به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 28 اردیبهشت 98 [ 09:19]
    سطح
    55
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 168
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    116

تشکرشده 84 در 51 پست

Array

گستاخ شدن همسرم در فحاشی در قبال سکوته من.تحملم تموم شده...

سلام دوستان ..سال نو مبارک
    احتمالا قبلا هم تاپیک های منو دیدین..من خیلی رو خودم کار کردم اصلا عمل و یا حرفی که بخاد همسرم رو عصبانی کنه که مجبور بشه توهین کنه و به اصطلاح قاطی کنه و فحشهای رکیک بده انجام ندادم ولی....به این نتیجه رسیدم که همسرم مشکل روحی روانی داره...بدبینه و منتظر آتو گرفتن از خونواده بدبخته منه
    مشکل اصلیه من بددهنی و فحاشیه ایشونه..می دونم تو زندگیه همه حرف و سخن و کدورت پیش میاد ولی فحاشی کردن اصلا منطقی نیس..میدونین من هر موقع که فحاشی می کنه سکوت می کنم باورتون نمیشه سرکوچکترین اتفاق و یا حرفی که به مذاق آقا خوش نمیاد سیل فحش های رکیک و بسیار بد رو بار خونوادم میکنه و من سکوت می کنم...بعدشم موقع ارامش وقتی میگم فحش نده میگه دوست دارم ناراحتی برو خونه بابات.. همین...و من به خاطر فرزند دو سالم مجبور همچنان سکوت کنم و به زندگی ادامه بدم چون هرچی بیشتر لج کنم حرف نزنم و قهر کنم بدتر میکنه..نمونش امسال به خاطر یه حرفی که بابام زد و به مذاق آقا خوش نمیومد ما رو مسافرت نبرد قرار بود بریم ویلای بابام که نرفتیم. البته حرف بدی بابام نزد (پارسال عموی من نیومده بود بازدید عیدما رو پس بده بابام هم عید اومد خونه ما گفت خونه عموت نمیرین ما هم گفتین نه چون نیومده پارسال...آقا کلی بهش برخورده که واسه چی اون برا من تعیین تکلیف میکنه و .....) کلا آدم بدبین و مریضیه و منتظر گرفتن آتو
    وقتی فحش میده فرو میریزم هزاربار میخام جدا بشم ولی به خاطر بچه ام نمیشهو اقعا برام این گستاخیش غیر قابل تحمل شده و نمی تونم تحمل کنم واقعا باید چیکار کنم؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 20 مهر 95 [ 15:57]
    سطح
    13
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 3
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 10 در 6 پست

Array
    سلام خانم عزیز،راستش واقعا نمیدونم چی بگم، اگه راضی میشن برید مشاوره،یا به بهانه خودتون ببرید،بگید مدتیه ناراحتم احتیاج به مشاوره دارم،بعد یکی دو جلسه بگید مشاور من گفته شما رو هم ببینه میخواد ازت یه سوالاتی درمورد من بپرسه، یا بخاطر مشکل من بیا، یه همچین چیزایی، خانواده همسرتون چطورن اونا هم نسبت به ناسزاگویی وحرفای رکیک بی تفاوتن و استفاده میکنن؟؟؟امیدوارم مشکلتون حل بشه، فقط میتونم براتون دعا کنم، امیدوارم هممون بتونیم از پس مشکلاتمون بربیایم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 05 آذر 95 [ 12:43]
    سطح
    19
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    71

تشکرشده 58 در 35 پست

Array
    سلام
    متاسفانه اون ميخواد زندكي رو تموم كنه
    فشار عاطفي وارد ميكنه بخاطر مساعل هاشيه اي كه ممكنه براش بعدا بيش مياد
    منم با خانمم همين مشكل رو دارم
    نميدونم بايد جيكار كرد جون عملا هيج كاري نميشه كرد سكوت نميشه كرد مقابله هم نميشه كرد و اون خواهان مقابلست تا با دروغ خودش جاي حق بزاره
    يجوري به نظرم بيش دستي كن حتما از جايي مطمعنه , به خودت حساسش كنه زنا اين كارو خوب بلدن حساسش كني مطيع ميشه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    116

