سلام
متاسفانه 5-6 روزه که همش توی اتاقم هستم دلم میخواد با یکی حرف بزنم ولی حوصله هیچکی را ندارم.سرکار هم نمیرم(یعنی حوصله ندارم برم) دست خودم نیست قبلا (دوسال پیش) برای را اندازی شرکت شب و روز کار میکردم روزی حدقل 16 ساعت الان حتی حوصله ندارم در روز چند دقیقه برم شرکت دائم ناراحتم و حوصله هیچی جز بازی با کامپیوتر را ندارمگاهی از این بازی هم خسته میشم.. هنگام خواب هزار فکر منفی میاد به ذهنم یا هنگام بیدار شدن.ماشین هست اکثر روزها دوستان با خانوادشون دعوت میکنند بریم پارک ولی میدونم رفتن ساکت نشستن اونجا هیچی دیگه برام نداره پس میگم نه.
نگرانی و استرس همه چیز ها را دارم درس دانشگاه زندگی ازدواج شرکت و ...
خیلی وقته افسرده هستم فقط گاهی خیلی زیاد میشه.
سال گذشته یک مسافرت به همراه همسر و دوستم و خانمش رفتیم وقتی برگشتیم دنیا مال من شده بود هیچ فکر منفی توی روز یا شب منو آزار نمی داد خیلی حواسم متمرکز بود میخندیدم از همه چیزی که داشتم لذت می بردم.ولی فقط دو روز این حالت بود.الان به اکثر چیز هایی که می خوام رسیدم ولی لذتی نداره اگه تمام دنیا را به من بدن میگم نمی خوام فقط دست از سرم بردارید.
گاهی نگرانی و ناراحتی ها کم میشه باز برخورد با یک مشتری یا یه مشکل کاری کلا داغونم میکنه.
بعد که حالم بهتر میشه میگم این که اصلا مشکلی نبوده!چرا اینقدر ناراحت و بهم ریخته شدم.

ببخشید که طولانی شد.
چندین بار دکتر اعصاب و روان رفتم (سال گذشته)
بار اول یک سری قرص دادن که کل شب و روز را می خوابیدم
بار دوم یک سری قرص دادن که اضافه وزن پیدا کردم(قطعش کردم)
بار سوم یک سری قرص دادن وقتی می خورم حال تهوع پیدا میکنم
بار چهارم یک سری قرص دادن که اصلا دیگه نخوردم(خسته شدم یعنی هیچکدوم از این سه تا قبلی دکتر نفهمیدن مشکل من چیه فعلا نرفتم این دارو های فعلی را بگیرم)
حالا از دوستان می خوام چند تا دکتر روانپزشک که قبلا تجربه ملاقات با اون را داشتند در اصفهان به من معرفی کنند(که البته نتیجه خوب گرفته باشید)