ها ناموفق بوده؟ بازم میگم فدات شم دادا برو لینک های بالا رو مطالعه کن واست خوبه اینم بدون منی هم که برات مینویسم و امثال من همین مسیر یکه تو داری میری رو رفتن سرشونم به سنگ خورده پس فکر نکن از روی شیکم سیری داریم برات مطلب میزاریم.

بیخیال شو فدات شم بچسب به درست و زندگیت دوسش داری بزار وقتش شد بعدش مرد و مردونه بور جلو ازش خواستگاری کن اگه تا اونموقع البته طرز فکرت و معیارات عوض نشده باشه

یاعلی

6. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 29 بهمن 92), kamr (یکشنبه 27 بهمن 92), toojih (یکشنبه 27 بهمن 92), ستیلا (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود دادا

من فقط اینو میگم ریفیق نزدیکمم بودی بهت همینو میگفتم داداشمم بودی همینو میگفتم.

دور این کارارو خیط بکش نتیجه ای نداره.نمیتونی میخوای دوست باشی خیالی نیست اینکارو کن ولی فقط دوست بیشترش نکن برو سینما پارک کافی شاپ تموم نه بیشتر به بعدش بهت آسیب میرسونه اینکه بخوای فکر ازدواج باشی و از اینا نه دادا خلاصت کنم این طریقه درستش نیست البته شاید چون خیلی گلی و آقایی بتونی مثا اون 70 تا 80 درصدی که هیچ نتیجه ای رابطشون نداره که لینکشم برات میزارم نباشی

http://www.hamdardi.net/thread-17296.html

http://www.hamdardi.net/thread-25882.html

تازه شانس بیاری اینجوری نشه رابطت نتیجش اینه بعد چند سال میری جلو تازه دردسرا شروع میشه وابسته هم که هستی احساسی هم تصمیم میگیر یو بقول معروف داغی چون شناختی هم که ازش داری در حد یه هفته ای 2بار یا 3بار همو دیدین در حد یه سینما و کافی شاپه مشکلات بعدش میاد
    1.طریقه شناختت درست نیست
    2. احساسی تصمیم میگیری
    3.نقاط ضعف های رابطه رو نمیبینی چون دوس نداری ببینی چون میترسی ببینی واسه همین چشاتو میبندی
    4مشکل خانواده ها

تازه گیریم که بشه میدونی چند درصد این ازدواج ها ناموفق بوده؟ بازم میگم فدات شم دادا برو لینک های بالا رو مطالعه کن واست خوبه اینم بدون منی هم که برات مینویسم و امثال من همین مسیر یکه تو داری میری رو رفتن سرشونم به سنگ خورده پس فکر نکن از روی شیکم سیری داریم برات مطلب میزاریم.

بیخیال شو فدات شم بچسب به درست و زندگیت دوسش داری بزار وقتش شد بعدش مرد و مردونه بور جلو ازش خواستگاری کن اگه تا اونموقع البته طرز فکرت و معیارات عوض نشده باشه

یاعلی
    خیلی ممنون که نظر دادید
    اما همه مشکل من اینه که شیفتشم خیلی دوستش دارم و اصلا نمیتوانم ازش جدا بشم یعنی مشکلم وابستگیه اینکه نمیتونم جدا بشم با دلم چکار کنم ؟؟؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    سلام .باید قبول کنید که اون دختر خانم نمیخواد با شما ازدواج کنه حالا به هر دلیلی .

اما اصرار شما برای ادامه رابطه کار درستی نیست.