تشکرشده 84 در 51 پست

Array
    ممنون از پاسختون. همسر من به شدت با مشاوره مخالفه چه من برم چه خودش.
    همسر من بیماره...یه روز خوبه یه روز بده.خانوادشم من اطلاع ندارم چون اصلا رفت و آمدی نداریم فقط عید به عید.
    دوستان کمک کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اردیبهشت 96 [ 07:07]
    سطح
    43
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    تشکرها
    270

تشکرشده 319 در 160 پست

Array
    سلام روزتون بخیر شادی

متاسفم خوبه که سکوت میکنی در اون لحظه کمی باهاش سر سنگین شو تا بفهمه ناراحتی

اون میخاد با این کارش شما رو عصبانی کنه شمام جواب بدی و خودشو ثابت کنه

بگه من مردم من تصمیم میگیرم کار من درسته

یه جورایی میخاد توجه جلب کنه سعی کن تو خونه بهش قدرت بدی تاییدش کنی

تعریف کنی قدرت کلام خیلییییی زیاده وقتی همسرت رو با کلامت ببری بالا اونم شمارو با خودش میکشه بالا

عزیز به نظر میاد در این موضوع دقت لازم را نداشتی وقتی در خونه مرد حس کنه اقتدار داره مورد تایید و تشویق هست

همش دنباله راهی هست که خانوادشو خوشحال کنه

اون الان فکر میکنه تصمیم گیرنده شمایی برا همین به مسافرت نیامده

سعی کن از نظر عاطفی با همسرت مچ بشی بهش محبت کن وقتی ناراحتی با یک گفتگوی سازنده نیتونی دل خوریهاتو عنوان کنی این لینک را

با دقت بخون موفق میشی

http://www.hamdardi.net/thread-21813.html

روزی دوبار به همسرت بگو بهت افتخار میکنم از اینکه امرار معاش میکنی حالا به هر بهانه ای روزی سه بار ازش تشکر کن
    به مردان قدرت دهيد ، تا صميميت فوران كند . مرد موجودي عاشق قدرت است . مرد از اينكه قدرتمند باشد حظ ميكند . در آسمان اوج ميگيرد و شما را نيز همراه خود بالا ميبرد. از اينكه توانا باشد يا احساس توانايي كند لذت ميبرد. تا وقتي كه مشغول كشتن اين احساس در مردان هستيد بدانيد كه تنها ميتوانيد خواب خوشبختي را ببينيد. اگر قدرت مرد را ناديده بگيريد يا از آن انتقاذ كنيد بدانيد كه ديگر پري روياهايش نخواهيد بود.او دنبال كسي است كه به قدرتهايش ايمان داشته باشد. و حتي ضعفهايش را در جهت تقويت تواناييهايش مثبت جلوه دهد.پس بدانيد كه:

1- اگر خودتان داراي درآمد هستيد ،هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نكشيد.حتي اگر درامد بيشتري داريدهرگز به روي خودتان هم نياوريد.بگذاريد همسرتان فكر كند كه همه چيز در دست اوست.و اداره امور خانه به دست قدرتنمد او اداره ميشود.

2- مطلقا او را با كسي مقايسه نكنيد.شوهر خواهرم دو تا خانه داردفلاني اينقدر درامد دارد و تو مثل گداها هستي.اگر واقعا به بهبود اوضاع مالي فكر ميكنيد او را براي تلاش بيشتر تشويق كنيد.انتقاد دشمن صميميت است.

3- تو بي عرضه اي ، فاتحه خواندن بر صميميت است. تو بي عرضه اي يعني فرو ريختن مرد. يعني به دست خود خانه را خراب كردن. هر مفهوم مشابه " تو بي عرضهاي " فاتحه اي بر صميميت و عشق متقابل مرد است..

