به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 دی 95 [ 20:48]
    سطح
    10
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

New 1 دوست داشتن بعد از جدایی

سلام به همه دوستان چهار ماه پیش من و نامزدم ب خاطر اتفاقاتیی که در طی یکسال نامزدی بینمون افتاداون تصمیم گرفت که دیگه با هم نباشیم که البته خودم هم قبول دارم بیشتر این مشکلات باعثش خودم بودم الان چهار ماه گذشته و هر چی اشنا هم فرستادپ پیام دادم راضی نشد پدر و مادرش هم قبول ندارن و تقریبا دیگه از همون چهار ماه پیش هقچ ارتباطی نیستو میشه گفت تقریبا منو فراموش کرده ولی من هنوز می خوامش و دلم می خواد اگه خدا بخواد درست بشه و فراموشش نکردم ی جورایی عشق یک طرفه شده از دوستان می خواستم اگ میشه راهنمایی کنن
    تو این تاپیک هم تقریبا تمام اتفاقات افتاده رو گفتم http://www.hamdardi.net/thread-42127.html

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام..
    دوست عزیز منظور از جدائی نوشتنتون طلاقه یا قطع ارتباطه؟؟

من تاپیک قبلیتونو کمی خوندم و نمیدونم اگه طلاق گرفتین چرا جلوشو نگرفتین و خودتونو اصلاح نکردین؟؟ و ایا الان که میخواید برگردید اصلاح شدین یا بازم همونید
    ؟

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

اون صحبتهایی که توی تاپیک قبلی در مورد وابستگیتون کردید عادی نیست.
    شما خیلی راحت هفته ای دیگه می تونید همینقدر وابسته و کشته مرده ی یه نفر دیگه بشید.
    حس شما به نامزد قبلیتون علاقه نیست، وابستگی ناشی از ضعفهای شماست.

به نظرم بهتره بری پیش روانشناس و یه مدت روی شخصیتت کار کنی.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

4. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

ستاره زیبا (شنبه 24 مهر 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    این نامزدی از ابتدا کاملا غلط بوده
    نامزدی یه دختر 16ساله ئ اقای 25ساله با تفاوت سن 11سال
    یعنی اقوام مورد مناسبتری نداشتن که برای ازدواج به شما معرفی کنن؟و خانواده همسرتون هم ترسیدن دیگه برای دخترشون خواستگار نباشه که دختر 16ساله رو دادن به اقای 25 ساله بیکار که سربازی هم نرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعدم سر یه موضوع مسخره اینجوری پشیمون شدن و الا بلا باید نامزدیتون بهم بخوره؟پدرو مادریکه اینقدر بدون فکر و عجولانه دختر نامزد میکنن و اینقدرم بچه گانه نامزدی رو بهم میزنن.
    شماهم که هیچ مهارتی ندارین از روی سادگی رفتار میکنین و مثل ادمای گناه کار باهاتون رفتار میکنن.
    اینکه با معلمشون چت صمیمی میکنن و اینکه اینقدر با دوستانشون رابطه دارن که باعث حسادت شما شده و ... اصلا خوب نیست
    یه دختر نازپرورده و لوس که از محبت زیاد همسرش ناراحت شده و خانواده ش میخوان نامزدی بهم بخوره.
    ایشالا 3سال دیگه که قراره عقد رسمی کنین به این خانم بگین بالای چشمت ابرو هست میخواد به خانواده ش گزارش بده و خانواده شهم براتون تصمیم بگیرن و با اسم توی شناسنامه جدا شین؟
    برید خداروشکر کنید که همین اول نامزدی بهم خورد و دیگه هم دنبال این موضوع رو نگیرین.نه شرایط جور هست نه سنتون بهم میخوره نه درک درستی از زندگی مشترک دارین

6. کاربر روبرو از پست مفید ZENDEGIBEHTAR تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوادیان نمایش پست ها
    سلام..
    دوست عزیز منظور از جدائی نوشتنتون طلاقه یا قطع ارتباطه؟؟

من تاپیک قبلیتونو کمی خوندم و نمیدونم اگه طلاق گرفتین چرا جلوشو نگرفتین و خودتونو اصلاح نکردین؟؟ و ایا الان که میخواید برگردید اصلاح شدین یا بازم همونید
    ؟
    ما هنوز عقد نکردیم فقط نامزد بودیم قطع ارتباط کامل بوده هر کسی هم فرستادم گفته دیگه نمی خوام حتی بعد سه

چهار ماه کسی رو فرستادم خانوادش گفتن که نمی خوان حتی به اون کسی که رفته گفتن دخترشون گفته((الان می دونم زندگی چیه قبلا تو زندان بودم))الانم مدرسه نمونه قبول شده وتو یه شهر دیگه رفته درس بخونه و هفته ای دو سه روز اقریبا شهر خودمونه
    ویرایش توسط esteghlal : چهارشنبه 14 مهر 95 در ساعت 18:13