برای ازدواج اقدام رسمی هم کردید ؟؟؟یا اینکه فقط در خیال خودتون به این نتیجه رسیدید؟؟؟

شما تازه اول راه هستید و این رفتار شما که براساس احساسات هست فقط به خاطر یه وابسنگی و نیاز عاطفی هست.
    هیچ کس از فردای خودش خبر نداره اونوقت واسه یک مسله مهمی مثل ازدواج میشه پیش بینی چند سال اینده رو کرد.
    اقدام رسمی نه اما یه کارایی انجام دادم که امکانش فراهم بشه
    میدانی ستیلا همه مشکل من عشق و علاقه شدیدی هست که بهش دارم عاشق رفتارش اخلاقش همه چیز
    چطور با این شرایط جدا بشم به نظرتون امکانش هست ؟
    ضمنا باید بگم من پسر پاک و احساساتی هستم

8. کاربر روبرو از پست مفید salipoalo تشکرکرده است .

kamr (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 مهر 93 [ 00:49]
    سطح
    32
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    884

تشکرشده 793 در 374 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام دوست عزیز

اولا من به این دختر خانم عاقل حق میدم. چون بهترین و عاقلانه ترین حرف رو زدن. ازدواج چیز الکی نیست که حالا بگی تو بله بگو بقیه اش

هم حالا یه جوری حل میشه. وقتی از فردات خبر نداری چرا دوست داری این رابطه رو کش بدی. یه کم عاقلانه فکر کن.

دوما از دختر خانم و خانواده ها و شرایط اجتماعی دو خانواده و فرهنگها و اینکه اصلا تازه شرایط هم جور شد آیا هر دو خانواده با این ازدواج

موافقت میکنند چیزی نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوم اینکه شما به جای غصه خوردن سعی کن نه تنها شرایط اون خانم بلکه کمبودهای خودتو (اتمام درس، سربازی، شغل مناسب، سرمایه

کافی ) برای یه ازدواج موفق فراهم کنی. ایشون رو هم به عنوان گزینه ای مناسب برای ازدواج در الویت قرار بده.

در ضمن این رو هم در نظر بگیر شاید اصلا این خانم یا خانواده اش حتی بعد جور شدن این شرایط هم به شما جواب منفی دادند.

پس باید اینم در نظر بگیرید.

شاد باش
    ویرایش توسط kamr : یکشنبه 27 بهمن 92 در ساعت 18:36

10. 4 کاربر از پست مفید kamr تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 29 بهمن 92), khaleghezey (یکشنبه 27 بهمن 92), toojih (یکشنبه 27 بهمن 92), ستیلا (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    داداشی فدات شم قربونت بشم گلپسر توی سن پایین هست باز شما اوضاعت خوبه یکچیزی بگم مخت سوت نکشه

توی هفت سالگی یادش بخیر به مادر خدابیمرزم گفتم بریم من زن میخوام دختر همسادمون رو رفتیمجلو در خونشون زنگ زد مادر دختره اومد مادرم بهش گفت پسرم زن میخواد هیچی تا رفت دخترشو صدا کنه در رفتم خدابیامرزتت ننه نور به قبرت ببیاره

بعد یه وقفه طولانی هشت سال دیگه از 15 سالگی میخواستم زن بگیرم اینقدی ادامه دادم لامصب پشتکارم خیلی خوب بود پررو هم بودم رسید به 27 سال و نیم که شدم دیگه رفتم خواستگاری همسرمو گرفتم.

این بود داستان زندگی من.

نوکرتم واسه بقیه هم همینجوریه بالا و پایین مثل همیم.شما اول ببین شرایطش رو میتونی جور کنی درست کارت خونه شغل مناسب رسیدن به استقلال کامل توی زندگی بعدش برو جلو فدات شم خیلی خوبه حس قشنگیه ولی فعلا وقتش نیست. میخوایش دوسش داری میخوای بیگیرش خوب پس شرایط رو اماده کن خدمتت رو برو بقیشم بالا نوشتم جور شد رسما برو خونه مطرح کن برو جلو خواستگاری ولی فعلا بهتره صبور باشی دادا

12. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

toojih (یکشنبه 27 بهمن 92), ستیلا (یکشنبه 27 بهمن 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اولا من به این دختر خانم عاقل حق میدم. چون بهترین و عاقلانه ترین حرف رو زدن. ازدواج چیز الکی نیست که حالا بگی تو بله بگو بقیه اش

هم حالا یه جوری حل میشه. وقتی از فردات خبر نداری چرا دوست داری این رابطه رو کش بدی. یه کم عاقلانه فکر کن.