4- شوهر خود را حلال مشكلات بدانيد. مشكل را به او بگوييد و از او بخواهيد آن را حل كند.و تاييد كنيد كه تنها او قادر به حل اين مسئله است.

5- به مردان اندرز ندهيد.مردان دوست دارند كه مشكلات را به تنهايي حل كنند.و اگر به شما چيزي نميگوينديعني به تنهايي قادر است موضوع را حل كند.و در صورت لزوم با شما در ميان ميگذارند.با نصيحت نكردن زندگي خود را عاشقانه كنيد.

6- سكوت مردان را نشكنيداين اشتباه خانمهاست كه وقتي مرد ساكت است مدام به سمت آنها ميروند و با آنها حرف ميزنند.اگر او ساكت است به سكوت نيازمند است.و احترام به اين سكوت يعني صميميت بيشتر.

سكوت طولاني در زنان ممكن است به معني آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها اين طور نيست.

7- به مردان فضا بدهيد گاهي او را رها كنيدتا با خود خلوت كندبا دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند.مدام دنبال او نباشد. فضاي رها شدن! اين چيزي است كه مردان گاهي به آن نياز دارند. اگر به انها اين فضا را هديه بدهيد. انها نيز به شما عشق ميورزند.

8- مرد دوست دارد كه از او قدر داني شود. تشكر به مرد قدرت پرواز ميدهد.از هر كار كوچكي كه براي شما انجام ميدهدتشكر و قدر داني كنيد.تا او نيز بي حساب به شما عشق بورزد.

9- مرد بايد تاييد شود.تواناييهاي مرد را تاييد كنيدو تاكيد كنيد او صاحب بهترين تواناييها و شايسته ترين همسر( شوهر) است.

10- بايد مورد اطمينان باشد. به او اعتماد كنيدبا اطمينان خاط از اينكه او ميتواند ، شما ميتوانيد به راحتي بسياري از كارها را به بسپاريد.

11- مردها را تشويق كنيدمرد عاشق تشويق است.كف زدن ها را فراموش نميكند.. مرد، افرين شما را تا عمر دارد به خاطر ميسپارد.

نکاتی که در بالا ذکر شد شاید در نگاه اول بسیار ساده و سطحی و بی اهمیت جلوه کند ولی باور کنید که با رعایت همین نکات ساده ( و البته بی هزینه ) بسیاری از مشکلات مربوط به نبود صمیمیت بین همسران حل میشود.

موارد بالا برای خانمها است . به همین صورت نکاتی هم وجود دارد که اقايان باید رعایت کنند که با رعایت انها از سوی اقايان و رعایت نکات بالا از سوی خانمها قطعا" صمیمیت در زندگی پر رنگ تر خواهد شد .آری صمیمیتی که اگر در خانه حاکم باشد همه مشکلات کم رنگ میشوند و حاضر نخواهید بود که انرا با دنیا عوض کنید.

مگر ما از زندگی چیزی جز صمیمیت و یکدلی و فضایی با عشق و محبت میخواهیم؟ مگر نه اینست که حتی ان کسی که بدنبال کسب ثروت است هدفش رسیدن به آرامش است؟

6. 3 کاربر از پست مفید سها** تشکرکرده اند .

کمال (شنبه 21 فروردین 95), یاصاحب زمان ادرکنی (شنبه 21 فروردین 95), ستاره زیبا (شنبه 14 فروردین 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    116

