به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
 1. #1
  عضو همراه آغازکننده

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰ [ ۲۲:۱۶]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۷-۲۱
  نوشته ها
  1,027
  امتیاز
  8,463
  سطح
  62
  Points: 8,463, Level: 62
  Level completed: 5%, Points required for next Level: 287
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  4,165

  تشکرشده 4,222 در 1,018 پست

  Rep Power
  113
  Array

  2012سال نابودی زمین

  برو تا 2012 حالشو ببر كه پشيمون نشي

  اين حرف جدي است: پايان دنيا در سال 2012!!

  اين حرف را جدي بگيريد که 99 درصد دنيا در اين سال به پايان مي رسه!

  پایان دنیا! سال 2012! پیشگویی مایا!

  ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد! بله، درست متوجه شدید! یا حداقل بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد! دیگر برای شغل آینده ی خود برنامه ریزی نکنید! بدنبال خرید خانه نباشید، و در عوض، چند سال آخر زندگی تان را هرآنطور که می خواهید بگذرانید. اکنون شما 4 سال فرصت دارید که از زندگی لذت ببرید... قبل از پایان دنیا!! خُب این سخنان عجیب و غریب چیست؟ تا بحال ما از این پیش گویی ها زیاد شنیده ایم، ولی هنوز اینجاییم و سیاره مان هنوز سرجایش است. چرا این سال 2012 اینقدر مهم شده است؟ این اخبار در تمام دنیا در حال پخش شدن است. (مثلا: در روزنامه اعتماد شماره 1300 یا پایگاه خبری تقریب يا وبلاگ جهان 2012 )


  توجه:اگه تا اخر با دقت نخونيد فکر نکنم چيزي متوجه شيد.  کافیه تو گوگل یه سرچ از "Maya Prediction" انجام بدید! یعنی پیشگویی مایا!

  مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن.

  قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم. مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در بالا مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن! مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.  همه اینها رو به دو دلیل اشاره کردم یکیش اینکه بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته و دوم رو هم تو پی نوشت ها خواهید خوند. تو ویدئویی که از یوتیوب ذاشتم اطلاعات بیشتری از مایا و تقویمشون براتون نشون می ده. حالا بریم سر اصل مطلب، پیشگویی!  پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 این زندگی روی کره زمین به اتمام می رسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست). حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. استاد کلاس #C هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!


  مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه! (تو ویدئو اشاره شده به زمین لرزه های بزرگ) .

  این کدها درخود قسمتها وقسمتهای زیادی را در مورد یک اتفاق هراسناک خورشیدی درسال2012بیان میکنددانشمندان متفق نظر هستند که هر100 سال یا بیشتر شعله های خورشید زبانه می کشند و منظومه شمسی را تحت تاثیر خود قرار میدهند
  اشعیانبی30-26-27علاوه بر اینکه نور ماه به اندازه نور خورشیدخواهد شد نور خورشید نیز هفت برابر خواهد شد ازدور نام خدا می اید بار او سنگین لبهای پر از خشم و زباناو پر از زبانه های اتش خواهد بود
  کدهای کتاب با ارتباطی معنا دار به سالنامه ی مایا بصورت واضح بیان میکند حوادث اخر زمان در سال 2012 و نزدیک شدن به یک ستاره ی دنباله دار به زمین که شاید منشا این ویرانی ها باشد.تئوری میگوید که درسال 2012 یک شهاب سنگ باعث انفجار خورشیدی میشود که باعث سوزاندن کره ی زمین میشود.انفجار خورشیدی و پدیده ی cme یا پرتاب ماده ی پلاسمایی از درون خورشید به بیرون نیز یکی از دلایل این اتفاق خواهد بود.
  همچنین ایجاد یک سلسله اتفاقات شدید مانند تقییر جهت قطب ها براثر شکستگی پوسته ی زمین.که اگر یادتان باشد هنگام تسونامی اندونزی نیز گفته میشود این پدیده اتفاق افتاده و زمین از مدار خود خارج شده است.این تاثیرات و تاثیرات کیهانی دیگر از عواملی است که سال 2012 را سالی غیر معمول و به احتمال زیاد پایان تمدن چند هزار ساله ای که از شرقی ترین سرزمین های اسیا اغاز شد و بین النهرین رسید از دریای سیاه کذشت به فرانسه مرکز تمدن نوین سپس انگلستان و اکنون در برج های بلند نیو یورک اخرین روز های خود را فریاد میزند.

  گفته می شه پایان دوره دوم توسط هوا بوده (گمونم منظورش نارسایی های جوی) دوره سوم با آتش و دوره چهارم با سیل تموم شدند، لذا نظریه های زیادی مبنی بر اینکه دوره پنجم با زلزله از بین بره جاری هست.
  دوتا چیز جالب هم دیدم: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون رو پیشبینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند.!!!! البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد.