دوما از دختر خانم و خانواده ها و شرایط اجتماعی دو خانواده و فرهنگها و اینکه اصلا تازه شرایط هم جور شد آیا هر دو خانواده با این ازدواج

موافقت میکنند چیزی نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوم اینکه شما به جای غصه خوردن سعی کن نه تنها شرایط اون خانم بلکه کمبودهای خودتو (اتمام درس، سربازی، شغل مناسب، سرمایه

کافی ) برای یه ازدواج موفق فراهم کنی. ایشون رو هم به عنوان گزینه ای مناسب برای ازدواج در الویت قرار بده.

در ضمن این رو هم در نظر بگیر شاید اصلا این خانم یا خانواده اش حتی بعد جور شدن این شرایط هم به شما جواب منفی دادند.

پس باید اینم در نظر بگیرید.

شاد باش
    ممنون عزیزم از نظرات خوبتون
    اهان دختر خانم دانشجوی ترم اخر کاردانی رشته گرافیک هستن دختر نسبتا احساسی اما همیشه بیشتر عقلانی به موضوع نگاه میکنه بر عکس من خانواده من کمی مذهبی البته من خیلی کم خانواده اونا اصلا مذهبی نیستن فرهنگ متفاوتی دو خانواده دارن و در مورد توافق راستش خانواده من به علاقه من خیلی اهمیت میدن یعنی اگه کسی رو انتخاب کنم سخت گیری نمیکنن خانواده ایشونو زیاد نمیدانم اما با برداشتی که داشتم به نظرم از این لحاظ با خانواده من هم عقیده باشن

- - - Updated - - -

داداشی فدات شم قربونت بشم گلپسر توی سن پایین هست باز شما اوضاعت خوبه یکچیزی بگم مخت سوت نکشه

توی هفت سالگی یادش بخیر به مادر خدابیمرزم گفتم بریم من زن میخوام دختر همسادمون رو رفتیمجلو در خونشون زنگ زد مادر دختره اومد مادرم بهش گفت پسرم زن میخواد هیچی تا رفت دخترشو صدا کنه در رفتم خدابیامرزتت ننه نور به قبرت ببیاره

بعد یه وقفه طولانی هشت سال دیگه از 15 سالگی میخواستم زن بگیرم اینقدی ادامه دادم لامصب پشتکارم خیلی خوب بود پررو هم بودم رسید به 27 سال و نیم که شدم دیگه رفتم خواستگاری همسرمو گرفتم.

این بود داستان زندگی من.

نوکرتم واسه بقیه هم همینجوریه بالا و پایین مثل همیم.شما اول ببین شرایطش رو میتونی جور کنی درست کارت خونه شغل مناسب رسیدن به استقلال کامل توی زندگی بعدش برو جلو فدات شم خیلی خوبه حس قشنگیه ولی فعلا وقتش نیست. میخوایش دوسش داری میخوای بیگیرش خوب پس شرایط رو اماده کن خدمتت رو برو بقیشم بالا نوشتم جور شد رسما برو خونه مطرح کن برو جلو خواستگاری ولی فعلا بهتره صبور باشی دادا
    قربونت بروم خیلی ممنون از راهنمایی و انرژی +++++++++++++

- - - Updated - - -

این بود داستان زندگی من.

قربونت بروم خیلی ممنون از راهنمایی و انرژی +++++++++++++

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    6
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    آآآآآآه
    من الان ازش جدا شدم حس معتادی رو دارم که تصمیم به ترک گرفته خدا میدونه چقدر سخت و طاقت فرساست سرم درد گرفته دلم شکسته همش به خودم میگم نمیتوانم فراموشش کنم نمیتوانم
    بچه ها به کمکتون نیاز دارم خیلی نیاز دارم
    یعننی میشه تا اخر عمرم بهش فکر نکنم ؟؟؟؟؟؟

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    عادیه دادا کم کم درست میشی یکم زمان یمبره من این حسو از 15 سالی تا 25 سالگی داشتم کم کم بهش عادت میکنی

ایشلله به وقتشم ازدواج میکنی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)