تشکرشده 84 در 51 پست

Array
    ممنون از پاسختون من مطالبی رو که گفتید مطالعه کردم و شاید می تونم بگم قبلا همه اونها رو رعایت و به کار می گرفتم ولی باز اون اتفاق ها می افتاد. همسر من اگر چیزی خلاف فکر و خواستش اتفاق بیافته یا حرفی خلاف میلش زده بشه چشماشو به تموام خوبی ها و محبت های طرف مقابل می بنده و بی امان فحش و ناسزاهای رکیک می ده. راستش تحمل فحش دادن به خانوادم رو ندارم مخصوصا که بچه دو ساله دارم و اون میبینه این صحنه ها رو..........بالاخره زندگی بالا و پایین داره شرایطی پیش میاد که اتفاق و یا حرفی خلاف میل آدم زده میشه نباید بدبین بود نباید از کوره در رفت نباید فحش های بد داد..این جملات رو هزار بار توی خوشیهامون بهش گفتم ولی انگار اصلا تو گوشش نمیره انگار نمیشنوه و دوباره تا تقی به توقی میخوره تکرار می کنه هر چی من صبوری و خانمی میکنم اون بیشتر صداشو میبره بالا و فحش های بدتر میده..تن و بدنم میلرزه وقتی فحش میده///
    راهی به نظرتون نمیرسه دوستان؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم متاسفم اما آیا همسرتون در برابر افراد دیگه مثل همکارها و خانواده خودش عموهاش دایهاش و....ایا اینطوریه ؟؟؟ووو
    به احتمال خیلی زیاد نیست احتمالا فقط دربرابر شما و خونوادت اینطوریه
    خوب پس ایشون بیمارنیستن
    اما شماگفتیهمه روشهایی روذکه دوستان قبلا بهتون گفتنرو انجام دادید ولی فایده نداشته
    دلیلش اینه که شما ازدید خودت داری میگی همه اون کارارو کردم
    شما هنوزداری میگی وقتی به خونوادم بد میگه بشدت بهم میریزم
    رفتار شما تو اون لحظه چیه؟؟؟؟
    دکتر حبشی در فایل زوجیت خیلی جالب میگه میگهاگه همسرتون به خونوادت بد وبیراهذگفت مثلا گفت مادرشما به من توهین کرده اکثرما به همسرمون میگیم نه کی بهت توهین کرده و........ و شروع میکنیم به جدل یعنی اینکه نه تو اشتباه میگی
    اما روش درست اینه که اول تایید کنیم حتی اگه داره غلط میگه یعنی بگیم من پیگیری میکنم ببینم جرا مامان من به شما توهین کرده اگه ایشون اینکار رو کرده خیلی کار بدی کرده اما من پیگیری کردم دیدم اصلا ایشون تو اون جلسه حضور نداشته
    یعنی کنار او و از دیدگاه او به قضیه نگاه کنیم هدف ما تایید کار نادرست ایشون نیست اما اول ایشون تایید کنید بعد اگه حق با ایشونه که هست اما اگه نه خودش با روش بالا متوجه میشه
    علت اصلی مشکلات شماهمینهایشون شما رودر مقبل خودش حس میکنه نه در کنار خودش
    اگر کنارش باشی مثل یه دوست ورفیق بهتاعتماد میکنه و اینقدرگلهو شکایت نمیکنه
    ولی اگر مدام دفاع کنی یا نصیحت کنی میشه همینی که الن داری میبینی
    یه مدت امتحان کن اما چون ایشون هنوز بهت اطمینان پیدا نکرده باید صبور باشی تا نتیجه بگیر ی
    فایل های دکتر و با دقت گوش کن و بکار ببر