  خوب، اگه از یه منظر دیگه هم نگاه کنیم برای اینکه اثبات بشه این دوره نمی تونه واقعا اتمام باشه، بلکه فقط تعویض دوره هست، بحث دین و اعتقادات هست.. دیگه زیاد لزومی نداره عمیقا وارد این بحث بشم.


  در كتاب پيشگوييهاي آخر زمان خواندم كه به زودي زمين در مكاني قرار مي گيرد كه از چهار طرف تحت كشش سيارات ديگر منظومه شمسي قرار گرفته و در نهايت جذب يكي از آنها خواهد شد و اين يك تصادم بسيار بزرگ را بوجود خواهد آورد.


  البته من يه نظريه دارم جهان 2012 شايد به من بخنديد ولي ميگم خيلي ساله که اين فکر تويه سر من هست من فکر ميکنم کلا هر چند هزار سال يکبار کل کره زمين با يک تغيرو تحوول رو برو هست منظورم از لحاظ جقرافياي نيست من فکر ميکنم بشرييت هر از چندي به اوج شکوفاي از لحاظه فکري و تکنولوجي ميرسه ولي به طرز شگفت انگيزي نابود ميشه يا نا پديد ميشه مثلا به همين قومه مايا نگاه کنيد به مسائلي دست يافته بودن که واقعا برايه اون زمان شگفت انگيز بود يا مردمانه اتلانتيس یا ساختن اهرام مصر به هیچ دم و دستگاهی! البته اين نظريه منه ولي اگر خوب دقت کنيد مي بينيد هر وقت جهان ميخواد به نقطه ای از دانشه بالاي برسه به يکباره اتفاقي ميفته که بشرييت بايد دوباره ا ز صفر شروع کنه.

  بعضي ها هم اين روز را روز قيامت مي دانند!ولي قيامت رو هيچ کس نمي دونه و خود خدا گفته که يک دفعه اتفاق مي افته.
  سورة الزلزلة

  [size=medium]]هنگامى كه زمين شديدا به لرزه درآيد، (1)[ size]

  و زمين بارهاى سنگينش را خارج سازد! (2)

  و انسان مى‏گويد: «زمين را چه مى‏شود (كه اين گونه مى‏لرزد)؟!» (3)

  در آن روز زمين تمام خبرهايش را بازگو مى‏كند; (4)

  چرا كه پروردگارت به او وحى كرده است! (5)

  در آن روز مردم بصورت گروه‏هاى پراكنده (از قبرها) خارج مى‏شوند تا اعمالشان به آنها نشان داده شود! (6)
  سورة التكوير

  در آن هنگام كه خورشيد در هم پيچيده شود، (1)

  و در آن هنگام كه ستارگان بى‏فروغ شوند، (2)

  و در آن هنگام كه كوه‏ها به حركت درآيند، (3)

  و در آن هنگام كه باارزش‏ترين اموال به دست فراموشى سپرده شود، (4)

  و در آن هنگام كه وحوش جمع شوند، (5)

  و در آن هنگام كه درياها برافروخته شوند، (6)

  و در آن هنگام كه هر كس با همسان خود قرين گردد، (7)


  همین حس کنجکاوی خیلی از مردم و دانشمندان را برانگیخته است که چرا تقویم مایان ها در روز ذکر شده تمام می شود.
  آیا روز 21 دسامبر سال 2012 روزی است که جهان به پایان می رسد یا اینکه آغاز دوره ای جدید است؟ آیا به پایان رسیدن تقویم مایان ها را می توان نشانه ای دانست بر وقوع یک اتفاق خاص در جهان؟شاید هم ظهور امام زمان؟ به هر حال باید صبر کرد.
  وب سایت رسمی پایان دنیا در سال 21 دسامبر 2012

  فيلم مستند پايان دنيا در سال ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ که حجمش زياده.  پارت 1 ۹۸ مگابايت زمان:۲۳ دقيقه  پارت 2 ۱۰۲ مگابايت زمان:۲۳ دقيقه : در کل ۴۶ دقيقه

 2. کاربر روبرو از پست مفید gole maryam تشکرکرده است .

  gole maryam (دوشنبه ۱۸ بهمن ۸۹)

 3. #2
  مدیران انجمن

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۶ [ ۰۷:۴۰]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۸-۷-۰۱
  محل سکونت
  همین حوالی
  نوشته ها
  2,561
  امتیاز
  53,498
  سطح
  100
  Points: 53,498, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
  تشکرها
  13,133

  تشکرشده 14,061 در 2,548 پست

  حالت من
  Mehrabon
  Rep Power
  295
  Array

  RE: 2012سال نابودی زمین

  خیلی خیلی جالب بود
  دمت گرم

 4. #3
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  شنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۱ [ ۱۰:۵۹]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۱۰-۰۷
  نوشته ها
  280
  امتیاز
  5,227
  سطح
  46
  Points: 5,227, Level: 46
  Level completed: 39%, Points required for next Level: 123
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  420

  تشکرشده 402 در 153 پست

  Rep Power
  38
  Array

  RE: 2012سال نابودی زمین

  بابا اين افسانه ها چيه كه مي نويسيد !!من رشته تحصيليم زمين شناسيه .عمر زمين نسبت به كهكشان راه شيري و ... خيلي كم است مثل اين كه بگوييد يه بچه 10 ساله از كهولت سن در 15 سالگي مي ميرد !! اين پيشگو يها هميشه بوده مثلا" در مورد پايان قرن بيستم كه صدها نفر حتي خودكشي كردند !! ولي خواهش ميكنم دليل از قرآن نياوريد چون تخصص نداريد ! به هر حال بحث علمي خوبه ولي خرافات را بايد جدا كرد .اين بحث به درد فيلم سينمايي ميخورد !!