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 مرداد 96 [ 15:07]
    سطح
    41
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    414

تشکرشده 240 در 117 پست

Array
    تو این دنیای پیشرفته از کارای هم وطنای خودم کم مونده شاخ در بیارم! شما تحصیلاتتون چقدره؟ چطوری خانواده ای اومدن دخترشونو دادن به پسری که سربازی نرفته، کار نداره، خونه و ماشین به نام خودش نداره، استقلال فکری و اقتصادی و عاطفی و اجتماعی نداره!!! چرا شما یه دختر 22-23 ساله رو برای ازدواج انتخاب نکردین که قطعا مورد مناسب تری میشد براتون تا یه دختر 16 ساله! من یادمه تا 22 سالگی اصلا نمیدونستم ازدواج و شوهر برای من هم هست و تازه تو ارشد این جرقه ها در من زده شد که من هم میتونم ازدواج کنم و شوهر داشته باشم و خانواده ی 2 نفره ی خودمو مالک بشم. از پست هاو نوشته هاتون این حس در من ایجاد شده که شما اصلا امادگی ازدواج ندارین،اینکه بدون پایان خدمت و داشتن شغل و کسب استقلال مالی دست به انتخاب یه دختر بچه ی 16 ساله که هنوز به فکر نوجوانی کردن و کسب تجربه با مطالعه و ازمون و خطاس زدین و نوع رفتارهاتون در قبال نامزدتون نشون میده که اصلا بلوغ کافی برای ازدواج ندارید هموطن عزیزم. میشه بفرمایید ایا خواهر و برادری دارید و اینکه اون ها هم متاهلن یا نه و شما فرزند چندمین؟ این دختر خانم 16 ساله چی؟ این دختر خانم انتخاب خودتون بودن یا خانواده تون؟ شما میخواستین 3 سال عقد کرده باشین یا 3 سال دیگه عقد کنین؟ شما از دید من بهتره قبل از تصمیم برای ازدواج ابتدا سعی کنین که سربازی برین، شغل داشته باشین، سرمایه و پس اندازی جمع کنین، تحصیل کنین، مطالعه پیرامون زندگی مشترک متاهلی و مهارت ارتباط و کلا هنر و سیاست زندگی کردن کسب کنین و چندین سال بعد به فکر ازدواج باشید. ازدواج دیر هنگام اما درست و منطقی به مراتب بهتر از یه ازدواج زودهنگام اما غلط و پر از اشتباهه. همیشه تو ذهنت باشه که ازدواج میکنید تا ارامش خودتون و همسرتونو زیاد کنین و با عشق تمام لحظات رو سپری کنین و کنار هم پیشرفت کنین، این مدل زندگی کردن یه پیش نیازهایی لازم داره که فعلا ندارین. این رابطه ای که ایجادش کردین با اون بچه فرجامش تنش و کشمکش و جنگ اعصاب و .... خواهد بود.
    ویرایش توسط nardil : چهارشنبه 14 مهر 95 در ساعت 18:33