- - - Updated - - -

سلام عزیزم متاسفم اما آیا همسرتون در برابر افراد دیگه مثل همکارها و خانواده خودش عموهاش دایهاش و....ایا اینطوریه ؟؟؟ووو
    به احتمال خیلی زیاد نیست احتمالا فقط دربرابر شما و خونوادت اینطوریه
    خوب پس ایشون بیمارنیستن
    اما شماگفتیهمه روشهایی روذکه دوستان قبلا بهتون گفتنرو انجام دادید ولی فایده نداشته
    دلیلش اینه که شما ازدید خودت داری میگی همه اون کارارو کردم
    شما هنوزداری میگی وقتی به خونوادم بد میگه بشدت بهم میریزم
    رفتار شما تو اون لحظه چیه؟؟؟؟
    دکتر حبشی در فایل زوجیت خیلی جالب میگه میگهاگه همسرتون به خونوادت بد وبیراهذگفت مثلا گفت مادرشما به من توهین کرده اکثرما به همسرمون میگیم نه کی بهت توهین کرده و........ و شروع میکنیم به جدل یعنی اینکه نه تو اشتباه میگی
    اما روش درست اینه که اول تایید کنیم حتی اگه داره غلط میگه یعنی بگیم من پیگیری میکنم ببینم جرا مامان من به شما توهین کرده اگه ایشون اینکار رو کرده خیلی کار بدی کرده اما من پیگیری کردم دیدم اصلا ایشون تو اون جلسه حضور نداشته
    یعنی کنار او و از دیدگاه او به قضیه نگاه کنیم هدف ما تایید کار نادرست ایشون نیست اما اول ایشون تایید کنید بعد اگه حق با ایشونه که هست اما اگه نه خودش با روش بالا متوجه میشه
    ویرایش توسط ستاره زیبا : شنبه 21 فروردین 95 در ساعت 14:16

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 19 خرداد 97 [ 21:53]
    سطح
    42
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    7

تشکرشده 84 در 50 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط هلنا60 نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر شادی

متاسفم خوبه که سکوت میکنی در اون لحظه کمی باهاش سر سنگین شو تا بفهمه ناراحتی

اون میخاد با این کارش شما رو عصبانی کنه شمام جواب بدی و خودشو ثابت کنه

بگه من مردم من تصمیم میگیرم کار من درسته

یه جورایی میخاد توجه جلب کنه سعی کن تو خونه بهش قدرت بدی تاییدش کنی

تعریف کنی قدرت کلام خیلییییی زیاده وقتی همسرت رو با کلامت ببری بالا اونم شمارو با خودش میکشه بالا

عزیز به نظر میاد در این موضوع دقت لازم را نداشتی وقتی در خونه مرد حس کنه اقتدار داره مورد تایید و تشویق هست

همش دنباله راهی هست که خانوادشو خوشحال کنه

اون الان فکر میکنه تصمیم گیرنده شمایی برا همین به مسافرت نیامده

سعی کن از نظر عاطفی با همسرت مچ بشی بهش محبت کن وقتی ناراحتی با یک گفتگوی سازنده نیتونی دل خوریهاتو عنوان کنی این لینک را

با دقت بخون موفق میشی

http://www.hamdardi.net/thread-21813.html

روزی دوبار به همسرت بگو بهت افتخار میکنم از اینکه امرار معاش میکنی حالا به هر بهانه ای روزی سه بار ازش تشکر کن
    به مردان قدرت دهيد ، تا صميميت فوران كند . مرد موجودي عاشق قدرت است . مرد از اينكه قدرتمند باشد حظ ميكند . در آسمان اوج ميگيرد و شما را نيز همراه خود بالا ميبرد. از اينكه توانا باشد يا احساس توانايي كند لذت ميبرد. تا وقتي كه مشغول كشتن اين احساس در مردان هستيد بدانيد كه تنها ميتوانيد خواب خوشبختي را ببينيد. اگر قدرت مرد را ناديده بگيريد يا از آن انتقاذ كنيد بدانيد كه ديگر پري روياهايش نخواهيد بود.او دنبال كسي است كه به قدرتهايش ايمان داشته باشد. و حتي ضعفهايش را در جهت تقويت تواناييهايش مثبت جلوه دهد.پس بدانيد كه:

1- اگر خودتان داراي درآمد هستيد ،هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نكشيد.حتي اگر درامد بيشتري داريدهرگز به روي خودتان هم نياوريد.بگذاريد همسرتان فكر كند كه همه چيز در دست اوست.و اداره امور خانه به دست قدرتنمد او اداره ميشود.