 5. 2 کاربر از پست مفید omed تشکرکرده اند .

  omed (شنبه ۰۴ آذر ۹۱)

 6. #4
  عضو همراه آغازکننده

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰ [ ۲۲:۱۶]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۷-۲۱
  نوشته ها
  1,027
  امتیاز
  8,463
  سطح
  62
  Points: 8,463, Level: 62
  Level completed: 5%, Points required for next Level: 287
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  4,165

  تشکرشده 4,222 در 1,018 پست

  Rep Power
  113
  Array

  RE: 2012سال نابودی زمین

  من اینو از خودم ننوشتم
  هنوز هم قبول نکرده ام ،فقط یک نظریه هست

  ولی جالبه نه؟ اگه بشه چی میشه؟

 7. #5
  عضو کوشا

  آخرین بازدید
  شنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۱ [ ۱۰:۵۹]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۱۰-۰۷
  نوشته ها
  280
  امتیاز
  5,227
  سطح
  46
  Points: 5,227, Level: 46
  Level completed: 39%, Points required for next Level: 123
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  420

  تشکرشده 402 در 153 پست

  Rep Power
  38
  Array

  RE: 2012سال نابودی زمین

  با سلام : خانم گل مريم خيلي از زندگي روي زمين راضي نيستي ؟ بابا همين يه دونه است !نابودي زمين كجاش با حاله !عجب دخترهاي شيطوني توي تالار پيدا ميشوند !!

 8. کاربر روبرو از پست مفید omed تشکرکرده است .

  omed (یکشنبه ۲۴ آبان ۸۸)

 9. #6
  عضو پیشرو

  آخرین بازدید
  پنجشنبه ۲۳ آذر ۹۱ [ ۰۷:۴۹]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۱۰-۰۷
  سن
  49
  نوشته ها
  4,071
  امتیاز
  23,640
  سطح
  94
  Points: 23,640, Level: 94
  Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran10000 Experience Points
  تشکرها
  16,488

  تشکرشده 16,561 در 3,447 پست

  Rep Power
  419
  Array

  RE: 2012سال نابودی زمین

  حالا که داریم زندگی می کنیم. هر وقت هر چی نابود شد و خواس نابود بشود در همان لحظه بهش فکر میکنیم البته اگر وقت فکر کردن پیدا کنیم .

  فعلا باید به شرایط چگونگی زندگی کردن و بهتر زندگی کردن فکر کنیم
  من یکی که وقت ندارم به انهدام زمین فکر کردم .
  چو فردا شود فکر فردا کنم :D

 10. #7
  عضو همراه آغازکننده

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰ [ ۲۲:۱۶]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-۷-۲۱
  نوشته ها
  1,027
  امتیاز
  8,463
  سطح
  62
  Points: 8,463, Level: 62
  Level completed: 5%, Points required for next Level: 287
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Veteran5000 Experience Points
  تشکرها
  4,165

  تشکرشده 4,222 در 1,018 پست

  Rep Power
  113
  Array

  RE: 2012سال نابودی زمین

  بابا کلی هیجان داره این قضیه

  تازه اینجوری دیگه مطمئن می شیم که وقت مردن تنها نیستیم ،

 11. کاربر روبرو از پست مفید gole maryam تشکرکرده است .

  gole maryam (یکشنبه ۲۴ آبان ۸۸)

 12. #8
  مدیران انجمن

  آخرین بازدید
  سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۶ [ ۰۷:۴۰]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۸-۷-۰۱
  محل سکونت
  همین حوالی
  نوشته ها
  2,561
  امتیاز
  53,498
  سطح
  100
  Points: 53,498, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
  تشکرها
  13,133

  تشکرشده 14,061 در 2,548 پست

  حالت من
  Mehrabon
  Rep Power
  295
  Array

  RE: 2012سال نابودی زمین

  گل مریم ببین چه الم شنگه ای توی تالار راه انداختی
  ما که از دو دقیقه بد خبر نداریم ببین واسه چند سال بعد داریم با هم بگو مگو می کنیم


 

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright © ۱۳۹۷ vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
طراحی ، تبدبل ، پشتیبانی شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
vBCredits II Deluxe v2.1.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2010-2018 DragonByte Technologies Ltd.
Runs best on HiVelocity Hosting.
اکنون ساعت ۰۳:۰۵ برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.