9. کاربر روبرو از پست مفید nardil تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nardil نمایش پست ها
    تو این دنیای پیشرفته از کارای هم وطنای خودم کم مونده شاخ در بیارم! شما تحصیلاتتون چقدره؟ چطوری خانواده ای اومدن دخترشونو دادن به پسری که سربازی نرفته، کار نداره، خونه و ماشین به نام خودش نداره، استقلال فکری و اقتصادی و عاطفی و اجتماعی نداره!!! چرا شما یه دختر 22-23 ساله رو برای ازدواج انتخاب نکردین که قطعا مورد مناسب تری میشد براتون تا یه دختر 16 ساله! من یادمه تا 22 سالگی اصلا نمیدونستم ازدواج و شوهر برای من هم هست و تازه تو ارشد این جرقه ها در من زده شد که من هم میتونم ازدواج کنم و شوهر داشته باشم و خانواده ی 2 نفره ی خودمو مالک بشم. از پست هاو نوشته هاتون این حس در من ایجاد شده که شما اصلا امادگی ازدواج ندارین،اینکه بدون پایان خدمت و داشتن شغل و کسب استقلال مالی دست به انتخاب یه دختر بچه ی 16 ساله که هنوز به فکر نوجوانی کردن و کسب تجربه با مطالعه و ازمون و خطاس زدین و نوع رفتارهاتون در قبال نامزدتون نشون میده که اصلا بلومیشه بفرمایید ایا خواهر و برادری دارید و اینکه اون ها هم متاهلن یا نه و شما فرزند چندمین؟ این دختر خانم 16 ساله چی؟ این دختر خانم انتخاب خودتون بودن یا خانواده تون؟ شما میخواستین 3 سال عقد کرده باشین یا 3 سال دیگه عقد کنین؟ شما از دید من بهتره قبل از تصمیم برای ازدواج ابتدا سعی کنین که سربازی برین، شغل داشته باشین، سرمایه و پس اندازی جمع کنین، تحصیل کنین، مطالعه پیرامون زندگی مشترک متاهلی و مهارت ارتباط و کلا هنر و سیاست زندگی کردن کسب کنین و چندین سال بعد به فکر ازدواج باشید. ازدواج دیر هنگام اما درست و منطقی به مراتب بهتر از یه ازدواج زودهنگام اما غلط و پر از اشتباهه. همیشه تو ذهنت باشه که ازدواج میکنید تا ارامش خودتون و همسرتونو زیاد کنین و با عشق تمام لحظات رو سپری کنین و کنار هم پیشرفت کنین، این مدل زندگی کردن یه پیش نیازهایی لازم داره که فعلا ندارین. این رابطه ای که ایجادش کردین با اون بچه فرجامش تنش و کشمکش و جنگ اعصاب و .... خواهد بود.
    تحصیلات من لیسانس هستش
    برادر کوچکتر از خودم دارم ۲۱سالشه و نامزد داره
    اون دختر خانم هم فرزند اوله خودمم فرزند اولم
    انتخاب خونواده بوده
    می خواستیم سه سال دیگه عقد کنیم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام..

دوست عزیز از حرفی که دختر خانم زدن( انگار تو زندان بودم) راحت میتونید بفهمید که ایشون هرگز به زندگی با شما تن نخواهند داد.. پس در مورد واسطه فرستادن و التماس کردن تلاش بیهوده نکنید..

خانواده نامزدتون پی به این بردن که برا دخترشون زود بوده ازدواج ..چون دخترها در این سن هنوز فکرشون درگیر چیزهای دیگه اییه و امادگی ازدواج ندارن..

شما هم فعلا چیزی نشده میتونید با گذراندن جلسات مشاوره این حس وابستگیه افراطی رو کنترلش کنید و با دختری نزدیک به سن و سال خودتون ازدواج کنید تا مزه شیرین ازدواج و زندگی متاهلی رو بچشید..

ولی تا اون موقع فعلا سراغه کیس دیگه ای نرین تا این دختر خانمو فراموش کرده باشین.. خدا رو شکر که عقد نکرده بودین و در ازدواج دوم میتونید بگید که یه اشنائی ساده بوده

12. کاربر روبرو از پست مفید جوادیان تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوادیان نمایش پست ها
    سلام..

دوست عزیز از حرفی که دختر خانم زدن( انگار تو زندان بودم) راحت میتونید بفهمید که ایشون هرگز به زندگی با شما تن نخواهند داد.. پس در مورد واسطه فرستادن و التماس کردن تلاش بیهوده نکنید..

خانواده نامزدتون پی به این بردن که برا دخترشون زود بوده ازدواج ..چون دخترها در این سن هنوز فکرشون درگیر چیزهای دیگه اییه و امادگی ازدواج ندارن..

شما هم فعلا چیزی نشده میتونید با گذراندن جلسات مشاوره این حس وابستگیه افراطی رو کنترلش کنید و با دختری نزدیک به سن و سال خودتون ازدواج کنید تا مزه شیرین ازدواج و زندگی متاهلی رو بچشید..

ولی تا اون موقع فعلا سراغه کیس دیگه ای نرین تا این دختر خانمو فراموش کرده باشین.. خدا رو شکر که عقد نکرده بودین و در ازدواج دوم میتونید بگید که یه اشنائی ساده بوده
    یعنی اینطور راحت همه چی تموم بشه
    می دونم فعلا امادگیشو ندارم ولی ایا ارزش تلاش کردن نداره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام..

دوست عزیز از طرف ایشون فک میکنم تموم شده باشه و اصرار شما بی نتیجه باشه..

شما باید با خودتون حساب کتاب کنید که اگه یه موقع دوباره رابطه تون برقرار شد با کارهای قبلی نامزدتون مخالفت نخواهید کرد و بودن ایشون با دوستاش برا شما عذاب اور نخواهد بود..؟؟

دوست داشتن بیش از حد شما براتون مثله سم هستش ..اول اینو کنترل کنید و یا درمان کنید ..

در هر صورت اختلاف سنی شما زیاده .. من نمیگم همه چیزو تموم کنید به تلاشتون ادامه بدین , اما کمی سخت بشه این مدلی یه زندگی خوب ساخته بشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)