2- مطلقا او را با كسي مقايسه نكنيد.شوهر خواهرم دو تا خانه داردفلاني اينقدر درامد دارد و تو مثل گداها هستي.اگر واقعا به بهبود اوضاع مالي فكر ميكنيد او را براي تلاش بيشتر تشويق كنيد.انتقاد دشمن صميميت است.

3- تو بي عرضه اي ، فاتحه خواندن بر صميميت است. تو بي عرضه اي يعني فرو ريختن مرد. يعني به دست خود خانه را خراب كردن. هر مفهوم مشابه " تو بي عرضهاي " فاتحه اي بر صميميت و عشق متقابل مرد است..

4- شوهر خود را حلال مشكلات بدانيد. مشكل را به او بگوييد و از او بخواهيد آن را حل كند.و تاييد كنيد كه تنها او قادر به حل اين مسئله است.

5- به مردان اندرز ندهيد.مردان دوست دارند كه مشكلات را به تنهايي حل كنند.و اگر به شما چيزي نميگوينديعني به تنهايي قادر است موضوع را حل كند.و در صورت لزوم با شما در ميان ميگذارند.با نصيحت نكردن زندگي خود را عاشقانه كنيد.

6- سكوت مردان را نشكنيداين اشتباه خانمهاست كه وقتي مرد ساكت است مدام به سمت آنها ميروند و با آنها حرف ميزنند.اگر او ساكت است به سكوت نيازمند است.و احترام به اين سكوت يعني صميميت بيشتر.

سكوت طولاني در زنان ممكن است به معني آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها اين طور نيست.

7- به مردان فضا بدهيد گاهي او را رها كنيدتا با خود خلوت كندبا دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند.مدام دنبال او نباشد. فضاي رها شدن! اين چيزي است كه مردان گاهي به آن نياز دارند. اگر به انها اين فضا را هديه بدهيد. انها نيز به شما عشق ميورزند.

8- مرد دوست دارد كه از او قدر داني شود. تشكر به مرد قدرت پرواز ميدهد.از هر كار كوچكي كه براي شما انجام ميدهدتشكر و قدر داني كنيد.تا او نيز بي حساب به شما عشق بورزد.

9- مرد بايد تاييد شود.تواناييهاي مرد را تاييد كنيدو تاكيد كنيد او صاحب بهترين تواناييها و شايسته ترين همسر( شوهر) است.

10- بايد مورد اطمينان باشد. به او اعتماد كنيدبا اطمينان خاط از اينكه او ميتواند ، شما ميتوانيد به راحتي بسياري از كارها را به بسپاريد.

11- مردها را تشويق كنيدمرد عاشق تشويق است.كف زدن ها را فراموش نميكند.. مرد، افرين شما را تا عمر دارد به خاطر ميسپارد.

نکاتی که در بالا ذکر شد شاید در نگاه اول بسیار ساده و سطحی و بی اهمیت جلوه کند ولی باور کنید که با رعایت همین نکات ساده ( و البته بی هزینه ) بسیاری از مشکلات مربوط به نبود صمیمیت بین همسران حل میشود.

موارد بالا برای خانمها است . به همین صورت نکاتی هم وجود دارد که اقايان باید رعایت کنند که با رعایت انها از سوی اقايان و رعایت نکات بالا از سوی خانمها قطعا" صمیمیت در زندگی پر رنگ تر خواهد شد .آری صمیمیتی که اگر در خانه حاکم باشد همه مشکلات کم رنگ میشوند و حاضر نخواهید بود که انرا با دنیا عوض کنید.

مگر ما از زندگی چیزی جز صمیمیت و یکدلی و فضایی با عشق و محبت میخواهیم؟ مگر نه اینست که حتی ان کسی که بدنبال کسب ثروت است هدفش رسیدن به آرامش است؟

چقدر چیزهای خوبی در دنیا وجود دارد!!!!!!!
    همسرم احتمالا نکته های بالا را خوانده چون دقیقا در جهت معکوس آنها انجام میدهد و دل زده ام کرده است
    اینا که میخونم به خودم حق میدم ازش بدم بیاد و دیگه علاقه ای بهش نداشته باشم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 27 مهر 97 [ 06:20]
    سطح
    51
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 48
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 125 در 66 پست

Array
    سلام من یه راهی به نظرم میرسه اونم اینه که بشینین دقیقا بنویسین که شوهرتون سر چه مسائلی اعصبانی میشه و اینا رو جمع بندی کنین تا خط قرمز شوهرتون دستتون بیاد.
    بعد تو یه روز اروم و بی دعوا بهش بگین دوست دارم اونجوری که تو میخوای باشم چون دوست دارم٬ چی از من میخوای تا اون کارارو بکنم با صمیمیت این کارو بکنین نه کتابی از پیش تعیین شده . کاملا دوستانه غرورتون بزارین کنار و بهش بگین .شاید اون چیزایی از شما میخواد و شما متوجه نیستین. اگه تونستین از دهنش حرفی بکشین چه بهتر اگه نه سعی کنین اون موارد اعصبانیتی که نوشتین کاملا رعایت کنین و وقتی از تون چیزی میخواد با جان دل براش بکنین نه از روی اجبار. وقتی روزی به دعوا و فحش کشید بگین اگه با زبون ساده و معمولی ازم چیزی بخوای جونمم فدات میکنم ولی وقتی با فحش چیزایی بهم میگی من نمیتونم تحمل کنم.
    یه چیزیم که به ذهنم رسید من احتمال میدم شوهر شما٬ شمارو تو زندگی خودش همیشه موندگار میدونه حداقل به خاطر بچه و میدونه هر کاری بکنه شما نمیرین و یه جورایی ترس از دست دادن نداره واسه همین واهمه ای هم از رفتارهای بدش نداره.
    من نمیگم تحدیدش کنین یا زندگیتون خراب کنین ولی آگاهش کنین که شماهم انسانید و یه ظرفیت مشخص دارید و اگه کاسه صبر پر بشه دیگه هیچ کس جلوم نمیگیره. نباید اجازه بدید تا هم اعتماد به نفس شما رو از بین ببره هم شخصیتتون. فردا بچه تون بزرگ بشه پدرش الگوش هر چقدرم تلاش کنی فایده نداره .پدر اولین الگو بچه بعدش مادر.

رنگین کمان هم بعد از باران بیرون میزنه. پس برای رسیدن به چیزایی مجبوریم تو زندگیمون گاهی جنگهایی رو هم تحمل کنیم.

11. کاربر روبرو از پست مفید negad تشکرکرده است .

abs (شنبه 11 اردیبهشت 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    55
    دستاوردها:
    تشکرها
    116

تشکرشده 84 در 51 پست

Array
    سلام دوست عزیز. ممنون از پیشنهادت حتما انجامش میدم فکر میکنم جواب بده.الان یه مدته کوچکترین مسئله و یا حرفی که حدس بزنم عصبیش میکنه رو انجام نمیدم ..اصلا بهش گیر نمیدم.حتی روزایی که تو خوندن نماز تنبلی میکنه و هم هیچی نمیگم ، پیش خودم میگم به من چه خوند خوند نخوند نخوند..ولی تو دلم این قضیه خیلی مهمه و بیش از هزار بار با زبونه خوش و تو خوشیهامون با هزار دلیل بهش گفتم نمازتو بخون به خار خودت به خاطر زندگیمون اونم میگه باشه تو بخون منم میخونم...به هر حال کمتر پیله کردن و اهمیت ندادن به خیلی از جزئیات فکر میکنم تو خیلی از شرایط بهتر جواب میده.

13. کاربر روبرو از پست مفید abs تشکرکرده است .

ستاره زیبا (یکشنبه 12 اردیبهشت 95)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)